1. коло МЕРКУР, Бачка Паланка
Смиљанић Борис - Цвијетић-Вујић Анђела
ВРБАС, Врбас 19/10/2019 04:00
Бачка Паланка, СХ Тиквара
3 - 1
(25/22, 25/23, 17/25, 26/24)
(93:94)
2. коло ВРБАС, Врбас
Маленица В.-Хорн С.
БУМ ВОЛЕЈ, Пригревица 27/10/2019 01:00
Врбас, ТШ 4.Јул
3 - 0
(25/13, 25/17, 26/24)
(76:54)
3. коло СПАРТАК 2, Суботица
Грујић М.-Мандић Б.
ВРБАС, Врбас 03/11/2019 01:30
Суботица, ОШ Милош Црњански
3 - 0
(25/16, 28/26, 29/27)
(82:69)
4. коло СУБОТИЦА, Суботица
Поповић В.-Обреновић С.
ВРБАС, Врбас 09/11/2019 10:45
Суботица, ОШ Жарко Зрењанин
3 - 1
(25/20, 20/25, 25/14, 25/23)
(95:82)
5. коло ВРБАС, Врбас
Хорн С.-Маленица В.
ГОКС ИН, Бачки Грачац 17/11/2019 12:00
Врбас, ТШ 4.Јул
3 - 2
(13/25, 25/14, 12/25, 25/21, 15/8)
(90:93)
6. коло АПАТИН, Апатин
Маленица В.-Хорн С.
ВРБАС, Врбас 23/11/2019 03:00
Апатин, ОШ Жарко Зрењанин
2 - 3
(25/27, 25/17, 25/17, 15/25, 11/15)
(101:101)
7. коло ВРБАС, Врбас
Хорн Е.-Хорн С.
ЦВС elbraco technoland, Сомбор 01/12/2019 02:00
Врбас, ТШ 4.Јул
3 - 0
(25/15, 25/19, 29/27)
(79:61)
8. коло ВРБАС, Врбас
Хорн С.-Маленица В.
МЕРКУР, Бачка Паланка 08/12/2019 05:00
Врбас, ТШ 4.Јул
2 - 3
(25/9, 23/25, 26/28, 25/19, 8/15)
(107:96)
9. коло БУМ ВОЛЕЈ, Пригревица
Божичић Д.-Ђурић Н.
ВРБАС, Врбас 14/12/2019 04:00
Пригревица, Хала спортова
0 - 3
(20/25, 7/25, 21/25)
(48:75)
10. коло ВРБАС, Врбас
Маленица В.-Хорн С.
СПАРТАК 2, Суботица 22/12/2019 04:30
Врбас, ТШ 4.Јул
3 - 0
(25/14, 25/22, 25/16)
(75:52)
11. коло ВРБАС, Врбас
Хорн С.-Маленица В.
СУБОТИЦА, Суботица 09/02/2020 05:00
Врбас, ТШ 4.Јул
3 - 0
(25/17, 25/19, 25/21)
(75:57)
12. коло ГОКС ИН, Бачки Грачац
Божичић Д.-Бојат А.
ВРБАС, Врбас 19/02/2020 03:00
Сомбор, ОШ Доситеј Обрадовић
3 - 0
(25/15, 25/15, 25/15)
(75:45)
13. коло ВРБАС, Врбас
Хорн С.-Маленица В.
АПАТИН, Апатин 23/02/2020 05:00
Врбас, ТШ 4.Јул
0 - 3
(11/25, 11/25, 15/25)
(37:75)
14. коло ЦВС elbraco technoland, Сомбор
Ђурић Н.-Бојат А.
ВРБАС, Врбас 29/02/2020 06:00
Сомбор, Соколски дом
2 - 3
(25/17, 26/24, 18/25, 19/25, 13/15)
(101:106)