А група


# Клуб
Ук
Поб
Пор
Сет+
Сет-
Поени+
Поени-
Бод.
Казна
1 БЛОК-АУТ, БЕОГРАД
6
5
1
11 4 280 232 14
-
2 СРЕМ ИТОН, Сремска Митровица
6
5
1
10 4 264 223 13
-
3 ОК Пролетер - Баваниште, БАВАНИШТЕ
6
4
2
8 4 238 203 12
-
4 ОК Лозница, Лозница
6
3
3
7 6 235 233 10
-
5 КЛЕК СРБИЈАШУМЕ, Клек
6
3
3
7 8 256 264 8
-
6 Ок Партизан , Бач
6
1
5
4 11 220 272 4
-
7 ОК"БАР VOLLEY", БАР -ЦРНА ГОРА
6
0
6
2 12 213 279 2
-

А група


# Клуб
Ук
Поб
Пор
Сет+
Сет-
Поени+
Поени-
Бод.
Казна
1 ОК Војводина НС семе, Нови Сад
5
5
0
10 1 224 157 14
-
2 ОК СПАРТАК Љиг, Љиг
5
4
1
8 4 219 207 10
-
3 ОК ЖУЖЕМБЕРК, ЖУЖЕМБЕРК
5
2
3
7 6 235 222 9
-
4 Ок Железничар, Београд
5
2
3
5 7 198 221 6
-
5 ОК"КЛЕК СРБИЈАШУМЕ", КЛЕК 23211
5
2
3
4 6 186 173 6
-
6 ОК ДУНАВ VOLLEY, Нови Сад
5
0
5
0 10 130 212 0
-

Б група


# Клуб
Ук
Поб
Пор
Сет+
Сет-
Поени+
Поени-
Бод.
Казна
1 БЛОК-АУТ, БЕОГРАД
4
4
0
8 1 181 126 11
-
2 ОК Пролетер - Баваниште, БАВАНИШТЕ
4
2
2
6 5 195 174 7
-
3 ОК Војводина НС семе 2, Нови Сад
4
2
2
4 5 151 172 5
-
4 МОК МУРСА, ОСИЈЕК
4
1
3
4 6 176 196 5
-
5 ОК Нови Сад, Нови Сад
4
1
3
2 7 142 177 2
-

А група


# Клуб
Ук
Поб
Пор
Сет+
Сет-
Поени+
Поени-
Бод.
Казна
1 МЛАДОСТ, НОВИ САД
5
5
0
10 0 210 155 15
-
2 ОК СПАРТАК Љиг, Љиг
5
4
1
8 4 218 192 10
-
3 ЖОК Клек МД 1, Клек
5
2
3
6 7 234 230 7
-
4 ОК СТЕРИЈА, БЕОГРАД
5
2
3
5 6 197 201 7
-
5 ШТРАНД ВОЛЕЈ, Нови Сад
5
2
3
4 7 184 217 5
-
6 ЖОК Рума, Рума
5
0
5
1 10 180 228 1
-

Б група


# Клуб
Ук
Поб
Пор
Сет+
Сет-
Поени+
Поени-
Бод.
Казна
1 ОК АС БАТАЈНИЦА, Батајница
5
5
0
10 1 223 129 14
-
2 СПАРТАК, Суботица
5
4
1
8 2 186 148 12
-
3 ЖОК Футог, Футог
5
3
2
7 6 212 207 8
-
4 БЛОК-АУТ, БЕОГРАД
5
2
3
5 6 192 192 7
-
5 ОК ЗАСЛОН, Шабац
5
1
4
3 8 166 197 4
-
6 ЖОК Клек МД 2, Клек
5
0
5
0 10 105 211 0
-

А група


# Клуб
Ук
Поб
Пор
Сет+
Сет-
Поени+
Поени-
Бод.
Казна
1 ОК АС БАТАЈНИЦА, Батајница
5
5
0
10 1 223 156 14
-
2 ЖОК Клек МД 1, Клек
5
4
1
8 3 216 157 11
-
3 Жок Осијек, Осијек
5
3
2
6 5 189 176 8
-
4 Ок НС Воллеј теам -стар, Нови сад
5
2
3
5 6 184 187 7
-
5 ОК ДУНАВ VOLLEY, Нови Сад
5
1
4
3 9 171 231 3
-
6 БЛОК-АУТ, БЕОГРАД
5
0
5
2 10 161 237 2
-

Б група


# Клуб
Ук
Поб
Пор
Сет+
Сет-
Поени+
Поени-
Бод.
Казна
1 ЖОК НОВИ САД, Нови Сад
4
3
1
7 2 179 135 10
-
2 ОК Инђија - Рума, Рума
4
3
1
6 4 185 162 7
-
3 ОК ПРОЛЕТЕР, ЛОЗНИЦА
4
2
2
5 6 162 192 5
-
4 ОК СТЕРИЈА, БЕОГРАД
4
1
3
5 7 179 211 5
-
5 Champ 07, Нови Сад
4
1
3
3 7 164 169 3
-

A група


# Клуб
Ук
Поб
Пор
Сет+
Сет-
Поени+
Поени-
Бод.
Казна
1 БАГЉАШ 023, Зрењанин
6
6
0
12 2 266 198 16
-
2 Одбојкашки клуб "НС-ТИМ", Нови Сад
6
4
2
8 5 237 203 11
-
3 Летњиковац Volley, Шабац
6
4
2
9 6 283 249 11
-
4 ОК ЗАСЛОН, Шабац
6
3
3
8 7 260 257 10
-
5 МЕРКУР, Бачка Паланка
6
3
3
7 8 243 256 8
-
6 ОК ХЕРЦЕГОВИНА, Равни Тополовац
6
1
5
4 10 218 264 5
-
7 Ок Железничар, Београд
6
0
6
2 12 196 276 2
-

А група


# Клуб
Ук
Поб
Пор
Сет+
Сет-
Поени+
Поени-
Бод.
Казна
1 ОК СОКО, НОВА ГАЈДОБРА
4
4
0
8 1 177 124 11
-
2 СРЕМ, Сремска Митровица
4
2
2
5 4 154 168 7
-
3 ОК ДУНАВ VOLLEY, Нови Сад
4
2
2
4 5 159 156 5
-
4 ЖОК Футог, Футог
4
1
3
4 7 174 180 4
-
5 ОК ЛИНГА, ОСИЈЕК
4
1
3
3 7 147 183 3
-

Б група


# Клуб
Ук
Поб
Пор
Сет+
Сет-
Поени+
Поени-
Бод.
Казна
1 СТАР, Нови сад
3
2
1
4 2 122 100 6
-
2 ЖОК,,Градишка,,, Градишка,Р.Српска,(Б и Х)
3
2
1
4 2 117 96 6
-
3 ОК Пролетер 1, Зрењанин
3
2
1
4 2 120 105 6
-
4 БВЦ СМЕЧ, НОВИ САД
3
0
3
0 6 68 126 0
-

