А група А група Б група А група Б група А група Б група A група А група Б група Ц група Д група Е група - четвртфинале Ф група- четвртфинале Г група - разигравање 9-17 места Х група - разигравање 9-17 места четвртфинале четвртфинале четвртфинале разигравање за 9 место Разигравање за 9 место

А група


1. коло    

2 ОК КЛЕК СРБИЈАШУМЕ - КЛЕК 23211
 
- СЛОБОДАН
3 БЛОК-АУТ - БЕОГРАД
Терен 6
2 - 0
(21:9, 21:14)
(42 : 23)
Ок Партизан - Бач
04/01/2018 11:00
ДИФ
4 ОК Пролетер - Баваниште - БАВАНИШТЕ
Терен 6
2 - 0
(21:15, 21:16)
(42 : 31)
ОК Лозница - Лозница
04/01/2018 12:00
ДИФ
5 ОК"БАР VOLLEY" - БАР -ЦРНА ГОРА
Терен 6
0 - 2
(18:21, 14:21)
(32 : 42)
ГОК СРЕМ ЕАТОН - Сремска Митровица
04/01/2018 13:00
ДИФ

2. коло    

6 ГОК СРЕМ ЕАТОН - Сремска Митровица
 
- СЛОБОДАН
7 ОК КЛЕК СРБИЈАШУМЕ - КЛЕК 23211
Терен 6
1 - 2
(15:21, 23:21, 7:15)
(45 : 57)
БЛОК-АУТ - БЕОГРАД
04/01/2018 14:00
ДИФ
8 Ок Партизан - Бач
Терен 6
0 - 2
(14:21, 14:21)
(28 : 42)
ОК Пролетер - Баваниште - БАВАНИШТЕ
04/01/2018 15:00
ДИФ
9 ОК Лозница - Лозница
Терен 6
2 - 0
(21:12, 22:20)
(43 : 32)
ОК"БАР VOLLEY" - БАР -ЦРНА ГОРА
04/01/2018 16:00
ДИФ

3. коло    

10 БЛОК-АУТ - БЕОГРАД
 
- СЛОБОДАН
11 ОК Пролетер - Баваниште - БАВАНИШТЕ
Терен 6
2 - 0
(21:17, 21:14)
(42 : 31)
ОК КЛЕК СРБИЈАШУМЕ - КЛЕК 23211
04/01/2018 17:00
ДИФ
12 ОК"БАР VOLLEY" - БАР -ЦРНА ГОРА
Терен 6
1 - 2
(21:16, 13:21, 7:15)
(41 : 52)
Ок Партизан - Бач
04/01/2018 18:00
ДИФ
13 ГОК СРЕМ ЕАТОН - Сремска Митровица
Терен 6
0 - 2
(17:21, 18:21)
(35 : 42)
ОК Лозница - Лозница
04/01/2018 19:00
ДИФ

4. коло    

14 ОК Лозница - Лозница
 
- СЛОБОДАН
15 ОК КЛЕК СРБИЈАШУМЕ - КЛЕК 23211
Терен 6
2 - 1
(21:23, 22:20, 15:6)
(58 : 49)
ОК"БАР VOLLEY" - БАР -ЦРНА ГОРА
05/01/2018 10:00
ДИФ
16 БЛОК-АУТ - БЕОГРАД
Терен 6
2 - 0
(22:20, 21:13)
(43 : 33)
ОК Пролетер - Баваниште - БАВАНИШТЕ
04/01/2018 20:00
ДИФ
17 Ок Партизан - Бач
Терен 6
1 - 2
(17:21, 21:14, 6:15)
(44 : 50)
ГОК СРЕМ ЕАТОН - Сремска Митровица
05/01/2018 11:00
ДИФ

5. коло    

18 ОК Пролетер - Баваниште - БАВАНИШТЕ
 
- СЛОБОДАН
19 ГОК СРЕМ ЕАТОН - Сремска Митровица
Терен 6
2 - 0
(21:13, 21:12)
(42 : 25)
ОК КЛЕК СРБИЈАШУМЕ - КЛЕК 23211
05/01/2018 14:00
ДИФ
20 ОК"БАР VOLLEY" - БАР -ЦРНА ГОРА
Терен 6
0 - 2
(17:21, 14:21)
(31 : 42)
БЛОК-АУТ - БЕОГРАД
05/01/2018 12:00
ДИФ
21 ОК Лозница - Лозница
Терен 6
2 - 0
(21:15, 21:14)
(42 : 29)
Ок Партизан - Бач
05/01/2018 13:00
ДИФ

6. коло    

22 Ок Партизан - Бач
 
- СЛОБОДАН
23 ОК КЛЕК СРБИЈАШУМЕ - КЛЕК 23211
Терен 6
2 - 0
(21:19, 21:11)
(42 : 30)
ОК Лозница - Лозница
05/01/2018 17:00
ДИФ
24 БЛОК-АУТ - БЕОГРАД
Терен 6
1 - 2
(20:22, 21:16, 2:15)
(43 : 53)
ГОК СРЕМ ЕАТОН - Сремска Митровица
05/01/2018 16:00
ДИФ
25 ОК Пролетер - Баваниште - БАВАНИШТЕ
Терен 6
2 - 0
(21:17, 21:11)
(42 : 28)
ОК"БАР VOLLEY" - БАР -ЦРНА ГОРА
05/01/2018 15:00
ДИФ

7. коло    

26 ОК"БАР VOLLEY" - БАР -ЦРНА ГОРА
 
- СЛОБОДАН
27 Ок Партизан - Бач
Терен 6
1 - 2
(13:21, 21:19, 10:15)
(44 : 55)
ОК КЛЕК СРБИЈАШУМЕ - КЛЕК 23211
05/01/2018 20:00
ДИФ
28 ОК Лозница - Лозница
Терен 6
1 - 2
(21:17, 16:21, 10:15)
(47 : 53)
БЛОК-АУТ - БЕОГРАД
05/01/2018 19:00
ДИФ
29 ГОК СРЕМ ЕАТОН - Сремска Митровица
Терен 6
2 - 0
(21:18, 21:19)
(42 : 37)
ОК Пролетер - Баваниште - БАВАНИШТЕ
05/01/2018 18:00
ДИФ

