1. коло БЕОЧИН, Беочин
Угарковић Јована - Симовски Милица
МЛАДОСТ, НОВИ САД 22/10/2018 12:08
0 - 3
(16/25, 16/25, 10/25)
(42:75)
2. коло МЛАДОСТ, НОВИ САД
Субић Теодора - Салај Небојша
БЛОК АУТ, Темерин 27/10/2018 12:30
Нови Сад, ОШ Прва Војвођанска Бригада
2 - 3
(12/25, 25/9, 25/21, 22/25, 10/15)
(94:95)
3. коло НС ВОЛЕЈ ТИМ, Нови Сад
Салај Небојша - Томашевић Милош
МЛАДОСТ, НОВИ САД 03/11/2018 06:00
Нови Сад, ОШ Јован Поповић
3 - 0
(25/13, 25/18, 25/22)
(75:53)
4. коло МЛАДОСТ, НОВИ САД
Ђуровић Сандра - Давидовић Иван
БЕЧЕЈ, Бечеј 10/11/2018 12:30
Нови Сад, ОШ Прва Војвођанска Бригада
1 - 3
(25/21, 17/25, 22/25, 13/25)
(77:96)
5. коло ГРБИЋ, Бачки Јарак
Субић Теодора - Пантић Борислав
МЛАДОСТ, НОВИ САД 17/11/2018 04:00
Темерин, Хала спортова
3 - 2
(25/22, 25/22, 11/25, 24/26, 15/12)
(100:107)
6. коло МЛАДОСТ, НОВИ САД
Дубљевић Милица - Савић Кристина
БАГЉАШ 023, Зрењанин 24/11/2018 12:30
Нови Сад, ОШ Прва Војвођанска Бригада
0 - 3
(22/25, 27/29, 16/25)
(65:79)
7. коло НОВИ САД, Нови Сад
Миоч Ања - Танасковић Драгана
МЛАДОСТ, НОВИ САД 01/12/2018 12:30
Нови Сад, ОШ Прва Војвођанска Бригада
3 - 0
(25/20, 25/19, 25/23)
(75:62)
8. коло МЛАДОСТ, НОВИ САД
Бер Андреј - Петровић Ивана
БЕОЧИН, Беочин 20/02/2019 08:15
Беочин, Хала спортова
3 - 0
(25/18, 25/11, 25/17)
(75:46)
9. коло БЛОК АУТ, Темерин
Савић Кристина - Поповић Вера
МЛАДОСТ, НОВИ САД 24/02/2019 01:00
Темерин, Хала спортова
3 - 1
(25/19, 19/25, 25/14, 25/8)
(94:66)
10. коло МЛАДОСТ, НОВИ САД
Пантић Борислав - Драгашевић Вања
НС ВОЛЕЈ ТИМ, Нови Сад 02/03/2019 12:30
Нови Сад, ОШ Прва Војвођанска бригада
2 - 3
(13/25, 27/25, 25/15, 19/25, 6/15)
(90:105)
11. коло БЕЧЕЈ, Бечеј
Ковачев Јован - Петков Дејана
МЛАДОСТ, НОВИ САД 10/03/2019 05:00
Бечеј, ХС Ђорђе Предин-Баџа
3 - 1
(17/25, 26/24, 25/18, 25/21)
(93:88)
12. коло МЛАДОСТ, НОВИ САД
Танасковић Драгана - Вељков Верица
ГРБИЋ, Бачки Јарак 16/03/2019 12:30
Нови Сад, ОШ Прва Војвођанска бригада
1 - 3
(21/25, 10/25, 26/24, 17/25)
(74:99)
13. коло БАГЉАШ 023, Зрењанин
Надаждин Марко - Сушић Радован
МЛАДОСТ, НОВИ САД 23/03/2019 04:00
Зрењанин, СХ Кристална дворана
3 - 0
(25/13, 25/20, 25/23)
(75:56)
14. коло МЛАДОСТ, НОВИ САД
Миоч Ања - Савић Кристина
НОВИ САД, Нови Сад 30/03/2019 07:30
Нови Сад, ТШ М.Марић-Ајнштајн
1 - 3
(20/25, 11/25, 25/19, 21/25)
(77:94)