Ц група


# Клуб
Ук
Поб
Пор
Сет+
Сет-
Поени+
Поени-
Бод.
Казна
1 ОК АС БАТАЈНИЦА, Батајница
3
3
0
6 0 129 87 9
-
2 Champ 07, Нови Сад
3
2
1
4 2 114 74 6
-
3 ФОК, Нови Сад
3
1
2
2 4 98 98 3
-
4 ОК ЗАСЛОН, Шабац
3
0
3
0 6 44 126 0
-

Д група


# Клуб
Ук
Поб
Пор
Сет+
Сет-
Поени+
Поени-
Бод.
Казна
1 ОК АС Београд, Београд
3
3
0
6 0 126 44 9
-
2 ЖОК Орашје, Орашје
3
2
1
4 2 97 99 6
-
3 ОК Пролетер 2, Зрењанин
3
1
2
2 4 85 110 3
-
4 ОК Богатић , Богатић
3
0
3
0 6 71 126 0
-

Е група - четвртфинале


# Клуб
Ук
Поб
Пор
Сет+
Сет-
Поени+
Поени-
Бод.
Казна
1 ОК АС Београд, Београд
3
3
0
6 2 148 109 7
-
2 ОК СОКО, НОВА ГАЈДОБРА
3
2
1
5 2 129 109 7
-
3 СРЕМ, Сремска Митровица
3
1
2
2 5 109 123 2
-
4 ЖОК Орашје, Орашје
3
0
3
2 6 99 144 2
-

Ф група- четвртфинале


# Клуб
Ук
Поб
Пор
Сет+
Сет-
Поени+
Поени-
Бод.
Казна
1 ЖОК,,Градишка,,, Градишка,Р.Српска,(Б и Х)
3
3
0
6 2 151 131 7
-
2 СТАР, Нови сад
3
2
1
5 2 134 112 7
-
3 ОК АС БАТАЈНИЦА, Батајница
3
1
2
2 4 110 112 3
-
4 Champ 07, Нови Сад
3
0
3
1 6 100 140 1
-

Г група - разигравање 9-17 места


# Клуб
Ук
Поб
Пор
Сет+
Сет-
Поени+
Поени-
Бод.
Казна
1 ОК ДУНАВ VOLLEY, Нови Сад
4
4
0
8 1 179 113 11
-
2 ЖОК Футог, Футог
4
3
1
7 5 204 172 7
-
3 ОК ЛИНГА, ОСИЈЕК
4
2
2
5 5 154 171 6
-
4 ОК Пролетер 2, Зрењанин
4
1
3
4 6 163 175 5
-
5 ОК Богатић , Богатић
4
0
4
1 8 107 176 1
-

Х група - разигравање 9-17 места


# Клуб
Ук
Поб
Пор
Сет+
Сет-
Поени+
Поени-
Бод.
Казна
1 ОК Пролетер 1, Зрењанин
3
3
0
6 0 126 74 9
-
2 ФОК, Нови Сад
3
1
2
3 4 108 114 4
-
3 БВЦ СМЕЧ, НОВИ САД
3
1
2
3 5 125 125 3
-
4 ОК ЗАСЛОН, Шабац
3
1
2
2 5 90 136 2
-

четвртфинале


# Клуб
Ук
Поб
Пор
Сет+
Сет-
Поени+
Поени-
Бод.
Казна
1 БЛОК-АУТ, БЕОГРАД
1
1
0
2 0 42 27 3
-
2 Ок Железничар, Београд
1
0
1
0 2 27 42 0
-
3 Б 4,
0
0
0
0 0 0 0 0
-
4 ОК СПАРТАК Љиг, Љиг
0
0
0
0 0 0 0 0
-
5 Б 2,
0
0
0
0 0 0 0 0
-
6 ОК ЖУЖЕМБЕРК, ЖУЖЕМБЕРК
0
0
0
0 0 0 0 0
-
7 Б 3,
0
0
0
0 0 0 0 0
-
8 ОК Војводина НС семе, Нови Сад
0
0
0
0 0 0 0 0
-

четвртфинале


# Клуб
Ук
Поб
Пор
Сет+
Сет-
Поени+
Поени-
Бод.
Казна
1 Б 3,
0
0
0
0 0 0 0 0
-
2 A 4,
0
0
0
0 0 0 0 0
-
3 A 1,
0
0
0
0 0 0 0 0
-
4 Б 4,
0
0
0
0 0 0 0 0
-
5 Б 1,
0
0
0
0 0 0 0 0
-
6 A 2,
0
0
0
0 0 0 0 0
-
7 Б 2,
0
0
0
0 0 0 0 0
-
8 A 3,
0
0
0
0 0 0 0 0
-

четвртфинале


# Клуб
Ук
Поб
Пор
Сет+
Сет-
Поени+
Поени-
Бод.
Казна
1 Б 4,
0
0
0
0 0 0 0 0
-
2 Б 1,
0
0
0
0 0 0 0 0
-
3 A 2,
0
0
0
0 0 0 0 0
-
4 Б 2,
0
0
0
0 0 0 0 0
-
5 A 3,
0
0
0
0 0 0 0 0
-
6 Б 3,
0
0
0
0 0 0 0 0
-
7 A 4,
0
0
0
0 0 0 0 0
-
8 A 1,
0
0
0
0 0 0 0 0
-

разигравање за 9 место


# Клуб
Ук
Поб
Пор
Сет+
Сет-
Поени+
Поени-
Бод.
Казна
1 ОК"КЛЕК СРБИЈАШУМЕ", КЛЕК 23211
1
1
0
2 0 42 26 3
-
2 ОК Нови Сад, Нови Сад
1
0
1
0 2 26 42 0
-

Разигравање за 9 место


# Клуб
Ук
Поб
Пор
Сет+
Сет-
Поени+
Поени-
Бод.
Казна
1 ОК ДУНАВ VOLLEY, Нови Сад
1
1
0
2 1 46 53 2
-
2 Champ 07, Нови Сад
1
0
1
1 2 53 46 1
-

Сениорке


# Клуб
Ук
Поб
Пор
Сет+
Сет-
Поени+
Поени-
Бод.
Казна
1 НОВИ САД, Нови Сад
18
17
1
53 8 1496 1115 51
-
2 ФУТОГ ВЕСТ, Футог
18
13
5
43 21 1502 1229 40
-
3 ЛАВИЦЕ 07, Нови Сад
18
12
6
44 35 1676 1639 32
-
4 ПАНОНИЈА, Бачка Паланка
18
11
7
37 30 1423 1384 32
-
5 МЛАДОСТ, Нова Пазова
18
9
9
32 36 1472 1472 26
-
6 СЛАВИЈА, Нови Сад
18
9
9
31 37 1434 1522 23
-
7 ПАРТИЗАН, Сремски Карловци
18
8
10
35 37 1482 1543 26
-
8 ВОЛЕЈСТАРС, Кљајићево
18
6
12
28 40 1376 1476 20
-
9 ОДБОЈКА 013, Панчево
18
4
14
21 49 1357 1595 11
-
10 ЕЛАН ВОЛЕЈ, Србобран
18
1
17
21 52 1395 1638 9
-