А група


1. коло    

2 ОК ЖУЖЕМБЕРК - ЖУЖЕМБЕРК
терен 1 централни терен
2 - 0
(21:17, 23:21)
(44 : 38)
ОК ДУНАВ VOLLEY - Нови Сад
04/01/2018 10:00
Спенс
3 ОК Војводина НС семе - Нови Сад
терен 1 централни терен
2 - 0
(21:8, 21:17)
(42 : 25)
Ок Железничар - Београд
04/01/2018 11:00
Спенс
4 ОК СПАРТАК Љиг - Љиг
терен 1 централни терен
2 - 0
(21:19, 22:20)
(43 : 39)
ОК"КЛЕК СРБИЈАШУМЕ" - КЛЕК 23211
04/01/2018 12:00
Спенс

2. коло    

5 ОК ДУНАВ VOLLEY - Нови Сад
терен 1 централни терен
0 - 2
(10:21, 10:21)
(20 : 42)
ОК Војводина НС семе - Нови Сад
04/01/2018 13:00
Спенс
6 ОК"КЛЕК СРБИЈАШУМЕ" - КЛЕК 23211
терен 1 централни терен
2 - 0
(21:10, 21:17)
(42 : 27)
Ок Железничар - Београд
04/01/2018 14:00
Спенс
7 ОК СПАРТАК Љиг - Љиг
терен 1 централни терен
2 - 1
(21:17, 14:21, 15:12)
(50 : 50)
ОК ЖУЖЕМБЕРК - ЖУЖЕМБЕРК
04/01/2018 15:00
Спенс

3. коло    

8 Ок Железничар - Београд
терен 1 централни терен
2 - 0
(21:18, 21:15)
(42 : 33)
ОК ДУНАВ VOLLEY - Нови Сад
04/01/2018 16:00
Спенс
9 ОК ЖУЖЕМБЕРК - ЖУЖЕМБЕРК
терен 1 централни терен
2 - 0
(21:14, 21:16)
(42 : 30)
ОК"КЛЕК СРБИЈАШУМЕ" - КЛЕК 23211
04/01/2018 17:00
Спенс
10 ОК Војводина НС семе - Нови Сад
терен 1 централни терен
2 - 0
(21:19, 21:14)
(42 : 33)
ОК СПАРТАК Љиг - Љиг
04/01/2018 18:00
Спенс

4. коло    

11 ОК"КЛЕК СРБИЈАШУМЕ" - КЛЕК 23211
терен 1 централни терен
2 - 0
(21:7, 21:10)
(42 : 17)
ОК ДУНАВ VOLLEY - Нови Сад
04/01/2018 19:00
Спенс
12 ОК СПАРТАК Љиг - Љиг
терен 1 централни терен
2 - 1
(21:18, 13:21, 17:15)
(51 : 54)
Ок Железничар - Београд
05/01/2018 10:00
Спенс
13 ОК ЖУЖЕМБЕРК - ЖУЖЕМБЕРК
терен 1 централни терен
1 - 2
(21:18, 12:21, 13:15)
(46 : 54)
ОК Војводина НС семе - Нови Сад
05/01/2018 11:00
Спенс

5. коло    

14 ОК Војводина НС семе - Нови Сад
терен 1 централни терен
2 - 0
(23:21, 21:12)
(44 : 33)
ОК"КЛЕК СРБИЈАШУМЕ" - КЛЕК 23211
05/01/2018 13:00
Спенс
15 ОК ДУНАВ VOLLEY - Нови Сад
терен 1 централни терен
0 - 2
(8:21, 14:21)
(22 : 42)
ОК СПАРТАК Љиг - Љиг
05/01/2018 12:00
Спенс
16 Ок Железничар - Београд
терен 1 централни терен
2 - 1
(21:19, 14:21, 15:13)
(50 : 53)
ОК ЖУЖЕМБЕРК - ЖУЖЕМБЕРК
05/01/2018 14:00
Спенс

Б група


1. коло    

2 БЛОК-АУТ - БЕОГРАД
 
- СЛОБОДАН
3 МОК МУРСА - ОСИЈЕК
терен 2
2 - 0
(23:21, 21:19)
(44 : 40)
ОК Војводина НС семе 2 - Нови Сад
04/01/2018 12:00
спенс
4 ОК Нови Сад - Нови Сад
терен 2
0 - 2
(16:21, 12:21)
(28 : 42)
ОК Пролетер - Баваниште - БАВАНИШТЕ
04/01/2018 13:00
спенс

2. коло    

5 ОК Пролетер - Баваниште - БАВАНИШТЕ
 
- СЛОБОДАН
6 БЛОК-АУТ - БЕОГРАД
терен 2
2 - 0
(21:16, 22:20)
(43 : 36)
МОК МУРСА - ОСИЈЕК
04/01/2018 16:00
спенс
7 ОК Војводина НС семе 2 - Нови Сад
терен 2
2 - 0
(21:15, 23:21)
(44 : 36)
ОК Нови Сад - Нови Сад
04/01/2018 17:00
спенс

3. коло    

8 МОК МУРСА - ОСИЈЕК
 
- СЛОБОДАН
9 ОК Нови Сад - Нови Сад
терен 2
0 - 2
(13:21, 9:21)
(22 : 42)
БЛОК-АУТ - БЕОГРАД
04/01/2018 20:00
спенс
10 ОК Пролетер - Баваниште - БАВАНИШТЕ
терен 2
1 - 2
(21:8, 15:21, 14:16)
(50 : 45)
ОК Војводина НС семе 2 - Нови Сад
04/01/2018 21:00
спенс

4. коло    

11 ОК Војводина НС семе 2 - Нови Сад
 
- СЛОБОДАН
12 БЛОК-АУТ - БЕОГРАД
терен 2
2 - 1
(18:21, 21:13, 15:12)
(54 : 46)
ОК Пролетер - Баваниште - БАВАНИШТЕ
05/01/2018 12:00
спенс
13 МОК МУРСА - ОСИЈЕК
терен 2
1 - 2
(17:21, 22:20, 10:15)
(49 : 56)
ОК Нови Сад - Нови Сад
05/01/2018 13:00
спенс

