1. коло МЛАДОСТ, Бачки Петровац
Ђурић Н.-Танчић Т. Д: Антонић С.
ДУНАВ ВОЛЕЈ, Нови Сад 04/10/2020 06:00
Бачки Петровац, ОШ Јан Чајак
0 - 3
(17/25, 16/25, 18/25)
(51:75)
2. коло ПРОЛЕТЕР, Зрењанин
Јовановић М.-Лончар А. Д: Салатић М.
МЛАДОСТ, Бачки Петровац 11/10/2020 08:00
Зрењанин, ХС Медисон
2 - 3
(25/18, 25/17, 17/25, 14/25, 10/15)
(91:100)
3. коло МЛАДОСТ, Бачки Петровац
Каран М.-Лончар А. Д: Хардомеља В.
КУЛПИН, Кулпин 17/10/2020 03:00
Бачки Петровац, ОШ Јан Чајак
1 - 3
(21/25, 15/25, 27/25, 21/25)
(84:100)
4. коло МЛАДОСТ, Нова Пазова
Зељуг М.-Јокић Ј. КД: Јањевић Д.
МЛАДОСТ, Бачки Петровац 25/10/2020 05:00
Нова Пазова, Хала спортова
3 - 1
(25/16, 25/23, 23/25, 25/19)
(98:83)
5. коло МЛАДОСТ, Бачки Петровац
Лончар А.-Салај Н. КД: Милаковић Ј.
ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ 1, Нови Сад 25/10/2020 09:15
Нови Сад, СПЦ Војводина - велика сала
2 - 3
(25/23, 15/25, 25/20, 17/25, 10/15)
(92:108)
6. коло ВЕСТ, Шид
Пејовић Б.-Петровић Л. КД: Шибул М.
МЛАДОСТ, Бачки Петровац 07/11/2020 06:00
Шид, Хала спортова
0 - 3
(32/34, 18/25, 15/25)
(65:84)
7. коло МЛАДОСТ, Бачки Петровац
Петровић Л.-Пејовић Б. Д: Хардомеља В.
КИКИНДА, Кикинда 14/11/2020 04:00
Бачки Петровац, ОШ Јан Чајак
1 - 3
(23/25, 21/25, 25/13, 26/28)
(95:91)
8. коло ПАРТИЗАН, Бач
Петровић Л.-Пејовић Б. Д: Антонић С.
МЛАДОСТ, Бачки Петровац 22/11/2020 06:00
Бач, ХС Тврђава
3 - 0
(25/23, 25/16, 25/23)
(75:62)
9. коло МЛАДОСТ, Бачки Петровац
Каран М.-Танасковић С.
СОМБОР, Сомбор 30/01/2021 06:00
Бачки Петровац, ОШ Јан Чајак
3 - 0
(25/18, 25/20, 25/18)
(75:56)
10. коло СРЕМ ИТОН, Сремска Митровица
Лазић М.-Нешковић С. КД: Ковачић З.
МЛАДОСТ, Бачки Петровац 06/02/2021 06:00
Сремска Митровица, ХС Пинки
3 - 1
(25/19, 25/23, 23/25, 25/16)
(98:83)
11. коло МЛАДОСТ, Бачки Петровац
Танасковић С.-Каран М. КД: Милаковић Ј.
СТРАЖИЛОВО, Сремски Карловци 13/02/2021 06:00
Гложан, ОШ Јожеф Марчок Драгутин
0 - 3
(23/25, 30/32, 20/25)
(73:82)
12. коло ДУНАВ ВОЛЕЈ, Нови Сад
Нешковић С.-Ђурђевић Н. КД: Ковачић З.
МЛАДОСТ, Бачки Петровац 20/02/2021 08:00
Нови Сад, СПЦ Војводина
3 - 0
(25/19, 25/16, 25/23)
(75:58)
13. коло МЛАДОСТ, Бачки Петровац
Томашевић М.-Драгашевић В. КД: Ђуричин А.
ПРОЛЕТЕР, Зрењанин 28/02/2021 05:00
Бачки Петровац, ОШ Јан Чајак
3 - 1
(25/21, 18/25, 25/23, 25/19)
(93:88)
14. коло КУЛПИН, Кулпин
Угарковић Ј.-Јовановић В. КД: Витасовић Г.
МЛАДОСТ, Бачки Петровац 06/03/2021 05:00
Кулпин, ОШ Јан А. Коменски
3 - 2
(25/22, 19/25, 22/25, 25/18, 15/7)
(106:97)
15. коло МЛАДОСТ, Бачки Петровац
Субић Т.-Мартић И. КД: Ђуричин А.
МЛАДОСТ, Нова Пазова 14/03/2021 05:30
Бачки Петровац, ОШ Јан Чајак
3 - 1
(25/20, 16/25, 25/18, 25/21)
(91:84)
16. коло ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ 1, Нови Сад
Лазић М.-Нешковић С. КД: Витасовић Г.
МЛАДОСТ, Бачки Петровац 18/03/2021 08:30
Нови Сад, СПЦ Војводина
3 - 0
(25/17, 26/24, 25/16)
(76:57)
17. коло МЛАДОСТ, Бачки Петровац
Угарковић Ј.-Лончар А. КД: Милаковић Ј.
ВЕСТ, Шид 28/03/2021 05:00
Бачки Петровац, ОШ Јан Чајак
3 - 0
(25/15, 25/10, 27/25)
(77:50)
18. коло КИКИНДА, Кикинда
Давидовић И.-Јовановић В. КД: Анђелковић В.
МЛАДОСТ, Бачки Петровац 03/04/2021 05:00
Кикинда, ХС Језеро
3 - 1
(26/24, 23/25, 25/20, 25/17)
(99:86)
19. коло МЛАДОСТ, Бачки Петровац
Лончар А.-Мартић И. Д: Поповић М.
ПАРТИЗАН, Бач 11/04/2021 05:00
Бачки Петровац, ОШ Јан Чајак
1 - 3
(23/25, 24/26, 25/22, 23/25)
(95:98)
20. коло СОМБОР, Сомбор
Лончар А.-Субић Т. Д: Поповић М.
МЛАДОСТ, Бачки Петровац 17/04/2021 07:30
Сомбор, ХС Соколски дом
1 - 3
(25/17, 13/25, 22/25, 21/25)
(81:92)
21. коло МЛАДОСТ, Бачки Петровац
Јовановић В.-Давидовић И. Д: Антонић С.
СРЕМ ИТОН, Сремска Митровица 25/04/2021 06:00
Бачки Петровац, ОШ Јан Чајак
2 - 3
(19/25, 25/22, 20/25, 25/20, 7/15)
(96:107)
22. коло СТРАЖИЛОВО, Сремски Карловци
Ђурић Н.-Субић Т. КД: Витасовић Г.
МЛАДОСТ, Бачки Петровац 29/04/2021 09:00
Сремски Карловци, ОШ 23 Октобар
3 - 1
(25/23, 25/18, 20/25, 25/18)
(95:84)