Протеклог викенда одиграни су финални турнири Кадетског првенства Војводине у мушкој и женској конкуренцији.

ФИНАЛНИ ТУРНИР КАДЕТСКОГ ПРВЕНСТВА ВОЈВОДИНЕ –МУШКАРЦИ

2021/2022

  1. ОК „Војводина НС Семе “- Нови Сад
  2. ОК „Нови Сад Манекс“- Нови Сад
  3. ОК „Пролетер“- Зрењанин
  4. ОК „Спартак“- Суботица

Индивидуална признања:

Најбољи играч турнираЛука Станковић – ОК „Војводина НС Семе“

Најбољи блокер турнира: Немања Антуновић – ОК „Војводина НС Семе“

Најбољи дизач турнира: Матија Милановић – ОК „Војводина НС Семе“

Најбољи смечер турнира: Едвин Хаџимехмедовић – ОК „Нови Сад Манекс“

Најбољи примач турнира: Филип Попов – ОК „Пролетер“

Најбољи либеро турнира: Вук Недић – ОК „Војводина НС Семе“

ФИНАЛНИ ТУРНИР

ПОЛУФИНАЛА

бр. домаћин гост место Резултат
1133 ПРОЛЕТЕР ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ СПЦ Војводина

Нови Сад

0:3

(23:25,17:25,19:25)

59:75

Први судија: Мартић И. Други судија: Салај Н. Линијске судије:
нема
Делегат: Глушац Г. Записничар: Делегира МСО Нови Сад
бр. домаћин гост место Резултат
1134 НОВИ САД МАНЕКС СПАРТАК СПЦ Војводина

Нови Сад

3:0

(25:21,25:13,25:15)

75:49

Први судија: Тришић С. Други судија: Симовски М. Линијске судије:
нема
Делегат: Глушац Г. Записничар: Делегира МСО Нови Сад

 

УТАКМИЦА ЗА 3. МЕСТО

бр. домаћин гост место Резултат
1135 ПРОЛЕТЕР СПАРТАК СПЦ Војводина

Нови Сад

3:0

(25:19,25:15,25:17)

75:51

Први судија: Салај Н. Други судија: Мартић И. Линијске судије:
нема
Делегат: Глушац Г. Записничар: Делегира МСО Нови Сад

 

УТАКМИЦА ЗА 1. МЕСТО

 

бр. домаћин гост место Резултат
1136 ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ НОВИ САД МАНЕКС СПЦ Војводина

Нови Сад

3:0

(25:14,25:12,25:12)

75:38

Први судија: Симовски М. Други судија: Тришић С. Линијске судије:
нема
Делегат: Глушац Г. Записничар: Делегира МСО Нови Сад

 

КОНАЧАН ПЛАСМАН КАДЕТСКОГ ПРВЕНСТВА ВОЈВОДИНЕ ЗА ДЕВОЈКЕ 2021/2022.

  1. ОК „Омладинац “- Нови Бановци
  2. ЖОК „Спартак“- Суботица
  3. ГЖОК „Срем“- Сремска Митровица
  4. ОК „Одбојка 013“- Панчево

Индивидуална признања:

Најбољи играч турнираСара Маринковић – ОК „Омладинац“

Најбољи блокер турнира: Јована Антић – ГЖОК „Срем“

Најбољи дизач турнира: Маша Рикановић – ОК „Одбојка 013“

Најбољи смечер турнира: Ана Михајловић – ГЖОК „Срем“

Најбољи примач турнира: Драгана Королија – ЖОК „Спартак“

Најбољи либеро турнира: Мина Брекић – ОК „Омладинац“

ФИНАЛНИ ТУРНИР

ПОЛУФИНАЛА

бр. домаћин гост место Резултат
765 ОМЛАДИНАЦ СРЕМ Гиманзија

Ср. Митровица

3:2

(21:25,25:22,25:14,

12:25,15:11)

98:97

Први судија: Јелисавац Ј. Други судија: Гавровски Д. Линијске судије:
нема
Делегат: Антонић С. Записничар: Делегира МСО Срем
бр. домаћин гост место Резултат
766 СПАРТАК ОДБОЈКА 013 Гиманзија

Ср. Митровица

3:0

(25:15,25:19,25:19)

75:53

Први судија:Маринковић И. Други судија: Чодановић Н. Линијске судије:
нема
Делегат: Антонић С. Записничар: Делегира МСО Срем

 

УТАКМИЦА ЗА 3. МЕСТО

бр. домаћин гост место Резултат
767 СРЕМ ОДБОЈКА 013 Гиманзија

Ср. Митровица

3:0

(26:24,25:7,25:10)

76:41

Први судија: Чодановић Н. Други судија: Маринковић И. Линијске судије:
нема
Делегат: Антонић С. Записничар: Делегира МСО Срем

 

УТАКМИЦА ЗА 1. МЕСТО

бр. домаћин гост место Резултат
768 ОМЛАДИНАЦ СПАРТАК Гиманзија

Ср. Митровица

3:1

(17:25,25:13,25:12,

25:12)

92:62

Први судија: Гавровски Д. Други судија: Јелисавац Ј. Линијске судије:
нема
Делегат: Антонић С. Записничар: Делегира МСО Срем

 

Поделите садржај ...

By osv2016

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

five × 2 =