1. коло НОВИ САД 2, Нови Сад
Надаждин Марко - Андријашевић Јелена
ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ 3, Нови Сад 16/10/2019 09:00
Нови Сад, СПЦ Војводина - велика сала
0 - 3
(19/25, 14/25, 11/25)
(44:75)
2. коло ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ 3, Нови Сад
Салај Н.-Драгољевић Д.
ХАЈДУК, Кула 26/10/2019 11:30
Нови Сад, СПЦ Војводина - мала сала
3 - 0
(25/18, 25/18, 25/22)
(75:58)
3. коло ВРБАС, Врбас
Анђелковић В.-Михајловић М.
ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ 3, Нови Сад 06/11/2019 08:00
Врбас, СХ ЦФК
0 - 3
(12/25, 12/25, 16/25)
(40:75)
4. коло МАГЛИЋ 1953, Маглић
Смиљанић Б.-Цвијетић-Вујић А.
ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ 3, Нови Сад 11/11/2019 08:00
Маглић, Хала спортова
0 - 3
(12/25, 9/25, 14/25)
(35:75)
5. коло ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ 3, Нови Сад
Салај Н.-Давидовић И.
ПАРТИЗАН 2, Бач 13/11/2019 08:00
Нови Сад, СПЦ Војводина - мала сала
3 - 0
(25/8, 25/16, 25/16)
(75:40)
6. коло КИКИНДА, Кикинда
Tришић С.-Тадић А.
ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ 3, Нови Сад 24/11/2019 02:00
Кикинда, ОШ Жарко Зрењанин
3 - 2
(21/25, 25/20, 25/18, 8/25, 15/13)
(94:101)
7. коло ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ 3, Нови Сад
Берковић Б.-Давидовић И.
МЛАДОСТ, Турија 27/11/2019 05:30
Нови Сад, СПЦ Војводина - мала сала
3 - 0
(25/15, 25/20, 25/23)
(75:58)
8. коло ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ 3, Нови Сад
Тркуља Н.-Јолдић Т.
НОВИ САД 2, Нови Сад 08/12/2019 12:00
Нови Сад, СПЦ Војводина
3 - 0
(25/14, 25/19, 25/17)
(75:50)
9. коло ХАЈДУК, Кула
Поповић В.-Танасковић Д.
ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ 3, Нови Сад 10/12/2019 08:30
Нови Сад, СПЦ Војводина - велика сала
1 - 3
(25/21, 11/25, 21/25, 23/25)
(80:96)
10. коло ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ 3, Нови Сад
Поповић В.-Савић К.
ВРБАС, Врбас 21/12/2019 07:30
Нови Сад, СПЦ Војводина - велика сала
3 - 0
(25/23, 25/15, 25/14)
(75:52)
11. коло ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ 3, Нови Сад
Субић Т.-Вукичевић Ј.
МАГЛИЋ 1953, Маглић 09/02/2020 03:00
Нови Сад, СПЦ Војводина - велика сала
3 - 0
(25/12, 25/12, 25/11)
(75:35)
12. коло ПАРТИЗАН 2, Бач
Латишко Л.-Ушјак М.
ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ 3, Нови Сад 15/02/2020 04:00
Бач, СХ Тврђава
0 - 3
(11/25, 14/25, 14/25)
(39:75)
13. коло ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ 3, Нови Сад
Мастиловић Г.-Филиповић М.
КИКИНДА, Кикинда 22/02/2020 12:30
Нови Сад, СПЦ Војводина - мала сала
0 - 3
(23/25, 23/25, 16/25)
(62:75)
14. коло МЛАДОСТ, Турија
Дабетић К.-Божичић Д.
ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ 3, Нови Сад 29/02/2020 05:30
Турија, Хала спортова
2 - 3
(19/25, 25/23, 25/20, 12/25, 9/15)
(90:108)