5. коло    

14 ОК Нови Сад - Нови Сад
 
- СЛОБОДАН
15 ОК Војводина НС семе 2 - Нови Сад
терен 1 централни терен
0 - 2
(12:21, 10:21)
(22 : 42)
БЛОК-АУТ - БЕОГРАД
05/01/2018 15:00
спенс
16 ОК Пролетер - Баваниште - БАВАНИШТЕ
терен 1 централни терен
2 - 1
(21:23, 21:15, 15:9)
(57 : 47)
МОК МУРСА - ОСИЈЕК
05/01/2018 16:00
спенс

А група


1. коло    

2 ОК СТЕРИЈА - БЕОГРАД
терен 7
2 - 0
(21:18, 21:10)
(42 : 28)
ЖОК Рума - Рума
04/01/2018 11:00
Ђачко игралиште
3 ОК СПАРТАК Љиг - Љиг
терен 7
2 - 1
(11:21, 21:13, 15:11)
(47 : 45)
ЖОК Клек МД 1 - Клек
04/01/2018 12:00
Ђачко игралиште
4 Штранд volley - Нови Сад
терен 7
0 - 2
(12:21, 8:21)
(20 : 42)
ОК МЛАДОСТ - НОВИ САД
04/01/2018 13:00
Ђачко игралиште

2. коло    

5 ЖОК Рума - Рума
терен 7
0 - 2
(16:21, 15:21)
(31 : 42)
ОК МЛАДОСТ - НОВИ САД
04/01/2018 15:00
Ђачко игралиште
6 ОК СТЕРИЈА - БЕОГРАД
терен 7
1 - 2
(21:18, 11:21, 10:15)
(42 : 54)
ОК СПАРТАК Љиг - Љиг
04/01/2018 14:00
Ђачко игралиште
7 ЖОК Клек МД 1 - Клек
терен 7
1 - 2
(21:16, 19:21, 15:17)
(55 : 54)
Штранд volley - Нови Сад
04/01/2018 16:00
Ђачко игралиште

3. коло    

8 ОК СПАРТАК Љиг - Љиг
терен 7
2 - 0
(21:19, 21:12)
(42 : 31)
ЖОК Рума - Рума
04/01/2018 17:00
Ђачко игралиште
9 Штранд volley - Нови Сад
терен 7
0 - 2
(16:21, 19:21)
(35 : 42)
ОК СТЕРИЈА - БЕОГРАД
02/01/2018 18:00
Ђачко игралиште
10 ОК МЛАДОСТ - НОВИ САД
терен 7
2 - 0
(21:17, 21:16)
(42 : 33)
ЖОК Клек МД 1 - Клек
04/01/2018 19:00
Ђачко игралиште

4. коло    

11 ЖОК Рума - Рума
терен 7
1 - 2
(25:23, 19:21, 10:15)
(54 : 59)
ЖОК Клек МД 1 - Клек
05/01/2018 11:00
Ђачко игралиште
12 ОК СТЕРИЈА - БЕОГРАД
терен 7
0 - 2
(19:21, 19:21)
(38 : 42)
ОК МЛАДОСТ - НОВИ САД
05/01/2018 12:00
Ђачко игралиште
13 ОК СПАРТАК Љиг - Љиг
терен 7
2 - 0
(21:19, 21:13)
(42 : 32)
Штранд volley - Нови Сад
05/01/2018 13:00
Ђачко игралиште

5. коло    

14 Штранд volley - Нови Сад
терен 7
2 - 0
(22:20, 21:16)
(43 : 36)
ЖОК Рума - Рума
05/01/2018 15:00
Ђачко игралиште
15 ЖОК Клек МД 1 - Клек
терен 7
2 - 0
(21:17, 21:16)
(42 : 33)
ОК СТЕРИЈА - БЕОГРАД
05/01/2018 14:00
Ђачко игралиште
16 ОК МЛАДОСТ - НОВИ САД
терен 7
2 - 0
(21:14, 21:19)
(42 : 33)
ОК СПАРТАК Љиг - Љиг
05/01/2018 16:00
Ђачко игралиште

Б група


1. коло    

2 ОК АС БАТАЈНИЦА - Батајница
терен 8
2 - 0
(21:8, 21:12)
(42 : 20)
ОК ЗАСЛОН - Шабац
04/01/2018 11:00
Ђачко игралиште
3 ЖОК СПАРТАК - СУБОТИЦА
терен 8
2 - 0
(21:4, 21:13)
(42 : 17)
ЖОК Клек МД 2 - Клек
04/01/2018 12:00
Ђачко игралиште
4 БЛОК-АУТ - БЕОГРАД
терен 8
1 - 2
(19:21, 21:13, 7:15)
(47 : 49)
ЖОК Футог - Футог
04/01/2018 13:00
Ђачко игралиште

2. коло    

5 ОК ЗАСЛОН - Шабац
терен 8
1 - 2
(9:21, 21:15, 10:15)
(40 : 51)
ЖОК Футог - Футог
04/01/2018 15:00
Ђачко игралиште
6 ОК АС БАТАЈНИЦА - Батајница
терен 8
2 - 0
(21:7, 21:11)
(42 : 18)
ЖОК СПАРТАК - СУБОТИЦА
04/01/2018 14:00
Ђачко игралиште
7 ЖОК Клек МД 2 - Клек
терен 8
0 - 2
(20:22, 4:21)
(24 : 43)
БЛОК-АУТ - БЕОГРАД
04/01/2018 16:00
Ђачко игралиште

3. коло    

8 ЖОК СПАРТАК - СУБОТИЦА
терен 8
2 - 0
(21:15, 21:14)
(42 : 29)
ОК ЗАСЛОН - Шабац
04/01/2018 17:00
Ђачко игралиште
9 БЛОК-АУТ - БЕОГРАД
терен 8
0 - 2
(16:21, 13:21)
(29 : 42)
ОК АС БАТАЈНИЦА - Батајница
04/01/2018 18:00
Ђачко игралиште
10 ЖОК Футог - Футог
терен 8
2 - 0
(21:7, 21:16)
(42 : 23)
ЖОК Клек МД 2 - Клек
04/01/2018 19:00
Ђачко игралиште

