ЦВС elbraco technoland- Прва Војвођанска лига "СЕВЕР" - сениорке

1. коло ЦВС elbraco technoland, Сомбор
Поповић Вера - Пинтер Оливера
ГОКС ИН, Сомбор 19/10/2019 06:00
Сомбор, Соколски дом
3 - 0
(25/20, 25/9, 25/11)
(75:40)
2. коло АПАТИН, Апатин
Ђурић Н.-Лаличић А.
ЦВС elbraco technoland, Сомбор 26/10/2019 01:30
Апатин, ОШ Жарко Зрењанин
3 - 0
(25/23, 25/19, 25/14)
(75:56)
3. коло ЦВС elbraco technoland, Сомбор
Ђурић Н.-Лаличић А.
СУБОТИЦА, Суботица 02/11/2019 06:00
Сомбор, СХ Партизан
1 - 3
(20/25, 25/23, 23/25, 21/25)
(89:98)
4. коло ЦВС elbraco technoland, Сомбор
Маленица В.-Божичић Д.
МЕРКУР, Бачка Паланка 09/11/2019 06:00
Сомбор, ХС Мостонга
3 - 0
(25/19, 25/18, 25/14)
(75:51)
5. коло БУМ ВОЛЕЈ, Пригревица
Поповић В.-Крџовић А.
ЦВС elbraco technoland, Сомбор 16/11/2019 12:00
Пригревица, Хала спортова
0 - 3
(18/25, 24/26, 17/25)
(59:76)
6. коло ЦВС elbraco technoland, Сомбор
Грујић М.-Поповић В.
СПАРТАК 2, Суботица 24/11/2019 05:00
Сомбор, ХС Мостонга
1 - 3
(17/25, 25/15, 18/25, 16/25)
(76:90)
7. коло ВРБАС, Врбас
Хорн Е.-Хорн С.
ЦВС elbraco technoland, Сомбор 01/12/2019 02:00
Врбас, ТШ 4.Јул
3 - 0
(25/15, 25/19, 29/27)
(79:61)
8. коло ГОКС ИН, Сомбор
Андријашевић Ј.-Крајновић А.
ЦВС elbraco technoland, Сомбор 08/12/2019 06:00
Оџаци, Хала спортова
0 - 3
(11/25, 12/25, 11/25)
(34:75)
9. коло ЦВС elbraco technoland, Сомбор
Мандић Б.-Поповић С.
АПАТИН, Апатин 14/12/2019 06:00
Сомбор, СХ Партизан
1 - 3
(21/25, 25/18, 25/27, 15/25)
(86:95)
10. коло СУБОТИЦА, Суботица
Пинтер О.-Обреновић С.
ЦВС elbraco technoland, Сомбор 21/12/2019 10:45
Суботица, ОШ Жарко Зрењанин
2 - 3
(25/13, 25/19, 20/25, 23/25, 10/15)
(103:97)
11. коло МЕРКУР, Бачка Паланка
Млађан Ј.-Пејовић Б.
ЦВС elbraco technoland, Сомбор 08/02/2020 03:30
Бачка Паланка, СХ Тиквара
3 - 0
(25/16, 25/20, 25/21)
(75:57)
12. коло ЦВС elbraco technoland, Сомбор
Поповић В.-Андрић В.
БУМ ВОЛЕЈ, Пригревица 15/02/2020 06:00
Сомбор, СХ Партизан
3 - 0
(25/12, 25/16, 25/12)
(75:40)
13. коло СПАРТАК 2, Суботица
Андрић В.-Обреновић С.
ЦВС elbraco technoland, Сомбор 23/02/2020 11:00
Суботица, ОШ Милош Црњански
3 - 0
(25/21, 25/19, 25/22)
(75:62)
14. коло ЦВС elbraco technoland, Сомбор
Ђурић Н.-Бојат А.
ВРБАС, Врбас 29/02/2020 06:00
Сомбор, Соколски дом
2 - 3
(25/17, 26/24, 18/25, 19/25, 13/15)
(101:106)