1. коло ДУНАВ ВОЛЕЈ, Нови Сад
Јелисавац Јован - Коларевић Милица Д/К: Витасовић Гордана
ВРБАС, Врбас 14/10/2018 03:00
Нови Сад, СПЦ Војводина
3 - 0
(25/6, 25/19, 25/11)
(75:36)
2. коло ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ , Нови Сад
Петровић Иван - Ђурђевић Никола Д/К: Витасовић Гордана
ДУНАВ ВОЛЕЈ, Нови Сад 21/10/2018 07:00
Нови Сад, СПЦ Војводина
1 - 3
(20/25, 18/25, 25/14, 13/25)
(76:89)
3. коло ДУНАВ ВОЛЕЈ, Нови Сад
Субашић Мирко - Ђурић Никола Д: Хардомеља В.
ПАРТИЗАН, Бач 27/10/2018 02:30
Нови Сад, СПЦ Војводина
3 - 1
(25/12, 21/25, 25/21, 25/17)
(96:75)
4. коло МЛАДОСТ, Турија
Тришић Страхиња - Јовановић Весна Д/К: Ђуричин Александар
ДУНАВ ВОЛЕЈ, Нови Сад 03/11/2018 07:00
Турија, СХ Турија
0 - 3
(17/25, 18/25, 23/25)
(58:75)
5. коло ДУНАВ ВОЛЕЈ, Нови Сад
Тодоровић Лука - Амиџић Витомирка Д/К: Шибул Милорад
ХЕРЦЕГОВИНА, Равни Тополовац 11/11/2018 02:30
Нови Сад, СПЦ Војводина - мала сала
3 - 0
(25/15, 25/19, 25/14)
(75:48)
6. коло КУЛПИН, Кулпин
Дивијачки Милан - Јовановић Весна Д: Хардомеља Владимир
ДУНАВ ВОЛЕЈ, Нови Сад 18/11/2018 08:00
Кулпин, ОШ Јан Амос Коменски
3 - 1
(25/21, 16/25, 26/24, 25/22)
(92:92)
7. коло ДУНАВ ВОЛЕЈ, Нови Сад
Петровић Иван - Ђурђевић Никола К/Д: Ковачић Зоран
ПРОЛЕТЕР, Зрењанин 25/11/2018 12:30
Нови Сад, СПЦ Војводина
3 - 1
(25/22, 25/19, 21/25, 25/22)
(96:88)
8. коло БЕЧЕЈ, Бечеј
Дивијачки Маријана - Марковић Марија Д/К: Ђуричин Александар
ДУНАВ ВОЛЕЈ, Нови Сад 01/12/2018 07:00
Бечеј, СХ Ђорђе Предин-Баџа
0 - 3
(17/25, 22/25, 18/25)
(57:75)
9. коло ДУНАВ ВОЛЕЈ, Нови Сад
Дубљевић Милица - Субашић Мирко Д: Поповић Милош
СОМБОР, Сомбор 08/12/2018 06:00
Сомбор, ХС Соколски дом
3 - 0
(25/21, 25/17, 25/9)
(75:47)
10. коло ВРБАС, Врбас
Анђелковић Војислав - Дубљевић Милица Д/К: Милаковић Јелена
ДУНАВ ВОЛЕЈ, Нови Сад 10/02/2019 06:00
Врбас, СХ ЦФК
0 - 3
(17/25, 16/25, 18/25)
(51:75)
11. коло ДУНАВ ВОЛЕЈ, Нови Сад
Милинковић Урош - Васиљевић Стефан Д: Хардомеља Владимир
ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ , Нови Сад 17/02/2019 04:30
Нови Сад, СПЦ Војводина - мала сала
1 - 3
(21/25, 25/21, 19/25, 22/25)
(87:96)
12. коло ПАРТИЗАН, Бач
Пејовић Бојан - Вранић Милка Д/К: Ђуричин Александар
ДУНАВ ВОЛЕЈ, Нови Сад 23/02/2019 08:00
Бач, СХ Тврђава
1 - 3
(18/25, 22/25, 25/22, 19/25)
(84:97)
13. коло ДУНАВ ВОЛЕЈ, Нови Сад
Дубљевић Милица - Мастиловић Горана Д: Хардомеља Владимир
МЛАДОСТ, Турија 02/03/2019 01:00
Нови Сад, СПЦ Војводина - мала сала
3 - 0
(25/23, 25/17, 25/17)
(75:57)
14. коло ХЕРЦЕГОВИНА, Равни Тополовац
Јовановић Весна - Дубљевић Милица Д/К: Ћурић Благоје
ДУНАВ ВОЛЕЈ, Нови Сад 09/03/2019 06:00
Равни Тополовац, ОШ Алекса Шантић
0 - 3
(19/25, 21/25, 11/25)
(51:75)
15. коло ДУНАВ ВОЛЕЈ, Нови Сад
Свилар Миле - Митровић Лазар Д/К: Шибул Милорад
КУЛПИН, Кулпин 16/03/2019 03:00
Нови Сад, СПЦ Војводина - мала сала
3 - 2
(22/25, 22/25, 25/22, 25/19, 15/13)
(109:104)
16. коло ПРОЛЕТЕР, Зрењанин
Јокић Јелена - Јелисавац Јован Д/К: Ћурић Благоје
ДУНАВ ВОЛЕЈ, Нови Сад 23/03/2019 01:00
Зрењанин, СХ Kристална дворана
2 - 3
(25/23, 26/24, 9/25, 21/25, 7/15)
(88:112)
17. коло ДУНАВ ВОЛЕЈ, Нови Сад
Танасковић Стеван - Шаш Андреа Д: Антонић Синиша
БЕЧЕЈ, Бечеј 30/03/2019 03:00
Нови Сад, СПЦ Војводина - мала сала
3 - 0
(25/13, 25/12, 25/11)
(75:36)
18. коло СОМБОР, Сомбор
Вранић Милка - Пејовић Бојан Д: Поповић Милош
ДУНАВ ВОЛЕЈ, Нови Сад 04/04/2019 08:45
Сомбор, СХ Соколски дом
0 - 3
(12/25, 21/25, 18/25)
(51:75)