1. коло БЕЧЕЈ, Бечеј
Ивић Бојана - Стојановић Никола Д/К: Ћурић Благоје
ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ , Нови Сад 13/10/2018 07:00
Бечеј, СХ Ђорђе Предин-Баџа
3 - 2
(22/25, 25/11, 25/20, 22/25, 15/13)
(109:94)
2. коло ПАРТИЗАН, Бач
Вранић Милка - Пејовић Бојан Д: Антонић Синиша
БЕЧЕЈ, Бечеј 20/10/2018 08:00
Бач, СХ Тврђава
3 - 0
(25/22, 25/21, 25/22)
(75:65)
3. коло БЕЧЕЈ, Бечеј
Пејовић Бојан - Дивијачки Маријана Д: Поповић Милош
МЛАДОСТ, Турија 27/10/2018 07:00
Бечеј, СХ Ђорђе Предин-Баџа
3 - 0
(30/28, 25/20, 25/18)
(80:66)
4. коло ХЕРЦЕГОВИНА, Равни Тополовац
Пејовић Бојан - Тришић Страхиња Д/К: Шибул Милорад
БЕЧЕЈ, Бечеј 04/11/2018 08:00
Равни Тополовац, ОШ Алекса Шантић
0 - 3
(20/25, 22/25, 21/25)
(63:75)
5. коло БЕЧЕЈ, Бечеј
Стојановић Никола - Ивић Бојана Д/К: Танасковић Горан
КУЛПИН, Кулпин 09/11/2018 08:30
Бечеј, СХ Ђорђе Предин-Баџа
0 - 3
(24/26, 22/25, 22/25)
(68:76)
6. коло ПРОЛЕТЕР, Зрењанин
Васиљевић Стефан - Стиковић Јелена Д: Перековић Светлана
БЕЧЕЈ, Бечеј 17/11/2018 08:00
Зрењанин, СХ Медисон
3 - 0
(25/19, 25/10, 25/16)
(75:45)
7. коло БЕЧЕЈ, Бечеј
Пејовић Бојан - Дивијачки Маријана К/Д: Ћурић Благоје
СОМБОР, Сомбор 28/11/2018 08:15
Бечеј, СХ Ђорђе Предин-Баџа
3 - 0
(25/21, 25/16, 25/22)
(75:59)
8. коло БЕЧЕЈ, Бечеј
Дивијачки Маријана - Марковић Марија Д/К: Ђуричин Александар
ДУНАВ ВОЛЕЈ, Нови Сад 01/12/2018 07:00
Бечеј, СХ Ђорђе Предин-Баџа
0 - 3
(17/25, 22/25, 18/25)
(57:75)
9. коло ВРБАС, Врбас
Николић Милан - Анђелковић Војислав Д: Поповић Милош
БЕЧЕЈ, Бечеј 09/12/2018 07:00
Врбас, СХ ЦФК
0 - 3
(7/25, 15/25, 20/25)
(42:75)
10. коло ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ , Нови Сад
Петровић Иван - Лазаревић Марија Д/К: Шибул Милорад
БЕЧЕЈ, Бечеј 07/02/2019 02:00
Нови Сад, СПЦ Војводина - мала сала
3 - 1
(22/25, 25/22, 25/15, 25/15)
(97:77)
11. коло БЕЧЕЈ, Бечеј
Мастиловић Горана - Танасковић Стеван Д: Поповић Милош
ПАРТИЗАН, Бач 16/02/2019 08:00
Бечеј, СХ Ђорђе Предин-Баџа
0 - 3
(19/25, 17/25, 21/25)
(57:75)
12. коло МЛАДОСТ, Турија
Дубљевић Милица - Лончар Александар Д: Шомоши Шандор
БЕЧЕЈ, Бечеј 27/02/2019 07:00
Турија, СХ Турија
2 - 3
(25/13, 19/25, 25/22, 22/25, 9/15)
(100:100)
13. коло БЕЧЕЈ, Бечеј
Лончар Александар - Дивијачки Маријана Д/К: Шибул Милорад
ХЕРЦЕГОВИНА, Равни Тополовац 02/03/2019 07:00
Бечеј, СХ Ђорђе Предин-Баџа
3 - 0
(25/8, 25/14, 25/17)
(75:39)
14. коло КУЛПИН, Кулпин
Ђурић Никола - Томић Ивана Д/К: Танасковић Горан
БЕЧЕЈ, Бечеј 09/03/2019 05:00
Кулпин, ОШ Јан Амос Коменски
3 - 1
(22/25, 25/17, 25/20, 25/20)
(97:82)
15. коло БЕЧЕЈ, Бечеј
Дивијачки Маријана - Томић Ивана Д: Антонић Синиша
ПРОЛЕТЕР, Зрењанин 16/03/2019 08:00
Бечеј, СХ Ђорђе Предин-Баџа
0 - 3
(22/25, 13/25, 23/25)
(58:75)
16. коло СОМБОР, Сомбор
Пејовић Бојан - Ђурић Никола Д: Поповић Милош
БЕЧЕЈ, Бечеј 22/03/2019 07:45
Сомбор, СХ Мостонга
3 - 1
(25/19, 25/17, 23/25, 25/20)
(98:81)
17. коло ДУНАВ ВОЛЕЈ, Нови Сад
Танасковић Стеван - Шаш Андреа Д: Антонић Синиша
БЕЧЕЈ, Бечеј 30/03/2019 03:00
Нови Сад, СПЦ Војводина - мала сала
3 - 0
(25/13, 25/12, 25/11)
(75:36)
18. коло БЕЧЕЈ, Бечеј
Николић Милан - Стојановић Никола Д/К: Милаковић Јелена
ВРБАС, Врбас 06/04/2019 07:00
Бечеј, СХ Ђорђе Предин-Баџа
3 - 0
(25/13, 25/11, 25/14)
(75:38)