КОНАЧАН ПЛАСМАН ЈУНИОРСКОГ ПРВЕНСТВА ВОЈВОДИНЕ ЗА МУШКАРЦЕ 2022/2023.

  1. ОК „Војводина “- Нови Сад
  2. ОК „Стражилово“- Сремски Карловци
  3. ОК „Клек Србијашуме“- Клек
  4. ОК „Нови Сад – Манекс“- Нови Сад

Индивидуална признања:

Најбољи играч турнира: Јован Перовић – ОК „Војводина“

Најбољи блокер турнира: Урош Поповац – ОК „Клек Србијашуме“

Најбољи дизач турнира: Никола Медић – ОК „Нови Сад-Манекс“

Најбољи смечер турнира: Данило Елезовић – ОК „Војводина“

Најбољи примач турнира: Матија Шимон – ОК „Клек Србијашуме“

Најбољи либеро турнира: Марко Слокар – ОК „Стражилово“

ФИНАЛНИ ТУРНИР

ПОЛУФИНАЛА

бр. домаћин гост место Резултат
831 СТРАЖИЛОВО КЛЕК СРБИЈАШУМЕ СД.“Милош Грбић““

Клек

3:2

(26:28,22:25,25:23,

25:22,15:10)

113:108

Први судија: Стојановић Н. Други судија: Чодановић Н. Линијске судије:
нема
Делегат: Глушац Г. Записничар: Делегира МСО Зрењанин
бр. домаћин гост место Резултат
832 ВОЈВОДИНА НОВИ САД МАНЕКС СД.“Милош Грбић““

Клек

3:0

(25:18,25:17,25:18)

75:53

Први судија: Салај Н. Други судија: Баришић И. Линијске судије:
нема
Делегат: Глушац Г. Записничар: Делегира МСО Зрењанин

УТАКМИЦА ЗА 3. МЕСТО

бр. домаћин гост место Резултат
833 КЛЕК СРБИЈАШУМЕ НОВИ САД МАНЕКС СД.“Милош Грбић““

Клек

3:1

(25:12,21:25,25:23,

27:25)

98:85

Одрстрањење: ОК Клек Србијашуме, играч бр. 9 Н. Радовановић

Први судија: Чодановић Н. Други судија: Салај Н. Линијске судије:
нема
Делегат: Глушац Г. Записничар: Делегира МСО Зрењанин

УТАКМИЦА ЗА 1. МЕСТО

бр. домаћин гост место Резултат
834 СТРАЖИЛОВО ВОЈВОДИНА СД.“Милош Грбић““

Клек

0:3

(10:25,14:25,15:25)

39:75

Први судија: Баришић И. Други судија: Стојановић Н. Линијске судије:
нема
Делегат: Глушац Г. Записничар: Делегира МСО Зрењанин

 

КОНАЧАН ПЛАСМАН ЈУНИОРСКОГ ПРВЕНСТВА ВОЈВОДИНЕ ЗА ДЕВОЈКЕ 2022/2023.

  1. ОК „Омладинац“- Нови Бановци
  2. ЖОК „Нови Сад“- Нови Сад
  3. ЖОК „Спартак“- Суботица
  4. ЖОК „Клек Зрењанин“- Клек

Индивидуална признања:

Најбољи играч турнира: Каја Стијеповић – ОК „Омладинац“

Најбољи блокер турнира: Теодора Скочајић – ЖОК „Нови Сад“

Најбољи дизач турнира: Ивона Лазовић – ОК „Омладинац“

Најбољи смечер турнира: Ема Грубанов – ЖОК „Спартак“

Најбољи примач турнира: Сара Маринковић – ОК „Омладинац“

Најбољи либеро турнира: Нина Вујовић – ЖОК „Клек Зрењанин“

 

Description
Поделите садржај ...

By osv2016

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

five × 4 =