4. коло    

11 ОК ЗАСЛОН - Шабац
терен 8
2 - 0
(21:8, 21:11)
(42 : 19)
ЖОК Клек МД 2 - Клек
05/01/2018 11:00
Ђачко игралиште
12 ОК АС БАТАЈНИЦА - Батајница
терен 8
2 - 1
(21:11, 19:21, 15:8)
(55 : 40)
ЖОК Футог - Футог
05/01/2018 12:00
Ђачко игралиште
13 ЖОК СПАРТАК - СУБОТИЦА
терен 8
2 - 0
(21:15, 21:15)
(42 : 30)
БЛОК-АУТ - БЕОГРАД
05/01/2018 13:00
Ђачко игралиште

5. коло    

14 БЛОК-АУТ - БЕОГРАД
терен 8
2 - 0
(21:15, 22:20)
(43 : 35)
ОК ЗАСЛОН - Шабац
05/01/2018 15:00
Ђачко игралиште
15 ЖОК Клек МД 2 - Клек
терен 8
0 - 2
(12:21, 10:21)
(22 : 42)
ОК АС БАТАЈНИЦА - Батајница
05/01/2018 14:00
Ђачко игралиште
16 ЖОК Футог - Футог
терен 8
0 - 2
(16:21, 14:21)
(30 : 42)
ЖОК СПАРТАК - СУБОТИЦА
05/01/2018 16:00
Ђачко игралиште

А група


1. коло    

2 ОК АС БАТАЈНИЦА - Батајница
терен 3
2 - 0
(21:11, 21:12)
(42 : 23)
ОК ДУНАВ VOLLEY - Нови Сад
04/01/2018 10:00
спенс
3 Жок Осијек - Осијек
терен 3
0 - 2
(14:21, 14:21)
(28 : 42)
ЖОК Клек МД 1 - Клек
04/01/2018 11:00
спенс
4 БЛОК-АУТ - БЕОГРАД
терен 3
0 - 2
(15:21, 9:21)
(24 : 42)
Ок НС Воллеј теам -стар - Нови сад
04/01/2018 12:00
спенс

2. коло    

5 ОК ДУНАВ VOLLEY - Нови Сад
терен 3
0 - 2
(11:21, 18:21)
(29 : 42)
Ок НС Воллеј теам -стар - Нови сад
04/01/2018 14:00
спенс
6 ОК АС БАТАЈНИЦА - Батајница
терен 3
2 - 0
(21:13, 21:14)
(42 : 27)
Жок Осијек - Осијек
04/01/2018 13:00
спенс
7 ЖОК Клек МД 1 - Клек
терен 3
2 - 0
(21:10, 21:13)
(42 : 23)
БЛОК-АУТ - БЕОГРАД
04/01/2018 15:00
спенс

3. коло    

8 Жок Осијек - Осијек
терен 3
2 - 0
(21:12, 21:12)
(42 : 24)
ОК ДУНАВ VOLLEY - Нови Сад
04/01/2018 16:00
спенс
9 БЛОК-АУТ - БЕОГРАД
терен 3
1 - 2
(14:21, 21:19, 6:15)
(41 : 55)
ОК АС БАТАЈНИЦА - Батајница
04/01/2018 17:00
спенс
10 Ок НС Воллеј теам -стар - Нови сад
терен 3
0 - 2
(15:21, 10:21)
(25 : 42)
ЖОК Клек МД 1 - Клек
04/01/2018 18:00
спенс

4. коло    

11 ОК ДУНАВ VOLLEY - Нови Сад
терен 3
1 - 2
(21:19, 11:21, 7:15)
(39 : 55)
ЖОК Клек МД 1 - Клек
04/01/2018 19:00
спенс
12 ОК АС БАТАЈНИЦА - Батајница
терен 3
2 - 0
(21:14, 21:16)
(42 : 30)
Ок НС Воллеј теам -стар - Нови сад
05/01/2018 10:00
спенс
13 Жок Осијек - Осијек
терен 3
2 - 0
(21:15, 21:8)
(42 : 23)
БЛОК-АУТ - БЕОГРАД
05/01/2018 11:00
спенс

5. коло    

14 БЛОК-АУТ - БЕОГРАД
терен 3
1 - 2
(21:17, 13:21, 16:18)
(50 : 56)
ОК ДУНАВ VOLLEY - Нови Сад
05/01/2018 13:00
спенс
15 ЖОК Клек МД 1 - Клек
терен 3
0 - 2
(16:21, 19:21)
(35 : 42)
ОК АС БАТАЈНИЦА - Батајница
05/01/2018 12:00
спенс
16 Ок НС Воллеј теам -стар - Нови сад
терен 3
1 - 2
(21:14, 13:21, 11:15)
(45 : 50)
Жок Осијек - Осијек
05/01/2018 14:00
спенс

Б група


1. коло    

2 ЖОК "Нови Сад" - Нови Сад
 
- СЛОБОДАН
3 ОК СТЕРИЈА - БЕОГРАД
терен 2
1 - 2
(14:21, 21:19, 12:15)
(47 : 55)
ОК ПРОЛЕТЕР - ЛОЗНИЦА
04/01/2018 10:00
спенс
4 Champ 07 - Нови Сад
терен 2
0 - 2
(12:21, 16:21)
(28 : 42)
ОК Инђија - Рума - Рума
04/01/2018 11:00
спенс

2. коло    

5 ОК Инђија - Рума - Рума
 
- СЛОБОДАН
6 ЖОК "Нови Сад" - Нови Сад
терен 2
1 - 2
(21:6, 15:21, 13:15)
(49 : 42)
ОК СТЕРИЈА - БЕОГРАД
04/01/2018 14:00
спенс
7 ОК ПРОЛЕТЕР - ЛОЗНИЦА
терен 2
2 - 1
(6:21, 21:15, 15:13)
(42 : 49)
Champ 07 - Нови Сад
04/01/2018 15:00
спенс

