СРЕМ 2- Друга Републичка лига "СЕВЕР" - сениорке

1. коло СРЕМ 2, Сремска Митровица
Ђурђевић Н.-Нешковић С. Д/К: Ђуричин А.
ШТРАНД ВОЛЕЈ, Нови Сад 04/10/2020 05:00
Сремска Митровица, Митровачка гимназија
3 - 0
(25/12, 25/16, 25/17)
(75:45)
2. коло СРЕМ 2, Сремска Митровица
Хас В.-Лазић М. КД: Ковачић З.
СТАР, Нови Сад 10/10/2020 05:00
Сремска Митровица, Митровачка гимназија
3 - 2
(21/25, 25/22, 23/25, 25/14, 16/14)
(110:100)
3. коло ФУТОГ, Футог
Миоч А.-Угарковић Ј. КД: Шибул М.
СРЕМ 2, Сремска Митровица 28/10/2020 09:30
Футог, Хала спортова
3 - 1
(25/22, 25/21, 22/25, 25/18)
(97:86)
4. коло СРЕМ 2, Сремска Митровица
Нешковић С.-Хас В. КД: Ковачић З.
ВОЛЕЈСТАРС, Кљајићево 25/10/2020 05:00
Сремска Митровица, Митровачка гимназија
3 - 0
(25/19, 25/14, 25/18)
(75:51)
5. коло ЛАВОВИ 07, Нови Сад
Миоч А.-Угарковић Ј. КД: Анђелковић В.
СРЕМ 2, Сремска Митровица 31/10/2020 01:30
Сремска Каменица, ХС Едуконс
1 - 3
(22/25, 11/25, 25/21, 19/25)
(77:96)
6. коло СРЕМ 2, Сремска Митровица
Хас В.-Лазић М. КД: Ковачић З.
ПАРТИЗАН, Сремски Карловци 08/11/2020 05:00
Сремска Митровица, Митровачка гимназија
3 - 0
(25/11, 25/21, 25/18)
(75:50)
7. коло СЛАВИЈА, Нови Сад
Танчић Т.-Мастиловић Г. Д: Антонић С.
СРЕМ 2, Сремска Митровица 15/11/2020 05:00
Петроварадин, Хала спортова
2 - 3
(25/20, 19/25, 21/25, 25/22, 10/15)
(100:107)
8. коло СРЕМ 2, Сремска Митровица
Хас В.-Ђурђевић Н. КД: Ковачић З.
ОДБОЈКА 013, Панчево 22/11/2020 05:00
Сремска Митровица, Митровачка гимназија
1 - 3
(23/25, 18/25, 25/18, 22/25)
(88:93)
9. коло ФУТОГ ВЕСТ, Футог
Мартић И.-Драгашевић В.
СРЕМ 2, Сремска Митровица 30/01/2021 05:00
Футог, Хала спортова
2 - 3
(25/16, 25/19, 23/25, 23/25, 10/15)
(106:100)
10. коло СРЕМ 2, Сремска Митровица
Чодановић Н.-Јелисавац Ј. Д: Хардомеља В.
НС ВОЛЕЈ ТИМ, Нови Сад 06/02/2021 05:00
Сремска Митровица, Митровачка гимназија
3 - 2
(23/25, 25/15, 14/25, 25/19, 15/13)
(102:97)
11. коло БАГЉАШ 023, Зрењанин
Јовановић М.-Дубљевић М. КД: Ћурић Б.
СРЕМ 2, Сремска Митровица 13/02/2021 12:00
Зрењанин, СХ Кристална дворана
0 - 3
(12/25, 21/25, 18/25)
(51:75)
12. коло ШТРАНД ВОЛЕЈ, Нови Сад
Tанчић Т.-Ђурић Н. КД: Анђелковић В.
СРЕМ 2, Сремска Митровица 21/02/2021 08:30
Петроварадин, Хала спортова
1 - 3
(16/25, 22/25, 25/21, 22/25)
(85:96)
13. коло СТАР, Нови Сад
Лазић М.-Нешковић С. Д: Милојевић В.
СРЕМ 2, Сремска Митровица 27/02/2021 03:00
Петроварадин, Хала спортова
2 - 3
(10/25, 18/25, 25/23, 25/23, 4/15)
(82:111)
14. коло СРЕМ 2, Сремска Митровица
Нешковић С.-Хас В. КД: Ковачић З.
ФУТОГ, Футог 30/11/-0001 12:00
Сремска Митровица, Митровачка гимназија
3 - 0
(25/16, 25/17, 25/16)
(75:49)
15. коло ВОЛЕЈСТАРС, Кљајићево
Лончар А.-Мастиловић Г. Д: Поповић М.
СРЕМ 2, Сремска Митровица 22/04/2021 04:00
Сомбор, ХС Мостонга
1 - 3
(11/25, 29/27, 12/25, 14/25)
(66:102)
16. коло СРЕМ 2, Сремска Митровица
Хас В.-Ђурђевић Н. КД: Ковачић З.
ЛАВОВИ 07, Нови Сад 20/03/2021 06:00
Сремска Митровица, Митровачка гимназија
3 - 0
(25/17, 25/8, 25/7)
(75:32)
17. коло ПАРТИЗАН, Сремски Карловци
Јокић Ј.-Гавровски Д. КД: Витасовић Г.
СРЕМ 2, Сремска Митровица 27/03/2021 06:00
Сремски Карловци, ОШ 23 Октобар
0 - 3
(11/25, 13/25, 13/25)
(37:75)
18. коло СРЕМ 2, Сремска Митровица
Хас В.-Лазић М. КД: Ковачић Д.
СЛАВИЈА, Нови Сад 03/04/2021 06:00
Сремска Митровица, Митровачка гимназија
3 - 0
(25/17, 25/18, 25/18)
(75:53)
19. коло ОДБОЈКА 013, Панчево
Чодановић Н.-Зељуг М. КД: Јањевић Д.
СРЕМ 2, Сремска Митровица 10/04/2021 05:00
Панчево, ОШ Јован Ј.Змај
0 - 3
(19/25, 19/25, 16/25)
(54:75)
20. коло СРЕМ 2, Сремска Митровица
Каран М.-Угарковић Ј. Д: Милојевић В.
ФУТОГ ВЕСТ, Футог 18/04/2021 05:00
Сремска Митровица, Митровачка гимназија
3 - 0
(25/22, 25/19, 25/16)
(75:57)
21. коло НС ВОЛЕЈ ТИМ, Нови Сад
Чодановић Н.-Јокић Ј. КД: Милаковић Ј.
СРЕМ 2, Сремска Митровица 24/04/2021 06:00
Нови Сад, ОШ Јован Поповић
0 - 3
(17/25, 16/25, 23/25)
(56:75)
22. коло СРЕМ 2, Сремска Митровица
Маринковић И.-Пантић Б. КД: Ковачић З.
БАГЉАШ 023, Зрењанин 29/04/2021 07:00
Сремска Митровица, Митровачка гимназија
3 - 0
(25/11, 25/15, 25/15)
(75:41)