1. коло СТАР, Нови сад
Мастиловић Г.-Томашевић М. Д/К: Витасовић Г.
СЛАВИЈА, Нови Сад 27/10/2019 01:00
Петроварадин, Хала спортова
3 - 2
(21/25, 20/25, 25/22, 25/23, 15/13)
(106:108)
2. коло ВОЛЕЈСТАРС, Кљајићево
Пинтер Д.-Ђурић Н. Д: Поповић М.
СТАР, Нови сад 02/11/2019 04:00
Сомбор, ХС Мостонга
1 - 3
(23/25, 26/24, 16/25, 23/25)
(88:99)
3. коло СТАР, Нови сад
Нешковић С.-Ђурђевић Н. Д/К: Витасовић Г.
ПАРТИЗАН, Сремски Карловци 10/11/2019 01:00
Петроварадин, Хала спортова
2 - 3
(20/25, 25/19, 23/25, 25/16, 17/19)
(110:104)
4. коло СТАР, Нови сад
Хорн Е.-Јовановић В. Д/К: Јањевић Д.
ФУТОГ, Футог 17/11/2019 01:00
Петроварадин, Хала спортова
1 - 3
(25/19, 20/25, 15/25, 21/25)
(81:94)
5. коло ФУТОГ ВЕСТ, Футог
Дивијачки Ма.-Марковић Ма. Д/К: Шибул М.
СТАР, Нови сад 23/11/2019 08:00
Футог, СХ Футог
3 - 0
(25/17, 25/16, 25/23)
(75:56)
6. коло СТАР, Нови сад
Мастиловић Г.-Салај Н. Д/К: Ђуричин А.
ПАНОНИЈА, Бачка Паланка 01/12/2019 05:00
Нови Сад, ОШ Иван Гундулић
1 - 3
(23/25, 25/21, 16/25, 22/25)
(86:96)
7. коло БАГЉАШ 023, Зрењанин
Драгашевић В.-Дубљевић М. Д: Салатић М.
СТАР, Нови сад 08/12/2019 08:00
Зрењанин, Гимназија
3 - 2
(25/18, 22/25, 25/7, 20/25, 15/9)
(107:84)
8. коло СТАР, Нови сад
Ђурђевић Н.-Нешковић С. Д: Антонић С.
ЛАВОВИ 07, Нови Сад 15/12/2019 08:00
Петроварадин, Хала спортова
1 - 3
(25/20, 22/25, 22/25, 23/25)
(92:95)
9. коло МЛАДОСТ, Нова Пазова
Луковић С.-Шаш А. К/Д: Ковачић З.
СТАР, Нови сад 21/12/2019 03:00
Нова Пазова, СХ Нова Пазова
1 - 3
(25/22, 17/25, 20/25, 14/25)
(76:97)
10. коло СЛАВИЈА, Нови Сад
Мартић И.-Стојановић Н. Д/К: Витасовић Г.
СТАР, Нови сад 09/02/2020 07:00
Петроварадин, Хала спортова
3 - 0
(25/22, 25/18, 25/15)
(75:55)
11. коло СТАР, Нови сад
Јовановић М.-Тришић С. Д/К: Витасовић Г.
ВОЛЕЈСТАРС, Кљајићево 16/02/2020 07:00
Петроварадин, Хала спортова
3 - 2
(7/25, 27/25, 25/18, 20/25, 15/12)
(94:105)
12. коло ПАРТИЗАН, Сремски Карловци
Јокић Ј.-Чодановић Н. Д: Антонић С.
СТАР, Нови сад 22/02/2020 02:00
Сремски Карловци, ОШ 23.Октобар
1 - 3
(25/21, 17/25, 21/25, 20/25)
(83:96)
13. коло ФУТОГ, Футог
Зељуг М.-Јелисавац Ј. КД: Шибул М.
СТАР, Нови сад 01/03/2020 06:00
Футог, СХ Футог
3 - 1
(25/23, 17/25, 25/13, 25/17)
(92:78)
14. коло СТАР, Нови сад
Нешковић С.-Ђурђевић Н. КД: Витасовић Г.
ФУТОГ ВЕСТ, Футог 08/03/2020 08:00
Петроварадин, Хала спортова
2 - 3
(25/23, 17/25, 19/25, 25/22, 16/18)
(102:113)
15. коло ПАНОНИЈА, Бачка Паланка
Латишко Л.-Вранић М. КД: Витасовић Г.
СТАР, Нови сад 15/03/2020 02:00
Бачка Паланка, СХ Тиквара
3 - 2
(18/25, 14/25, 25/18, 25/19, 15/13)
(97:100)
16. коло СТАР, Нови сад БАГЉАШ 023, Зрењанин 26/11/2020 04:55
  -  
17. коло ЛАВОВИ 07, Нови Сад СТАР, Нови сад 26/11/2020 04:55
  -  
18. коло СТАР, Нови сад МЛАДОСТ, Нова Пазова 26/11/2020 04:55
  -