А група А група Б група А група Б група А група Б група A група А група Б група Ц група Д група Е група - четвртфинале Ф група- четвртфинале Г група - разигравање 9-17 места Х група - разигравање 9-17 места четвртфинале четвртфинале четвртфинале разигравање за 9 место Разигравање за 9 место

А група


1. коло    

2 ОК ЛИНГА - ОСИЈЕК
терен 4
0 - 2
(13:21, 15:21)
(28 : 42)
ОК СОКО - НОВА ГАЈДОБРА
04/01/2018 16:00
спенс
3 ГЖОК СРЕМ - Сремска Митровица
терен 5
2 - 0
(22:20, 21:18)
(43 : 38)
ОК ДУНАВ VOLLEY - Нови Сад
04/01/2018 16:00
спенс
4 ЖОК Футог - Футог
 
- СЛОБОДАН

2. коло    

5 ОК СОКО - НОВА ГАЈДОБРА
терен 4
2 - 0
(21:8, 21:16)
(42 : 24)
ГЖОК СРЕМ - Сремска Митровица
04/01/2018 19:00
спенс
6 ОК ДУНАВ VOLLEY - Нови Сад
 
- СЛОБОДАН
7 ЖОК Футог - Футог
терен 5
2 - 1
(21:7, 18:21, 15:8)
(54 : 36)
ОК ЛИНГА - ОСИЈЕК
04/01/2018 19:00
спенс

3. коло    

8 ОК ДУНАВ VOLLEY - Нови Сад
терен 5
0 - 2
(20:22, 7:21)
(27 : 43)
ОК СОКО - НОВА ГАЈДОБРА
04/01/2018 21:00
спенс
9 ОК ЛИНГА - ОСИЈЕК
 
- СЛОБОДАН
10 ГЖОК СРЕМ - Сремска Митровица
терен 4
2 - 0
(21:16, 21:13)
(42 : 29)
ЖОК Футог - Футог
04/01/2018 21:00
спенс

4. коло    

11 ОК ЛИНГА - ОСИЈЕК
терен 4
2 - 1
(21:15, 23:25, 15:5)
(59 : 45)
ГЖОК СРЕМ - Сремска Митровица
04/01/2018 10:00
Спенс
12 ОК СОКО - НОВА ГАЈДОБРА
 
- СЛОБОДАН
13 ЖОК Футог - Футог
терен 5
1 - 2
(13:21, 21:16, 12:15)
(46 : 52)
ОК ДУНАВ VOLLEY - Нови Сад
04/01/2018 10:00
Спенс

5. коло    

14 ОК СОКО - НОВА ГАЈДОБРА
терен 5
2 - 1
(14:21, 21:15, 15:9)
(50 : 45)
ЖОК Футог - Футог
04/01/2018 13:00
спенс
15 ОК ДУНАВ VOLLEY - Нови Сад
терен 4
2 - 0
(21:14, 21:10)
(42 : 24)
ОК ЛИНГА - ОСИЈЕК
04/01/2018 13:00
спенс
16 ГЖОК СРЕМ - Сремска Митровица
 
- СЛОБОДАН

Б група


1. коло    

2 БВЦ СМЕЧ - НОВИ САД
терен 5
0 - 2
(19:21, 7:21)
(26 : 42)
ОК Стар - Нови сад
04/01/2018 14:00
Спенс
3 ЖОК,,Градишка,, - Градишка,Р.Српска,(Б и Х)
терен 5
2 - 0
(21:16, 22:20)
(43 : 36)
ОК Пролетер 1 - Зрењанин
04/01/2018 15:00
Спенс

2. коло    

4 ОК Стар - Нови сад
терен 5
0 - 2
(19:21, 19:21)
(38 : 42)
ОК Пролетер 1 - Зрењанин
04/01/2018 18:00
Спенс
5 БВЦ СМЕЧ - НОВИ САД
терен 5
0 - 2
(5:21, 13:21)
(18 : 42)
ЖОК,,Градишка,, - Градишка,Р.Српска,(Б и Х)
04/01/2018 17:00
Спенс

3. коло    

6 ЖОК,,Градишка,, - Градишка,Р.Српска,(Б и Х)
терен 5
0 - 2
(17:21, 15:21)
(32 : 42)
ОК Стар - Нови сад
04/01/2018 11:00
Спенс
7 ОК Пролетер 1 - Зрењанин
терен 5
2 - 0
(21:10, 21:14)
(42 : 24)
БВЦ СМЕЧ - НОВИ САД
04/01/2018 12:00
Спенс

