1. коло ВОЛЕЈСТАРС, Кљајићево
Јовановић Весна - Ђурић Никола Д: Поповић Милош
МЛАДОСТ, Нова Пазова 13/10/2018 04:00
Сомбор, СХ Мостонга
0 - 3
(24/26, 21/25, 10/25)
(55:76)
2. коло МЛАДОСТ, Нова Пазова
Лазаревић Марија - Лазић Милош Д/К: Ковачевић Зоран
ЛАВИЦЕ 07, Нови Сад 21/10/2018 03:00
Нова Пазова, СХ Нова Пазова
2 - 3
(24/26, 25/21, 25/12, 23/25, 4/15)
(101:99)
3. коло ПАРТИЗАН, Сремски Карловци
Јовановић Весна - Тришић Страхиња Д/К: Ковачић Зоран
МЛАДОСТ, Нова Пазова 26/10/2018 09:00
Ср.Карловци, ОШ 23 Октобар
1 - 3
(25/15, 22/25, 22/25, 17/25)
(86:90)
4. коло МЛАДОСТ, Нова Пазова
Петровић Иван - Лазаревић Марија Д/К: Балинт Роберт
ОДБОЈКА 013, Панчево 04/11/2018 05:00
Нова Пазова, СХ Нова Пазова
3 - 1
(25/13, 25/14, 23/25, 25/23)
(98:75)
5. коло НОВИ САД, Нови Сад
Јовановић Весна - Ђурђевић Никола Д/К: Ђуричин Александар
МЛАДОСТ, Нова Пазова 11/11/2018 12:00
Нови Сад, СПЦ Војводина - мала сала
3 - 0
(25/18, 25/20, 25/20)
(75:58)
6. коло МЛАДОСТ, Нова Пазова
Мирков Марија - Коларевић Милица Д/К: Ћурић Благоје
ПАНОНИЈА, Бачка Паланка 17/11/2018 08:00
Нова Пазова, СХ Нова Пазова
3 - 2
(11/25, 25/20, 18/25, 25/10, 15/7)
(94:87)
7. коло ЕЛАН ВОЛЕЈ, Србобран
Марковић Марија - Тансковић Стеван Д/К: Милаковић Јелена
МЛАДОСТ, Нова Пазова 25/11/2018 03:30
Србобран, СХ Србобран
1 - 3
(25/18, 21/25, 19/25, 14/25)
(79:93)
8. коло МЛАДОСТ, Нова Пазова
Коларевић Милица - Шаш Андреа Д: Хардомеља Владимир
СЛАВИЈА, Нови Сад 01/12/2018 07:30
Нова Пазова, СХ Нова Пазова
1 - 3
(18/25, 25/11, 21/25, 31/33)
(95:94)
9. коло ФУТОГ ВЕСТ, Футог
Ђурђевић Никола - Лазић Милош Д/К: Милаковић Јелена
МЛАДОСТ, Нова Пазова 10/12/2018 08:30
Футог, СХ Футог
3 - 0
(25/12, 25/15, 25/20)
(75:47)
10. коло МЛАДОСТ, Нова Пазова
Јокић Јелена - Коларевић Милица Д/К: Ковачић Зоран
ВОЛЕЈСТАРС, Кљајићево 10/02/2019 08:00
Нова Пазова, СХ Нова Пазова
3 - 2
(20/25, 25/21, 22/25, 25/16, 15/11)
(107:98)
11. коло ЛАВИЦЕ 07, Нови Сад
Вранић Милка - Јовановић Весна Д/К: Витасовић Гордана
МЛАДОСТ, Нова Пазова 15/02/2019 03:30
Ср.Каменица, СХ Едуконс
3 - 0
(25/21, 25/18, 25/16)
(75:55)
12. коло МЛАДОСТ, Нова Пазова
Вукашиновић Младен - Арсић Милица Д/К: Шибул Милорад
ПАРТИЗАН, Сремски Карловци 23/02/2019 05:00
Нова Пазова, СХ Нова Пазова
0 - 3
(22/25, 15/25, 23/25)
(60:75)
13. коло ОДБОЈКА 013, Панчево
Милинковић Урош - Давидовић Бранко Д/К: Савановић Новак
МЛАДОСТ, Нова Пазова 02/03/2019 12:00
Панчево, СХ Стрелиште
1 - 3
(18/25, 14/25, 25/23, 23/25)
(80:98)
14. коло МЛАДОСТ, Нова Пазова
Животић Катарина - Мирков Марија Д/К: Јањевић Дејан
НОВИ САД, Нови Сад 10/03/2019 02:00
Нова Пазова, СХ Нова Пазова
1 - 3
(22/25, 16/25, 25/22, 19/25)
(82:97)
15. коло ПАНОНИЈА, Бачка Паланка
Ђурђевић Никола - Петровић Иван Д: Шомоши Шандор
МЛАДОСТ, Нова Пазова 16/03/2019 05:00
Бачка Паланка, СХ Тиквара
3 - 1
(22/25, 25/20, 25/14, 25/18)
(97:77)
16. коло МЛАДОСТ, Нова Пазова
Стевановић Немања - Коларевић Милица Д/К: Ковачић Зоран
ЕЛАН ВОЛЕЈ, Србобран 24/03/2019 02:00
Нова Пазова, СХ Нова Пазова
3 - 1
(19/25, 25/20, 25/16, 25/20)
(94:81)
17. коло СЛАВИЈА, Нови Сад
Лазаревић Марија - Лазић Милош Д/К: Витасовић Гордана
МЛАДОСТ, Нова Пазова 31/03/2019 07:00
Петроварадин, Хала спортова
3 - 0
(25/21, 28/26, 27/25)
(80:72)
18. коло МЛАДОСТ, Нова Пазова
Mирков Марија - Јелисавац Јован Д/К: Јањевић Дејан
ФУТОГ ВЕСТ, Футог 07/04/2019 08:00
Нова Пазова, СХ Нова Пазова
3 - 0
(25/23, 25/19, 25/22)
(75:64)