БАГЉАШ 023- Друга Републичка лига "СЕВЕР" - сениорке

1. коло СТАР, Нови Сад
Салај Н.-Мастиловић Г. Д/К: Витасовић Г.
БАГЉАШ 023, Зрењанин 04/10/2020 03:00
Петроварадин, Хала спортова
3 - 0
(25/17, 25/19, 28/26)
(78:62)
2. коло БАГЉАШ 023, Зрењанин
Пантић Б.-Субић Т. КД: Ћурић Б.
ФУТОГ, Футог 11/10/2020 06:00
Зрењанин, СХ Медисон
1 - 3
(21/25, 7/25, 25/17, 15/25)
(68:92)
3. коло ВОЛЕЈСТАРС, Кљајићево
Танчић Т.-Пинтер Д. КД: Анђелковић В.
БАГЉАШ 023, Зрењанин 17/10/2020 07:00
Сомбор, ХС Мостонга
0 - 3
(22/25, 13/25, 20/25)
(55:75)
4. коло БАГЉАШ 023, Зрењанин
Гавровски Д.-Чодановић Н. Д: Салатић М.
ЛАВОВИ 07, Нови Сад 24/10/2020 08:30
Зрењанин, СХ Кристална дворана
0 - 3
(22/25, 11/25, 14/25)
(47:75)
5. коло ПАРТИЗАН, Сремски Карловци
Каран М.-Субић Т. Д: Хорват К.
БАГЉАШ 023, Зрењанин 31/10/2020 06:00
Сремски Карловци, ОШ 23 Октобар
3 - 1
(25/23, 17/25, 25/23, 25/22)
(92:93)
6. коло БАГЉАШ 023, Зрењанин
Давидовић И.-Дубљевић М. Д: Салатић М.
СЛАВИЈА, Нови Сад 07/11/2020 08:00
Зрењанин, СХ Медисон
0 - 3
(21/25, 18/25, 24/26)
(63:76)
7. коло ОДБОЈКА 013, Панчево
Маринковић И.-Миловац Д. Д: Хорват К.
БАГЉАШ 023, Зрењанин 15/11/2020 12:00
Панчево, ТШ Јосиф Панчић
3 - 0
(25/17, 25/19, 25/17)
(75:53)
8. коло БАГЉАШ 023, Зрењанин
Димовић В.-Мирков М. Д: Салатић М.
ФУТОГ ВЕСТ, Футог 21/11/2020 03:30
Зрењанин, СХ Кристална дворана
0 - 3
(18/25, 13/25, 21/25)
(52:75)
9. коло НС ВОЛЕЈ ТИМ, Нови Сад
Петровић Л.-Пејовић Б.
БАГЉАШ 023, Зрењанин 30/01/2021 06:00
Нови Сад, ОШ Јован Поповић
3 - 2
(23/25, 25/22, 22/25, 25/16, 15/13)
(110:101)
10. коло ШТРАНД ВОЛЕЈ, Нови Сад
Дубљевић М.-Танасковић С. КД: Шибул М.
БАГЉАШ 023, Зрењанин 06/02/2021 12:00
Петроварадин, Хала спортова
3 - 0
(25/19, 29/27, 25/17)
(79:63)
11. коло БАГЉАШ 023, Зрењанин
Јовановић М.-Дубљевић М. КД: Ћурић Б.
СРЕМ 2, Сремска Митровица 13/02/2021 12:00
Зрењанин, СХ Кристална дворана
0 - 3
(12/25, 21/25, 18/25)
(51:75)
12. коло БАГЉАШ 023, Зрењанин
Субић Т.-Јовановић М. Д: Антонић С.
СТАР, Нови Сад 20/02/2021 12:00
Зрењанин, ХС Kристална Дворана
2 - 3
(13/25, 25/18, 21/25, 25/23, 12/15)
(96:106)
13. коло ФУТОГ, Футог
Маринковић И.-Миловац Д. КД: Ћурић Б.
БАГЉАШ 023, Зрењанин 27/02/2021 05:00
Футог, Хала спортова
3 - 0
(25/19, 25/14, 25/18)
(75:51)
14. коло БАГЉАШ 023, Зрењанин
Мастиловић Г.-Лончар А. Д: Антонић С.
ВОЛЕЈСТАРС, Кљајићево 06/03/2021 11:30
Зрењанин, ХС Kристална Дворана
0 - 3
(22/25, 24/26, 21/25)
(67:76)
15. коло ЛАВОВИ 07, Нови Сад
Миловац Д.-Дивијачки М. Д: Хардомеља В.
БАГЉАШ 023, Зрењанин 13/03/2021 03:45
Нови Сад, СПЦ Војводина
3 - 2
(25/20, 19/25, 25/23, 19/25, 15/13)
(103:106)
16. коло БАГЉАШ 023, Зрењанин
Јовановић М.-Тришић С. КД: Ћурић Б.
ПАРТИЗАН, Сремски Карловци 20/03/2021 12:00
Зрењанин, СХ Кристална дворана
3 - 1
(13/25, 25/13, 25/15, 25/18)
(88:71)
17. коло СЛАВИЈА, Нови Сад
Субић Т.-Мартић И. Д: Антонић С.
БАГЉАШ 023, Зрењанин 28/03/2021 07:00
Петроварадин, Хала спортова
3 - 1
(23/25, 25/16, 28/26, 25/20)
(101:87)
18. коло БАГЉАШ 023, Зрењанин
Јовановић М.-Тришић С. КД: Ћурић Б.
ОДБОЈКА 013, Панчево 03/04/2021 12:00
Зрењанин, СХ Кристална дворана
0 - 3
(17/25, 18/25, 18/25)
(53:75)
19. коло ФУТОГ ВЕСТ, Футог
Пантић Б.-Танасковић С. Д: Антонић С.
БАГЉАШ 023, Зрењанин 15/04/2021 08:45
Футог, Хала спортова
3 - 0
(25/12, 25/15, 25/20)
(75:47)
20. коло БАГЉАШ 023, Зрењанин
Тришић С.-Јовановић М. КД: Шибул М.
НС ВОЛЕЈ ТИМ, Нови Сад 17/04/2021 02:30
Зрењанин, СХ Кристална дворана
0 - 3
(12/25, 12/25, 23/25)
(47:75)
21. коло БАГЉАШ 023, Зрењанин
Лончар А.-Угарковић Ј. КД: Шибул М.
ШТРАНД ВОЛЕЈ, Нови Сад 25/04/2021 06:00
Зрењанин, СХ Кристална дворана
0 - 3
(13/25, 21/25, 14/25)
(48:75)
22. коло СРЕМ 2, Сремска Митровица
Маринковић И.-Пантић Б. КД: Ковачић З.
БАГЉАШ 023, Зрењанин 29/04/2021 07:00
Сремска Митровица, Митровачка гимназија
3 - 0
(25/11, 25/15, 25/15)
(75:41)