Сениори


# Клуб
Ук
Поб
Пор
Сет+
Сет-
Поени+
Поени-
Бод.
Казна
1 ДУНАВ ВОЛЕЈ, Нови Сад
18
16
2
50 14 1528 1195 46
-
2 ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ , Нови Сад
18
15
3
48 13 1459 1159 46
-
3 КУЛПИН, Кулпин
18
15
3
48 18 1553 1362 44
-
4 ПАРТИЗАН, Бач
18
12
6
43 26 1522 1405 35
-
5 ПРОЛЕТЕР, Зрењанин
18
9
9
38 28 1483 1306 31
-
6 БЕЧЕЈ, Бечеј
18
8
10
27 34 1290 1319 22
-
7 СОМБОР, Сомбор
18
7
11
25 39 1306 1466 21
-
8 МЛАДОСТ, Турија
18
6
12
25 43 1424 1533 17
-
9 ХЕРЦЕГОВИНА, Равни Тополовац
18
1
17
9 51 1086 1448 5
-
10 ВРБАС, Врбас
18
1
17
6 53 994 1452 3
-

Прва Војвођанска лига "ЗАПАД" - сениорке


# Клуб
Ук
Поб
Пор
Сет+
Сет-
Поени+
Поени-
Бод.
Казна
1 СТАР, Нови сад
14
12
2
36 10 1093 872 35
-
2 СРЕМ, Сремска Митровица
14
11
3
36 17 1184 1049 31
-
3 ДУНАВ ВОЛЕЈ, Нови Сад
14
8
6
32 21 1179 1073 27
-
4 НС ТИМ, Нови Сад
14
8
6
29 25 1130 1095 23
-
5 ШТРАНД ВОЛЕЈ, Нови Сад
14
7
7
24 27 1047 1096 20
-
6 ЈАДРАН, Голубинци
14
5
9
17 31 1013 1070 14
-
7 ДУНАВ, Стари Бановци
14
4
10
19 32 1025 1145 13
-
8 МАКС, Шид
14
1
13
9 39 864 1135 5
-

Прва Војвођанска лига "ИСТОК" - сениорке


# Клуб
Ук
Поб
Пор
Сет+
Сет-
Поени+
Поени-
Бод.
Казна
1 БАГЉАШ 023, Зрењанин
14
14
0
42 2 1080 747 41
-
2 НОВИ САД, Нови Сад
14
10
4
35 18 1213 1029 30
-
3 НС ВОЛЕЈ ТИМ, Нови Сад
14
10
4
33 17 1139 949 29
-
4 ГРБИЋ, Бачки Јарак
14
9
5
29 23 1123 1081 25
-
5 БЛОК АУТ, Темерин
14
6
8
24 28 1086 1078 19
-
6 БЕЧЕЈ, Бечеј
14
4
10
13 32 817 1053 12
-
7 МЛАДОСТ, НОВИ САД
14
2
12
17 36 1059 1168 9
-
8 БЕОЧИН, Беочин
14
1
13
3 40 657 1069 3
-

Прва Војвођанска лига "СЕВЕР" - сениорке


# Клуб
Ук
Поб
Пор
Сет+
Сет-
Поени+
Поени-
Бод.
Казна
1 АПАТИН, Апатин
14
14
0
42 5 1138 842 41
-
2 ВРБАС, Врбас
14
10
4
35 16 1167 1043 30
-
3 МЕРКУР, Бачка Паланка
14
9
5
29 20 1125 1045 26
-
4 СПАРТАК, Суботица
14
8
6
29 25 1157 1141 23
-
5 ЦВС elbraco technoland, Сомбор
14
7
7
26 24 1092 1045 23
-
6 ГОКС ИН, Бачки Грачац
14
6
8
21 30 1056 1119 17
-
7 ЛИБЕРО, Бачко Градиште
14
1
13
11 39 939 1169 5
-
8 СУТЈЕСКА, Бачко Добро Поље
14
1
13
6 40 844 1114 3
-

Прва Војвођанска лига "ЈУГ" - сениорке


# Клуб
Ук
Поб
Пор
Сет+
Сет-
Поени+
Поени-
Бод.
Казна
1 БАНАТ, Вршац
14
13
1
40 8 1154 873 38
-
2 КИКИНДА, Кикинда
14
11
3
37 18 1248 1113 33
-
3 ПРОЛЕТЕР, Зрењанин
14
10
4
34 22 1258 1142 27
-
4 ХЕРЦЕГОВИНА, Равни Тополовац
14
6
8
26 31 1125 1220 19
-
5 КИ 0230, Кикинда
14
5
9
25 30 1108 1139 18
-
6 ВРШАЦ, Вршац
14
5
9
20 32 1064 1154 16
-
7 КРАЈИШНИК, Крајишник
14
3
11
17 36 1046 1199 9
-
8 ЖИТИШТЕ, Житиште
14
3
11
17 39 1103 1266 8
-

Прва Војвођанска лига "ЗАПАД" - сениори


# Клуб
Ук
Поб
Пор
Сет+
Сет-
Поени+
Поени-
Бод.
Казна
1 ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ , Нови Сад
12
12
0
36 5 1011 727 35
-
2 МЛАДОСТ, Бачки Петровац
12
10
2
31 14 1053 930 28
-
3 ВЕСТ, Шид
12
7
5
29 20 1111 1060 23
-
4 СЛОВЕН, Рума
12
6
6
25 22 997 981 19
-
5 ВОРИОРС, Обровац
12
3
9
10 29 762 888 8
-
6 СРЕМ ИТОН, Сремска Митровица
12
2
10
12 33 864 1024 7
-
7 ДУНАВ ВОЛЕЈ, Нови Сад
12
2
10
10 30 764 952 6
-
8 Слободан ,
0
0
0
0 0 0 0 0
-

Прва Војвођанска лига "ИСТОК" - сениори


# Клуб
Ук
Поб
Пор
Сет+
Сет-
Поени+
Поени-
Бод.
Казна
1 МЛАДОСТ 1973, Омољица
10
8
2
27 7 790 559 25
-
2 СТРАЖИЛОВО, Сремски Карловци
10
8
2
27 11 885 707 24
-
3 КИКИНДА, Кикинда
10
8
2
25 11 842 703 23
-
4 КЛЕК СРБИЈАШУМЕ, Клек
10
4
6
14 18 650 716 12
-
5 БОТАФОГО, Нови Сад
10
2
8
7 24 547 718 6
-
6 ИНЂИЈА, Инђија
10
0
10
1 30 466 777 0
-

Група А - млађе пионирке 2005


# Клуб
Ук
Поб
Пор
Сет+
Сет-
Поени+
Поени-
Бод.
Казна
1 ДУНАВ ВОЛЕЈ, Нови Сад
3
3
0
6 0 126 92 9
-
2 ЖОК Рума, Рума
3
2
1
4 3 127 118 5
-
3 ЦРВЕНА ЗВИЈЕЗДА 2, Обудовац
3
1
2
3 5 137 141 3
-
4 РЕСПЕКТ, Нови Сад
3
0
3
1 6 95 134 1
-

