ПРЕТПИОНИРКЕ – ПРВЕНСТВО СРБИЈЕ 2021. – ФИНАЛНИ ТУРНИР

На премијерном Финалном турниру Првенства Србије 2021. у конкуренцији претипионирки тријумфовао је Срем из Сремске Митровице, пошто је у финалу савладао ТЕНТ из Обреновца са 3:0 (25:21, 26:24, 25:14). Бронзане медаље освојиле су одбојкашице Аса из Београда, које су у мечу за треће место победиле Волејленд из Београда са 3:0 (25:14, 25:16, 25:13).

ppm1

У полуфиналу, Срем је победио Ас са 3:0 (25:14, 25:21, 25:19), а ТЕНТ Волејленд са 3:0 (25:15, 25:15, 25:17).

ПРЕТПИОНИРКЕ – ПРВЕНСТВО СРБИЈЕ 2021. – ФИНАЛНИ ТУРНИР – СРЕМСКА МИТРОВИЦА (САЛА МИТРОВАЧКЕ ГИМНАЗИЈЕ И ДВОРАНА „ПИНКИ“):

А ГРУПА – САЛА МИТРОВАЧКЕ ГИМНАЗИЈЕ:

ПЕТАК, 11. ЈУН:

ТЕНТ (ОБРЕНОВАЦ) – НОВИ САД        3:1 (23:25, 25:13, 25:17, 25:18)

ТЕНТ (ОБРЕНОВАЦ) – ШУМАДИЈА (АРАНЂЕЛОВАЦ)         3:0 (25:23, 25:19, 25:22)

СУБОТА, 12. ЈУН:

ШУМАДИЈА (АРАНЂЕЛОВАЦ) – НОВИ САД     3:0 (25:21, 25:14, 25:16)

ТАБЕЛА:

1. ТЕНТ           2    2    0    6:1      6

2. ШУМАДИЈА    2    1    1    3:3      3

3. НОВИ САД    2    0    2    1:6      0

 

Б ГРУПА – САЛА МИТРОВАЧКЕ ГИМНАЗИЈЕ:

ПЕТАК, 11. ЈУН:

СРЕМ (СРЕМСКА МИТРОВИЦА) – БАГЉАШ 023 (ЗРЕЊАНИН)   3:1 (15:25, 25:9, 25:18, 25:11)

СРЕМ (СРЕМСКА МИТРОВИЦА) – СЛОБОДА С (ЧАЧАК)          3:0 (25:14, 25:7, 25:13)

СУБОТА, 12. ЈУН:

БАГЉАШ 023 (ЗРЕЊАНИН) – СЛОБОДА С (ЧАЧАК)    3:1 (25:18, 21:25, 25:6, 26:24)

ТАБЕЛА:

1. СРЕМ                2    2    0    6:1      6

2. БАГЉАШ 023     2    1    1    4:4      3

3. СЛОБОДА С       2    0    2    1:6      0

 

В ГРУПА – ДВОРАНА „ПИНКИ“:

ПЕТАК, 11. ЈУН:

АС (БЕОГРАД) – ФУТОГ         3:2 (12:25, 25:9, 25:9, 11:25, 15:5)

АС (БЕОГРАД) – БОРАЦ (ЧАЧАК)       3:0 (25:17, 25:20, 25:15)

СУБОТА, 12. ЈУН:

ФУТОГ – БОРАЦ (ЧАЧАК)       3:0 (25:22, 25:17, 25:12)

ТАБЕЛА:

1. АС              2    2    0    6:2      5

2. ФУТОГ         2    1    1    5:3      4

3. БОРАЦ        2    0    2    0:6      0

 

Г ГРУПА – ДВОРАНА „ПИНКИ“:

ПЕТАК, 11. ЈУН:

ЗАСЛОН (ШАБАЦ) – ДУНАВ 017 (ГОЛУБАЦ)           3:0 (25:10, 25:17, 25:20)

ВОЛЕЈЛЕНД (БЕОГРАД) – ДУНАВ 017 (ГОЛУБАЦ)           3:1 (22:25, 25:17, 25:21, 25:20)

СУБОТА, 12. ЈУН:

ВОЛЕЈЛЕНД (БЕОГРАД) – ЗАСЛОН (ШАБАЦ)     3:1 (25:18, 14:25, 25:22, 25:22)

ТАБЕЛА:

1. ВОЛЕЈЛЕНД        2    2    0    6:2      6

2. ЗАСЛОН            2    1    1    4:3      3

3. ДУНАВ 017        2    0    2    1:6      0

 

СУБОТА, 12. ЈУН:

САЛА МИТРОВАЧКЕ ГИМНАЗИЈЕ:

ПОЛУФИНАЛЕ:

СРЕМ (СРЕМСКА МИТРОВИЦА) – АС (БЕОГРАД)     3:0 (25:14, 25:21, 25:19)

ТЕНТ (ОБРЕНОВАЦ) – ВОЛЕЈЛЕНД (БЕОГРАД)           3:0 (25:15, 25:15, 25:17)

 

РАЗИГРАВАЊЕ ЗА ПЛАСМАН ОД 5. ДО 8. МЕСТА:

ШУМАДИЈА (АРАНЂЕЛОВАЦ) – ЗАСЛОН (ШАБАЦ)          3:2 (25:17, 14:25, 25:10, 20:25, 15:1)

 

ДВОРАНА „ПИНКИ“:

РАЗИГРАВАЊЕ ЗА ПЛАСМАН ОД 5. ДО 8. МЕСТА:

ФУТОГ – БАГЉАШ 023 (ЗРЕЊАНИН)   3:0 (25:17, 25:18, 25:20)

 

РАЗИГРАВАЊЕ ЗА ПЛАСМАН ОД 9. ДО 12. МЕСТА:

БОРАЦ (ЧАЧАК) – СЛОБОДА С (ЧАЧАК)     3:0 (26:24, 25:12, 25:10)

НОВИ САД – ДУНАВ 017 (ГОЛУБАЦ)    3:0 (25:19, 25:10, 25:8)

 

НЕДЕЉА, 13. ЈУН:

САЛА МИТРОВАЧКЕ ГИМНАЗИЈЕ:

ФИНАЛЕ:

СРЕМ (СРЕМСКА МИТРОВИЦА) – ТЕНТ (ОБРЕНОВАЦ)       3:0 (25:21, 26:24, 25:14)

 

МЕЧ ЗА ТРЕЋЕ МЕСТО:

АС (БЕОГРАД) – ВОЛЕЈЛЕНД (БЕОГРАД)     3:0 (25:14, 25:16, 25:13)

 

МЕЧ ЗА ПЕТО МЕСТО:

ФУТОГ – ШУМАДИЈА (АРАНЂЕЛОВАЦ)  3:2 (23:25, 26:24, 16:25, 26:24, 15:8)

 

ДВОРАНА „ПИНКИ“:

МЕЧ ЗА 7. МЕСТО:

БАГЉАШ 023 (ЗРЕЊАНИН) – ЗАСЛОН (ШАБАЦ)          3:0 (25:21, 25:13, 25:14)

 

МЕЧ ЗА 9. МЕСТО:

БОРАЦ (ЧАЧАК) – НОВИ САД   3:2 (25:12, 25:18, 15:25, 12:25, 15:11)

 

МЕЧ ЗА 11. МЕСТО:

СЛОБОДА С (ЧАЧАК) – ДУНАВ 017 (ГОЛУБАЦ)      3:0 (25:11, 25:19, 25:20)

Поделите садржај ...

By osv2016

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

fourteen − 12 =