1. коло КИКИНДА, Кикинда
Тришић С.-Јовановић М. Д/К: Шибул М.
ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ 1, Нови Сад 05/10/2020 09:00
Нови Сад, СПЦ Војводина - мала сала
3 - 0
(26/24, 25/18, 25/18)
(76:60)
2. коло ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ 1, Нови Сад
Јокић Ј.-Зељуг М. Д: Хардомеља В.
ПАРТИЗАН, Бач 11/10/2020 05:00
Нови Сад, СПЦ Војводина - мала сала
3 - 1
(25/19, 17/25, 25/16, 25/19)
(92:79)
3. коло СОМБОР, Сомбор
Пинтер Д.-Танчић Т. КД: Анђелковић В.
ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ 1, Нови Сад 22/10/2020 08:45
Сомбор, ХС Мостонга
1 - 3
(19/25, 27/25, 11/25, 20/25)
(77:100)
4. коло ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ 1, Нови Сад
Јовановић М.-Каран М. КД: Витасовић Г.
СРЕМ ИТОН, Сремска Митровица 25/10/2020 05:00
Нови Сад, СПЦ Војводина
3 - 0
(25/17, 25/18, 25/16)
(75:51)
5. коло МЛАДОСТ, Бачки Петровац
Лончар А.-Салај Н. КД: Милаковић Ј.
ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ 1, Нови Сад 25/10/2020 09:15
Нови Сад, СПЦ Војводина - велика сала
2 - 3
(25/23, 15/25, 25/20, 17/25, 10/15)
(92:108)
6. коло ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ 1, Нови Сад ДУНАВ ВОЛЕЈ, Нови Сад 28/09/2021 11:10
Нови Сад, СПЦ Војводина
3 - 1
(25/21, 25/16, 26/28, 25/20)
(101:85)
7. коло ПРОЛЕТЕР, Зрењанин
Јовановић М.-Томашевић М. КД: Ћурић Б.
ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ 1, Нови Сад 14/11/2020 05:00
Зрењанин, ХС Медисон
0 - 3
(17/25, 18/25, 15/25)
(50:75)
8. коло ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ 1, Нови Сад
Јокић Ј.-Зељуг М. КД: Ђуричин А.
КУЛПИН, Кулпин 29/11/2020 09:20
Нови Сад, СПЦ Војводина
3 - 0
(25/21, 25/21, 25/23)
(75:65)
9. коло МЛАДОСТ, Нова Пазова
Милић М.-Мирков М.
ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ 1, Нови Сад 31/01/2021 06:00
Нова Пазова, Хала спортова
0 - 3
(15/25, 22/25, 17/25)
(54:75)
10. коло СТРАЖИЛОВО, Сремски Карловци
Јокић Ј.-Дивијачки М. КД: Милаковић Ј.
ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ 1, Нови Сад 11/02/2021 09:00
Сремски Карловци, ОШ 23 Октобар
1 - 3
(20/25, 25/23, 21/25, 17/25)
(83:98)
11. коло ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ 1, Нови Сад
Салај Н.-Лончар А. Д: Хардомеља В.
ВЕСТ, Шид 13/02/2021 02:30
Нови Сад, СПЦ Војводина
3 - 0
(25/18, 25/14, 25/18)
(75:50)
12. коло ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ 1, Нови Сад КИКИНДА, Кикинда 28/09/2021 11:10
Нови Сад, СПЦ Војводина
3 - 0
(25/22, 25/21, 25/20)
(75:63)
13. коло ПАРТИЗАН, Бач
Мартић И.-Пејовић Б. Д: Хардомеља В.
ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ 1, Нови Сад 30/11/-0001 12:00
Бач, ХС Тврђава
3 - 0
(25/20, 25/16, 25/19)
(75:55)
14. коло ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ 1, Нови Сад
Миловац Д.-Танасковић С. КД: Ђуричин А.
СОМБОР, Сомбор 31/03/2021 08:00
Нови Сад, СПЦ Војводина
3 - 0
(25/19, 25/23, 25/17)
(75:59)
15. коло СРЕМ ИТОН, Сремска Митровица
Лазић Н.-Нешковић С. КД: Ковачић З.
ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ 1, Нови Сад 24/03/2021 07:00
Сремска Митровица, Гимназија
3 - 1
(25/23, 23/25, 25/23, 25/17)
(98:88)
16. коло ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ 1, Нови Сад
Лазић М.-Нешковић С. КД: Витасовић Г.
МЛАДОСТ, Бачки Петровац 18/03/2021 08:30
Нови Сад, СПЦ Војводина
3 - 0
(25/17, 26/24, 25/16)
(76:57)
17. коло ДУНАВ ВОЛЕЈ, Нови Сад
Дивијачки М.-Јовановић В. Д: Хардомеља В.
ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ 1, Нови Сад 28/03/2021 04:30
Нови Сад, СПЦ Војводина
2 - 3
(23/25, 25/20, 23/25, 25/22, 10/15)
(106:107)
18. коло ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ 1, Нови Сад
Субић Т.-Пејовић Б. Д: Поповић М.
ПРОЛЕТЕР, Зрењанин 03/04/2021 08:00
Нови Сад, СПЦ Војводина
3 - 2
(23/25, 25/17, 23/25, 25/20, 15/10)
(111:97)
19. коло КУЛПИН, Кулпин
Пејовић Б.-Петровић Л. КД: Ковачић З.
ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ 1, Нови Сад 11/04/2021 06:00
Кулпин, ОШ Јан А. Коменски
3 - 0
(25/20, 25/22, 25/19)
(75:61)
20. коло ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ 1, Нови Сад
Димовић В.-Милић М. Д: Антонић С.
МЛАДОСТ, Нова Пазова 14/04/2021 09:00
Нови Сад, СПЦ Војводина
3 - 0
(25/16, 25/18, 25/17)
(75:51)
21. коло ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ 1, Нови Сад
Хас В.-Петровић И. КД: Ђуричин А.
СТРАЖИЛОВО, Сремски Карловци 22/04/2021 06:00
Нови Сад, СПЦ Војводина
3 - 0
(25/17, 25/15, 25/15)
(75:47)
22. коло ВЕСТ, Шид
Драгашевић В.-Салај Н. Д: Хардомеља В.
ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ 1, Нови Сад 28/04/2021 06:00
Шид, Хала спортова
3 - 2
(11/25, 26/24, 25/21, 11/25, 15/13)
(88:108)