1. коло ПАРТИЗАН, Сремски Карловци
Шаш Андреа - Јокић Јелена Д/К: Витасовић Гордана
СЛАВИЈА, Нови Сад 13/10/2018 06:00
Ср.Карловци, ОШ 23 Октобар
2 - 3
(25/17, 22/25, 19/25, 25/23, 8/15)
(99:105)
2. коло СЛАВИЈА, Нови Сад
Ђурић Никола - Анђелковић Војислав Д/К: Ковачић Зоран
НОВИ САД, Нови Сад 21/10/2018 08:00
Петроварадин, СХ Петроварадин
0 - 3
(9/25, 22/25, 17/25)
(48:75)
3. коло ЕЛАН ВОЛЕЈ, Србобран
Николић Милан - Стојановић Никола Д/К: Ковачић Зоран
СЛАВИЈА, Нови Сад 27/10/2018 07:00
Турија, СХ Турија
2 - 3
(25/16, 19/25, 25/20, 21/25, 12/15)
(102:101)
4. коло СЛАВИЈА, Нови Сад
Коларевић Милица - Јокић Јелена Д/К: Ковачић Зоран
ФУТОГ ВЕСТ, Футог 04/11/2018 08:00
Хала спортова, Петроварадин
0 - 3
(18/25, 12/25, 18/25)
(48:75)
5. коло ЛАВИЦЕ 07, Нови Сад
Мастиловић Горана - Тришић Страхиња Д/К: Милаковић Јелена
СЛАВИЈА, Нови Сад 11/11/2018 02:15
Ср.Каменица, СХ Едуконс
3 - 1
(25/13, 20/25, 25/18, 25/22)
(95:78)
6. коло СЛАВИЈА, Нови Сад
Анђелковић Војислав - Дивијачки Маријана Д/К: Витасовић Гордана
ОДБОЈКА 013, Панчево 18/11/2018 08:00
Петроварадин, Хала спортова
1 - 3
(25/15, 20/25, 20/25, 19/25)
(84:90)
7. коло ПАНОНИЈА, Бачка Паланка
Дубљевић Милица - Вранић Милка К/Д: Танасковић Горан
СЛАВИЈА, Нови Сад 24/11/2018 06:00
Бачка Паланка, СХ Тиквара
3 - 0
(25/22, 25/12, 25/22)
(75:56)
8. коло МЛАДОСТ, Нова Пазова
Коларевић Милица - Шаш Андреа Д: Хардомеља Владимир
СЛАВИЈА, Нови Сад 01/12/2018 07:30
Нова Пазова, СХ Нова Пазова
1 - 3
(18/25, 25/11, 21/25, 31/33)
(95:94)
9. коло СЛАВИЈА, Нови Сад
Масиловић Горана - Томић Ивана Д: Хардомеља Владимир
ВОЛЕЈСТАРС, Кљајићево 09/12/2018 07:00
Петроварадин, Хала спортова
0 - 3
(18/25, 13/25, 21/25)
(52:75)
10. коло СЛАВИЈА, Нови Сад
Лазић Милош - Ђурђевић Никола Д/К: Ћурић Благоје
ПАРТИЗАН, Сремски Карловци 10/02/2019 07:00
Петроварадин, Хала спортова
3 - 0
(25/13, 27/25, 25/15)
(77:53)
11. коло НОВИ САД, Нови Сад
Амиџић Витомирка - Стиковић Јелена Д/К: Ковачић Зоран
СЛАВИЈА, Нови Сад 16/02/2019 06:30
Нови Сад, СПЦ Војводина - велика сала
3 - 0
(26/24, 26/24, 25/22)
(77:70)
12. коло СЛАВИЈА, Нови Сад
Лазаревић Марија - Петровић Иван Д/К: Витасовић Гордана
ЕЛАН ВОЛЕЈ, Србобран 24/02/2019 07:00
Петроварадин, Хала спортова
3 - 1
(23/25, 27/25, 25/21, 25/17)
(100:88)
13. коло ФУТОГ ВЕСТ, Футог
Танасковић Стеван - Пејовић Бојан Д/К: Ђуричин Александар
СЛАВИЈА, Нови Сад 02/03/2019 04:00
Футог, СХ Футог
3 - 1
(25/17, 25/23, 25/27, 25/12)
(100:79)
14. коло СЛАВИЈА, Нови Сад
Дивијачки Маријана - Тришић Страхиња Д/К: Витасовић Гордана
ЛАВИЦЕ 07, Нови Сад 07/03/2019 09:30
Петроварадин, Хала спортова
3 - 2
(25/22, 25/22, 23/25, 17/25, 15/12)
(105:106)
15. коло ОДБОЈКА 013, Панчево
Јокић Јелена - Мирков Марија Д/К: Цветковић Зоран
СЛАВИЈА, Нови Сад 17/03/2019 01:45
Панчево, СХ Стрелиште
2 - 3
(25/21, 25/19, 21/25, 21/25, 11/15)
(103:105)
16. коло СЛАВИЈА, Нови Сад
Ивић Бојана - Дивијачки Маријана Д: Шомоши Шандор
ПАНОНИЈА, Бачка Паланка 23/03/2019 04:00
Петроварадин, Хала спортова
1 - 3
(25/16, 16/25, 16/25, 20/25)
(77:91)
17. коло СЛАВИЈА, Нови Сад
Лазаревић Марија - Лазић Милош Д/К: Витасовић Гордана
МЛАДОСТ, Нова Пазова 31/03/2019 07:00
Петроварадин, Хала спортова
3 - 0
(25/21, 28/26, 27/25)
(80:72)
18. коло ВОЛЕЈСТАРС, Кљајићево
Ивић Бојана - Ђурић Никола Д/К. Поповић Милош
СЛАВИЈА, Нови Сад 06/04/2019 06:00
Сомбор, СХ Мостонга
0 - 3
(15/25, 19/25, 17/25)
(51:75)