Ц група


1. коло    

2 ОК АС БАТАЈНИЦА - Батајница
терен 10
2 - 0
(21:14, 21:16)
(42 : 30)
Champ 07 - Нови Сад
04/01/2018 11:00
Исидора Секулић
3 ФОК - Нови Сад
терен 10
2 - 0
(21:7, 21:4)
(42 : 11)
ОК ЗАСЛОН - Шабац
04/01/2018 12:00
Исидора Секулић

2. коло    

4 Champ 07 - Нови Сад
терен 10
2 - 0
(21:7, 21:6)
(42 : 13)
ОК ЗАСЛОН - Шабац
04/01/2018 14:00
Исидора Секулић
5 ОК АС БАТАЈНИЦА - Батајница
терен 10
2 - 0
(21:15, 24:22)
(45 : 37)
ФОК - Нови Сад
04/01/2018 15:00
Исидора Секулић

3. коло    

6 ФОК - Нови Сад
терен 5
0 - 2
(8:21, 11:21)
(19 : 42)
Champ 07 - Нови Сад
04/01/2018 20:00
Спенс
7 ОК ЗАСЛОН - Шабац
терен 4
0 - 2
(14:21, 6:21)
(20 : 42)
ОК АС БАТАЈНИЦА - Батајница
04/01/2018 20:00
Спенс

Д група


1. коло    

2 ЖОК Орашје - Орашје
терен 4
2 - 0
(21:14, 21:15)
(42 : 29)
ОК Пролетер 2 - Зрењанин
04/01/2018 11:00
Спенс
3 ОК АС Београд - Београд
терен 4
2 - 0
(21:6, 21:11)
(42 : 17)
ОК Богатић - Богатић
04/01/2018 12:00
Спенс

2. коло    

4 ОК Пролетер 2 - Зрењанин
терен 4
2 - 0
(21:13, 21:13)
(42 : 26)
ОК Богатић - Богатић
04/01/2018 14:00
Спенс
5 ЖОК Орашје - Орашје
терен 4
0 - 2
(7:21, 6:21)
(13 : 42)
ОК АС Београд - Београд
04/01/2018 15:00
Спенс

3. коло    

6 ОК АС Београд - Београд
терен 4
2 - 0
(21:10, 21:4)
(42 : 14)
ОК Пролетер 2 - Зрењанин
04/01/2018 17:00
Спенс
7 ОК Богатић - Богатић
терен 4
0 - 2
(14:21, 14:21)
(28 : 42)
ЖОК Орашје - Орашје
04/01/2018 18:00
Спенс

Е група - четвртфинале


1. коло    

2 ОК СОКО - НОВА ГАЈДОБРА
 
2 - 0
(21:6, 21:17)
(42 : 23)
ЖОК Орашје - Орашје
05/01/2018 10:00
спенс,терен 4
3 ГЖОК СРЕМ - Сремска Митровица
 
0 - 2
(10:21, 17:21)
(27 : 42)
ОК АС Београд - Београд
05/01/2018 11:00
спенс,терен 4

2. коло    

4 ЖОК Орашје - Орашје
 
1 - 2
(14:21, 21:14, 2:15)
(37 : 50)
ОК АС Београд - Београд
05/01/2018 14:00
спенс,терен 4
5 ОК СОКО - НОВА ГАЈДОБРА
 
2 - 0
(21:12, 21:18)
(42 : 30)
ГЖОК СРЕМ - Сремска Митровица
05/01/2018 15:00
спенс,терен 4

3. коло    

6 ГЖОК СРЕМ - Сремска Митровица
 
2 - 1
(21:10, 16:21, 15:8)
(52 : 39)
ЖОК Орашје - Орашје
05/01/2018 18:00
спенс,терен 4
7 ОК АС Београд - Београд
 
2 - 1
(21:12, 20:22, 15:11)
(56 : 45)
ОК СОКО - НОВА ГАЈДОБРА
05/01/2018 19:00
спенс,терен 4

Ф група- четвртфинале


1. коло    

2 ОК Стар - Нови сад
 
2 - 0
(21:6, 21:16)
(42 : 22)
Champ 07 - Нови Сад
05/01/2018 12:00
спенс,терен 4
3 ЖОК,,Градишка,, - Градишка,Р.Српска,(Б и Х)
 
2 - 0
(21:18, 21:13)
(42 : 31)
ОК АС БАТАЈНИЦА - Батајница
05/01/2018 13:00
спенс,терен 4

2. коло    

4 Champ 07 - Нови Сад
 
0 - 2
(8:21, 20:22)
(28 : 43)
ОК АС БАТАЈНИЦА - Батајница
05/01/2018 16:00
спенс,терен 4
5 ОК Стар - Нови сад
 