3. коло    

8 ОК СТЕРИЈА - БЕОГРАД
 
- СЛОБОДАН
9 Champ 07 - Нови Сад
терен 2
0 - 2
(16:21, 23:25)
(39 : 46)
ЖОК "Нови Сад" - Нови Сад
04/01/2018 18:00
спенс
10 ОК Инђија - Рума - Рума
терен 2
2 - 1
(18:21, 21:13, 15:7)
(54 : 41)
ОК ПРОЛЕТЕР - ЛОЗНИЦА
04/01/2018 19:00
спенс

4. коло    

11 ОК ПРОЛЕТЕР - ЛОЗНИЦА
 
- СЛОБОДАН
12 ЖОК "Нови Сад" - Нови Сад
терен 2
2 - 0
(21:16, 21:14)
(42 : 30)
ОК Инђија - Рума - Рума
05/01/2018 10:00
спенс
13 ОК СТЕРИЈА - БЕОГРАД
терен 2
1 - 2
(21:12, 13:21, 5:15)
(39 : 48)
Champ 07 - Нови Сад
05/01/2018 11:00
спенс

5. коло    

14 Champ 07 - Нови Сад
 
- СЛОБОДАН
15 ОК ПРОЛЕТЕР - ЛОЗНИЦА
терен 2
0 - 2
(14:21, 10:21)
(24 : 42)
ЖОК "Нови Сад" - Нови Сад
05/01/2018 14:00
спенс
16 ОК Инђија - Рума - Рума
терен 2
2 - 1
(19:21, 21:13, 19:17)
(59 : 51)
ОК СТЕРИЈА - БЕОГРАД
05/01/2018 15:00
спенс

A група


1. коло    

2 Одбојкашки клуб "НС-ТИМ" - Нови Сад
 
- СЛОБОДАН
3 Летњиковац Volley - Шабац
Терен 9
2 - 0
(21:10, 21:12)
(42 : 22)
Ок Железничар - Београд
04/01/2018 11:00
Исидора Секулић
4 ОК ХЕРЦЕГОВИНА - Равни Тополовац
Терен 9
1 - 2
(19:21, 21:12, 7:15)
(47 : 48)
ОК Багљаш - 023 - Зрењанин
04/01/2018 12:00
Исидора Секулић
5 ОК МЕРКУР - БАЧКА ПАЛАНКА
Терен 9
2 - 1
(18:21, 21:19, 15:12)
(54 : 52)
ОК ЗАСЛОН - Шабац
04/01/2018 13:00
Исидора Секулић

2. коло    

6 ОК ЗАСЛОН - Шабац
 
- СЛОБОДАН
7 Одбојкашки клуб "НС-ТИМ" - Нови Сад
Терен 9
0 - 2
(13:21, 17:21)
(30 : 42)
Летњиковац Volley - Шабац
04/01/2018 14:00
Исидора Секулић
8 Ок Железничар - Београд
Терен 9
0 - 2
(13:21, 17:21)
(30 : 42)
ОК ХЕРЦЕГОВИНА - Равни Тополовац
04/01/2018 15:00
Исидора Секулић
9 ОК Багљаш - 023 - Зрењанин
Терен 9
2 - 0
(21:13, 21:12)
(42 : 25)
ОК МЕРКУР - БАЧКА ПАЛАНКА
04/01/2018 16:00
Исидора Секулић

3. коло    

10 Летњиковац Volley - Шабац
 
- СЛОБОДАН
11 ОК ХЕРЦЕГОВИНА - Равни Тополовац
Терен 9
0 - 2
(11:21, 14:21)
(25 : 42)
Одбојкашки клуб "НС-ТИМ" - Нови Сад
04/01/2018 17:00
Исидора Секулић
12 ОК МЕРКУР - БАЧКА ПАЛАНКА
Терен 9
2 - 1
(17:21, 21:10, 15:10)
(53 : 41)
Ок Железничар - Београд
04/01/2018 18:00
Исидора Секулић
13 ОК ЗАСЛОН - Шабац
Терен 9
1 - 2
(21:13, 15:21, 6:15)
(42 : 49)
ОК Багљаш - 023 - Зрењанин
04/01/2018 19:00
Исидора Секулић

4. коло    

14 ОК Багљаш - 023 - Зрењанин
 
- СЛОБОДАН
15 Одбојкашки клуб "НС-ТИМ" - Нови Сад
Терен 9
2 - 0
(21:9, 21:11)
(42 : 20)
ОК МЕРКУР - БАЧКА ПАЛАНКА
04/01/2018 21:00
Исидора Секулић
16 Летњиковац Volley - Шабац
Терен 9
2 - 1
(24:26, 21:12, 15:11)
(60 : 49)
ОК ХЕРЦЕГОВИНА - Равни Тополовац
04/01/2018 20:00
Исидора Секулић
17 Ок Железничар - Београд
Терен 9
0 - 2
(20:22, 5:21)
(25 : 43)
ОК ЗАСЛОН - Шабац
05/01/2018 11:00
Исидора Секулић

5. коло    

18 ОК ХЕРЦЕГОВИНА - Равни Тополовац
 
- СЛОБОДАН
19 ОК ЗАСЛОН - Шабац
Терен 9
0 - 2
(13:21, 12:21)
(25 : 42)
Одбојкашки клуб "НС-ТИМ" - Нови Сад
05/01/2018 13:00
Исидора Секулић
20 ОК МЕРКУР - БАЧКА ПАЛАНКА
Терен 9
1 - 2
(17:21, 21:17, 11:15)
(49 : 53)
Летњиковац Volley - Шабац
05/01/2018 12:00
Исидора Секулић
21 ОК Багљаш - 023 - Зрењанин
Терен 9
2 - 0
(21:18, 21:11)
(42 : 29)
Ок Железничар - Београд
05/01/2018 14:00
Исидора Секулић

