А група А група Б група А група Б група А група Б група A група А група Б група Ц група Д група Е група - четвртфинале Ф група- четвртфинале Г група - разигравање 9-17 места Х група - разигравање 9-17 места четвртфинале четвртфинале четвртфинале разигравање за 9 место Разигравање за 9 место

А група


1. коло    

2 ОК ЖУЖЕМБЕРК - ЖУЖЕМБЕРК
терен 1 централни терен
2 - 0
(21:17, 23:21)
(44 : 38)
ОК ДУНАВ VOLLEY - Нови Сад
04/01/2018 10:00
Спенс
3 ОК Војводина НС семе - Нови Сад
терен 1 централни терен
2 - 0
(21:8, 21:17)
(42 : 25)
Ок Железничар - Београд
04/01/2018 11:00
Спенс
4 ОК СПАРТАК Љиг - Љиг
терен 1 централни терен
2 - 0
(21:19, 22:20)
(43 : 39)
ОК"КЛЕК СРБИЈАШУМЕ" - КЛЕК 23211
04/01/2018 12:00
Спенс

2. коло    

5 ОК ДУНАВ VOLLEY - Нови Сад
терен 1 централни терен
0 - 2
(10:21, 10:21)
(20 : 42)
ОК Војводина НС семе - Нови Сад
04/01/2018 13:00
Спенс
6 ОК"КЛЕК СРБИЈАШУМЕ" - КЛЕК 23211
терен 1 централни терен
2 - 0
(21:10, 21:17)
(42 : 27)
Ок Железничар - Београд
04/01/2018 14:00
Спенс
7 ОК СПАРТАК Љиг - Љиг
терен 1 централни терен
2 - 1
(21:17, 14:21, 15:12)
(50 : 50)
ОК ЖУЖЕМБЕРК - ЖУЖЕМБЕРК
04/01/2018 15:00
Спенс

3. коло    

8 Ок Железничар - Београд
терен 1 централни терен
2 - 0
(21:18, 21:15)
(42 : 33)
ОК ДУНАВ VOLLEY - Нови Сад
04/01/2018 16:00
Спенс
9 ОК ЖУЖЕМБЕРК - ЖУЖЕМБЕРК
терен 1 централни терен
2 - 0
(21:14, 21:16)
(42 : 30)
ОК"КЛЕК СРБИЈАШУМЕ" - КЛЕК 23211
04/01/2018 17:00
Спенс
10 ОК Војводина НС семе - Нови Сад
терен 1 централни терен
2 - 0
(21:19, 21:14)
(42 : 33)
ОК СПАРТАК Љиг - Љиг
04/01/2018 18:00
Спенс

4. коло    

11 ОК"КЛЕК СРБИЈАШУМЕ" - КЛЕК 23211
терен 1 централни терен
2 - 0
(21:7, 21:10)
(42 : 17)
ОК ДУНАВ VOLLEY - Нови Сад
04/01/2018 19:00
Спенс
12 ОК СПАРТАК Љиг - Љиг
терен 1 централни терен
2 - 1
(21:18, 13:21, 17:15)
(51 : 54)
Ок Железничар - Београд
05/01/2018 10:00
Спенс
13 ОК ЖУЖЕМБЕРК - ЖУЖЕМБЕРК
терен 1 централни терен
1 - 2
(21:18, 12:21, 13:15)
(46 : 54)
ОК Војводина НС семе - Нови Сад
05/01/2018 11:00
Спенс

5. коло    

14 ОК Војводина НС семе - Нови Сад
терен 1 централни терен
2 - 0
(23:21, 21:12)
(44 : 33)
ОК"КЛЕК СРБИЈАШУМЕ" - КЛЕК 23211
05/01/2018 13:00
Спенс
15 ОК ДУНАВ VOLLEY - Нови Сад
терен 1 централни терен
0 - 2
(8:21, 14:21)
(22 : 42)
ОК СПАРТАК Љиг - Љиг
05/01/2018 12:00
Спенс
16 Ок Железничар - Београд
терен 1 централни терен
2 - 1
(21:19, 14:21, 15:13)
(50 : 53)
ОК ЖУЖЕМБЕРК - ЖУЖЕМБЕРК
05/01/2018 14:00
Спенс

Б група


1. коло    

2 БЛОК-АУТ - БЕОГРАД
 
- СЛОБОДАН
3 МОК МУРСА - ОСИЈЕК
терен 2
2 - 0
(23:21, 21:19)
(44 : 40)
ОК Војводина НС семе 2 - Нови Сад
04/01/2018 12:00
спенс
4 ОК Нови Сад - Нови Сад
терен 2
0 - 2
(16:21, 12:21)
(28 : 42)
ОК Пролетер - Баваниште - БАВАНИШТЕ
04/01/2018 13:00
спенс

