А група А група Б група А група Б група А група Б група A група А група Б група Ц група Д група Е група - четвртфинале Ф група- четвртфинале Г група - разигравање 9-17 места Х група - разигравање 9-17 места четвртфинале четвртфинале четвртфинале разигравање за 9 место Разигравање за 9 место

А група


1. коло    

2 ОК АС БАТАЈНИЦА - Батајница
терен 3
2 - 0
(21:11, 21:12)
(42 : 23)
ОК ДУНАВ VOLLEY - Нови Сад
04/01/2018 10:00
спенс
3 Жок Осијек - Осијек
терен 3
0 - 2
(14:21, 14:21)
(28 : 42)
ЖОК Клек МД 1 - Клек
04/01/2018 11:00
спенс
4 БЛОК-АУТ - БЕОГРАД
терен 3
0 - 2
(15:21, 9:21)
(24 : 42)
Ок НС Воллеј теам -стар - Нови сад
04/01/2018 12:00
спенс

2. коло    

5 ОК ДУНАВ VOLLEY - Нови Сад
терен 3
0 - 2
(11:21, 18:21)
(29 : 42)
Ок НС Воллеј теам -стар - Нови сад
04/01/2018 14:00
спенс
6 ОК АС БАТАЈНИЦА - Батајница
терен 3
2 - 0
(21:13, 21:14)
(42 : 27)
Жок Осијек - Осијек
04/01/2018 13:00
спенс
7 ЖОК Клек МД 1 - Клек
терен 3
2 - 0
(21:10, 21:13)
(42 : 23)
БЛОК-АУТ - БЕОГРАД
04/01/2018 15:00
спенс

3. коло    

8 Жок Осијек - Осијек
терен 3
2 - 0
(21:12, 21:12)
(42 : 24)
ОК ДУНАВ VOLLEY - Нови Сад
04/01/2018 16:00
спенс
9 БЛОК-АУТ - БЕОГРАД
терен 3
1 - 2
(14:21, 21:19, 6:15)
(41 : 55)
ОК АС БАТАЈНИЦА - Батајница
04/01/2018 17:00
спенс
10 Ок НС Воллеј теам -стар - Нови сад
терен 3
0 - 2
(15:21, 10:21)
(25 : 42)
ЖОК Клек МД 1 - Клек
04/01/2018 18:00
спенс

4. коло    

11 ОК ДУНАВ VOLLEY - Нови Сад
терен 3
1 - 2
(21:19, 11:21, 7:15)
(39 : 55)
ЖОК Клек МД 1 - Клек
04/01/2018 19:00
спенс
12 ОК АС БАТАЈНИЦА - Батајница
терен 3
2 - 0
(21:14, 21:16)
(42 : 30)
Ок НС Воллеј теам -стар - Нови сад
05/01/2018 10:00
спенс
13 Жок Осијек - Осијек
терен 3
2 - 0
(21:15, 21:8)
(42 : 23)
БЛОК-АУТ - БЕОГРАД
05/01/2018 11:00
спенс

5. коло    

14 БЛОК-АУТ - БЕОГРАД
терен 3
1 - 2
(21:17, 13:21, 16:18)
(50 : 56)
ОК ДУНАВ VOLLEY - Нови Сад
05/01/2018 13:00
спенс
15 ЖОК Клек МД 1 - Клек
терен 3
0 - 2
(16:21, 19:21)
(35 : 42)
ОК АС БАТАЈНИЦА - Батајница
05/01/2018 12:00
спенс
16 Ок НС Воллеј теам -стар - Нови сад
терен 3
1 - 2
(21:14, 13:21, 11:15)
(45 : 50)
Жок Осијек - Осијек
05/01/2018 14:00
спенс

Б група


1. коло    

2 ЖОК "Нови Сад" - Нови Сад
 
- СЛОБОДАН
3 ОК СТЕРИЈА - БЕОГРАД
терен 2
1 - 2
(14:21, 21:19, 12:15)
(47 : 55)
ОК ПРОЛЕТЕР - ЛОЗНИЦА
04/01/2018 10:00
спенс
4 Champ 07 - Нови Сад
терен 2
0 - 2
(12:21, 16:21)
(28 : 42)
ОК Инђија - Рума - Рума
04/01/2018 11:00
спенс

2. коло    

5 ОК Инђија - Рума - Рума
 
- СЛОБОДАН
6 ЖОК "Нови Сад" - Нови Сад
терен 2
1 - 2
(21:6, 15:21, 13:15)
(49 : 42)
ОК СТЕРИЈА - БЕОГРАД
04/01/2018 14:00
спенс
7 ОК ПРОЛЕТЕР - ЛОЗНИЦА
терен 2
2 - 1
(6:21, 21:15, 15:13)
(42 : 49)
Champ 07 - Нови Сад
04/01/2018 15:00
спенс

3. коло    

8 ОК СТЕРИЈА - БЕОГРАД
 
- СЛОБОДАН
9 Champ 07 - Нови Сад
терен 2
0 - 2
(16:21, 23:25)
(39 : 46)
ЖОК "Нови Сад" - Нови Сад
04/01/2018 18:00
спенс
10 ОК Инђија - Рума - Рума
терен 2
2 - 1
(18:21, 21:13, 15:7)
(54 : 41)
ОК ПРОЛЕТЕР - ЛОЗНИЦА
04/01/2018 19:00
спенс

4. коло    

11 ОК ПРОЛЕТЕР - ЛОЗНИЦА
 
- СЛОБОДАН
12 ЖОК "Нови Сад" - Нови Сад
терен 2
2 - 0
(21:16, 21:14)
(42 : 30)
ОК Инђија - Рума - Рума
05/01/2018 10:00
спенс
13 ОК СТЕРИЈА - БЕОГРАД
терен 2
1 - 2
(21:12, 13:21, 5:15)
(39 : 48)
Champ 07 - Нови Сад
05/01/2018 11:00
спенс

5. коло    

14 Champ 07 - Нови Сад
 
- СЛОБОДАН
15 ОК ПРОЛЕТЕР - ЛОЗНИЦА
терен 2
0 - 2
(14:21, 10:21)
(24 : 42)
ЖОК "Нови Сад" - Нови Сад
05/01/2018 14:00
спенс
16 ОК Инђија - Рума - Рума
терен 2
2 - 1
(19:21, 21:13, 19:17)
(59 : 51)
ОК СТЕРИЈА - БЕОГРАД
05/01/2018 15:00
спенс

Разигравање за 9 место


1. коло    

2 ОК ДУНАВ VOLLEY - Нови Сад
 
2 - 1
(22:20, 9:21, 15:12)
(46 : 53)
Champ 07 - Нови Сад
05/01/2018 18:00
спенс ,терен 3