Група Б - млађе пионирке 2005


# Клуб
Ук
Поб
Пор
Сет+
Сет-
Поени+
Поени-
Бод.
Казна
1 ВИЗУРА, Рума
3
3
0
6 0 126 47 9
-
2 ПАРТИЗАН, Сремски Карловци
3
2
1
4 3 106 112 5
-
3 ЖОК Футог, Футог
3
1
2
3 4 111 115 4
-
4 ОК ЗАСЛОН, Шабац
3
0
3
0 6 57 126 0
-

Група Ц - млађе пионирке 2005


# Клуб
Ук
Поб
Пор
Сет+
Сет-
Поени+
Поени-
Бод.
Казна
1 ОК АС БАТАЈНИЦА, Батајница
3
3
0
6 0 126 74 9
-
2 ХЕРЦЕГОВИНА, Равни Тополовац
3
2
1
4 2 109 97 6
-
3 СЛОГА, Чалма
3
1
2
2 5 104 129 2
-
4 ФОК, Нови Сад
3
0
3
1 6 97 136 1
-

Група Д - млађе пионирке 2005


# Клуб
Ук
Поб
Пор
Сет+
Сет-
Поени+
Поени-
Бод.
Казна
1 НС ВОЛЕЈ ТИМ, Нови Сад
2
2
0
4 1 90 61 5
-
2 ЖОК Орашје, Орашје
2
1
1
3 3 98 101 3
-
3 СРЕМ, Сремска Митровица
2
0
2
1 4 72 98 1
-

Група Е - разигравање за полуфинале - млађе пионирке 2005


# Клуб
Ук
Поб
Пор
Сет+
Сет-
Поени+
Поени-
Бод.
Казна
1 ОК АС БАТАЈНИЦА, Батајница
3
2
1
5 2 138 124 7
-
2 ДУНАВ ВОЛЕЈ, Нови Сад
3
2
1
4 2 124 110 6
-
3 ЖОК Орашје, Орашје
3
2
1
4 3 127 121 5
-
4 ПАРТИЗАН, Сремски Карловци
3
0
3
0 6 92 126 0
-

Група Ф - разигравање за полуфинале - млађе пионирке 2005


# Клуб
Ук
Поб
Пор
Сет+
Сет-
Поени+
Поени-
Бод.
Казна
1 ВИЗУРА, Рума
3
3
0
6 0 126 57 9
-
2 ХЕРЦЕГОВИНА, Равни Тополовац
3
2
1
4 3 111 105 5
-
3 НС ВОЛЕЈ ТИМ, Нови Сад
3
1
2
3 4 110 105 4
-
4 ЖОК Рума, Рума
3
0
3
0 6 46 126 0
-

Група Г - разигравање за пласман од 9 - 15 - млађе пионирке 2005


# Клуб
Ук
Поб
Пор
Сет+
Сет-
Поени+
Поени-
Бод.
Казна
1 ЦРВЕНА ЗВИЈЕЗДА 2, Обудовац
2
2
0
4 1 96 72 5
-
2 ОК ЗАСЛОН, Шабац
2
1
1
3 3 91 105 3
-
3 СЛОГА, Чалма
2
0
2
1 4 77 87 1
-

Група Х - разигравање за пласман од 9 - 15 - млађе пионирке 2005


# Клуб
Ук
Поб
Пор
Сет+
Сет-
Поени+
Поени-
Бод.
Казна
1 СРЕМ, Сремска Митровица
3
3
0
6 0 126 77 9
-
2 ЖОК Футог, Футог
3
2
1
4 2 111 89 6
-
3 РЕСПЕКТ, Нови Сад
3
1
2
2 5 96 124 2
-
4 ФОК, Нови Сад
3
0
3
1 6 90 133 1
-

Пионири 2003 и млађи


# Клуб
Ук
Поб
Пор
Сет+
Сет-
Поени+
Поени-
Бод.
Казна
1 ПРОЛЕТЕР, Зрењанин
6
6
0
12 1 266 143 17
-
2 ГАЛЕБ, Бар
6
5
1
11 2 253 194 16
-
3 ЉУБИЊЕ БАНКОМ, Љубиње
6
4
2
8 4 217 213 12
-
4 ВОША, Нови Сад
6
3
3
6 6 216 202 9
-
5 МЛАДОСТ, Брчко
6
2
4
4 10 209 257 4
-
6 КЛЕК СРБИЈАШУМЕ, Клек
6
1
5
3 11 198 269 3
-
7 СТРАЖИЛОВО, Сремски Карловци
6
0
6
2 12 196 277 2
-

Кадети 2001 и млађе


# Клуб
Ук
Поб
Пор
Сет+
Сет-
Поени+
Поени-
Бод.
Казна
1 ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ , Нови Сад
6
6
0
12 0 253 145 18
-
2 БЛОК-АУТ, БЕОГРАД
6
5
1
10 3 243 212 14
-
3 ВА 014 BAUWESEN, Ваљево
6
4
2
8 5 243 222 11
-
4 СРЕМ ИТОН, Сремска Митровица
6
3
3
8 7 272 251 10
-
5 ОК ЖУЖЕМБЕРК, ЖУЖЕМБЕРК
6
2
4
5 8 224 235 7
-
6 ФУТОГ, Футог
6
1
5
2 10 192 248 3
-
7 ИНЂИЈА, Инђија
6
0
6
0 12 138 252 0
-

Група А - кадеткиње 2002


# Клуб
Ук
Поб
Пор
Сет+
Сет-
Поени+
Поени-
Бод.
Казна
1 Жок Осијек, Осијек
3
3
0
6 1 140 90 8
-
2 ОК СТЕРИЈА, БЕОГРАД
3
2
1
5 2 129 113 7
-
3 ОК ПРОЛЕТЕР, ЛОЗНИЦА
3
1
2
2 5 105 127 2
-
4 ПАРК 015, Шабац
3
0
3
1 6 94 138 1
-

Група Б - кадеткиње 2002


# Клуб
Ук
Поб
Пор
Сет+
Сет-
Поени+
Поени-
Бод.
Казна
1 ОК АС БАТАЈНИЦА, Батајница
3
2
1
5 3 140 119 6
-
2 БЛОК-АУТ, БЕОГРАД
3
2
1
5 3 139 125 6
-
3 ШТРАНД - СТАР, Нови Сад
3
2
1
5 4 143 145 5
-
4 ЖОК Футог, Футог
3
0
3
1 6 101 134 1
-

Група А - млађе кадеткиње 2003


# Клуб
Ук
Поб
Пор
Сет+
Сет-
Поени+
Поени-
Бод.
Казна
1 ГРАДИШКА, Градишка
3
3
0
6 1 132 92 8
-
2 ПРОЛЕТЕР, Зрењанин
3
2
1
4 3 114 117 5
-
3 ОК СОКО, НОВА ГАЈДОБРА
3
1
2
4 4 130 125 5
-
4 Летњиковац Volley, Шабац
3
0
3
0 6 84 126 0
-

