1. коло МЛАДОСТ, Турија
Субић Теодора - Томашевић Милош
ПАРТИЗАН 2, Бач 20/10/2019 07:00
Турија, Хала спортова
2 - 3
(19/25, 16/25, 25/22, 25/23, 17/19)
(102:114)
2. коло ПАРТИЗАН 2, Бач
Цвијетић-Вујић А.-Панин М.
НОВИ САД 2, Нови Сад 26/10/2019 02:00
Бач, СХ Тврђава
3 - 0
(25/23, 25/23, 25/22)
(75:68)
3. коло ХАЈДУК, Кула
Бојат А.-Божичић Д.
ПАРТИЗАН 2, Бач 02/11/2019 04:00
Кула, ОШ Петефи Бригада
1 - 3
(22/25, 25/23, 20/25, 20/25)
(87:98)
4. коло ПАРТИЗАН 2, Бач
Ушјак М.-Телебак Ј.
ВРБАС, Врбас 09/11/2019 02:00
Бач, СХ Тврђава
3 - 2
(22/25, 19/25, 25/19, 25/13, 15/9)
(106:91)
5. коло ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ 3, Нови Сад
Салај Н.-Давидовић И.
ПАРТИЗАН 2, Бач 13/11/2019 08:00
Нови Сад, СПЦ Војводина - мала сала
3 - 0
(25/8, 25/16, 25/16)
(75:40)
6. коло МАГЛИЋ 1953, Маглић
Савић К.-Субић Т.
ПАРТИЗАН 2, Бач 24/11/2019 08:00
Маглић, Хала спортова
0 - 3
(19/25, 17/25, 20/25)
(56:75)
7. коло ПАРТИЗАН 2, Бач
Петровић Л.-Цвијетић-Вујић А.
КИКИНДА, Кикинда 01/12/2019 07:00
Бач, СХ Тврђава
1 - 3
(25/17, 18/25, 25/27, 19/25)
(87:94)
8. коло ПАРТИЗАН 2, Бач
Цвијетић-Вујић А.-Марић А.
МЛАДОСТ, Турија 07/12/2019 06:00
Бач, СХ Тврђава
3 - 2
(18/25, 25/13, 25/17, 16/25, 17/15)
(101:95)
9. коло НОВИ САД 2, Нови Сад
Берковић Б.-Крга Ј.
ПАРТИЗАН 2, Бач 18/12/2019 08:00
Нови Сад, СПЦ Војводина - велика сала
2 - 3
(16/25, 25/23, 25/20, 19/25, 12/15)
(97:108)
10. коло ПАРТИЗАН 2, Бач
Цвијетић-Вујић А.-Телебак Ј.
ХАЈДУК, Кула 21/12/2019 03:00
Бач, СХ Тврђава
3 - 0
(25/20, 28/26, 25/10)
(78:56)
11. коло ВРБАС, Врбас
Петровић Л.-Марић А.
ПАРТИЗАН 2, Бач 14/02/2020 07:00
Врбас, СХ ЦФК
3 - 0
(25/13, 25/18, 25/15)
(75:46)
12. коло ПАРТИЗАН 2, Бач
Латишко Л.-Ушјак М.
ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ 3, Нови Сад 15/02/2020 04:00
Бач, СХ Тврђава
0 - 3
(11/25, 14/25, 14/25)
(39:75)
13. коло ПАРТИЗАН 2, Бач
Цвијетић-Вујић А.-Телебак Ј.
МАГЛИЋ 1953, Маглић 22/02/2020 05:00
Бач, СХ Тврђава
3 - 0
(25/15, 25/10, 25/14)
(75:39)
14. коло КИКИНДА, Кикинда
Јовановић М.-Тадић А.
ПАРТИЗАН 2, Бач 29/02/2020 04:00
Кикинда, ХС Језеро
3 - 0
(25/12, 25/21, 25/16)
(75:49)