1 - 2
(17:21, 21:18, 12:15)
(50 : 54)
ЖОК,,Градишка,, - Градишка,Р.Српска,(Б и Х)
05/01/2018 17:00
спенс,терен 4

3. коло    

6 ЖОК,,Градишка,, - Градишка,Р.Српска,(Б и Х)
 
2 - 1
(21:19, 19:21, 15:10)
(55 : 50)
Champ 07 - Нови Сад
05/01/2018 20:00
спенс,терен 4
7 ОК АС БАТАЈНИЦА - Батајница
 
0 - 2
(19:21, 17:21)
(36 : 42)
ОК Стар - Нови сад
05/01/2018 21:00
спенс,терен 4

Г група - разигравање 9-17 места


1. коло    

2 ОК ДУНАВ VOLLEY - Нови Сад
 
- СЛОБОДАН
3 ЖОК Футог - Футог
 
2 - 1
(14:21, 21:15, 15:4)
(50 : 40)
ОК Богатић - Богатић
05/01/2018 10:00
спенс, терен 5
4 ОК ЛИНГА - ОСИЈЕК
 
2 - 1
(21:19, 16:21, 15:8)
(52 : 48)
ОК Пролетер 2 - Зрењанин
05/01/2018 11:00
спенс, терен 5

2. коло    

5 ОК Пролетер 2 - Зрењанин
 
- СЛОБОДАН
6 ОК ДУНАВ VOLLEY - Нови Сад
Резултат се преноси из претходног дана
2 - 1
(21:13, 16:21, 15:12)
(52 : 46)
ЖОК Футог - Футог
7 ОК Богатић - Богатић
 
0 - 2
(12:21, 15:21)
(27 : 42)
ОК ЛИНГА - ОСИЈЕК
05/01/2018 14:00
спенс, терен 5

3. коло    

8 ЖОК Футог - Футог
 
- СЛОБОДАН
9 ОК ЛИНГА - ОСИЈЕК
Резултат се преноси из претходног дана
0 - 2
(14:21, 10:21)
(24 : 42)
ОК ДУНАВ VOLLEY - Нови Сад
10 ОК Пролетер 2 - Зрењанин
Резултат се преноси из претходног дана
2 - 0
(21:13, 21:13)
(42 : 26)
ОК Богатић - Богатић

4. коло    

11 ОК Богатић - Богатић
 
- СЛОБОДАН
12 ОК ДУНАВ VOLLEY - Нови Сад
 
2 - 0
(22:20, 21:9)
(43 : 29)
ОК Пролетер 2 - Зрењанин
05/01/2018 15:00
спенс , терен 5
13 ЖОК Футог - Футог
Резултат се преноси из претходног дана
2 - 1
(21:7, 18:21, 15:8)
(54 : 36)
ОК ЛИНГА - ОСИЈЕК

5. коло    

14 ОК ЛИНГА - ОСИЈЕК
 
- СЛОБОДАН
15 ОК Богатић - Богатић
 
0 - 2
(7:21, 7:21)
(14 : 42)
ОК ДУНАВ VOLLEY - Нови Сад
05/01/2018 18:00
спенс , терен 5
16 ОК Пролетер 2 - Зрењанин
 
1 - 2
(21:18, 12:21, 11:15)
(44 : 54)
ЖОК Футог - Футог
05/01/2018 19:00
спенс , терен 5

Х група - разигравање 9-17 места


1. коло    

2 ОК Пролетер 1 - Зрењанин
 
2 - 0
(21:16, 21:7)
(42 : 23)
ОК ЗАСЛОН - Шабац
05/01/2018 12:00
спенс , терен 5
3 БВЦ СМЕЧ - НОВИ САД
 
2 - 1
(21:12, 14:21, 15:5)
(50 : 38)
ФОК - Нови Сад
05/01/2018 13:00
спенс , терен 5

2. коло    

4 ОК ЗАСЛОН - Шабац
 
0 - 2
(12:21, 10:21)
(22 : 42)
ФОК - Нови Сад
05/01/2018 16:00
спенс , терен 5
5 ОК Пролетер 1 - Зрењанин
 
2 - 0
(21:15, 21:8)
(42 : 23)
БВЦ СМЕЧ - НОВИ САД
05/01/2018 17:00
спенс , терен 5

3. коло    

6 БВЦ СМЕЧ - НОВИ САД
 
1 - 2
(21:8, 17:21, 14:16)
(52 : 45)
ОК ЗАСЛОН - Шабац
05/01/2018 20:00
спенс , терен 5
7 ФОК - Нови Сад
 
0 - 2
(11:21, 17:21)
(28 : 42)
ОК Пролетер 1 - Зрењанин
05/01/2018 21:00
спенс , терен 5