6. коло    

22 Ок Железничар - Београд
 
- СЛОБОДАН
23 Одбојкашки клуб "НС-ТИМ" - Нови Сад
Терен 9
0 - 2
(17:21, 10:21)
(27 : 42)
ОК Багљаш - 023 - Зрењанин
05/01/2018 17:00
Исидора Секулић
24 Летњиковац Volley - Шабац
Терен 9
1 - 2
(23:25, 21:15, 14:16)
(58 : 56)
ОК ЗАСЛОН - Шабац
05/01/2018 16:00
Исидора Секулић
25 ОК ХЕРЦЕГОВИНА - Равни Тополовац
Терен 9
0 - 2
(8:21, 18:21)
(26 : 42)
ОК МЕРКУР - БАЧКА ПАЛАНКА
05/01/2018 15:00
Исидора Секулић

7. коло    

26 ОК МЕРКУР - БАЧКА ПАЛАНКА
 
- СЛОБОДАН
27 Ок Железничар - Београд
Терен 9
1 - 2
(13:21, 21:16, 15:17)
(49 : 54)
Одбојкашки клуб "НС-ТИМ" - Нови Сад
05/01/2018 19:00
Исидора Секулић
28 ОК Багљаш - 023 - Зрењанин
Терен 9
2 - 0
(21:8, 22:20)
(43 : 28)
Летњиковац Volley - Шабац
05/01/2018 20:00
Исидора Секулић
29 ОК ЗАСЛОН - Шабац
Терен 9
2 - 0
(21:14, 21:15)
(42 : 29)
ОК ХЕРЦЕГОВИНА - Равни Тополовац
05/01/2018 18:00
Исидора Секулић

А група


1. коло    

2 ОК ЛИНГА - ОСИЈЕК
терен 4
0 - 2
(13:21, 15:21)
(28 : 42)
ОК СОКО - НОВА ГАЈДОБРА
04/01/2018 16:00
спенс
3 ГЖОК СРЕМ - Сремска Митровица
терен 5
2 - 0
(22:20, 21:18)
(43 : 38)
ОК ДУНАВ VOLLEY - Нови Сад
04/01/2018 16:00
спенс
4 ЖОК Футог - Футог
 
- СЛОБОДАН

2. коло    

5 ОК СОКО - НОВА ГАЈДОБРА
терен 4
2 - 0
(21:8, 21:16)
(42 : 24)
ГЖОК СРЕМ - Сремска Митровица
04/01/2018 19:00
спенс
6 ОК ДУНАВ VOLLEY - Нови Сад
 
- СЛОБОДАН
7 ЖОК Футог - Футог
терен 5
2 - 1
(21:7, 18:21, 15:8)
(54 : 36)
ОК ЛИНГА - ОСИЈЕК
04/01/2018 19:00
спенс

3. коло    

8 ОК ДУНАВ VOLLEY - Нови Сад
терен 5
0 - 2
(20:22, 7:21)
(27 : 43)
ОК СОКО - НОВА ГАЈДОБРА
04/01/2018 21:00
спенс
9 ОК ЛИНГА - ОСИЈЕК
 
- СЛОБОДАН
10 ГЖОК СРЕМ - Сремска Митровица
терен 4
2 - 0
(21:16, 21:13)
(42 : 29)
ЖОК Футог - Футог
04/01/2018 21:00
спенс

4. коло    

11 ОК ЛИНГА - ОСИЈЕК
терен 4
2 - 1
(21:15, 23:25, 15:5)
(59 : 45)
ГЖОК СРЕМ - Сремска Митровица
04/01/2018 10:00
Спенс
12 ОК СОКО - НОВА ГАЈДОБРА
 
- СЛОБОДАН
13 ЖОК Футог - Футог
терен 5
1 - 2
(13:21, 21:16, 12:15)
(46 : 52)
ОК ДУНАВ VOLLEY - Нови Сад
04/01/2018 10:00
Спенс

5. коло    

14 ОК СОКО - НОВА ГАЈДОБРА
терен 5
2 - 1
(14:21, 21:15, 15:9)
(50 : 45)
ЖОК Футог - Футог
04/01/2018 13:00
спенс
15 ОК ДУНАВ VOLLEY - Нови Сад
терен 4
2 - 0
(21:14, 21:10)
(42 : 24)
ОК ЛИНГА - ОСИЈЕК
04/01/2018 13:00
спенс
16 ГЖОК СРЕМ - Сремска Митровица
 
- СЛОБОДАН

Б група


1. коло    

2 БВЦ СМЕЧ - НОВИ САД
терен 5
0 - 2
(19:21, 7:21)
(26 : 42)
ОК Стар - Нови сад
04/01/2018 14:00
Спенс
3 ЖОК,,Градишка,, - Градишка,Р.Српска,(Б и Х)
терен 5
2 - 0
(21:16, 22:20)
(43 : 36)
ОК Пролетер 1 - Зрењанин
04/01/2018 15:00
Спенс

2. коло    

4 ОК Стар - Нови сад
терен 5
0 - 2
(19:21, 19:21)
(38 : 42)
ОК Пролетер 1 - Зрењанин
04/01/2018 18:00
Спенс
5 БВЦ СМЕЧ - НОВИ САД
терен 5
0 - 2
(5:21, 13:21)
(18 : 42)
ЖОК,,Градишка,, - Градишка,Р.Српска,(Б и Х)
04/01/2018 17:00
Спенс

3. коло    

6 ЖОК,,Градишка,, - Градишка,Р.Српска,(Б и Х)
терен 5
0 - 2
(17:21, 15:21)
(32 : 42)
ОК Стар - Нови сад
04/01/2018 11:00
Спенс
7 ОК Пролетер 1 - Зрењанин
терен 5
2 - 0
(21:10, 21:14)
(42 : 24)
БВЦ СМЕЧ - НОВИ САД
04/01/2018 12:00
Спенс

Ц група


1. коло    

2 ОК АС БАТАЈНИЦА - Батајница
терен 10
2 - 0
(21:14, 21:16)
(42 : 30)
Champ 07 - Нови Сад
04/01/2018 11:00
Исидора Секулић
3 ФОК - Нови Сад
терен 10
2 - 0
(21:7, 21:4)
(42 : 11)
ОК ЗАСЛОН - Шабац
04/01/2018 12:00
Исидора Секулић

