КОНАЧАН ПЛАСМАН ЈУНИОРСКОГ ПРВЕНСТВА ВОЈВОДИНЕ ЗА ДЕВОЈКЕ 2021/2022.

  1. ОК „Омладинац “- Нови Бановци
  2. ЖОК „Клек Зрењанин“- Клек
  3. ЖОК „Нови Сад“- Нови Сад
  4. ЖОК „Спартак“- Суботица

Индивидуална признања:

Најбољи играч турнира: Анђела Кукило – ОК „Омладинац“

Најбољи блокер турнира: Ива Шућуровић – ОК „Омладинац“

Најбољи дизач турнира: Јана Петковић – ЖОК „Нови Сад“

Најбољи смечер турнира: Милица Видачић – ЖОК „Клек Зрењанин“

Најбољи примач турнира: Уна Вајагић – ОК „Омладинац“

Најбољи либеро турнира: Јелена Павић – ЖОК „Клек Зрењанин“

 ФИНАЛНИ ТУРНИР

ПОЛУФИНАЛА

бр. домаћин гост место Резултат
622 ОМЛАДИНАЦ СПАРТАК Спортска хала

Стара Пазова

3:0

(25:9,25:20,25:18)

75:47

Први судија: Јовановић В. Други судија: Стојановић Н. Линијске судије:
нема
Делегат: Антонић С. Записничар:Делегира МСО Источни Срем
бр. домаћин гост место Резултат
623 НОВИ САД КЛЕК ЗРЕЊАНИН Спортска хала

Стара Пазова

1:3

(25:14,18:25,12:25,

16:25)

71:89

Први судија: Коларевић М. Други судија: Свилар М. Линијске судије:
нема
Делегат: Антонић С. Записничар: Делегира МСО Источни Срем

 

УТАКМИЦА ЗА 3. МЕСТО

 

бр. домаћин гост место Резултат
624 СПАРТАК НОВИ САД Спортска хала

Стара Пазова

0:3

(23:25,22:25,22:25)

67:75

Први судија: Стојановић Н. Други судија: Коларевић М. Линијске судије:
нема
Делегат: Антонић С. Записничар: Делегира МСО Источни Срем

 

УТАКМИЦА ЗА 1. МЕСТО

бр. домаћин гост место Резултат
625 ОМЛАДИНАЦ КЛЕК ЗРЕЊАНИН Спортска хала

Стара Пазова

3:0

(25:18,25:17,25:17)

75:52

Први судија: Свилар М. Други судија: Јовановић В. Линијске судије:
нема
Делегат: Антонић С. Записничар: Делегира МСО Источни Срем

 

ФИНАЛНИ ТУРНИР ЈУНИОРСКОГ ПРВЕНСТВА ВОЈВОДИНЕ –МУШКАРЦИ

2021/2022

  1. ОК „Војводина НС Семе “- Нови Сад
  2. ОК „Нови Сад Манекс“- Нови Сад
  3. ОК „Пролетер“- Зрењанин
  4. ОК „Јединство“- Стара Пазова

Индивидуална признања:

Најбољи играч турнира: Бранко Копитић – ОК „Војводина НС Семе“

Најбољи блокер турнира: Немања Антуновић – ОК „Војводина НС Семе“

Најбољи дизач турнира: Алекса Пљеваљчић – ОК „Војводина НС Семе“

Најбољи смечер турнира: Александар Шоша – ОК „Пролетер“

Најбољи примач турнира: Игор Лагунџин – ОК „Нови Сад Манекс“

Најбољи либеро турнира: Александар Каурин – ОК „Јединство“

ФИНАЛНИ ТУРНИР

 

ПОЛУФИНАЛА

 

бр. домаћин гост место Резултат
830 ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ ЈЕДИНСТВО СПЦ Војводина

Нови Сад

3:0

(25:8,25:14,25:14)

75:36

Први судија: Надаждин М. Други судија: Субашић М. Линијске судије:
нема
Делегат: Шпановић Д. Записничар: Делегира МСО Нови Сад
бр. домаћин гост место Резултат
831 НОВИ САД МАНЕКС ПРОЛЕТЕР СПЦ Војводина

Нови Сад

3:2

(21:25,25:22,23:25,

25:16,17:15)

111:103

Први судија: Баришић И. Други судија: Угарковић Ј. Линијске судије:
нема
Делегат: Шпановић Д. Записничар: Делегира МСО Нови Сад

 

УТАКМИЦА ЗА 3. МЕСТО

 

бр. домаћин гост место Резултат
832 ЈЕДИНСТВО ПРОЛЕТЕР СПЦ Војводина

Нови Сад

0:3

(22:25,12:25,17:25)

51:75

Први судија: Угарковић Ј. Други судија: Надаждин М. Линијске судије:
нема
Делегат: Шпановић Д. Записничар: Делегира МСО Нови Сад

 

УТАКМИЦА ЗА 1. МЕСТО

 

бр. домаћин <b style=“mso-bi

 

Поделите садржај ...

By osv2016

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

15 − 15 =