Група Б - млађе кадеткиње 2003


# Клуб
Ук
Поб
Пор
Сет+
Сет-
Поени+
Поени-
Бод.
Казна
1 МЕРКУР, Бачка Паланка
3
3
0
6 1 139 112 8
-
2 ПАРТИЗАН , Београд
3
2
1
5 2 135 117 7
-
3 ОК ЗАСЛОН, Шабац
3
1
2
2 4 93 113 3
-
4 ЖОК Футог, Футог
3
0
3
0 6 103 128 0
-

Група А - пионирке 2004


# Клуб
Ук
Поб
Пор
Сет+
Сет-
Поени+
Поени-
Бод.
Казна
1 СРЕМ, Сремска Митровица
3
3
0
6 1 140 91 8
-
2 ОК СПАРТАК Љиг, Љиг
3
2
1
4 3 115 120 5
-
3 ХАН ПИЈЕСАК, Хан Пијесак
3
1
2
3 5 134 136 3
-
4 ЖОК Орашје, Орашје
3
0
3
2 6 105 147 2
-

Група Б - пионирке 2004


# Клуб
Ук
Поб
Пор
Сет+
Сет-
Поени+
Поени-
Бод.
Казна
1 ДУНАВ ВОЛЕЈ, Нови Сад
3
3
0
6 1 130 100 8
-
2 БЛОК-АУТ, БЕОГРАД
3
2
1
5 3 155 134 6
-
3 ВОЖД ПРИЈЕДОР, Приједор
3
1
2
2 4 108 128 3
-
4 СТАР, Нови сад
3
0
3
1 6 107 138 1
-

Група Ц - пионирке 2004


# Клуб
Ук
Поб
Пор
Сет+
Сет-
Поени+
Поени-
Бод.
Казна
1 БАГЉАШ 023, Зрењанин
3
3
0
6 0 126 63 9
-
2 ОК СТЕРИЈА, БЕОГРАД
3
2
1
4 2 105 109 6
-
3 ФОК, Нови Сад
3
1
2
2 4 91 115 3
-
4 КАКАЊ, Какањ
3
0
3
0 6 93 128 0
-

Група Д - пионирке 2004


# Клуб
Ук
Поб
Пор
Сет+
Сет-
Поени+
Поени-
Бод.
Казна
1 ШТРАНД ВОЛЕЈ, Нови Сад
4
4
0
8 1 182 105 11
-
2 ПАНОНИЈА, Бачка Паланка
4
3
1
6 3 175 142 8
-
3 ЦРВЕНА ЗВИЈЕЗДА, Обудовац
4
2
2
5 4 150 162 7
-
4 ЈЕДИНСТВО, Стара Пазова
4
1
3
3 6 140 160 4
-
5 ЛИБЕРО, Бијељина
4
0
4
0 8 90 168 0
-

Група Е - разигравање за полуфинале - пионирке 2004


# Клуб
Ук
Поб
Пор
Сет+
Сет-
Поени+
Поени-
Бод.
Казна
1 БАГЉАШ 023, Зрењанин
3
3
0
6 3 159 132 6
-
2 ПАНОНИЈА, Бачка Паланка
3
2
1
5 2 136 102 7
-
3 СРЕМ, Сремска Митровица
3
1
2
3 5 128 137 3
-
4 БЛОК-АУТ, БЕОГРАД
3
0
3
2 6 96 148 2
-

Група Ф - разигравање за полуфинале - пионирке 2004


# Клуб
Ук
Поб
Пор
Сет+
Сет-
Поени+
Поени-
Бод.
Казна
1 ШТРАНД ВОЛЕЈ, Нови Сад
3
3
0
6 1 135 109 8
-
2 ДУНАВ ВОЛЕЈ, Нови Сад
3
2
1
5 3 146 130 6
-
3 ОК СТЕРИЈА, БЕОГРАД
3
1
2
3 4 117 118 4
-
4 ОК СПАРТАК Љиг, Љиг
3
0
3
0 6 85 126 0
-

Група Г - разигравање за пласман од 9 - 17 - пионирке 2004


# Клуб
Ук
Поб
Пор
Сет+
Сет-
Поени+
Поени-
Бод.
Казна
1 СТАР, Нови сад
3
2
1
4 3 135 124 5
-
2 ВОЖД ПРИЈЕДОР, Приједор
3
2
1
4 3 120 119 5
-
3 ФОК, Нови Сад
3
1
2
4 4 143 122 5
-
4 КАКАЊ, Какањ
3
1
2
3 5 114 147 3
-

Група Х - разигравање за пласман од 9 - 17 - пионирке 2004


# Клуб
Ук
Поб
Пор
Сет+
Сет-
Поени+
Поени-
Бод.
Казна
1 ЈЕДИНСТВО, Стара Пазова
2
2
0
4 0 84 60 6
-
2 ЦРВЕНА ЗВИЈЕЗДА, Обудовац
2
2
0
4 1 89 66 5
-
3 ХАН ПИЈЕСАК, Хан Пијесак
3
1
2
3 5 124 135 3
-
4 ЖОК Орашје, Орашје
3
1
2
2 4 98 115 3
-
5 ЛИБЕРО, Бијељина
2
0
2
1 4 77 96 1
-

Група Ц - кадеткиње 2002 - четвртфинале


# Клуб
Ук
Поб
Пор
Сет+
Сет-
Поени+
Поени-
Бод.
Казна
1 A 3,
0
0
0
0 0 0 0 0
-
2 Б3,
0
0
0
0 0 0 0 0
-
3 A 4,
0
0
0
0 0 0 0 0
-
4 A 1,
0
0
0
0 0 0 0 0
-
5 Б4,
0
0
0
0 0 0 0 0
-
6 Б1,
0
0
0
0 0 0 0 0
-
7 A 2,
0
0
0
0 0 0 0 0
-
8 Б2,
0
0
0
0 0 0 0 0
-

Група Д - кадеткиње 2002 - разигравање 5-6, 7-8


# Клуб
Ук
Поб
Пор
Сет+
Сет-
Поени+
Поени-
Бод.
Казна
1 Поражени другог 1/4,
0
0
0
0 0 0 0 0
-
2 Поражени трећег 1/4,
0
0
0
0 0 0 0 0
-
3 Поражени четвртог 1/4,
0
0
0
0 0 0 0 0
-
4 Поражени првог 1/4,
0
0
0
0 0 0 0 0
-

Група Ц - млађе кадеткиње 2003 - четвртфинале


# Клуб
Ук
Поб
Пор
Сет+
Сет-
Поени+
Поени-
Бод.
Казна
1 Б3,
0
0
0
0 0 0 0 0
-
2 A 4,
0
0
0
0 0 0 0 0
-
3 A 1,
0
0
0
0 0 0 0 0
-
4 Б4,
0
0
0
0 0 0 0 0
-
5 Б1,
0
0
0
0 0 0 0 0
-
6 A 2,
0
0
0
0 0 0 0 0
-
7 Б2,
0
0
0
0 0 0 0 0
-
8 A 3,
0
0
0
0 0 0 0 0
-

