1. коло БЛОК АУТ, Темерин
Поповић Вера - Арсенијевић Огњен
БЕОЧИН, Беочин 19/10/2019 05:00
Темерин, Хала спортова
3 - 0
(25/16, 25/22, 25/8)
(75:46)
2. коло БЕОЧИН, Беочин
Јолдић Т.-Субић Т.
ЛИБЕРО, Бачко Градиште 27/10/2019 06:00
Беочин, Хала спортова
3 - 0
(25/8, 25/9, 25/11)
(75:28)
3. коло ЕЛАН ВОЛЕЈ, Србобран
Маленица В.-Хорн С.
БЕОЧИН, Беочин 03/11/2019 04:00
Србобран, СХ Србобран
3 - 0
(25/15, 25/12, 25/18)
(75:45)
4. коло БЕОЧИН, Беочин
Филиповић М.-Тркуља Н.
НОВИ САД 2, Нови Сад 10/11/2019 06:00
Беочин, Хала спортова
0 - 3
(9/25, 16/25, 13/25)
(38:75)
5. коло НС ВОЛЕЈ ТИМ, Нови Сад
Надаждин М.-Шилић К.
БЕОЧИН, Беочин 16/11/2019 06:00
Нови Сад, ОШ Јован Поповић
3 - 0
(25/12, 25/14, 25/14)
(75:40)
6. коло БЕОЧИН, Беочин
Угарковић Ј.-Марић А.
ГРБИЋ, Бачки Јарак 24/11/2019 04:00
Беочин, Хала спортова
0 - 3
(15/25, 19/25, 8/25)
(42:75)
7. коло СК ВОЛЕЈ, Нови Сад
Танасковић Д.-Шилић К.
БЕОЧИН, Беочин 01/12/2019 02:00
Нови Сад, ОШ Светозар Марковић Тоза
3 - 0
(25/19, 25/21, 25/18)
(75:58)
8. коло БЕОЧИН, Беочин
Ђуровић С.-Надаждин М.
БЛОК АУТ, Темерин 08/12/2019 07:00
Беочин, Хала спортова
0 - 3
(18/25, 14/25, 16/25)
(48:75)
9. коло ЛИБЕРО, Бачко Градиште
Гајин А.-Танчић Т.
БЕОЧИН, Беочин 15/12/2019 05:00
Бачко Градиште, ОШ Светозар Марковић
3 - 1
(25/15, 25/21, 17/25, 25/20)
(92:81)
10. коло БЕОЧИН, Беочин
Крга Ј.-Берковић Б.
ЕЛАН ВОЛЕЈ, Србобран 22/12/2019 04:00
Беочин, Хала спортова
0 - 3
(11/25, 10/25, 14/25)
(35:75)
11. коло НОВИ САД 2, Нови Сад
Симовски М.-Арсенијевић О.
БЕОЧИН, Беочин 09/02/2020 04:15
Нови Сад, ТШ М.Марић-Ајнштајн
3 - 0
(25/12, 25/10, 25/11)
(75:33)
12. коло БЕОЧИН, Беочин
Фораи А.-Давидовић И.
НС ВОЛЕЈ ТИМ, Нови Сад 21/02/2020 08:30
Беочин, Хала спортова
0 - 3
(13/25, 14/25, 6/25)
(33:75)
13. коло ГРБИЋ, Бачки Јарак
Танасковић Д.-Арсенијевић О.
БЕОЧИН, Беочин 23/02/2020 05:00
Темерин, Хала спортова
3 - 0
(25/15, 25/22, 25/15)
(75:52)
14. коло БЕОЧИН, Беочин
Јолдић Т.-Субић Т.
СК ВОЛЕЈ, Нови Сад 01/03/2020 05:00
Беочин, Хала спортова
1 - 3
(25/21, 20/25, 22/25, 24/26)
(91:97)