РЕЗУЛТАТИ 9. НОВОГОДИШЊЕГ ФЕСТИВАЛА ОДБОЈКЕ

На почетку саме церемоније доделе признања најбољима који су се такмичили у 6 категорија председник Одбојкашког савеза Војводине господин Петар Богуновић уручио је плакете Граду Новом Саду, Градској Управи за Спорт и Омладину господину Огњену Цвјетичанину, затим Одбојкашком савезу Србије господину Зорану Гајићу и СПЦ “Војводина” господину Владимиру Стаменковићу.

Председник Одбојкашког савеза Војводине изнео је да је на овом фестивалу одиграна укупно 201 утакмица, да се играло у четири спортске сале на 9 одбојкашких терена, као и да је акредитовано преко 1800 учесника а да је мечеве судило преко 50 одбојкашких судија.
Присутнима се обратио и председник Одбојкашког савеза Србије господин Зоран Гајић који је истакао да овакве манифестације треба неговати јер ћемо управо на овај начин неговати и нашу одбојку. Такође преседник је изнео похвале за организацију овог турнира уз жељу да се овај турнир још више развије јер Град Нови Сад то заслужује.

 
Кадети 2001. и млађи
1. Војводина НС Семе – Нови Сад
2. Блок-Аут – Београд
3. Срем Итон – Сремска Митровица
 
Кадеткиње 2002. и млађе
1. Блок-Аут – Београд
2. Стерија – Београд
3. Осијек – Осијек
 
Млађе кадеткиње 2003. и млађе
1. Градишка – Градишка
2. Пролетер – Зрењанин
3. Меркур – Бачка Паланка
 
Пионирке 2004. и млађе
1. Панонија – Бачка Паланка
2 Багљаш 023 – Зрењанин
3. Штранд Волеј – Нови Сад
 
Пионири 2003. и млађи
1. Пролетер – Зрењанин
2. Љубиње Банком – Љубиње
3. Галеб – Бар
 
Млађе пионирке 2005. и млађе
1. Визура – Рума
2. АС – Батајница
3. Дунав Волеј – Нови Сад
 
Најбољи играчи и играчице 9. Новогодишњег Фестивала Одбојке:
Кадет: Вељко Ћулибрк – Војводина НС Семе
Кадеткиња: Ема Ускоковић – Блок-Аут
Млађа кадеткиња: Ања Нежић – Градишка
Пионирка: Јована Зеленовић – Панонија
Пионир: Шувачки Огњен – Пролетер
Млађа пионирка: Теа Стојановић – Визура
 
Најбољима награде су уручили: Огњен Цвјетичанин, члан градског Већа Града Новог Сада задужен за спорт и омладину, Зоран Гајић, председник одбојкашког савеза Србије, Владимир Стаменковић, СПЦ “Војводина”, Васа Мијић, бивши одбојкашки репрезентативац Србије, Владимир Шишка, члан председништва ОСВ, Игор Миљковић, генерални секретар ОСБ, Милорад Кијац, члан председништва ОСВ, Данило Мрђа, тим менаџер мушке сениорке репрезентације Србије, Богдан Сретеновић, председник удружења одбојкашких тренера Србије, Неџад Османкач, председник удружења одбојкашких тренера Војводине, Светлана Перековић, координатор ОСС, Биљана Михајловић, спортски директор ОСС са посебним задужењима за пионирску, кадетску и јуниорксу женску репрезентацију Србије, Душан Шпановић, председник удружења одбојкашких судија Војводине, Велибор Ивановић, члан председништва ОСВ, Драган Тадић, делегат у Скупштини ОСС и Бранислав Добродолски, генерални секретар ОСВ.
 
ОВДЕ МОЖЕТЕ ДА ПРЕУЗМЕТЕ РЕЗУЛТАТЕ И ФОТОГРАФИЈЕ
Поделите садржај ...

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

four × one =