Мини лига (1-4)


# Клуб
Ук
Поб
Пор
Сет+
Сет-
Поени+
Поени-
Бод.
Казна
1 ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ , Нови Сад
6
5
1
17 4 506 419 16
-
2 МЛАДОСТ, Бачки Петровац
6
5
1
15 6 475 442 14
-
3 МЛАДОСТ 1973, Омољица
6
1
5
5 15 424 469 3
-
4 СТРАЖИЛОВО, Сремски Карловци
6
1
5
3 15 356 431 3
-

Мини лига (5-8)


# Клуб
Ук
Поб
Пор
Сет+
Сет-
Поени+
Поени-
Бод.
Казна
1 КИКИНДА, Кикинда
6
6
0
18 7 573 509 16
-
2 СЛОВЕН, Рума
6
3
3
14 11 564 537 10
-
3 ВЕСТ, Шид
6
2
4
10 15 527 528 6
-
4 КЛЕК СРБИЈАШУМЕ, Клек
6
1
5
8 17 490 580 4
-

Мини лига (9-13)


# Клуб
Ук
Поб
Пор
Сет+
Сет-
Поени+
Поени-
Бод.
Казна
1 БОТАФОГО, Нови Сад
4
3
1
11 4 359 327 10
-
2 СРЕМ ИТОН, Сремска Митровица
4
3
1
9 7 362 308 7
-
3 ВОРИОРС, Обровац
4
2
2
9 7 371 368 7
-
4 ДУНАВ ВОЛЕЈ, Нови Сад
4
2
2
6 6 265 263 6
-
5 ИНЂИЈА, Инђија
4
0
4
1 12 228 319 0
-
6 Слободан ,
0
0
0
0 0 0 0 0
-

Квалификације за попуну Друге Републичке лиге СЕВЕР


# Клуб
Ук
Поб
Пор
Сет+
Сет-
Поени+
Поени-
Бод.
Казна
1 СТАР, Нови сад
3
3
0
9 1 246 182 9
-
2 БАГЉАШ 023, Зрењанин
3
2
1
7 5 284 257 6
-
3 АПАТИН, Апатин
3
1
2
4 6 214 233 3
-
4 БАНАТ, Вршац
3
0
3
1 9 176 248 0
-

Прва Војвођанска лига "ИСТОК" - сениорке


# Клуб
Ук
Поб
Пор
Сет+
Сет-
Поени+
Поени-
Бод.
Казна
1 НОВИ САД 2, Нови Сад
14
13
1
41 11 1206 982 37
-
2 НС ВОЛЕЈ ТИМ, Нови Сад
14
12
2
40 9 1152 769 37
-
3 ГРБИЋ, Бачки Јарак
14
10
4
33 20 1184 1015 28
-
4 БЛОК АУТ, Темерин
14
7
7
27 22 1085 1014 23
-
5 ЕЛАН ВОЛЕЈ, Србобран
14
6
8
22 26 1029 1035 19
-
6 СК ВОЛЕЈ, Нови Сад
14
6
8
20 28 967 1109 17
-
7 ЛИБЕРО, Бачко Градиште
14
1
13
7 40 762 1136 4
-
8 БЕОЧИН, Беочин
14
1
13
5 39 717 1042 3
-

Прва Војвођанска лига "ЗАПАД" - сениорке


# Клуб
Ук
Поб
Пор
Сет+
Сет-
Поени+
Поени-
Бод.
Казна
1 ШТРАНД ВОЛЕЈ, Нови Сад
14
11
3
36 14 1168 991 33
-
2 СРЕМ 2, Сремска Митровица
14
10
4
36 15 1168 986 32
-
3 ДУНАВ, Стари Бановци
14
10
4
33 19 1154 1050 29
-
4 ЈАДРАН, Голубинци
14
8
6
28 19 1070 982 25
-
5 ДУНАВ ВОЛЕЈ, Нови Сад
14
8
6
27 25 1107 1052 23
-
6 НС ТИМ, Нови Сад
14
6
8
22 29 1040 1125 17
-
7 МЛАДОСТ 1979, Инђија
14
2
12
9 38 910 1135 6
-
8 МАКС, Шид
14
1
13
8 40 877 1173 3
-

Прва Војвођанска лига "СЕВЕР" - сениорке


# Клуб
Ук
Поб
Пор
Сет+
Сет-
Поени+
Поени-
Бод.
Казна
1 АПАТИН, Апатин
14
11
3
39 13 1205 975 35
-
2 СУБОТИЦА, Суботица
14
11
3
35 17 1176 1026 32
-
3 МЕРКУР, Бачка Паланка
14
10
4
31 21 1122 1065 28
-
4 ВРБАС, Врбас
14
8
6
28 24 1111 1083 22
-
5 СПАРТАК 2, Суботица
14
7
7
26 22 1070 1025 23
-
6 ЦВС elbraco technoland, Сомбор
14
6
8
23 26 1061 1020 18
-
7 БУМ ВОЛЕЈ, Пригревица
14
2
12
9 37 861 1099 6
-
8 ГОКС ИН, Бачки Грачац
14
1
13
8 39 792 1105 4
-

Прва Војвођанска лига "ЈУГ" - сениорке


# Клуб
Ук
Поб
Пор
Сет+
Сет-
Поени+
Поени-
Бод.
Казна
1 ОДБОЈКА 013, Панчево
14
12
2
40 12 1223 964 36
-
2 БАНАТ, Вршац
14
10
4
34 17 1159 1042 30
-
3 КИКИНДА, Кикинда
14
9
5
34 22 1249 1102 27
-
4 КРАЈИШНИК, Крајишник
14
8
6
25 23 1033 1052 22
-
5 КИ 0230, Кикинда
14
7
7
27 27 1198 1140 20
-
6 ПРОЛЕТЕР, Зрењанин
14
6
8
26 27 1155 1141 21
-
7 ХЕРЦЕГОВИНА, Равни Тополовац
14
4
10
15 34 950 1111 12
-
8 ВРШАЦ, Вршац
14
0
14
3 42 701 1116 0
-

Прва Војвођанска лига "ИСТОК" - сениори


# Клуб
Ук
Поб
Пор
Сет+
Сет-
Поени+
Поени-
Бод.
Казна
1 ВЕСТ, Шид
14
13
1
39 8 1137 816 38
-
2 СТРАЖИЛОВО, Сремски Карловци
14
12
2
37 10 1130 817 35
-
3 МЛАДОСТ 1973, Омољица
14
8
6
29 21 1099 1012 25
-
4 КЛЕК СРБИЈАШУМЕ 2, Клек
14
8
6
27 23 1116 1060 23
-
5 СЛОВЕН, Рума
14
6
8
20 26 958 977 18
-
6 ИНЂИЈА, Инђија
14
5
9
21 29 1058 1091 17
-
7 ЈЕДИНСТВО 2, Стара Пазова
14
4
10
18 32 1035 1132 12
-
8 БОТАФОГО, Нови Сад
14
0
14
0 42 422 1050 0
-