2. коло    

5 ОК Пролетер - Баваниште - БАВАНИШТЕ
 
- СЛОБОДАН
6 БЛОК-АУТ - БЕОГРАД
терен 2
2 - 0
(21:16, 22:20)
(43 : 36)
МОК МУРСА - ОСИЈЕК
04/01/2018 16:00
спенс
7 ОК Војводина НС семе 2 - Нови Сад
терен 2
2 - 0
(21:15, 23:21)
(44 : 36)
ОК Нови Сад - Нови Сад
04/01/2018 17:00
спенс

3. коло    

8 МОК МУРСА - ОСИЈЕК
 
- СЛОБОДАН
9 ОК Нови Сад - Нови Сад
терен 2
0 - 2
(13:21, 9:21)
(22 : 42)
БЛОК-АУТ - БЕОГРАД
04/01/2018 20:00
спенс
10 ОК Пролетер - Баваниште - БАВАНИШТЕ
терен 2
1 - 2
(21:8, 15:21, 14:16)
(50 : 45)
ОК Војводина НС семе 2 - Нови Сад
04/01/2018 21:00
спенс

4. коло    

11 ОК Војводина НС семе 2 - Нови Сад
 
- СЛОБОДАН
12 БЛОК-АУТ - БЕОГРАД
терен 2
2 - 1
(18:21, 21:13, 15:12)
(54 : 46)
ОК Пролетер - Баваниште - БАВАНИШТЕ
05/01/2018 12:00
спенс
13 МОК МУРСА - ОСИЈЕК
терен 2
1 - 2
(17:21, 22:20, 10:15)
(49 : 56)
ОК Нови Сад - Нови Сад
05/01/2018 13:00
спенс

5. коло    

14 ОК Нови Сад - Нови Сад
 
- СЛОБОДАН
15 ОК Војводина НС семе 2 - Нови Сад
терен 1 централни терен
0 - 2
(12:21, 10:21)
(22 : 42)
БЛОК-АУТ - БЕОГРАД
05/01/2018 15:00
спенс
16 ОК Пролетер - Баваниште - БАВАНИШТЕ
терен 1 централни терен
2 - 1
(21:23, 21:15, 15:9)
(57 : 47)
МОК МУРСА - ОСИЈЕК
05/01/2018 16:00
спенс

четвртфинале


1. коло    

2 ОК Војводина НС семе - Нови Сад
 
- B 4 -
3 ОК СПАРТАК Љиг - Љиг
 
- B 3 -
4 ОК ЖУЖЕМБЕРК - ЖУЖЕМБЕРК
 
- B 2 -
5 Ок Железничар - Београд
 
0 - 2
(13:21, 14:21)
(27 : 42)
БЛОК-АУТ - БЕОГРАД

2. коло    

6 B 4 -
 
- БЛОК-АУТ - БЕОГРАД
7 ОК Војводина НС семе - Нови Сад
 
- ОК СПАРТАК Љиг - Љиг
8 B 3 -
 
- ОК ЖУЖЕМБЕРК - ЖУЖЕМБЕРК
9 B 2 -
 
- Ок Железничар - Београд

3. коло    

10 ОК СПАРТАК Љиг - Љиг
 
- B 4 -
11 ОК ЖУЖЕМБЕРК - ЖУЖЕМБЕРК
 
- ОК Војводина НС семе - Нови Сад
12 Ок Железничар - Београд
 
- B 3 -
13 БЛОК-АУТ - БЕОГРАД
 
- B 2 -

4. коло    

14 B 4 -
 
- B 2 -
15 ОК Војводина НС семе - Нови Сад
 
- Ок Железничар - Београд
16 ОК СПАРТАК Љиг - Љиг
 
- ОК ЖУЖЕМБЕРК - ЖУЖЕМБЕРК
17 B 3 -
 
- БЛОК-АУТ - БЕОГРАД

5. коло    

18 ОК ЖУЖЕМБЕРК - ЖУЖЕМБЕРК
 
- B 4 -
19 БЛОК-АУТ - БЕОГРАД
 
- ОК Војводина НС семе - Нови Сад
20 Ок Железничар - Београд
 
- ОК СПАРТАК Љиг - Љиг
21 B 2 -
 
- B 3 -

6. коло    

22 B 4 -
 
- B 3 -
23 ОК Војводина НС семе - Нови Сад
 
- B 2 -
24 ОК СПАРТАК Љиг - Љиг
 
- БЛОК-АУТ - БЕОГРАД
25 ОК ЖУЖЕМБЕРК - ЖУЖЕМБЕРК
 
- Ок Железничар - Београд

7. коло    

26 Ок Железничар - Београд
 
- B 4 -
27 B 3 -
 
- ОК Војводина НС семе - Нови Сад
28 B 2 -
 
- ОК СПАРТАК Љиг - Љиг
29 БЛОК-АУТ - БЕОГРАД
 
- ОК ЖУЖЕМБЕРК - ЖУЖЕМБЕРК

разигравање за 9 место


1. коло    

2 ОК Нови Сад - Нови Сад
 
0 - 2
(13:21, 13:21)
(26 : 42)
ОК"КЛЕК СРБИЈАШУМЕ" - КЛЕК 23211
05/01/2018 19:00
спенс ,терен 3