1. коло БОТАФОГО, Нови Сад
Давидовић И.-Солар Н.
ХАЈДУК, Кула 17/10/2020 02:00
Нови Сад, ТШ М.Марић-Ајнштајн
0 - 3
(10/25, 4/25, 6/25)
(20:75)
2. коло НОВИ САД 2, Нови Сад
Јолдић Т.-Берковић Б.
БОТАФОГО, Нови Сад 25/10/2020 11:30
Нови Сад, СПЦ Војводина - мала сала
3 - 0
(25/11, 25/13, 25/5)
(75:29)
3. коло БОТАФОГО, Нови Сад
Арсенијевић О.-Крга Ј.
СЛОВЕН, Рума 31/10/2020 02:00
Нови Сад, ТШ М.Марић-Ајнштајн
0 - 3
(8/25, 9/25, 11/25)
(28:75)
4. коло КЛЕК СРБИЈАШУМЕ 2, Клек
Јовановић Љ.-Стојановић А.
БОТАФОГО, Нови Сад 07/11/2020 07:00
Клек, ХС Милош Грбић
3 - 0
(25/11, 25/14, 25/11)
(75:36)
5. коло БОТАФОГО, Нови Сад
Арсенијевић О.-Симеонов А.
СТРАЖИЛОВО 2, Сремски Карловци 14/11/2020 02:30
Нови Сад, ТШ М.Марић-Ајнштајн
0 - 3
(16/25, 18/25, 13/25)
(47:75)
6. коло БОТАФОГО, Нови Сад
Крга Ј.-Филиповић М.
МАГЛИЋ 1953, Маглић 21/11/2020 02:30
Нови Сад, ТШ М.Марић-Ајнштајн
0 - 3
(13/25, 20/25, 14/25)
(47:75)
7. коло ВРБАС, Врбас
Бојат А.-Станишић К.
БОТАФОГО, Нови Сад 30/01/2021 06:00
Врбас, СХ ЦФК - мала сала
3 - 0
(28/26, 25/16, 25/21)
(78:63)
8. коло БОТАФОГО, Нови Сад
Арсенијевић О.-Јолдић Т.
МЛАДОСТ, Турија 06/02/2021 02:30
Нови Сад, ТШ М.Марић-Ајнштајн
0 - 3
(16/25, 11/25, 6/25)
(33:75)
9. коло ДУНАВ ВОЛЕЈ 2, Нови Сад
Симовски М.-Крга Ј.
БОТАФОГО, Нови Сад 14/02/2021 12:00
Нови Сад, ОШ Јожеф Атила
3 - 0
(25/6, 25/7, 25/9)
(75:22)
10. коло ХАЈДУК, Кула
Станишић К.-Божичић Д.
БОТАФОГО, Нови Сад 24/02/2021 06:00
Руски Крстур, Хала спортова
3 - 0
(25/3, 25/7, 25/15)
(75:25)
11. коло БОТАФОГО, Нови Сад
Крга Ј.-Арсенијевић О.
НОВИ САД 2, Нови Сад 27/02/2021 02:30
Нови Сад, ТШ М.Марић-Ајнштајн
0 - 3
(5/25, 2/25, 3/25)
(10:75)
12. коло СЛОВЕН, Рума
Маринковић Ј.-Маринковић И.
БОТАФОГО, Нови Сад 06/03/2021 08:00
Рума, Хала спортова
3 - 0
(25/15, 25/11, 25/8)
(75:34)
13. коло БОТАФОГО, Нови Сад
Филиповић М.-Берковић Б.
КЛЕК СРБИЈАШУМЕ 2, Клек 13/03/2021 02:30
Нови Сад, ТШ М.Марић-Ајнштајн
0 - 3
(8/25, 10/25, 13/25)
(31:75)
14. коло СТРАЖИЛОВО 2, Сремски Карловци
Aрсенијевић О.-Берковић Б.
БОТАФОГО, Нови Сад 20/03/2021 07:00
Сремски Карловци, ОШ 23.Октобар
3 - 0
(25/14, 25/16, 25/12)
(75:42)
15. коло МАГЛИЋ 1953, Маглић БОТАФОГО, Нови Сад 27/03/2021 06:00
Маглић, Хала спортова
3 - 0
(25/9, 25/6, 25/8)
(75:23)
16. коло БОТАФОГО, Нови Сад
Арсенијевић О.-Филиповић Ј.
ВРБАС, Врбас 03/04/2021 02:30
Нови Сад, ТШ М.Марић-Ајнштајн
0 - 3
(9/25, 20/25, 14/25)
(43:75)
17. коло МЛАДОСТ, Турија
Берковић Б.-Филиповић Ј.
БОТАФОГО, Нови Сад 10/04/2021 07:00
Турија, Хала спортова
3 - 0
(25/14, 25/21, 25/20)
(75:55)
18. коло БОТАФОГО, Нови Сад
Марић А.-Вукичевић Ј.
ДУНАВ ВОЛЕЈ 2, Нови Сад 18/04/2021 11:30
Нови Сад, ТШ М.Марић-Ајнштајн
1 - 3
(20/25, 14/25, 25/18, 20/25)
(79:93)