1. коло НС ВОЛЕЈ ТИМ, Нови Сад
Tркуља Недељко - Давидовић Иван
НОВИ САД 2, Нови Сад 19/10/2019 06:00
Нови Сад, ОШ Јован Поповић
3 - 2
(22/25, 25/12, 21/25, 25/11, 15/11)
(108:84)
2. коло ГРБИЋ, Бачки Јарак
Берковић Б.-Крга Ј.
НС ВОЛЕЈ ТИМ, Нови Сад 27/10/2019 03:00
Темерин, Хала спортова
3 - 2
(25/19, 10/25, 15/25, 25/12, 15/10)
(90:91)
3. коло НС ВОЛЕЈ ТИМ, Нови Сад
Надаждин М.-Јолдић Т.
БЛОК АУТ, Темерин 02/11/2019 06:00
Нови Сад, ОШ Јован Поповић
3 - 0
(25/15, 25/20, 25/14)
(75:49)
4. коло ЕЛАН ВОЛЕЈ, Србобран
Поповић В.-Арсенијевић О.
НС ВОЛЕЈ ТИМ, Нови Сад 13/11/2019 06:00
Србобран, СХ Србобран
1 - 3
(19/25, 25/22, 15/25, 19/25)
(78:97)
5. коло НС ВОЛЕЈ ТИМ, Нови Сад
Надаждин М.-Шилић К.
БЕОЧИН, Беочин 16/11/2019 06:00
Нови Сад, ОШ Јован Поповић
3 - 0
(25/12, 25/14, 25/14)
(75:40)
6. коло НС ВОЛЕЈ ТИМ, Нови Сад
Поповић В.-Фораи А.
СК ВОЛЕЈ, Нови Сад 24/11/2019 06:00
Нови Сад, ОШ Јован Поповић
3 - 0
(25/18, 25/14, 25/15)
(75:47)
7. коло ЛИБЕРО, Бачко Градиште
Субић Т.-Тркуља Н.
НС ВОЛЕЈ ТИМ, Нови Сад 30/11/2019 05:00
Бачко Градиште, ОШ Светозар Марковић
0 - 3
(11/25, 7/25, 11/25)
(29:75)
8. коло НОВИ САД 2, Нови Сад
Поповић В.-Крга Ј.
НС ВОЛЕЈ ТИМ, Нови Сад 08/12/2019 04:00
Нови Сад, ТШ М.Марић-Ајнштајн
3 - 2
(13/25, 25/22, 25/22, 19/25, 15/12)
(97:106)
9. коло НС ВОЛЕЈ ТИМ, Нови Сад
Миоч А.-Субић Т.
ГРБИЋ, Бачки Јарак 14/12/2019 06:00
Нови Сад, ОШ Јован Поповић
3 - 0
(25/22, 25/17, 25/19)
(75:58)
10. коло БЛОК АУТ, Темерин
Субић Т.-Симовски М.
НС ВОЛЕЈ ТИМ, Нови Сад 21/12/2019 06:00
Темерин, Хала спортова
0 - 3
(14/25, 21/25, 19/25)
(54:75)
11. коло НС ВОЛЕЈ ТИМ, Нови Сад
Поповић В.-Надаждин М.
ЕЛАН ВОЛЕЈ, Србобран 09/02/2020 06:00
Нови Сад, ОШ Јован Поповић
3 - 0
(25/11, 25/14, 25/12)
(75:37)
12. коло БЕОЧИН, Беочин
Фораи А.-Давидовић И.
НС ВОЛЕЈ ТИМ, Нови Сад 21/02/2020 08:30
Беочин, Хала спортова
0 - 3
(13/25, 14/25, 6/25)
(33:75)
13. коло СК ВОЛЕЈ, Нови Сад
Субић Т.-Крга Ј.
НС ВОЛЕЈ ТИМ, Нови Сад 23/02/2020 01:00
Нови Сад, ОШ Светозар Марковић Тоза
0 - 3
(12/25, 18/25, 9/25)
(39:75)
14. коло НС ВОЛЕЈ ТИМ, Нови Сад
Симовски М.-Фораи А.
ЛИБЕРО, Бачко Градиште 01/03/2020 06:00
Нови Сад, ОШ Јован Поповић
3 - 0
(25/8, 25/8, 25/18)
(75:34)