1. коло ХАЈДУК, Кула
Дабетић Катарина - Божичић Дуња
ВРБАС, Врбас 19/10/2019 04:00
Кула, ОШ Петефи Бригада
3 - 1
(23/25, 25/19, 25/20, 25/23)
(98:87)
2. коло ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ 3, Нови Сад
Салај Н.-Драгољевић Д.
ХАЈДУК, Кула 26/10/2019 11:30
Нови Сад, СПЦ Војводина - мала сала
3 - 0
(25/18, 25/18, 25/22)
(75:58)
3. коло ХАЈДУК, Кула
Бојат А.-Божичић Д.
ПАРТИЗАН 2, Бач 02/11/2019 04:00
Кула, ОШ Петефи Бригада
1 - 3
(22/25, 25/23, 20/25, 20/25)
(87:98)
4. коло КИКИНДА, Кикинда
Петков Д.-Брандић А.
ХАЈДУК, Кула 10/11/2019 02:00
Кикинда, ОШ Жарко Зрењанин
3 - 0
(25/15, 25/20, 25/19)
(75:54)
5. коло ХАЈДУК, Кула
Анђелковић В.-Божичић Д.
МЛАДОСТ, Турија 16/11/2019 04:00
Кула, ОШ Петефи Бригада
3 - 0
(25/19, 25/23, 25/20)
(75:62)
6. коло НОВИ САД 2, Нови Сад
Тркуља Н.-Давидовић И.
ХАЈДУК, Кула 24/11/2019 12:00
Нови Сад, СПЦ Војводина - велика сала
0 - 3
(17/25, 22/25, 22/25)
(61:75)
7. коло ХАЈДУК, Кула
Анђелковић В.-Божичић Д.
МАГЛИЋ 1953, Маглић 30/11/2019 04:00
Кула, ОШ Петефи Бригада
3 - 0
(25/20, 25/21, 25/23)
(75:64)
8. коло ВРБАС, Врбас
Анђелковић В.-Божичковић Д.
ХАЈДУК, Кула 07/12/2019 06:00
Врбас, СХ ЦФК - мала сала
3 - 0
(25/23, 25/22, 26/24)
(76:69)
9. коло ХАЈДУК, Кула
Поповић В.-Танасковић Д.
ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ 3, Нови Сад 10/12/2019 08:30
Нови Сад, СПЦ Војводина - велика сала
1 - 3
(25/21, 11/25, 21/25, 23/25)
(80:96)
10. коло ПАРТИЗАН 2, Бач
Цвијетић-Вујић А.-Телебак Ј.
ХАЈДУК, Кула 21/12/2019 03:00
Бач, СХ Тврђава
3 - 0
(25/20, 28/26, 25/10)
(78:56)
11. коло ХАЈДУК, Кула
Анђелковић В.-Божичић Д.
КИКИНДА, Кикинда 08/02/2020 04:30
Кула, ОШ Петефи Бригада
0 - 3
(23/25, 12/25, 19/25)
(54:75)
12. коло МЛАДОСТ, Турија
Надаждин М.-Давидовић И.
ХАЈДУК, Кула 17/02/2020 07:30
Турија, Хала спортова
3 - 0
(25/15, 25/15, 25/14)
(75:44)
13. коло ХАЈДУК, Кула
Анђелковић В.-Влаховић Ј.
НОВИ САД 2, Нови Сад 22/02/2020 04:30
Кула, ОШ Петефи Бригада
3 - 0
(25/16, 25/22, 25/21)
(75:59)
14. коло МАГЛИЋ 1953, Маглић
Берковић Б.-Филиповић М.
ХАЈДУК, Кула 29/02/2020 06:30
Маглић, Хала спортова
0 - 3
(20/25, 12/25, 22/25)
(54:75)