Прва Војвођанска лига "ЗАПАД" - сениори


# Клуб
Ук
Поб
Пор
Сет+
Сет-
Поени+
Поени-
Бод.
Казна
1 КИКИНДА, Кикинда
14
14
0
42 4 1112 826 41
-
2 ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ 3, Нови Сад
14
12
2
38 9 1117 790 36
-
3 ПАРТИЗАН 2, Бач
14
9
5
28 24 1091 1085 23
-
4 МЛАДОСТ, Турија
14
6
8
25 29 1135 1143 19
-
5 ХАЈДУК, Кула
14
6
8
20 25 975 1035 18
-
6 ВРБАС, Врбас
14
5
9
22 30 1031 1126 17
-
7 НОВИ САД 2, Нови Сад
14
4
10
17 34 1048 1153 12
-
8 МАГЛИЋ 1953, Маглић
14
0
14
5 42 792 1143 2
-

Друга Републичка лига "СЕВЕР" - сениори


# Клуб
Ук
Поб
Пор
Сет+
Сет-
Поени+
Поени-
Бод.
Казна
1 БЕЧЕЈ, Бечеј
15
15
0
45 12 1337 1100 41
-
2 КУЛПИН, Кулпин
15
14
1
43 12 1303 1149 40
-
3 ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ 2, Нови Сад
15
11
4
38 19 1305 1082 32
-
4 ДУНАВ ВОЛЕЈ, Нови Сад
15
8
7
30 23 1185 1129 27
-
5 ПАРТИЗАН, Бач
15
8
7
30 27 1260 1205 23
-
6 СРЕМ ИТОН, Сремска Митровица
15
7
8
29 27 1234 1244 23
-
7 МЛАДОСТ, Нова Пазова
15
5
10
22 36 1184 1285 15
-
8 МЛАДОСТ, Бачки Петровац
15
3
12
16 36 1093 1252 10
-
9 ПРОЛЕТЕР, Зрењанин
15
2
13
12 39 1026 1222 8
-
10 СОМБОР, Сомбор
15
2
13
6 40 872 1131 6
-

Друга Републичка лига "СЕВЕР" - сениорке


# Клуб
Ук
Поб
Пор
Сет+
Сет-
Поени+
Поени-
Бод.
Казна
1 ПАНОНИЈА, Бачка Паланка
15
13
2
40 19 1341 1177 37
-
2 БАГЉАШ 023, Зрењанин
15
13
2
41 15 1315 1122 36
-
3 СЛАВИЈА, Нови Сад
15
8
7
31 26 1248 1217 25
-
4 ФУТОГ ВЕСТ, Футог
15
8
7
33 31 1338 1307 23
-
5 ВОЛЕЈСТАРС, Кљајићево
15
8
7
31 31 1347 1366 23
-
6 ФУТОГ, Футог
15
7
8
27 28 1190 1202 22
-
7 ПАРТИЗАН, Сремски Карловци
15
7
8
26 28 1203 1190 20
-
8 ЛАВИЦЕ 07, Нови Сад
15
6
9
27 31 1269 1236 20
-
9 СТАР, Нови сад
15
5
10
27 37 1336 1408 17
-
10 МЛАДОСТ, Нова Пазова
15
0
15
8 45 913 1275 2
-

ПИОНИРИ - А ГРУПА


# Клуб
Ук
Поб
Пор
Сет+
Сет-
Поени+
Поени-
Бод.
Казна
1 БЛОК-АУТ, БЕОГРАД
3
3
0
6 2 145 117 7
-
2 ГАЛЕБ, Бар
3
2
1
5 2 130 118 7
-
3 СРЕМ ИТОН, Сремска Митровица
3
1
2
2 4 105 115 3
-
4 ОК СПАРТАК Љиг, Љиг
3
0
3
1 6 107 137 1
-

ПИОНИРИ - Б ГРУПА


# Клуб
Ук
Поб
Пор
Сет+
Сет-
Поени+
Поени-
Бод.
Казна
1 СПАС, Београд
3
3
0
6 0 127 69 9
-
2 КЛЕК СРБИЈАШУМЕ, Клек
3
2
1
4 3 125 106 5
-
3 БАВАНИШТЕ, Баваниште
3
1
2
3 4 111 114 4
-
4 ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ , Нови Сад
3
0
3
0 6 52 126 0
-

ПИОНИРИ - Ц ГРУПА


# Клуб
Ук
Поб
Пор
Сет+
Сет-
Поени+
Поени-
Бод.
Казна
1 ЦРЊАНСКИ, Београд
3
3
0
6 0 126 78 9
-
2 МЛАДИ РАДНИК, Пожаревац
3
2
1
4 2 111 101 6
-
3 ПРОЛЕТЕР, Зрењанин
3
1
2
2 4 108 97 3
-
4 ДУНАВ ВОЛЕЈ, Нови Сад
3
0
3
0 6 57 126 0
-

ПИОНИРИ - Д ГРУПА


# Клуб
Ук
Поб
Пор
Сет+
Сет-
Поени+
Поени-
Бод.
Казна
1 СРБИЈА, Србија
4
4
0
8 0 168 59 12
-
2 МЛАДОСТ, Брчко
4
3
1
6 2 147 115 9
-
3 СТРАЖИЛОВО, Сремски Карловци
4
2
2
4 4 143 117 6
-
4 ВРБАС, Врбас
4
1
3
2 6 77 141 3
-
5 ЦРВЕНА ЗВЕЗДА, Београд
4
0
4
0 8 65 168 0
-

ГРУПА Е - разигравање 1/2


# Клуб
Ук
Поб
Пор
Сет+
Сет-
Поени+
Поени-
Бод.
Казна
1 БЛОК-АУТ, БЕОГРАД
3
3
0
6 1 136 109 8
-
2 ГАЛЕБ, Бар
3
2
1
5 3 144 120 6
-
3 МЛАДОСТ Брчко, Брчко
3
1
2
3 4 123 132 4
-
4 СТРАЖИЛОВО, Сремски Карловци
3
0
3
0 6 84 126 0
-

ПИОНИРКЕ 2005 - Група А


# Клуб
Ук
Поб
Пор
Сет+
Сет-
Поени+
Поени-
Бод.
Казна
1 НС ВОЛЕЈ ТИМ, Нови Сад
2
2
0
4 0 84 48 6
-
2 ХЕРЦЕГОВИНА, Равни Тополовац
2
1
1
2 3 72 88 2
-
3 ОК АС Београд, Београд
2
0
2
1 4 78 98 1
-

ПИОНИРКЕ 2005 - Група Б


# Клуб
Ук
Поб
Пор
Сет+
Сет-
Поени+
Поени-
Бод.
Казна
1 СРЕМ, Сремска Митровица
2
2
0
4 0 84 65 6
-
2 ЖОК Орашје, Орашје
2
1
1
2 3 82 91 2
-
3 ЦРВЕНА ЗВЕЗДА, Београд
2
0
2
1 4 85 95 1
-

