За викенд одржани су финални турнири у конкуренцији претпионирки у Темерину и претпионира у Ковину.

ФИНАЛНИ ТУРНИР ПРЕТПИОНИРСКОГ ПРВЕНСТВА ВОЈВОДИНЕ –ДЕВОЈКЕ

2021/2022

Коначан пласман:

  1. ОК „НС Волеј Тим“- Нови Сад
  2. ОК „Грбић“- Бачки Јарак
  3. ОК „Јединство“- Стара Пазова
  4. ОК „Респект“- Нови Сад

Индивидуална признања:

Најбољи играч турнира: Лана Батез – ОК „НС Волеј Тим“

Најбољи сервер турнира: Миа Грабеж – ОК „Грбић“

Најбољи дизач турнира: Елена Бајило – ОК „НС Волеј Тим“

Најбољи смечер турнира: Хелена Хлебиан – ОК „Јединство“

Најбољи примач турнира: Александра Прокин – ОК „Респект“

Најбољи либеро турнира: Николина Јованчевић – ОК „Грбић“

ФИНАЛНИ ТУРНИР

ПОЛУФИНАЛА

бр. домаћин гост место Резултат
33 ГРБИЋ РЕСПЕКТ Спортска хала

Темерин

3:1

(25:12,23:25,25:15,

25:15)

98:67

Први судија: Вукичевић Ј. Други судија: Маленица В. Линијске судије:
нема
Делегат: Анђелковић В. Записничар: Делегира МСО Нови Сад
бр. домаћин гост место Резултат
34 ЈЕДИНСТВО НС ВОЛЕЈ ТИМ Спортска хала

Темерин

0:3

(18:25,9:25,23:25)

50:75

Први судија: Хорн С. Други судија: Крга Ј. Линијске судије:
нема
Делегат: Анђелковић В. Записничар: Делегира МСО Нови Сад

 

УТАКМИЦА ЗА 3. МЕСТО

бр. домаћин гост место Резултат
35 РЕСПЕКТ ЈЕДИНСТВО Спортска хала

Темерин

1:3

(25:16,14:25,21:25,

10:25)

70:91

Први судија: Крга Ј. Други судија: Хорн С. Линијске судије:
нема
Делегат: Анђелковић В. Записничар: Делегира МСО Нови Сад

 

УТАКМИЦА ЗА 1. МЕСТО

бр. домаћин гост место Резултат
36 ГРБИЋ НС ВОЛЕЈ ТИМ Спортска хала

Темерин

0:3

(17:25,11:25,18:25)

46:75

Први судија: Маленица В. Други судија: Вукичевић Ј. Линијске судије:
нема
Делегат: Анђелковић В. Записничар: Делегира МСО Нови Сад

 

ФИНАЛНИ ТУРНИР ПРЕТПИОНИРСКОГ ПРВЕНСТВА ВОЈВОДИНЕ –ДЕЧАЦИ

2021/2022

Коначан пласман:

  1. ОК „Пролетер“- Нови Сад
  2. ОК „Баваниште“- Баваниште
  3. ОК „Стражилово“- Сремски Карловци
  4. ОК „СК Волеј“- Нови Сад

Индивидуална признања:

Најбољи играч турнира: Душан Зечић – ОК „Пролетер“

Најбољи сервер турнира: Лука Цветковић – ОК „Баваниште“

Најбољи дизач турнира: Душан Милосављевић – ОК „Стражилово“

Најбољи смечер турнира: Алексеј Јелисић – ОК „Пролетер“

Најбољи примач турнира: Андрија Николић – ОК „Баваниште“

Најбољи либеро турнира: Вук Тонковић – ОК „СК Волеј“

ФИНАЛНИ ТУРНИР

ПОЛУФИНАЛА

Поделите садржај ...

By osv2016

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

seven − three =