1. коло ЕЛАН ВОЛЕЈ, Србобран
Мастиловић Горана - Пејовић Бојан Д/К: Ђуричин Александар
ОДБОЈКА 013, Панчево 14/10/2018 05:00
Србобран, СХ Србобран
3 - 1
(25/16, 15/25, 25/17, 25/22)
(90:80)
2. коло ПАНОНИЈА, Бачка Паланка
Дивијачки Маријана - Јовановић Весна Д/К: Танасковић Горан
ЕЛАН ВОЛЕЈ, Србобран 20/10/2018 05:00
Бачка Паланка, СХ Тиквара
3 - 1
(24/26, 25/17, 25/19, 25/13)
(99:75)
3. коло ЕЛАН ВОЛЕЈ, Србобран
Николић Милан - Стојановић Никола Д/К: Ковачић Зоран
СЛАВИЈА, Нови Сад 27/10/2018 07:00
Турија, СХ Турија
2 - 3
(25/16, 19/25, 25/20, 21/25, 12/15)
(102:101)
4. коло ВОЛЕЈСТАРС, Кљајићево
Вранић Милка - Анђелковић Војислав Д: Поповић Милош
ЕЛАН ВОЛЕЈ, Србобран 04/11/2018 03:00
Сомбор, СХ Мостонга
3 - 2
(18/25, 25/20, 13/25, 25/21, 15/10)
(96:101)
5. коло ЕЛАН ВОЛЕЈ, Србобран
Анђелковић Војислав - Томић Ивана Д: Шомоши Шандор
ПАРТИЗАН, Сремски Карловци 11/11/2018 04:00
Србобран, СХ Србобран
2 - 3
(26/24, 25/23, 21/25, 19/25, 10/15)
(101:112)
6. коло НОВИ САД, Нови Сад
Шаш Андреа - Дубљевић Милица Д/К: Ђуричин Александар
ЕЛАН ВОЛЕЈ, Србобран 17/11/2018 01:00
Нови Сад, СПЦ Војводина - велика сала
3 - 0
(25/20, 25/14, 25/13)
(75:47)
7. коло ЕЛАН ВОЛЕЈ, Србобран
Марковић Марија - Тансковић Стеван Д/К: Милаковић Јелена
МЛАДОСТ, Нова Пазова 25/11/2018 03:30
Србобран, СХ Србобран
1 - 3
(25/18, 21/25, 19/25, 14/25)
(79:93)
8. коло ЕЛАН ВОЛЕЈ, Србобран
Стојановић Никола - Николић Милан Д: Шомоши Шандор
ФУТОГ ВЕСТ, Футог 02/12/2018 03:30
Србобран, СХ Србобран
0 - 3
(25/27, 16/25, 17/25)
(58:77)
9. коло ЛАВИЦЕ 07, Нови Сад
Шаш Андреа - Јокић Јелена Д/К: Витасовић Гордана
ЕЛАН ВОЛЕЈ, Србобран 09/12/2018 02:15
Ср.Каменица, СХ Едуконс
3 - 2
(15/25, 25/12, 12/25, 25/15, 15/5)
(92:82)
10. коло ОДБОЈКА 013, Панчево
Плавшић Драгана - Жарић Михаило Д/К: Савановић Новак
ЕЛАН ВОЛЕЈ, Србобран 10/02/2019 12:00
Панчево, СХ Стрелиште
3 - 2
(23/25, 25/16, 25/20, 22/25, 15/9)
(110:95)
11. коло ЕЛАН ВОЛЕЈ, Србобран
Томић Ивана - Вранић Милка Д: Шомоши Шандор
ПАНОНИЈА, Бачка Паланка 16/02/2019 08:00
Србобран, СХ Србобран
0 - 3
(9/25, 20/25, 16/25)
(45:75)
12. коло СЛАВИЈА, Нови Сад
Лазаревић Марија - Петровић Иван Д/К: Витасовић Гордана
ЕЛАН ВОЛЕЈ, Србобран 24/02/2019 07:00
Петроварадин, Хала спортова
3 - 1
(23/25, 27/25, 25/21, 25/17)
(100:88)
13. коло ЕЛАН ВОЛЕЈ, Србобран
Тришић Страхиња - Јовановић Весна Д: Шомиши Шандор
ВОЛЕЈСТАРС, Кљајићево 02/03/2019 04:00
Србобран, СХ Србобран
0 - 3
(15/25, 18/25, 9/25)
(42:75)
14. коло ПАРТИЗАН, Сремски Карловци
Јокић Јелена - Јелисавац Јован Д/К: Милаковић Јелена
ЕЛАН ВОЛЕЈ, Србобран 09/03/2019 06:00
Ср.Карловци, ОШ 23 Октобар
3 - 1
(25/16, 6/25, 25/19, 25/15)
(81:75)
15. коло ЕЛАН ВОЛЕЈ, Србобран
Мастиловић Горана - Тришић Страхиња Д: Поповић Милош
НОВИ САД, Нови Сад 17/03/2019 04:00
Србобран, СХ Србобран
0 - 3
(22/25, 18/25, 16/25)
(56:75)
16. коло МЛАДОСТ, Нова Пазова
Стевановић Немања - Коларевић Милица Д/К: Ковачић Зоран
ЕЛАН ВОЛЕЈ, Србобран 24/03/2019 02:00
Нова Пазова, СХ Нова Пазова
3 - 1
(19/25, 25/20, 25/16, 25/20)
(94:81)
17. коло ФУТОГ ВЕСТ, Футог
Дубљевић Милица - Томић Ивана Д/К: Шибул Милорад
ЕЛАН ВОЛЕЈ, Србобран 23/03/2019 02:00
Футог, СХ Футог
3 - 1
(22/25, 25/17, 25/15, 25/17)
(97:74)
18. коло ЕЛАН ВОЛЕЈ, Србобран
Дивијачки Маријана - Дубљевић Милица Д: Шомоши Шандор
ЛАВИЦЕ 07, Нови Сад 07/04/2019 05:00
Србобран, СХ Србобран
2 - 3
(25/14, 19/25, 25/21, 29/31, 6/15)
(104:106)