1. коло СОМБОР, Сомбор
Танасковић С.-Каран М. Д: Поповић М.
КУЛПИН, Кулпин 03/10/2020 03:30
Сомбор, ХС Мостонга
0 - 3
(15/25, 23/25, 17/25)
(55:75)
2. коло МЛАДОСТ, Нова Пазова
Димовић В.-Милић М. КД: Јањевић Д.
СОМБОР, Сомбор 11/10/2020 05:00
Нова Пазова, Хала спортова
3 - 0
(25/15, 25/13, 25/16)
(75:44)
3. коло СОМБОР, Сомбор
Пинтер Д.-Танчић Т. КД: Анђелковић В.
ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ 1, Нови Сад 22/10/2020 08:45
Сомбор, ХС Мостонга
1 - 3
(19/25, 27/25, 11/25, 20/25)
(77:100)
4. коло ВЕСТ, Шид
Мартић И.-Јовановић В. Д: Хардомеља В.
СОМБОР, Сомбор 25/10/2020 06:00
Шид, Хала спортова
3 - 1
(25/21, 26/28, 25/18, 25/18)
(101:85)
5. коло СОМБОР, Сомбор
Дивијачки М.-Јовановић В. Д: Поповић М.
КИКИНДА, Кикинда 01/11/2020 05:00
Сомбор, ХС Мостонга
0 - 3
(17/25, 24/26, 22/25)
(63:76)
6. коло ПАРТИЗАН, Бач
Мартић И.-Каран М. Д: Хорват К.
СОМБОР, Сомбор 07/11/2020 06:00
Бач, ХС Тврђава
3 - 0
(25/19, 25/23, 25/13)
(75:55)
7. коло СОМБОР, Сомбор
Пинтер Д.-Ђурић Н. КД: Анђелковић В.
СТРАЖИЛОВО, Сремски Карловци 14/11/2020 06:00
Сомбор, ХС Мостонга
0 - 3
(15/25, 19/25, 21/25)
(55:75)
8. коло СОМБОР, Сомбор
Ђурић Н.-Танчић Т. Д: Поповић М.
СРЕМ ИТОН, Сремска Митровица 28/01/2021 04:45
Сомбор, ХС Партизан
0 - 3
(19/25, 11/25, 15/25)
(45:75)
9. коло МЛАДОСТ, Бачки Петровац
Каран М.-Танасковић С.
СОМБОР, Сомбор 30/01/2021 06:00
Бачки Петровац, ОШ Јан Чајак
3 - 0
(25/18, 25/20, 25/18)
(75:56)
10. коло СОМБОР, Сомбор
Танчић Т.-Ђурић Н. КД: Анђелковић В.
ДУНАВ ВОЛЕЈ, Нови Сад 06/02/2021 06:15
Сомбор, ХС Партизан
1 - 3
(25/22, 18/25, 19/25, 18/25)
(80:97)
11. коло ПРОЛЕТЕР, Зрењанин
Томашевић М.-Јовановић М. КД: Ћурић Б.
СОМБОР, Сомбор 14/02/2021 05:00
Зрењанин, ХС Kристална Дворана
3 - 0
(27/25, 25/20, 25/21)
(77:66)
12. коло КУЛПИН, Кулпин
Давидовић И.-Дубљевић М. КД: Витасовић Г.
СОМБОР, Сомбор 21/02/2021 07:00
Кулпин, ОШ Јан А. Коменски
3 - 0
(25/19, 25/22, 25/18)
(75:59)
13. коло СОМБОР, Сомбор
Пинтер Д.-Ђурић Н. Д: Поповић М.
МЛАДОСТ, Нова Пазова 27/02/2021 07:00
Сомбор, ХС Партизан
2 - 3
(29/27, 25/21, 23/25, 20/25, 13/15)
(110:113)
14. коло ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ 1, Нови Сад
Миловац Д.-Танасковић С. КД: Ђуричин А.
СОМБОР, Сомбор 31/03/2021 08:00
Нови Сад, СПЦ Војводина
3 - 0
(25/19, 25/23, 25/17)
(75:59)
15. коло СОМБОР, Сомбор
Мастиловић Г.-Лончар А. Д: Поповић М.
ВЕСТ, Шид 14/03/2021 04:00
Сомбор, ХС Мостонга
3 - 1
(25/23, 25/15, 21/25, 28/26)
(99:89)
16. коло КИКИНДА, Кикинда
Драгашевић В.-Давидовић И. КД: Шибул М.
СОМБОР, Сомбор 20/03/2021 05:00
Кикинда, ХС Језеро
3 - 0
(25/16, 25/13, 25/20)
(75:49)
17. коло СОМБОР, Сомбор
Драгашевић В.-Мастиловић Г. Д: Поповић М.
ПАРТИЗАН, Бач 27/03/2021 08:00
Сомбор, ХС Мостонга
1 - 3
(18/25, 13/25, 25/14, 11/25)
(67:89)
18. коло СТРАЖИЛОВО, Сремски Карловци
Мастиловић Г.-Танасковић С. КД: Витасовић Г.
СОМБОР, Сомбор 03/04/2021 06:00
Сремски Карловци, ОШ 23 Октобар
3 - 1
(25/21, 26/24, 23/25, 25/19)
(99:89)
19. коло СРЕМ ИТОН, Сремска Митровица СОМБОР, Сомбор 29/07/2021 06:03
Сремска Митровица, ХС Пинки
3 - 0
(25/14, 25/14, 25/13)
(75:41)
20. коло СОМБОР, Сомбор
Лончар А.-Субић Т. Д: Поповић М.
МЛАДОСТ, Бачки Петровац 17/04/2021 07:30
Сомбор, ХС Соколски дом
1 - 3
(25/17, 13/25, 22/25, 21/25)
(81:92)
21. коло ДУНАВ ВОЛЕЈ, Нови Сад
Каран М.-Мартић И. Д: Хардомеља В.
СОМБОР, Сомбор 23/04/2021 05:30
Нови Сад, СПЦ Војводина
3 - 2
(19/25, 25/14, 24/26, 31/29, 15/12)
(114:106)
22. коло СОМБОР, Сомбор
Мартић И.-Томашевић М. Д: Поповић М.
ПРОЛЕТЕР, Зрењанин 28/04/2021 04:30
Сомбор, ХС Соколски дом
3 - 0
(25/21, 25/23, 25/17)
(75:61)