1. коло БЕЧЕЈ, Бечеј
Ивић Бојана - Стојановић Никола Д/К: Ћурић Благоје
ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ , Нови Сад 13/10/2018 07:00
Бечеј, СХ Ђорђе Предин-Баџа
3 - 2
(22/25, 25/11, 25/20, 22/25, 15/13)
(109:94)
2. коло ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ , Нови Сад
Петровић Иван - Ђурђевић Никола Д/К: Витасовић Гордана
ДУНАВ ВОЛЕЈ, Нови Сад 21/10/2018 07:00
Нови Сад, СПЦ Војводина
1 - 3
(20/25, 18/25, 25/14, 13/25)
(76:89)
3. коло ВРБАС, Врбас
Мастиловић Горана - Вранић Милка Д: Антонић Синиша
ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ , Нови Сад 28/10/2018 06:00
Врбас, СХ ЦФК - велика сала
0 - 3
(17/25, 13/25, 37/39)
(67:89)
4. коло СОМБОР, Сомбор
Ивић Бојана - Николић Милан Д: Поповић Милош
ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ , Нови Сад 03/11/2018 07:00
Сомбор, СХ Мостонга
0 - 3
(17/25, 15/25, 22/25)
(54:75)
5. коло ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ , Нови Сад
Кресоја Немања - Плавшић Драгана Д/К: Витасовић Гордана
ПАРТИЗАН, Бач 11/11/2018 05:30
Нови Сад, СПЦ Војводина - мала сала
3 - 0
(25/15, 25/16, 25/14)
(75:45)
6. коло МЛАДОСТ, Турија
Танасковић Стеван - Мастиловић Горана Д/К: Милаковић Јелена
ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ , Нови Сад 17/11/2018 07:00
Турија, СХ Турија
1 - 3
(18/25, 23/25, 25/22, 22/25)
(88:97)
7. коло ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ , Нови Сад
Лазаревић Марија - Лазић Милош К/Д: Витасовић Гордана
ХЕРЦЕГОВИНА, Равни Тополовац 25/11/2018 08:00
Нови Сад, СПЦ Војводина
3 - 0
(25/12, 25/15, 25/17)
(75:44)
8. коло КУЛПИН, Кулпин
Вранић Милка - Пејовић Бојан Д: Антонић Синиша
ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ , Нови Сад 01/12/2018 07:00
Кулпин, ОШ Јан Амос Коменски
3 - 0
(25/21, 25/21, 25/19)
(75:61)
9. коло ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ , Нови Сад
Петровић Иван - Лазаревић Марија Д/К: Јањевић Дејан
ПРОЛЕТЕР, Зрењанин 14/12/2018 06:00
Нови Сад, СПЦ Војводина
3 - 0
(25/17, 25/21, 25/18)
(75:56)
10. коло ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ , Нови Сад
Петровић Иван - Лазаревић Марија Д/К: Шибул Милорад
БЕЧЕЈ, Бечеј 07/02/2019 02:00
Нови Сад, СПЦ Војводина - мала сала
3 - 1
(22/25, 25/22, 25/15, 25/15)
(97:77)
11. коло ДУНАВ ВОЛЕЈ, Нови Сад
Милинковић Урош - Васиљевић Стефан Д: Хардомеља Владимир
ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ , Нови Сад 17/02/2019 04:30
Нови Сад, СПЦ Војводина - мала сала
1 - 3
(21/25, 25/21, 19/25, 22/25)
(87:96)
12. коло ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ , Нови Сад
Тришић Страхиња - Дивијачки Маријана Д: Хардомеља Владимир
ВРБАС, Врбас 23/02/2019 02:00
Нови Сад, СПЦ Војводина - мала сала
3 - 0
(25/15, 25/13, 25/12)
(75:40)
13. коло ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ , Нови Сад
Марковић Марија - Вранић Милка Д/К: Витасовић Гордана
СОМБОР, Сомбор 03/03/2019 08:00
Нови Сад, СПЦ Војводина
3 - 0
(25/9, 25/10, 25/13)
(75:32)
14. коло ПАРТИЗАН, Бач
Субашић Мирко - Стојановић Никола Д: Антонић Синиша
ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ , Нови Сад 09/03/2019 08:00
Бач, СХ Тврђава
1 - 3
(25/20, 20/25, 12/25, 21/25)
(78:95)
15. коло ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ , Нови Сад
Стојановић Никола - Ивић Бојана Д/К: Ковачић Зоран
МЛАДОСТ, Турија 16/03/2019 07:00
Нови Сад, СПЦ Војводина - мала сала
3 - 0
(25/15, 25/20, 25/22)
(75:57)
16. коло ХЕРЦЕГОВИНА, Равни Тополовац
Дубљевић Милица - Томић Ивана Д/К: Шибул Милорад
ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ , Нови Сад 23/03/2019 08:00
Равни Тополовац, ОШ Алекса Шантић
0 - 3
(10/25, 15/25, 15/25)
(40:75)
17. коло ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ , Нови Сад
Стојановић Никола - Ивић Бојана Д: Хардомеља Владимир
КУЛПИН, Кулпин 30/03/2019 08:00
Нови Сад, СПЦ Војводина - мала сала
3 - 0
(25/20, 29/27, 25/17)
(79:64)
18. коло ПРОЛЕТЕР, Зрењанин
Амиџић Витомирка - Бојовић Иван Д/К: Добријевић Андреја
ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ , Нови Сад 04/04/2019 09:00
Зрењанин, СХ Медисон
0 - 3
(20/25, 19/25, 18/25)
(57:75)