2. коло    

4 Champ 07 - Нови Сад
терен 10
2 - 0
(21:7, 21:6)
(42 : 13)
ОК ЗАСЛОН - Шабац
04/01/2018 14:00
Исидора Секулић
5 ОК АС БАТАЈНИЦА - Батајница
терен 10
2 - 0
(21:15, 24:22)
(45 : 37)
ФОК - Нови Сад
04/01/2018 15:00
Исидора Секулић

3. коло    

6 ФОК - Нови Сад
терен 5
0 - 2
(8:21, 11:21)
(19 : 42)
Champ 07 - Нови Сад
04/01/2018 20:00
Спенс
7 ОК ЗАСЛОН - Шабац
терен 4
0 - 2
(14:21, 6:21)
(20 : 42)
ОК АС БАТАЈНИЦА - Батајница
04/01/2018 20:00
Спенс

Д група


1. коло    

2 ЖОК Орашје - Орашје
терен 4
2 - 0
(21:14, 21:15)
(42 : 29)
ОК Пролетер 2 - Зрењанин
04/01/2018 11:00
Спенс
3 ОК АС Београд - Београд
терен 4
2 - 0
(21:6, 21:11)
(42 : 17)
ОК Богатић - Богатић
04/01/2018 12:00
Спенс

2. коло    

4 ОК Пролетер 2 - Зрењанин
терен 4
2 - 0
(21:13, 21:13)
(42 : 26)
ОК Богатић - Богатић
04/01/2018 14:00
Спенс
5 ЖОК Орашје - Орашје
терен 4
0 - 2
(7:21, 6:21)
(13 : 42)
ОК АС Београд - Београд
04/01/2018 15:00
Спенс

3. коло    

6 ОК АС Београд - Београд
терен 4
2 - 0
(21:10, 21:4)
(42 : 14)
ОК Пролетер 2 - Зрењанин
04/01/2018 17:00
Спенс
7 ОК Богатић - Богатић
терен 4
0 - 2
(14:21, 14:21)
(28 : 42)
ЖОК Орашје - Орашје
04/01/2018 18:00
Спенс

Е група - четвртфинале


1. коло    

2 ОК СОКО - НОВА ГАЈДОБРА
 
2 - 0
(21:6, 21:17)
(42 : 23)
ЖОК Орашје - Орашје
05/01/2018 10:00
спенс,терен 4
3 ГЖОК СРЕМ - Сремска Митровица
 
0 - 2
(10:21, 17:21)
(27 : 42)
ОК АС Београд - Београд
05/01/2018 11:00
спенс,терен 4

2. коло    

4 ЖОК Орашје - Орашје
 
1 - 2
(14:21, 21:14, 2:15)
(37 : 50)
ОК АС Београд - Београд
05/01/2018 14:00
спенс,терен 4
5 ОК СОКО - НОВА ГАЈДОБРА
 
2 - 0
(21:12, 21:18)
(42 : 30)
ГЖОК СРЕМ - Сремска Митровица
05/01/2018 15:00
спенс,терен 4

3. коло    

6 ГЖОК СРЕМ - Сремска Митровица
 
2 - 1
(21:10, 16:21, 15:8)
(52 : 39)
ЖОК Орашје - Орашје
05/01/2018 18:00
спенс,терен 4
7 ОК АС Београд - Београд
 
2 - 1
(21:12, 20:22, 15:11)
(56 : 45)
ОК СОКО - НОВА ГАЈДОБРА
05/01/2018 19:00
спенс,терен 4

Ф група- четвртфинале


1. коло    

2 ОК Стар - Нови сад
 
2 - 0
(21:6, 21:16)
(42 : 22)
Champ 07 - Нови Сад
05/01/2018 12:00
спенс,терен 4
3 ЖОК,,Градишка,, - Градишка,Р.Српска,(Б и Х)
 
2 - 0
(21:18, 21:13)
(42 : 31)
ОК АС БАТАЈНИЦА - Батајница
05/01/2018 13:00
спенс,терен 4

2. коло    

4 Champ 07 - Нови Сад
 
0 - 2
(8:21, 20:22)
(28 : 43)
ОК АС БАТАЈНИЦА - Батајница
05/01/2018 16:00
спенс,терен 4
5 ОК Стар - Нови сад
 
1 - 2
(17:21, 21:18, 12:15)
(50 : 54)
ЖОК,,Градишка,, - Градишка,Р.Српска,(Б и Х)
05/01/2018 17:00
спенс,терен 4

3. коло    

6 ЖОК,,Градишка,, - Градишка,Р.Српска,(Б и Х)
 
2 - 1
(21:19, 19:21, 15:10)
(55 : 50)
Champ 07 - Нови Сад
05/01/2018 20:00
спенс,терен 4
7 ОК АС БАТАЈНИЦА - Батајница
 
0 - 2
(19:21, 17:21)
(36 : 42)
ОК Стар - Нови сад
05/01/2018 21:00
спенс,терен 4

Г група - разигравање 9-17 места


1. коло    

2 ОК ДУНАВ VOLLEY - Нови Сад
 
- СЛОБОДАН
3 ЖОК Футог - Футог
 
2 - 1
(14:21, 21:15, 15:4)
(50 : 40)
ОК Богатић - Богатић
05/01/2018 10:00
спенс, терен 5
4 ОК ЛИНГА - ОСИЈЕК
 
2 - 1
(21:19, 16:21, 15:8)
(52 : 48)
ОК Пролетер 2 - Зрењанин
05/01/2018 11:00
спенс, терен 5

2. коло    

5 ОК Пролетер 2 - Зрењанин
 
- СЛОБОДАН
6 ОК ДУНАВ VOLLEY - Нови Сад
Резултат се преноси из претходног дана
2 - 1
(21:13, 16:21, 15:12)
(52 : 46)
ЖОК Футог - Футог
7 ОК Богатић - Богатић
 
