1. коло ХЕРЦЕГОВИНА, Равни Тополовац
Тришић Страхиња - Дубљевић Милица Д: Антонић Синиша
СОМБОР, Сомбор 14/10/2018 08:00
Равни Тополовац, ОШ Алекса Шантић
1 - 3
(20/25, 23/25, 25/21, 20/25)
(88:96)
2. коло ХЕРЦЕГОВИНА, Равни Тополовац
Васиљевић Стефан - Арсић Милица Д/К: Ћурић Благоје
КУЛПИН, Кулпин 21/10/2018 07:00
Равни Тополовац, ОШ Алекса Шантић
1 - 3
(18/25, 25/23, 24/26, 14/25)
(81:99)
3. коло ПРОЛЕТЕР, Зрењанин
Плавшић Драгана - Кресоја Немања Д/К: Ћурић Блаогје
ХЕРЦЕГОВИНА, Равни Тополовац 27/10/2018 08:00
Зрењанин, СХ Медисон
3 - 0
(25/12, 25/16, 25/17)
(75:45)
4. коло ХЕРЦЕГОВИНА, Равни Тополовац
Пејовић Бојан - Тришић Страхиња Д/К: Шибул Милорад
БЕЧЕЈ, Бечеј 04/11/2018 08:00
Равни Тополовац, ОШ Алекса Шантић
0 - 3
(20/25, 22/25, 21/25)
(63:75)
5. коло ДУНАВ ВОЛЕЈ, Нови Сад
Тодоровић Лука - Амиџић Витомирка Д/К: Шибул Милорад
ХЕРЦЕГОВИНА, Равни Тополовац 11/11/2018 02:30
Нови Сад, СПЦ Војводина - мала сала
3 - 0
(25/15, 25/19, 25/14)
(75:48)
6. коло ХЕРЦЕГОВИНА, Равни Тополовац
Стризовић Станислава - Лончар Александар Д/К: Ћурић Благоје
ВРБАС, Врбас 17/11/2018 08:00
Равни Тополовац, ОШ Алекса Шантић
2 - 3
(25/20, 23/25, 25/18, 24/26, 13/15)
(110:104)
7. коло ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ , Нови Сад
Лазаревић Марија - Лазић Милош К/Д: Витасовић Гордана
ХЕРЦЕГОВИНА, Равни Тополовац 25/11/2018 08:00
Нови Сад, СПЦ Војводина
3 - 0
(25/12, 25/15, 25/17)
(75:44)
8. коло ХЕРЦЕГОВИНА, Равни Тополовац
Танасковић Стеван - Лончар Александар Д/К: Ћурић Благоје
ПАРТИЗАН, Бач 01/12/2018 05:00
Равни Тополовац, ОШ Алекса Шантић
0 - 3
(17/25, 16/25, 22/25)
(55:75)
9. коло МЛАДОСТ, Турија
Дивијачки Маријана - Пејовић Бојан Д: Шомоши Шандор
ХЕРЦЕГОВИНА, Равни Тополовац 08/12/2018 07:00
Турија, СХ Турија
3 - 2
(26/24, 19/25, 26/28, 25/23, 15/9)
(111:109)
10. коло СОМБОР, Сомбор
Стојановић Никола - Николић Милан Д: Поповић Милош
ХЕРЦЕГОВИНА, Равни Тополовац 10/02/2019 06:00
Сомбор, СХ Мостонга
3 - 0
(25/16, 25/21, 25/21)
(75:58)
11. коло КУЛПИН, Кулпин
Ђурић Никола - Анђелковић Војислав Д/К: Шибул Милорад
ХЕРЦЕГОВИНА, Равни Тополовац 16/02/2019 05:00
Кулпин, ОШ Јан Амос Коменски
3 - 0
(25/13, 25/17, 25/18)
(75:48)
12. коло ХЕРЦЕГОВИНА, Равни Тополовац
Танасковић Стеван - Марковић Марија Д/К: Ћурић Благоје
ПРОЛЕТЕР, Зрењанин 23/02/2019 06:00
Равни Тополовац, ОШ Алекса Шантић
0 - 3
(18/25, 12/25, 8/25)
(38:75)
13. коло БЕЧЕЈ, Бечеј
Лончар Александар - Дивијачки Маријана Д/К: Шибул Милорад
ХЕРЦЕГОВИНА, Равни Тополовац 02/03/2019 07:00
Бечеј, СХ Ђорђе Предин-Баџа
3 - 0
(25/8, 25/14, 25/17)
(75:39)
14. коло ХЕРЦЕГОВИНА, Равни Тополовац
Јовановић Весна - Дубљевић Милица Д/К: Ћурић Благоје
ДУНАВ ВОЛЕЈ, Нови Сад 09/03/2019 06:00
Равни Тополовац, ОШ Алекса Шантић
0 - 3
(19/25, 21/25, 11/25)
(51:75)
15. коло ВРБАС, Врбас
Вранић Милка - Пејовић Бојан Д/К: Милаковић Јелена
ХЕРЦЕГОВИНА, Равни Тополовац 16/03/2019 08:00
Врбас, СХ ЦФК
0 - 3
(25/27, 16/25, 22/25)
(63:77)
16. коло ХЕРЦЕГОВИНА, Равни Тополовац
Дубљевић Милица - Томић Ивана Д/К: Шибул Милорад
ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ , Нови Сад 23/03/2019 08:00
Равни Тополовац, ОШ Алекса Шантић
0 - 3
(10/25, 15/25, 15/25)
(40:75)
17. коло ПАРТИЗАН, Бач
Пејовић Бојан - Анђелковић Војислав Д/К: Ђуричин Александар
ХЕРЦЕГОВИНА, Равни Тополовац 30/03/2019 08:00
Бач, СХ Тврђава
3 - 0
(25/16, 25/11, 25/11)
(75:38)
18. коло ХЕРЦЕГОВИНА, Равни Тополовац
Дивијачки Маријана - Пејовић Бојан Д/К: Ћурић Благоје
МЛАДОСТ, Турија 06/04/2019 05:00
Равни Тополовац, ОШ Алекса Шантић
0 - 3
(17/25, 16/25, 21/25)
(54:75)