1. коло ВОРИОРС, Обровац
Салај Небојша - Субић Теодора
СРЕМ ИТОН, Сремска Митровица 24/10/2018 08:00
Гложан, Хала спортова
3 - 2
(25/11, 23/25, 25/17, 21/25, 15/11)
(109:89)
2. коло ВОРИОРС, Обровац
Пантић Борислав - Драгашевић Вања
МЛАДОСТ, Бачки Петровац 27/10/2018 08:00
Маглић, Хала спортова
1 - 3
(18/25, 25/19, 20/25, 18/25)
(81:94)
3. коло ВЕСТ, Шид
Тркуља Недељко - Млађан Јелена
ВОРИОРС, Обровац 03/11/2018 05:00
Шид, Хала спортова
3 - 0
(25/18, 25/23, 25/19)
(75:60)
4. коло ВОРИОРС, Обровац
Смиљанић Борис - Телебак Јово
ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ , Нови Сад 10/11/2018 07:00
Маглић, Хала спортова
0 - 3
(16/25, 15/25, 17/25)
(48:75)
5. коло ДУНАВ ВОЛЕЈ, Нови Сад
Телебак Јово - Смиљанић Борис
ВОРИОРС, Обровац 20/11/2018 08:00
Гложан, Хала спортова
0 - 3
(14/25, 19/25, 21/25)
(54:75)
6. коло ВОРИОРС, Обровац Слободан , 26/07/2021 02:32
  -  
7. коло СЛОВЕН, Рума
Латишко Лариса - Телебак Јово
ВОРИОРС, Обровац 05/12/2018 08:00
Гложан, Хала спортова
3 - 0
(25/13, 25/18, 25/16)
(75:47)
8. коло СРЕМ ИТОН, Сремска Митровица
Курјак Срђан - Млађан Јелена
ВОРИОРС, Обровац 06/12/2018 08:00
Сремска Митровица, Teхничка школа
0 - 3
(13/25, 15/25, 20/25)
(48:75)
9. коло МЛАДОСТ, Бачки Петровац
Цвијетић-Вујић Анђела - Смиљанић Борис
ВОРИОРС, Обровац 15/12/2018 06:00
Бачки Петровац, Хала спортова
3 - 0
(25/22, 25/14, 25/18)
(75:54)
10. коло ВОРИОРС, Обровац
Латишко Лариса - Цвијетић-Вујић Анђела
ВЕСТ, Шид 23/12/2018 12:00
Гложан, Хала спортова
0 - 3
(20/25, 21/25, 19/25)
(60:75)
11. коло ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ , Нови Сад
Бер Андреј - Грујић Милутин
ВОРИОРС, Обровац 16/02/2019 02:30
Нови Сад, СПЦ Војводина - мала сала
3 - 0
(25/9, 25/7, 25/18)
(75:34)
12. коло ВОРИОРС, Обровац
Ђуровић Сандра - Давидовић Иван
ДУНАВ ВОЛЕЈ, Нови Сад 23/02/2019 12:00
Нови Сад, ОШ Јожеф Атила
0 - 3
(21/25, 26/28, 17/25)
(64:78)
13. коло Слободан , ВОРИОРС, Обровац 26/07/2021 02:32
  -  
14. коло ВОРИОРС, Обровац
Маринковић Игор - Маринковић Јелена
СЛОВЕН, Рума 09/03/2019 02:00
Рума, Хала спортова
0 - 3
(20/25, 17/25, 18/25)
(55:75)