1. коло НС ВОЛЕЈ ТИМ, Нови Сад
Драгашевић Вања - Тришић Страхиња
БАГЉАШ 023, Зрењанин 22/10/2018 12:06
0 - 3
(24/26, 22/25, 16/25)
(62:76)
2. коло БЕОЧИН, Беочин
Савић Кристина - Берковић Бранко
НС ВОЛЕЈ ТИМ, Нови Сад 26/10/2018 07:30
Беочин, Хала спортова
0 - 3
(18/25, 13/25, 14/25)
(45:75)
3. коло НС ВОЛЕЈ ТИМ, Нови Сад
Салај Небојша - Томашевић Милош
МЛАДОСТ, НОВИ САД 03/11/2018 06:00
Нови Сад, ОШ Јован Поповић
3 - 0
(25/13, 25/18, 25/22)
(75:53)
4. коло НС ВОЛЕЈ ТИМ, Нови Сад
Миоч Ања - Салај Небојша
ГРБИЋ, Бачки Јарак 10/11/2018 06:00
Нови Сад, ОШ Јован Поповић
3 - 0
(25/18, 25/11, 25/18)
(75:47)
5. коло НОВИ САД, Нови Сад
Драгашевић Вања - Дупљанин Марко
НС ВОЛЕЈ ТИМ, Нови Сад 18/11/2018 04:30
Нови Сад, ТШ Милева Марић-Ајнштајн
3 - 2
(27/29, 23/25, 25/20, 25/21, 15/12)
(115:107)
6. коло НС ВОЛЕЈ ТИМ, Нови Сад
Субић Теодора - Танасковић Драгана
БЛОК АУТ, Темерин 24/11/2018 06:00
Нови Сад, ОШ Јован Поповић
3 - 0
(25/15, 25/23, 25/22)
(75:60)
7. коло БЕЧЕЈ, Бечеј
Петков Дејана - Танчић Тамара
НС ВОЛЕЈ ТИМ, Нови Сад 02/12/2018 06:00
Бечеј, ХС Ђорђе Предин-Баџа
0 - 3
(15/25, 13/25, 17/25)
(45:75)
8. коло БАГЉАШ 023, Зрењанин
Тришић Страхиња - Јовановић Милисав
НС ВОЛЕЈ ТИМ, Нови Сад 17/02/2019 08:00
Зрењанин, Гимназија
3 - 0
(25/19, 25/13, 25/19)
(75:51)
9. коло НС ВОЛЕЈ ТИМ, Нови Сад
Петровић Ивана - Субић Теодора
БЕОЧИН, Беочин 23/02/2019 05:00
Нови Сад, ОШ Јован Поповић
3 - 0
(25/16, 25/10, 25/10)
(75:36)
10. коло МЛАДОСТ, НОВИ САД
Пантић Борислав - Драгашевић Вања
НС ВОЛЕЈ ТИМ, Нови Сад 02/03/2019 12:30
Нови Сад, ОШ Прва Војвођанска бригада
2 - 3
(13/25, 27/25, 25/15, 19/25, 6/15)
(90:105)
11. коло ГРБИЋ, Бачки Јарак
Миоч Ања - Томашевић Милош
НС ВОЛЕЈ ТИМ, Нови Сад 09/03/2019 05:00
Темерин, Хала спортова
3 - 1
(25/21, 25/18, 16/25, 25/20)
(91:84)
12. коло НС ВОЛЕЈ ТИМ, Нови Сад
Андријашевић Јелена - Томашевић Милош
НОВИ САД, Нови Сад 16/03/2019 07:00
Нови Сад, ОШ Јован Поповић
3 - 1
(29/27, 25/15, 11/25, 28/26)
(93:93)
13. коло БЛОК АУТ, Темерин
Петровић Ивана - Миоч Ања
НС ВОЛЕЈ ТИМ, Нови Сад 24/03/2019 01:00
Темерин, Хала спортова
2 - 3
(25/23, 26/24, 22/25, 20/25, 2/15)
(95:112)
14. коло НС ВОЛЕЈ ТИМ, Нови Сад
Поповић Вера - Берковић Бранко
БЕЧЕЈ, Бечеј 30/03/2019 06:00
Нови Сад, ОШ Јован Поповић
3 - 0
(25/8, 25/12, 25/8)
(75:28)