1. коло ЕЛАН ВОЛЕЈ, Србобран
Мастиловић Горана - Пејовић Бојан Д/К: Ђуричин Александар
ОДБОЈКА 013, Панчево 14/10/2018 05:00
Србобран, СХ Србобран
3 - 1
(25/16, 15/25, 25/17, 25/22)
(90:80)
2. коло ОДБОЈКА 013, Панчево
Пантић Милица - Мирков Марија Д/К: Шибул Милорад
ФУТОГ ВЕСТ, Футог 21/10/2018 08:00
Панчево, СХ Стрелиште
0 - 3
(18/25, 18/25, 13/25)
(49:75)
3. коло ЛАВИЦЕ 07, Нови Сад
Ђурђевић Никола - Лазић Милош Д/К: Витасовић Гордана
ОДБОЈКА 013, Панчево 28/10/2018 02:15
Ср.Каменица, СХ Едуконс
3 - 1
(25/16, 25/15, 17/25, 25/18)
(92:74)
4. коло МЛАДОСТ, Нова Пазова
Петровић Иван - Лазаревић Марија Д/К: Балинт Роберт
ОДБОЈКА 013, Панчево 04/11/2018 05:00
Нова Пазова, СХ Нова Пазова
3 - 1
(25/13, 25/14, 23/25, 25/23)
(98:75)
5. коло ОДБОЈКА 013, Панчево
Јокић Јелена - Шаш Андреа Д/К: Савановић Новак
ПАНОНИЈА, Бачка Паланка 11/11/2018 02:15
Панчево, СХ Стрелиште
2 - 3
(10/25, 18/25, 25/16, 25/18, 16/18)
(94:102)
6. коло СЛАВИЈА, Нови Сад
Анђелковић Војислав - Дивијачки Маријана Д/К: Витасовић Гордана
ОДБОЈКА 013, Панчево 18/11/2018 08:00
Петроварадин, Хала спортова
1 - 3
(25/15, 20/25, 20/25, 19/25)
(84:90)
7. коло ОДБОЈКА 013, Панчево
Јелисавац Јован - Шаш Андреа К/Д: Шапић Марјан
ВОЛЕЈСТАРС, Кљајићево 25/11/2018 12:00
Панчево, СХ Стрелиште
3 - 2
(16/25, 19/25, 27/25, 25/18, 15/9)
(102:102)
8. коло ПАРТИЗАН, Сремски Карловци
Дубљевић Милица - Мастиловић Горана Д/К: Милаковић Јелена
ОДБОЈКА 013, Панчево 01/12/2018 06:00
Ср.Карловци, ОШ 23 Октобар
3 - 0
(25/20, 25/22, 25/20)
(75:62)
9. коло ОДБОЈКА 013, Панчево
Ђурић Никола - Јовановић Весна Д/К: Шибул Милорад
НОВИ САД, Нови Сад 08/12/2018 06:00
Банатско Ново Село, Хала спортова
1 - 3
(15/25, 25/21, 12/25, 17/25)
(69:96)
10. коло ОДБОЈКА 013, Панчево
Плавшић Драгана - Жарић Михаило Д/К: Савановић Новак
ЕЛАН ВОЛЕЈ, Србобран 10/02/2019 12:00
Панчево, СХ Стрелиште
3 - 2
(23/25, 25/16, 25/20, 22/25, 15/9)
(110:95)
11. коло ФУТОГ ВЕСТ, Футог
Пејовић Бојан - Марковић Марија Д/К: Танасковић Горан
ОДБОЈКА 013, Панчево 16/02/2019 04:00
Футог, СХ Футог
3 - 0
(25/8, 25/21, 25/16)
(75:45)
12. коло ОДБОЈКА 013, Панчево
Животић Катарина - Тодоровић Лука Д/К: Васић Ивана
ЛАВИЦЕ 07, Нови Сад 24/02/2019 12:00
Панчево, СХ Стрелиште
3 - 2
(25/22, 22/25, 24/26, 25/20, 17/15)
(113:108)
13. коло ОДБОЈКА 013, Панчево
Милинковић Урош - Давидовић Бранко Д/К: Савановић Новак
МЛАДОСТ, Нова Пазова 02/03/2019 12:00
Панчево, СХ Стрелиште
1 - 3
(18/25, 14/25, 25/23, 23/25)
(80:98)
14. коло ПАНОНИЈА, Бачка Паланка
Лазић Милош - Ђурђевић Никола Д: Хардомеља Владимир
ОДБОЈКА 013, Панчево 10/03/2019 02:30
Бачка Паланка, СХ Тиквара
3 - 0
(25/19, 25/18, 25/18)
(75:55)
15. коло ОДБОЈКА 013, Панчево
Јокић Јелена - Мирков Марија Д/К: Цветковић Зоран
СЛАВИЈА, Нови Сад 17/03/2019 01:45
Панчево, СХ Стрелиште
2 - 3
(25/21, 25/19, 21/25, 21/25, 11/15)
(103:105)
16. коло ВОЛЕЈСТАРС, Кљајићево
Лончар Александар - Дубљевић Милица Д: Поповић Милош
ОДБОЈКА 013, Панчево 24/03/2019 05:00
Сомбор, СХ Мостонга
3 - 0
(25/22, 25/23, 25/16)
(75:61)
17. коло ОДБОЈКА 013, Панчево
Грбић Милан - Мирков Марија Д/К:Шапић Марјан
ПАРТИЗАН, Сремски Карловци 31/03/2019 05:45
Панчево, СХ Стрелиште
0 - 3
(14/25, 20/25, 19/25)
(53:75)
18. коло НОВИ САД, Нови Сад
Шаш Андреа - Јокић Јелена Д/К: Витасовић Гордана
ОДБОЈКА 013, Панчево 07/04/2019 05:00
Нови Сад, СПЦ Војводина - велика сала
3 - 0
(25/17, 25/21, 25/4)
(75:42)