1. коло КУЛПИН, Кулпин
Дивијачки Милан - Дивијачки Маријана Д: Хардомеља Владимир
МЛАДОСТ, Турија 13/10/2018 07:00
Кулпин, ОШ Јан Амос Коменски
3 - 1
(15/25, 25/17, 25/20, 25/18)
(90:80)
2. коло МЛАДОСТ, Турија
Дубљевић Милица - Матиловић Горана Д/К: Ђуричин Александар
ПРОЛЕТЕР, Зрењанин 20/10/2018 07:00
Турија, СХ Турија
1 - 3
(28/26, 18/25, 17/25, 17/25)
(80:101)
3. коло БЕЧЕЈ, Бечеј
Пејовић Бојан - Дивијачки Маријана Д: Поповић Милош
МЛАДОСТ, Турија 27/10/2018 07:00
Бечеј, СХ Ђорђе Предин-Баџа
3 - 0
(30/28, 25/20, 25/18)
(80:66)
4. коло МЛАДОСТ, Турија
Тришић Страхиња - Јовановић Весна Д/К: Ђуричин Александар
ДУНАВ ВОЛЕЈ, Нови Сад 03/11/2018 07:00
Турија, СХ Турија
0 - 3
(17/25, 18/25, 23/25)
(58:75)
5. коло ВРБАС, Врбас
Дубљевић Милица - Ђурић Никола Д: Антонић Синиша
МЛАДОСТ, Турија 13/11/2018 09:00
Врбас, СХ ЦФК
2 - 3
(25/20, 15/25, 16/25, 25/19, 9/15)
(90:104)
6. коло МЛАДОСТ, Турија
Танасковић Стеван - Мастиловић Горана Д/К: Милаковић Јелена
ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ , Нови Сад 17/11/2018 07:00
Турија, СХ Турија
1 - 3
(18/25, 23/25, 25/22, 22/25)
(88:97)
7. коло ПАРТИЗАН, Бач
Мастиловћ Горана - Пејовић Бојан Д: Антонић Синиша
МЛАДОСТ, Турија 24/11/2018 08:00
Бач, СХ Тврђава
3 - 0
(25/21, 25/15, 25/20)
(75:56)
8. коло СОМБОР, Сомбор
Ђурђевић Никола - Лазаревић Марија Д: Поповић Милош
МЛАДОСТ, Турија 01/12/2018 07:00
Сомбор, СХ Мостонга
1 - 3
(20/25, 28/26, 31/33, 18/25)
(97:109)
9. коло МЛАДОСТ, Турија
Дивијачки Маријана - Пејовић Бојан Д: Шомоши Шандор
ХЕРЦЕГОВИНА, Равни Тополовац 08/12/2018 07:00
Турија, СХ Турија
3 - 2
(26/24, 19/25, 26/28, 25/23, 15/9)
(111:109)
10. коло МЛАДОСТ, Турија
Лончар Александар - Мастиловић Горана Д: Шомоши Шандор
КУЛПИН, Кулпин 09/02/2019 07:00
Турија, СХ Турија
0 - 3
(14/25, 24/26, 14/25)
(52:76)
11. коло ПРОЛЕТЕР, Зрењанин
Арсић Милица - Луковић Слободан Д/К: Ћурић Благоје
МЛАДОСТ, Турија 17/02/2019 08:00
Зрењанин, СХ Кристална дворана
3 - 0
(25/17, 25/11, 25/20)
(75:48)
12. коло МЛАДОСТ, Турија
Дубљевић Милица - Лончар Александар Д: Шомоши Шандор
БЕЧЕЈ, Бечеј 27/02/2019 07:00
Турија, СХ Турија
2 - 3
(25/13, 19/25, 25/22, 22/25, 9/15)
(100:100)
13. коло ДУНАВ ВОЛЕЈ, Нови Сад
Дубљевић Милица - Мастиловић Горана Д: Хардомеља Владимир
МЛАДОСТ, Турија 02/03/2019 01:00
Нови Сад, СПЦ Војводина - мала сала
3 - 0
(25/23, 25/17, 25/17)
(75:57)
14. коло МЛАДОСТ, Турија
Вранић Милка - Мастиловић Горана Д: Шомоши Шандор
ВРБАС, Врбас 09/03/2019 07:00
Турија, СХ Турија
3 - 0
(25/22, 25/10, 25/15)
(75:47)
15. коло ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ , Нови Сад
Стојановић Никола - Ивић Бојана Д/К: Ковачић Зоран
МЛАДОСТ, Турија 16/03/2019 07:00
Нови Сад, СПЦ Војводина - мала сала
3 - 0
(25/15, 25/20, 25/22)
(75:57)
16. коло МЛАДОСТ, Турија
Марковић Марија - Танасковић Стеван Д/К: Витасовић Гордана
ПАРТИЗАН, Бач 24/03/2019 07:00
Турија, СХ Турија
3 - 2
(25/20, 24/26, 25/21, 13/25, 15/13)
(102:105)
17. коло МЛАДОСТ, Турија
Вранић Милка - Тришић Страхиња Д: Шомоши Шандор
СОМБОР, Сомбор 30/03/2019 07:00
Турија, СХ Турија
2 - 3
(25/23, 25/20, 27/29, 21/25, 8/15)
(106:112)
18. коло ХЕРЦЕГОВИНА, Равни Тополовац
Дивијачки Маријана - Пејовић Бојан Д/К: Ћурић Благоје
МЛАДОСТ, Турија 06/04/2019 05:00
Равни Тополовац, ОШ Алекса Шантић
0 - 3
(17/25, 16/25, 21/25)
(54:75)