0 - 2
(12:21, 15:21)
(27 : 42)
ОК ЛИНГА - ОСИЈЕК
05/01/2018 14:00
спенс, терен 5

3. коло    

8 ЖОК Футог - Футог
 
- СЛОБОДАН
9 ОК ЛИНГА - ОСИЈЕК
Резултат се преноси из претходног дана
0 - 2
(14:21, 10:21)
(24 : 42)
ОК ДУНАВ VOLLEY - Нови Сад
10 ОК Пролетер 2 - Зрењанин
Резултат се преноси из претходног дана
2 - 0
(21:13, 21:13)
(42 : 26)
ОК Богатић - Богатић

4. коло    

11 ОК Богатић - Богатић
 
- СЛОБОДАН
12 ОК ДУНАВ VOLLEY - Нови Сад
 
2 - 0
(22:20, 21:9)
(43 : 29)
ОК Пролетер 2 - Зрењанин
05/01/2018 15:00
спенс , терен 5
13 ЖОК Футог - Футог
Резултат се преноси из претходног дана
2 - 1
(21:7, 18:21, 15:8)
(54 : 36)
ОК ЛИНГА - ОСИЈЕК

5. коло    

14 ОК ЛИНГА - ОСИЈЕК
 
- СЛОБОДАН
15 ОК Богатић - Богатић
 
0 - 2
(7:21, 7:21)
(14 : 42)
ОК ДУНАВ VOLLEY - Нови Сад
05/01/2018 18:00
спенс , терен 5
16 ОК Пролетер 2 - Зрењанин
 
1 - 2
(21:18, 12:21, 11:15)
(44 : 54)
ЖОК Футог - Футог
05/01/2018 19:00
спенс , терен 5

Х група - разигравање 9-17 места


1. коло    

2 ОК Пролетер 1 - Зрењанин
 
2 - 0
(21:16, 21:7)
(42 : 23)
ОК ЗАСЛОН - Шабац
05/01/2018 12:00
спенс , терен 5
3 БВЦ СМЕЧ - НОВИ САД
 
2 - 1
(21:12, 14:21, 15:5)
(50 : 38)
ФОК - Нови Сад
05/01/2018 13:00
спенс , терен 5

2. коло    

4 ОК ЗАСЛОН - Шабац
 
0 - 2
(12:21, 10:21)
(22 : 42)
ФОК - Нови Сад
05/01/2018 16:00
спенс , терен 5
5 ОК Пролетер 1 - Зрењанин
 
2 - 0
(21:15, 21:8)
(42 : 23)
БВЦ СМЕЧ - НОВИ САД
05/01/2018 17:00
спенс , терен 5

3. коло    

6 БВЦ СМЕЧ - НОВИ САД
 
1 - 2
(21:8, 17:21, 14:16)
(52 : 45)
ОК ЗАСЛОН - Шабац
05/01/2018 20:00
спенс , терен 5
7 ФОК - Нови Сад
 
0 - 2
(11:21, 17:21)
(28 : 42)
ОК Пролетер 1 - Зрењанин
05/01/2018 21:00
спенс , терен 5

четвртфинале


1. коло    

2 ОК Војводина НС семе - Нови Сад
 
- B 4 -
3 ОК СПАРТАК Љиг - Љиг
 
- B 3 -
4 ОК ЖУЖЕМБЕРК - ЖУЖЕМБЕРК
 
- B 2 -
5 Ок Железничар - Београд
 
0 - 2
(13:21, 14:21)
(27 : 42)
БЛОК-АУТ - БЕОГРАД

2. коло    

6 B 4 -
 
- БЛОК-АУТ - БЕОГРАД
7 ОК Војводина НС семе - Нови Сад
 
- ОК СПАРТАК Љиг - Љиг
8 B 3 -
 
- ОК ЖУЖЕМБЕРК - ЖУЖЕМБЕРК
9 B 2 -
 
- Ок Железничар - Београд

3. коло    

10 ОК СПАРТАК Љиг - Љиг
 
- B 4 -
11 ОК ЖУЖЕМБЕРК - ЖУЖЕМБЕРК
 
- ОК Војводина НС семе - Нови Сад
12 Ок Железничар - Београд
 
- B 3 -
13 БЛОК-АУТ - БЕОГРАД
 
- B 2 -

4. коло    

14 B 4 -
 
- B 2 -
15 ОК Војводина НС семе - Нови Сад
 
- Ок Железничар - Београд
16 ОК СПАРТАК Љиг - Љиг
 
- ОК ЖУЖЕМБЕРК - ЖУЖЕМБЕРК
17 B 3 -
 
- БЛОК-АУТ - БЕОГРАД

5. коло    

18 ОК ЖУЖЕМБЕРК - ЖУЖЕМБЕРК
 
- B 4 -
19 БЛОК-АУТ - БЕОГРАД
 
- ОК Војводина НС семе - Нови Сад
20 Ок Железничар - Београд
 
- ОК СПАРТАК Љиг - Љиг
21 B 2 -
 
- B 3 -

6. коло    

22 B 4 -
 
- B 3 -
23 ОК Војводина НС семе - Нови Сад
 
- B 2 -
24 ОК СПАРТАК Љиг - Љиг
 
- БЛОК-АУТ - БЕОГРАД
25 ОК ЖУЖЕМБЕРК - ЖУЖЕМБЕРК
 
- Ок Железничар - Београд

7. коло    

26 Ок Железничар - Београд
 
- B 4 -
27 B 3 -
 
- ОК Војводина НС семе - Нови Сад
28 B 2 -
 
- ОК СПАРТАК Љиг - Љиг
29 БЛОК-АУТ - БЕОГРАД
 
- ОК ЖУЖЕМБЕРК - ЖУЖЕМБЕРК

разигравање за 9 место


1. коло    

2 ОК Нови Сад - Нови Сад
 
0 - 2
(13:21, 13:21)
(26 : 42)
ОК"КЛЕК СРБИЈАШУМЕ" - КЛЕК 23211
05/01/2018 19:00
спенс ,терен 3

Разигравање за 9 место


1. коло    

2 ОК ДУНАВ VOLLEY - Нови Сад
 
2 - 1
(22:20, 9:21, 15:12)
(46 : 53)
Champ 07 - Нови Сад
05/01/2018 18:00
спенс ,терен 3