СЛАВИЈА- Друга Републичка лига "СЕВЕР" - сениорке

1. коло ПАРТИЗАН, Сремски Карловци
Мирков М.-Димовић В. Д/К: Витасовић Г.
СЛАВИЈА, Нови Сад 03/10/2020 08:00
Сремски Карловци, ОШ 23 Октобар
1 - 3
(15/25, 13/25, 25/23, 18/25)
(71:98)
2. коло ШТРАНД ВОЛЕЈ, Нови Сад
Петровић Л.-Дубљевић М. Д: Антонић С.
СЛАВИЈА, Нови Сад 10/10/2020 02:45
Петроварадин, Хала спортова
2 - 3
(22/25, 25/21, 22/25, 25/20, 10/15)
(104:106)
3. коло СЛАВИЈА, Нови Сад
Гавровски Д.-Чодановић Н. КД: Милаковић Ј.
ОДБОЈКА 013, Панчево 18/10/2020 07:00
Петроварадин, Хала спортова
2 - 3
(21/25, 24/26, 25/22, 25/21, 10/15)
(105:109)
4. коло ФУТОГ ВЕСТ, Футог
Субић Т.-Дубљевић М. КД: Ђуричин А.
СЛАВИЈА, Нови Сад 24/10/2020 05:00
Футог, Хала спортова
3 - 2
(25/16, 25/27, 19/25, 25/21, 15/8)
(109:97)
5. коло СЛАВИЈА, Нови Сад
Пантић Б.-Давидовић И. КД: Ђуричин А.
НС ВОЛЕЈ ТИМ, Нови Сад 31/10/2020 01:00
Петроварадин, Хала спортова
1 - 3
(25/21, 21/25, 22/25, 14/25)
(82:96)
6. коло БАГЉАШ 023, Зрењанин
Давидовић И.-Дубљевић М. Д: Салатић М.
СЛАВИЈА, Нови Сад 07/11/2020 08:00
Зрењанин, СХ Медисон
0 - 3
(21/25, 18/25, 24/26)
(63:76)
7. коло СЛАВИЈА, Нови Сад
Танчић Т.-Мастиловић Г. Д: Антонић С.
СРЕМ 2, Сремска Митровица 15/11/2020 05:00
Петроварадин, Хала спортова
2 - 3
(25/20, 19/25, 21/25, 25/22, 10/15)
(100:107)
8. коло СТАР, Нови Сад
Пантић Б.-Шаш А. Д: Хардомеља В.
СЛАВИЈА, Нови Сад 29/01/2021 05:30
Петроварадин, Хала спортова
0 - 3
(26/28, 19/25, 10/25)
(55:78)
9. коло СЛАВИЈА, Нови Сад
Јокић Ј.-Гавровски Д.
ФУТОГ, Футог 31/01/2021 06:00
Петроварадин, Хала спортова
3 - 1
(25/13, 23/25, 25/15, 26/24)
(99:77)
10. коло ВОЛЕЈСТАРС, Кљајићево
Ђурић Н.-Танчић т. КД: Анђелковић В.
СЛАВИЈА, Нови Сад 06/02/2021 03:30
Сомбор, ХС Мостонга
0 - 3
(20/25, 18/25, 20/25)
(58:75)
11. коло СЛАВИЈА, Нови Сад
Угарковић Ј.-Танчић Т. КД: Анђелковић В.
ЛАВОВИ 07, Нови Сад 14/02/2021 06:00
Петроварадин, Хала спортова
3 - 2
(15/25, 25/20, 25/22, 24/26, 15/13)
(104:106)
12. коло СЛАВИЈА, Нови Сад
Лончар А.-Томашевић М. КД: Шибул М.
ПАРТИЗАН, Сремски Карловци 21/02/2021 06:00
Петроварадин, Хала спортова
3 - 0
(25/18, 25/19, 25/18)
(75:55)
13. коло СЛАВИЈА, Нови Сад
Дубљевић М.-Пантић Б. КД: Анђелковић В.
ШТРАНД ВОЛЕЈ, Нови Сад 28/02/2021 07:30
Петроварадин, Хала спортова
3 - 2
(14/25, 25/16, 23/25, 26/24, 15/8)
(103:98)
14. коло ОДБОЈКА 013, Панчево
Томашевић М.-Милић М. КД: Ђуричин А.
СЛАВИЈА, Нови Сад 06/03/2021 06:00
Панчево, ОШ Јован Ј.Змај
3 - 0
(25/14, 27/25, 26/24)
(78:63)
15. коло СЛАВИЈА, Нови Сад
Маринковић И.-Давидовић И. КД: Милаковић Ј.
ФУТОГ ВЕСТ, Футог 14/03/2021 04:30
Петроварадин, Хала спортова
3 - 0
(25/21, 25/22, 25/21)
(75:64)
16. коло НС ВОЛЕЈ ТИМ, Нови Сад
Миловац Д.-Дубљевић М. Д: Хардомеља В.
СЛАВИЈА, Нови Сад 20/03/2021 05:00
Нови Сад, ОШ Јован Поповић
3 - 0
(25/23, 26/24, 25/23)
(76:70)
17. коло СЛАВИЈА, Нови Сад
Субић Т.-Мартић И. Д: Антонић С.
БАГЉАШ 023, Зрењанин 28/03/2021 07:00
Петроварадин, Хала спортова
3 - 1
(23/25, 25/16, 28/26, 25/20)
(101:87)
18. коло СРЕМ 2, Сремска Митровица
Хас В.-Лазић М. КД: Ковачић Д.
СЛАВИЈА, Нови Сад 03/04/2021 06:00
Сремска Митровица, Митровачка гимназија
3 - 0
(25/17, 25/18, 25/18)
(75:53)
19. коло СЛАВИЈА, Нови Сад
Салчај Н.-Драгашевић В. КД: Витасовић Г.
СТАР, Нови Сад 10/04/2021 06:15
Петроварадин, Хала спортова
3 - 0
(25/19, 25/20, 25/15)
(75:54)
20. коло ФУТОГ, Футог
Пантић Б.-Салај Н. КД: Анђелковић В.
СЛАВИЈА, Нови Сад 17/04/2021 05:00
Футог, Хала спортова
2 - 3
(25/19, 26/24, 21/25, 14/25, 14/16)
(100:109)
21. коло СЛАВИЈА, Нови Сад
Томашевић М.-Пантић Б. КД: Ћурић Б.
ВОЛЕЈСТАРС, Кљајићево 25/04/2021 06:00
Петроварадин, Хала спортова
1 - 3
(20/25, 14/25, 25/15, 18/25)
(77:90)
22. коло ЛАВОВИ 07, Нови Сад
Танасковић С.-Давидовић И. КД: Анђелковић В.
СЛАВИЈА, Нови Сад 28/04/2021 06:00
Петроварадин, Хала спортова
1 - 3
(25/16, 22/25, 19/25, 22/25)
(88:91)