ПРОЛЕТЕР- Сениори

1. коло ПРОЛЕТЕР, Зрењанин
Субашић Мирко - Тришић Страхиња Д/К: Шибул Милорад
ПАРТИЗАН, Бач 13/10/2018 08:00
Зрењанин, СХ Kристална Дворана
2 - 3
(22/25, 25/21, 25/12, 16/25, 15/17)
(103:100)
2. коло МЛАДОСТ, Турија
Дубљевић Милица - Матиловић Горана Д/К: Ђуричин Александар
ПРОЛЕТЕР, Зрењанин 20/10/2018 07:00
Турија, СХ Турија
1 - 3
(28/26, 18/25, 17/25, 17/25)
(80:101)
3. коло ПРОЛЕТЕР, Зрењанин
Плавшић Драгана - Кресоја Немања Д/К: Ћурић Блаогје
ХЕРЦЕГОВИНА, Равни Тополовац 27/10/2018 08:00
Зрењанин, СХ Медисон
3 - 0
(25/12, 25/16, 25/17)
(75:45)
4. коло КУЛПИН, Кулпин
Дивијачки Маријана - Мастиловић Горана Д/К: Витасовић Гордана
ПРОЛЕТЕР, Зрењанин 04/11/2018 05:00
Кулпин, ОШ Јан Амос Коменски
3 - 2
(25/21, 26/28, 25/22, 23/25, 15/13)
(114:109)
5. коло ПРОЛЕТЕР, Зрењанин
Дивијачки Маријана - Танасковић Стеван Д/К: Јањевић Дејан
СОМБОР, Сомбор 10/11/2018 08:00
Зрењанин, СХ Медисон
3 - 0
(25/16, 25/12, 25/8)
(75:36)
6. коло ПРОЛЕТЕР, Зрењанин
Васиљевић Стефан - Стиковић Јелена Д: Перековић Светлана
БЕЧЕЈ, Бечеј 17/11/2018 08:00
Зрењанин, СХ Медисон
3 - 0
(25/19, 25/10, 25/16)
(75:45)
7. коло ДУНАВ ВОЛЕЈ, Нови Сад
Петровић Иван - Ђурђевић Никола К/Д: Ковачић Зоран
ПРОЛЕТЕР, Зрењанин 25/11/2018 12:30
Нови Сад, СПЦ Војводина
3 - 1
(25/22, 25/19, 21/25, 25/22)
(96:88)
8. коло ПРОЛЕТЕР, Зрењанин
Вукашиновић Младен - Мирков Марија Д/К: Јањевић Дејан
ВРБАС, Врбас 02/12/2018 06:00
Зрењанин, СХ Медисон
3 - 0
(25/8, 25/18, 25/14)
(75:40)
9. коло ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ , Нови Сад
Петровић Иван - Лазаревић Марија Д/К: Јањевић Дејан
ПРОЛЕТЕР, Зрењанин 14/12/2018 06:00
Нови Сад, СПЦ Војводина
3 - 0
(25/17, 25/21, 25/18)
(75:56)
10. коло ПАРТИЗАН, Бач
Пејовић Бојан - Дивијачки Маријана Д: Хардомеља Владимир
ПРОЛЕТЕР, Зрењанин 09/02/2019 07:00
Бач, СХ Тврђава
3 - 2
(28/26, 27/25, 20/25, 22/25, 15/12)
(112:113)
11. коло ПРОЛЕТЕР, Зрењанин
Арсић Милица - Луковић Слободан Д/К: Ћурић Благоје
МЛАДОСТ, Турија 17/02/2019 08:00
Зрењанин, СХ Кристална дворана
3 - 0
(25/17, 25/11, 25/20)
(75:48)
12. коло ХЕРЦЕГОВИНА, Равни Тополовац
Танасковић Стеван - Марковић Марија Д/К: Ћурић Благоје
ПРОЛЕТЕР, Зрењанин 23/02/2019 06:00
Равни Тополовац, ОШ Алекса Шантић
0 - 3
(18/25, 12/25, 8/25)
(38:75)
13. коло ПРОЛЕТЕР, Зрењанин
Бањац Лазар - Нешић Милица Д/К: Ћурић Благоје
КУЛПИН, Кулпин 03/03/2019 07:00
Зрењанин, СХ Медисон
1 - 3
(22/25, 25/18, 15/25, 24/26)
(86:94)
14. коло СОМБОР, Сомбор
Николић Милан - Ивић Бојан Д: Антонић Синиша
ПРОЛЕТЕР, Зрењанин 10/03/2019 05:30
Сомбор, СХ Мостонга
3 - 1
(25/15, 22/25, 25/20, 25/22)
(97:82)
15. коло БЕЧЕЈ, Бечеј
Дивијачки Маријана - Томић Ивана Д: Антонић Синиша
ПРОЛЕТЕР, Зрењанин 16/03/2019 08:00
Бечеј, СХ Ђорђе Предин-Баџа
0 - 3
(22/25, 13/25, 23/25)
(58:75)
16. коло ПРОЛЕТЕР, Зрењанин
Јокић Јелена - Јелисавац Јован Д/К: Ћурић Благоје
ДУНАВ ВОЛЕЈ, Нови Сад 23/03/2019 01:00
Зрењанин, СХ Kристална дворана
2 - 3
(25/23, 26/24, 9/25, 21/25, 7/15)
(88:112)
17. коло ВРБАС, Врбас
Ђурић Никола - Јовановић Весна Д/К: Милаковић Јелена
ПРОЛЕТЕР, Зрењанин 31/03/2019 06:00
Врбас, СХ ЦФК
0 - 3
(12/25, 14/25, 15/25)
(41:75)
18. коло ПРОЛЕТЕР, Зрењанин
Амиџић Витомирка - Бојовић Иван Д/К: Добријевић Андреја
ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ , Нови Сад 04/04/2019 09:00
Зрењанин, СХ Медисон
0 - 3
(20/25, 19/25, 18/25)
(57:75)