А група А група Б група А група Б група А група Б група A група А група Б група Ц група Д група Е група - четвртфинале Ф група- четвртфинале Г група - разигравање 9-17 места Х група - разигравање 9-17 места четвртфинале четвртфинале четвртфинале разигравање за 9 место Разигравање за 9 место

A група


1. коло    

2 Одбојкашки клуб "НС-ТИМ" - Нови Сад
 
- СЛОБОДАН
3 Летњиковац Volley - Шабац
Терен 9
2 - 0
(21:10, 21:12)
(42 : 22)
Ок Железничар - Београд
04/01/2018 11:00
Исидора Секулић
4 ОК ХЕРЦЕГОВИНА - Равни Тополовац
Терен 9
1 - 2
(19:21, 21:12, 7:15)
(47 : 48)
ОК Багљаш - 023 - Зрењанин
04/01/2018 12:00
Исидора Секулић
5 ОК МЕРКУР - БАЧКА ПАЛАНКА
Терен 9
2 - 1
(18:21, 21:19, 15:12)
(54 : 52)
ОК ЗАСЛОН - Шабац
04/01/2018 13:00
Исидора Секулић

2. коло    

6 ОК ЗАСЛОН - Шабац
 
- СЛОБОДАН
7 Одбојкашки клуб "НС-ТИМ" - Нови Сад
Терен 9
0 - 2
(13:21, 17:21)
(30 : 42)
Летњиковац Volley - Шабац
04/01/2018 14:00
Исидора Секулић
8 Ок Железничар - Београд
Терен 9
0 - 2
(13:21, 17:21)
(30 : 42)
ОК ХЕРЦЕГОВИНА - Равни Тополовац
04/01/2018 15:00
Исидора Секулић
9 ОК Багљаш - 023 - Зрењанин
Терен 9
2 - 0
(21:13, 21:12)
(42 : 25)
ОК МЕРКУР - БАЧКА ПАЛАНКА
04/01/2018 16:00
Исидора Секулић

3. коло    

10 Летњиковац Volley - Шабац
 
- СЛОБОДАН
11 ОК ХЕРЦЕГОВИНА - Равни Тополовац
Терен 9
0 - 2
(11:21, 14:21)
(25 : 42)
Одбојкашки клуб "НС-ТИМ" - Нови Сад
04/01/2018 17:00
Исидора Секулић
12 ОК МЕРКУР - БАЧКА ПАЛАНКА
Терен 9
2 - 1
(17:21, 21:10, 15:10)
(53 : 41)
Ок Железничар - Београд
04/01/2018 18:00
Исидора Секулић
13 ОК ЗАСЛОН - Шабац
Терен 9
1 - 2
(21:13, 15:21, 6:15)
(42 : 49)
ОК Багљаш - 023 - Зрењанин
04/01/2018 19:00
Исидора Секулић

4. коло    

14 ОК Багљаш - 023 - Зрењанин
 
- СЛОБОДАН
15 Одбојкашки клуб "НС-ТИМ" - Нови Сад
Терен 9
2 - 0
(21:9, 21:11)
(42 : 20)
ОК МЕРКУР - БАЧКА ПАЛАНКА
04/01/2018 21:00
Исидора Секулић
16 Летњиковац Volley - Шабац
Терен 9
2 - 1
(24:26, 21:12, 15:11)
(60 : 49)
ОК ХЕРЦЕГОВИНА - Равни Тополовац
04/01/2018 20:00
Исидора Секулић
17 Ок Железничар - Београд
Терен 9
0 - 2
(20:22, 5:21)
(25 : 43)
ОК ЗАСЛОН - Шабац
05/01/2018 11:00
Исидора Секулић

5. коло    

18 ОК ХЕРЦЕГОВИНА - Равни Тополовац
 
- СЛОБОДАН
19 ОК ЗАСЛОН - Шабац
Терен 9
0 - 2
(13:21, 12:21)
(25 : 42)
Одбојкашки клуб "НС-ТИМ" - Нови Сад
05/01/2018 13:00
Исидора Секулић
20 ОК МЕРКУР - БАЧКА ПАЛАНКА
Терен 9
1 - 2
(17:21, 21:17, 11:15)
(49 : 53)
Летњиковац Volley - Шабац
05/01/2018 12:00
Исидора Секулић
21 ОК Багљаш - 023 - Зрењанин
Терен 9
2 - 0
(21:18, 21:11)
(42 : 29)
Ок Железничар - Београд
05/01/2018 14:00
Исидора Секулић

6. коло    

22 Ок Железничар - Београд
 
- СЛОБОДАН
23 Одбојкашки клуб "НС-ТИМ" - Нови Сад
Терен 9
0 - 2
(17:21, 10:21)
(27 : 42)
ОК Багљаш - 023 - Зрењанин
05/01/2018 17:00
Исидора Секулић
24 Летњиковац Volley - Шабац
Терен 9
1 - 2
(23:25, 21:15, 14:16)
(58 : 56)
ОК ЗАСЛОН - Шабац
05/01/2018 16:00
Исидора Секулић
25 ОК ХЕРЦЕГОВИНА - Равни Тополовац
Терен 9
0 - 2
(8:21, 18:21)
(26 : 42)
ОК МЕРКУР - БАЧКА ПАЛАНКА
05/01/2018 15:00
Исидора Секулић

7. коло    

26 ОК МЕРКУР - БАЧКА ПАЛАНКА
 
- СЛОБОДАН
27 Ок Железничар - Београд
Терен 9
1 - 2
(13:21, 21:16, 15:17)
(49 : 54)
Одбојкашки клуб "НС-ТИМ" - Нови Сад
05/01/2018 19:00
Исидора Секулић
28 ОК Багљаш - 023 - Зрењанин
Терен 9
2 - 0
(21:8, 22:20)
(43 : 28)
Летњиковац Volley - Шабац
05/01/2018 20:00
Исидора Секулић
29 ОК ЗАСЛОН - Шабац
Терен 9
2 - 0
(21:14, 21:15)
(42 : 29)
ОК ХЕРЦЕГОВИНА - Равни Тополовац
05/01/2018 18:00
Исидора Секулић