1. коло СТАР, Нови сад
Мастиловић Г.-Томашевић М. Д/К: Витасовић Г.
СЛАВИЈА, Нови Сад 27/10/2019 01:00
Петроварадин, Хала спортова
3 - 2
(21/25, 20/25, 25/22, 25/23, 15/13)
(106:108)
2. коло СЛАВИЈА, Нови Сад
Лазић М.-Ђурђевић Н. Д/К: Витасовић Г.
ФУТОГ, Футог 03/11/2019 07:00
Петроварадин, Хала спортова
3 - 0
(25/19, 25/22, 25/19)
(75:60)
3. коло ФУТОГ ВЕСТ, Футог
Миоч А.-Мастиловић Г. Д: Хардомеља В.
СЛАВИЈА, Нови Сад 09/11/2019 05:00
Футог, СХ Футог
2 - 3
(25/20, 19/25, 25/14, 20/25, 17/19)
(106:103)
4. коло СЛАВИЈА, Нови Сад
Латишко Л.-Пејовић Б. Д/К: Јањевић Д.
ПАНОНИЈА, Бачка Паланка 17/11/2019 07:00
Петроварадин, Хала спортова
0 - 3
(15/25, 24/26, 8/25)
(47:76)
5. коло БАГЉАШ 023, Зрењанин
Драгашевић В.-Дубљевић М. Д: Салатић М.
СЛАВИЈА, Нови Сад 24/11/2019 08:00
Зрењанин, Гимназија
3 - 0
(25/23, 25/17, 25/23)
(75:63)
6. коло СЛАВИЈА, Нови Сад
Маринковић И.-Миоч А. Д: Хардомеља В.
ЛАВИЦЕ 07, Нови Сад 29/11/2019 09:15
Петроварадин, Хала спортова
3 - 0
(25/19, 25/20, 25/21)
(75:60)
7. коло МЛАДОСТ, Нова Пазова
Панчић М.-Ерић М. К/Д: Добријевић А.
СЛАВИЈА, Нови Сад 07/12/2019 07:00
Нова Пазова, СХ Нова Пазова
0 - 3
(17/25, 10/25, 18/25)
(45:75)
8. коло ПАРТИЗАН, Сремски Карловци
Дубљевић М.-Марковић М. К/Д: Шибул М.
СЛАВИЈА, Нови Сад 14/12/2019 03:00
Сремски Карловци, ОШ 23.Октобар
0 - 3
(23/25, 22/25, 17/25)
(62:75)
9. коло СЛАВИЈА, Нови Сад
Мирков М.-Јовановић Ми. К/Д: Витасовић Г.
ВОЛЕЈСТАРС, Кљајићево 22/12/2019 07:00
Петроварадин, Хала спортова
3 - 2
(23/25, 25/21, 23/25, 25/20, 15/13)
(111:104)
10. коло СЛАВИЈА, Нови Сад
Мартић И.-Стојановић Н. Д/К: Витасовић Г.
СТАР, Нови сад 09/02/2020 07:00
Петроварадин, Хала спортова
3 - 0
(25/22, 25/18, 25/15)
(75:55)
11. коло ФУТОГ, Футог
Латишко Л.-Томашевић М. Д/К: Ћурић Б.
СЛАВИЈА, Нови Сад 16/02/2020 05:00
Футог, СХ Футог
3 - 0
(25/23, 25/16, 25/17)
(75:56)
12. коло СЛАВИЈА, Нови Сад
Коларевић М.-Мастиловић Г. КД: Витасовић Г.
ФУТОГ ВЕСТ, Футог 23/02/2020 07:00
Петроварадин, Хала спортова
2 - 3
(25/18, 20/25, 25/17, 18/25, 13/15)
(101:100)
13. коло ПАНОНИЈА, Бачка Паланка
Дивијачки Ма.-Салај Н. Д: Антонић С.
СЛАВИЈА, Нови Сад 01/03/2020 05:00
Бачка Паланка, СХ Тиквара
3 - 1
(25/27, 25/18, 25/23, 25/17)
(100:85)
14. коло СЛАВИЈА, Нови Сад
Анђелковић В.-Ђурић Н. КД: Шибул М.
БАГЉАШ 023, Зрењанин 08/03/2020 07:00
Петроварадин, Хала спортова
2 - 3
(25/21, 23/25, 19/25, 25/21, 10/15)
(102:107)
15. коло ЛАВИЦЕ 07, Нови Сад
Салај Н.-Мастиловић Г. Д: Хардомеља В.
СЛАВИЈА, Нови Сад 14/03/2020 04:00
Сремска Каменица, СХ Едуконс
1 - 3
(16/25, 23/25, 25/22, 22/25)
(86:97)
16. коло СЛАВИЈА, Нови Сад МЛАДОСТ, Нова Пазова 26/09/2020 11:56
  -  
17. коло СЛАВИЈА, Нови Сад ПАРТИЗАН, Сремски Карловци 26/09/2020 11:56
  -  
18. коло ВОЛЕЈСТАРС, Кљајићево СЛАВИЈА, Нови Сад 26/09/2020 11:56
  -