1. коло ЛАВОВИ 07, Нови Сад
Јокић Ј.-Гавровски Д. Д: Хардомеља В.
ОДБОЈКА 013, Панчево 04/10/2020 01:30
Сремска Каменица, ХС Едуконс
1 - 3
(21/25, 16/25, 25/17, 19/25)
(81:92)
2. коло ОДБОЈКА 013, Панчево
Драгашевић В.-Јовановић В. КД: Јањевић Д.
ПАРТИЗАН, Сремски Карловци 11/10/2020 12:45
Панчево, СШ Јосиф Панчић
3 - 1
(26/24, 25/23, 23/25, 25/20)
(99:92)
3. коло СЛАВИЈА, Нови Сад
Гавровски Д.-Чодановић Н. КД: Милаковић Ј.
ОДБОЈКА 013, Панчево 18/10/2020 07:00
Петроварадин, Хала спортова
2 - 3
(21/25, 24/26, 25/22, 25/21, 10/15)
(105:109)
4. коло ШТРАНД ВОЛЕЈ, Нови Сад
Танчић Т.-Ђурић Н. КД: Милаковић Ј.
ОДБОЈКА 013, Панчево 24/10/2020 02:45
Петроварадин, Хала спортова
3 - 1
(23/25, 25/16, 25/23, 25/15)
(98:79)
5. коло ОДБОЈКА 013, Панчево
Чодановић Н.-Шаш А. КД: Јањевић Д.
ФУТОГ ВЕСТ, Футог 01/11/2020 12:00
Панчево, ХС Стрелиште
1 - 3
(24/26, 25/22, 23/25, 15/25)
(87:98)
6. коло НС ВОЛЕЈ ТИМ, Нови Сад
Шаш А.-Јокић Ј. КД: Милаковић Ј.
ОДБОЈКА 013, Панчево 07/11/2020 05:00
Нови Сад, ОШ Јован Поповић
3 - 0
(25/19, 25/20, 25/21)
(75:60)
7. коло ОДБОЈКА 013, Панчево
Маринковић И.-Миловац Д. Д: Хорват К.
БАГЉАШ 023, Зрењанин 15/11/2020 12:00
Панчево, ТШ Јосиф Панчић
3 - 0
(25/17, 25/19, 25/17)
(75:53)
8. коло СРЕМ 2, Сремска Митровица
Хас В.-Ђурђевић Н. КД: Ковачић З.
ОДБОЈКА 013, Панчево 22/11/2020 05:00
Сремска Митровица, Митровачка гимназија
1 - 3
(23/25, 18/25, 25/18, 22/25)
(88:93)
9. коло ОДБОЈКА 013, Панчево
Зељуг М.-Чодановић Н.
СТАР, Нови Сад 30/01/2021 12:00
Панчево, ОШ Јован Ј.Змај
3 - 0
(25/23, 25/21, 25/18)
(75:62)
10. коло ФУТОГ, Футог
Пејовић Б.-Петровић Л. КД: Витасовић Г.
ОДБОЈКА 013, Панчево 06/02/2021 05:00
Футог, Хала спортова
2 - 3
(20/25, 25/12, 25/22, 20/25, 6/15)
(96:99)
11. коло ОДБОЈКА 013, Панчево
Гавровски Д.-Чодановић Н. Д: Савановић Н.
ВОЛЕЈСТАРС, Кљајићево 13/02/2021 01:00
Банатско Ново Село, Хала спортова
3 - 1
(25/17, 21/25, 25/20, 25/18)
(96:80)
12. коло ОДБОЈКА 013, Панчево
Гавровски Д.-Димовић В. КД: Балинт Р.
ЛАВОВИ 07, Нови Сад 20/02/2021 06:00
Панчево, ОШ Јован Ј.Змај
3 - 1
(13/25, 25/22, 25/11, 25/22)
(88:80)
13. коло ПАРТИЗАН, Сремски Карловци
Мастиловић Г.-Јовановић В. КД: Витасовић Г.
ОДБОЈКА 013, Панчево 27/02/2021 06:00
Сремски Карловци, ОШ 23 Октобар
0 - 3
(21/25, 21/25, 17/25)
(59:75)
14. коло ОДБОЈКА 013, Панчево
Томашевић М.-Милић М. КД: Ђуричин А.
СЛАВИЈА, Нови Сад 06/03/2021 06:00
Панчево, ОШ Јован Ј.Змај
3 - 0
(25/14, 27/25, 26/24)
(78:63)
15. коло ОДБОЈКА 013, Панчево
Милић М.-Димовић В. КД: Савановић Н.
ШТРАНД ВОЛЕЈ, Нови Сад 13/03/2021 06:00
Панчево, ОШ Јован Ј.Змај
3 - 0
(25/23, 25/10, 27/25)
(77:58)
16. коло ФУТОГ ВЕСТ, Футог
Пејовић Б.-Петровић Л. Д: Поповић М.
ОДБОЈКА 013, Панчево 20/03/2021 05:00
Футог, Хала спортова
1 - 3
(14/25, 28/26, 19/25, 21/25)
(82:101)
17. коло ОДБОЈКА 013, Панчево
Чодановић Н.-Шаш А. КД: Јањевић Д.
НС ВОЛЕЈ ТИМ, Нови Сад 27/03/2021 06:00
Панчево, ХС Стрелиште
0 - 3
(20/25, 23/25, 22/25)
(65:75)
18. коло БАГЉАШ 023, Зрењанин
Јовановић М.-Тришић С. КД: Ћурић Б.
ОДБОЈКА 013, Панчево 03/04/2021 12:00
Зрењанин, СХ Кристална дворана
0 - 3
(17/25, 18/25, 18/25)
(53:75)
19. коло ОДБОЈКА 013, Панчево
Чодановић Н.-Зељуг М. КД: Јањевић Д.
СРЕМ 2, Сремска Митровица 10/04/2021 05:00
Панчево, ОШ Јован Ј.Змај
0 - 3
(19/25, 19/25, 16/25)
(54:75)
20. коло СТАР, Нови Сад
Маринковић И.-Миловац Д. КД: Ђуричин А.
ОДБОЈКА 013, Панчево 17/04/2021 06:00
Петроварадин, Хала спортова
2 - 3
(19/25, 7/25, 26/24, 25/19, 10/15)
(87:108)
21. коло ОДБОЈКА 013, Панчево
Гавровски Д.-Шаш А. КД: Јањевић Д.
ФУТОГ, Футог 27/04/2021 07:30
Банатско Ново Село, Хала спортова
3 - 0
(25/21, 25/19, 25/6)
(75:46)
22. коло ВОЛЕЈСТАРС, Кљајићево ОДБОЈКА 013, Панчево 28/09/2021 10:19
Сомбор, ХС Мостонга
0 - 3
(8/25, 17/25, 23/25)
(48:75)