СТАР- Друга Републичка лига "СЕВЕР" - сениорке

1. коло СТАР, Нови Сад
Салај Н.-Мастиловић Г. Д/К: Витасовић Г.
БАГЉАШ 023, Зрењанин 04/10/2020 03:00
Петроварадин, Хала спортова
3 - 0
(25/17, 25/19, 28/26)
(78:62)
2. коло СРЕМ 2, Сремска Митровица
Хас В.-Лазић М. КД: Ковачић З.
СТАР, Нови Сад 10/10/2020 05:00
Сремска Митровица, Митровачка гимназија
3 - 2
(21/25, 25/22, 23/25, 25/14, 16/14)
(110:100)
3. коло СТАР, Нови Сад
Милић М.-Димовић В. КД: Ђуричин А.
ШТРАНД ВОЛЕЈ, Нови Сад 18/10/2020 03:00
Петроварадин, Хала спортова
3 - 2
(25/23, 22/25, 24/26, 28/26, 15/10)
(114:110)
4. коло СТАР, Нови Сад
Петровић Л.-Пејовић Б. Д: Антонић С.
ФУТОГ, Футог 25/10/2020 03:00
Петроварадин, Хала спортова
1 - 3
(18/25, 25/22, 18/25, 13/25)
(74:97)
5. коло ВОЛЕЈСТАРС, Кљајићево
Јовановић В.-Дивијачки М. Д: Поповић М.
СТАР, Нови Сад 01/11/2020 02:30
Сомбор, ХС Мостонга
2 - 3
(21/25, 25/20, 25/19, 23/25, 7/15)
(101:104)
6. коло СТАР, Нови Сад
Гавровски Д.-Чодановић Н. КД: Витасовић Г.
ЛАВОВИ 07, Нови Сад 08/11/2020 05:45
Петроварадин, Хала спортова
3 - 2
(25/23, 25/20, 21/25, 18/25, 15/12)
(104:105)
7. коло ПАРТИЗАН, Сремски Карловци
Субић Т.-Дивијачки М. КД: Ђуричин А.
СТАР, Нови Сад 15/11/2020 02:00
Сремски Карловци, ОШ 23 Октобар
3 - 0
(26/24, 25/22, 25/23)
(76:69)
8. коло СТАР, Нови Сад
Пантић Б.-Шаш А. Д: Хардомеља В.
СЛАВИЈА, Нови Сад 29/01/2021 05:30
Петроварадин, Хала спортова
0 - 3
(26/28, 19/25, 10/25)
(55:78)
9. коло ОДБОЈКА 013, Панчево
Зељуг М.-Чодановић Н.
СТАР, Нови Сад 30/01/2021 12:00
Панчево, ОШ Јован Ј.Змај
3 - 0
(25/23, 25/21, 25/18)
(75:62)
10. коло СТАР, Нови Сад
Давидовић И.-Драгашевић В.
ФУТОГ ВЕСТ, Футог 07/02/2021 05:30
Петроварадин, Хала спортова
0 - 3
(17/25, 22/25, 11/25)
(50:75)
11. коло НС ВОЛЕЈ ТИМ, Нови Сад
Пантић Б.-Субић Т. Д: Антонић С.
СТАР, Нови Сад 08/02/2021 08:45
Нови Сад, ОШ Јован Поповић
3 - 0
(25/14, 25/14, 25/23)
(75:51)
12. коло БАГЉАШ 023, Зрењанин
Субић Т.-Јовановић М. Д: Антонић С.
СТАР, Нови Сад 20/02/2021 12:00
Зрењанин, ХС Kристална Дворана
2 - 3
(13/25, 25/18, 21/25, 25/23, 12/15)
(96:106)
13. коло СТАР, Нови Сад
Лазић М.-Нешковић С. Д: Милојевић В.
СРЕМ 2, Сремска Митровица 27/02/2021 03:00
Петроварадин, Хала спортова
2 - 3
(10/25, 18/25, 25/23, 25/23, 4/15)
(82:111)
14. коло ШТРАНД ВОЛЕЈ, Нови Сад
Маринковић И.-Мартић И. Д: Хардомеља В.
СТАР, Нови Сад 06/03/2021 12:15
Петроварадин, Хала спортова
3 - 2
(23/25, 23/25, 25/12, 25/21, 17/15)
(113:98)
15. коло ФУТОГ, Футог
Пантић Б.-Драгашевић В. Д: Антонић С.
СТАР, Нови Сад 11/03/2021 08:30
Футог, Хала спортова
3 - 2
(25/18, 25/19, 21/25, 14/25, 15/13)
(100:100)
16. коло СТАР, Нови Сад
Јовановић В.-Субић Т. КД: Витасовић Г.
ВОЛЕЈСТАРС, Кљајићево 21/03/2021 06:30
Петроварадин, Хала спортова
0 - 3
(23/25, 18/25, 15/25)
(56:75)
17. коло ЛАВОВИ 07, Нови Сад
Петровић Л.-Пејовић Б. Д: Антонић С.
СТАР, Нови Сад 27/03/2021 03:30
Сремска Каменица, ХС Едуконс
3 - 2
(14/25, 25/17, 21/25, 25/10, 15/7)
(100:84)
18. коло СТАР, Нови Сад
Дивијачки М.-Угарковић Ј. Д: Хардомеља В.
ПАРТИЗАН, Сремски Карловци 04/04/2021 05:45
Петроварадин, Хала спортова
0 - 3
(25/27, 25/27, 21/25)
(71:79)
19. коло СЛАВИЈА, Нови Сад
Салчај Н.-Драгашевић В. КД: Витасовић Г.
СТАР, Нови Сад 10/04/2021 06:15
Петроварадин, Хала спортова
3 - 0
(25/19, 25/20, 25/15)
(75:54)
20. коло СТАР, Нови Сад
Маринковић И.-Миловац Д. КД: Ђуричин А.
ОДБОЈКА 013, Панчево 17/04/2021 06:00
Петроварадин, Хала спортова
2 - 3
(19/25, 7/25, 26/24, 25/19, 10/15)
(87:108)
21. коло ФУТОГ ВЕСТ, Футог
Дивијачки М.-Танчић Т. КД: Витасовић Г.
СТАР, Нови Сад 24/04/2021 05:00
Футог, Хала спортова
3 - 0
(25/18, 25/15, 25/19)
(75:52)
22. коло СТАР, Нови Сад
Зељуг М.-Чодановић Н. КД: Јањевић Д.
НС ВОЛЕЈ ТИМ, Нови Сад 29/04/2021 08:00
Нови Сад, ОШ Јован Поповић
0 - 3
(17/25, 17/25, 20/25)
(54:75)