ПИОНИРКЕ 2005 - Група Ц


# Клуб
Ук
Поб
Пор
Сет+
Сет-
Поени+
Поени-
Бод.
Казна
1 ОК СТЕРИЈА, БЕОГРАД
2
2
0
4 1 98 71 5
-
2 ЦРВЕНА ЗВИЈЕЗДА, Обудовац
2
1
1
3 2 95 83 4
-
3 ПАНОНИЈА, Бачка Паланка
2
0
2
0 4 45 84 0
-

ПИОНИРКЕ 2005 - Група Д


# Клуб
Ук
Поб
Пор
Сет+
Сет-
Поени+
Поени-
Бод.
Казна
1 ШТРАНД ВОЛЕЈ, Нови Сад
2
2
0
4 1 91 64 5
-
2 ВИЗУРА, Београд
2
1
1
3 2 87 57 4
-
3 VC VERGINA, Thessaloniki
2
0
2
0 4 27 84 0
-

ПИОНИРКЕ 2005 - Група Е


# Клуб
Ук
Поб
Пор
Сет+
Сет-
Поени+
Поени-
Бод.
Казна
1 ПАРТИЗАН , Београд
2
2
0
4 1 101 71 5
-
2 ВЕЛЕЖ Невесиње, Невесиње
2
1
1
3 3 97 108 3
-
3 ЖОК НОВИ САД, Нови Сад
2
0
2
1 4 74 93 1
-

ПИОНИРКЕ 2005 - Група Ф


# Клуб
Ук
Поб
Пор
Сет+
Сет-
Поени+
Поени-
Бод.
Казна
1 ОК ЗАСЛОН, Шабац
2
2
0
4 1 99 83 5
-
2 ЈЕДИНСТВО, Стара Пазова
2
1
1
3 2 97 90 4
-
3 БЛОК-АУТ, БЕОГРАД
2
0
2
0 4 61 84 0
-

ПИОНИРКЕ 2005 - Група Г


# Клуб
Ук
Поб
Пор
Сет+
Сет-
Поени+
Поени-
Бод.
Казна
1 ОК АС БАТАЈНИЦА, Батајница
2
2
0
4 0 84 56 6
-
2 ДУНАВ ВОЛЕЈ, Нови Сад
2
1
1
2 2 75 67 3
-
3 КАКАЊ, Какањ
2
0
2
0 4 48 84 0
-

ПИОНИРКЕ 2005 - Група Х


# Клуб
Ук
Поб
Пор
Сет+
Сет-
Поени+
Поени-
Бод.
Казна
1 ОМЛАДИНАЦ, Нови Бановци
3
3
0
6 1 137 89 8
-
2 ПАРТИЗАН, Сремски Карловци
3
2
1
4 2 114 102 6
-
3 ЦРЊАНСКИ, Београд
3
1
2
3 4 114 125 4
-
4 БРЕЗОВИЦА, Општина Штрпци
3
0
3
0 6 78 127 0
-

ПИОНИРКЕ 2006 - Група А


# Клуб
Ук
Поб
Пор
Сет+
Сет-
Поени+
Поени-
Бод.
Казна
1 ВИЗУРА, Београд
6
6
0
12 0 252 142 18
-
2 ЖОК Футог, Футог
6
4
2
9 5 247 219 12
-
3 ЦРЊАНСКИ, Београд
6
4
2
8 6 253 233 10
-
4 ОЛИМПИК, Загреб
6
3
3
7 6 225 223 10
-
5 ШТРАНД ВОЛЕЈ, Нови Сад
6
3
3
6 7 224 215 8
-
6 Летњиковац Volley, Шабац
6
1
5
2 11 173 261 2
-
7 БЛОК-АУТ 1, Београд
6
0
6
3 12 213 294 3
-

ПИОНИРКЕ 2006 - Група Б


# Клуб
Ук
Поб
Пор
Сет+
Сет-
Поени+
Поени-
Бод.
Казна
1 СРЕМ, Сремска Митровица
6
6
0
12 1 263 132 17
-
2 МЛАДОСТ, НОВИ САД
6
5
1
10 2 237 149 15
-
3 ЛУКА БАР, Бар
6
4
2
9 4 227 187 13
-
4 ЖОК Рума, Рума
6
3
3
6 6 194 197 9
-
5 ЛИБЕРО, Бијељина
6
2
4
4 8 188 216 6
-
6 БЛОК-АУТ 2, Београд
6
1
5
2 10 124 240 3
-
7 ОК ЗАСЛОН, Шабац
6
0
6
0 12 141 253 0
-

КАДЕТИ - Група А


# Клуб
Ук
Поб
Пор
Сет+
Сет-
Поени+
Поени-
Бод.
Казна
1 СРБИЈА, Србија
6
6
0
12 1 265 125 17
-
2 СРЕМ ИТОН, Сремска Митровица
6
5
1
11 2 248 179 16
-
3 ГАЛЕБ, Бар
6
4
2
8 5 235 201 11
-
4 LUCKY STAR, Београд
6
3
3
7 8 259 269 8
-
5 ГРАЧАНИЦА, Грачаница
6
2
4
5 8 199 245 7
-
6 НОВИ САД, Нови Сад
6
1
5
3 10 199 265 4
-
7 КУЛПИН, Кулпин
6
0
6
0 12 131 252 0
-

КАДЕТИ - Група Б


# Клуб
Ук
Поб
Пор
Сет+
Сет-
Поени+
Поени-
Бод.
Казна
1 ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ , Нови Сад
6
6
0
12 0 252 150 18
-
2 ВА 014 BAUWESEN, Ваљево
6
5
1
10 5 274 248 12
-
3 МОК МУРСА, ОСИЈЕК
6
4
2
9 5 262 232 12
-
4 ПАРТИЗАН, Бач
6
2
4
6 8 220 248 8
-
5 СТРАЖИЛОВО, Сремски Карловци
6
2
4
6 10 252 283 6
-
6 ПАРТИЗАН Липљан, Липљан
6
2
4
4 9 224 244 5
-
7 ФУТОГ, Футог
6
0
6
2 12 200 279 2
-

КАДЕТКИЊЕ 2003 - Група А


# Клуб
Ук
Поб
Пор
Сет+
Сет-
Поени+
Поени-
Бод.
Казна
1 Жок Осијек, Осијек
4
4
0
8 0 168 95 12
-
2 БЕОГРАД, Београд
4
2
2
5 5 167 172 6
-
3 ПРОЛЕТЕР, Зрењанин
4
2
2
4 4 137 150 6
-
4 ГРАДИШКА, Градишка
4
1
3
3 6 143 174 4
-
5 ДУНАВ ВОЛЕЈ, Нови Сад
4
1
3
2 7 152 176 2
-

КАДЕТКИЊЕ 2003 - Група Б


# Клуб
Ук
Поб
Пор
Сет+
Сет-
Поени+
Поени-
Бод.
Казна
1 ОМЛАДИНАЦ, Нови Бановци
4
4
0
8 1 185 102 11
-
2 БЛОК-АУТ, БЕОГРАД
4
3
1
7 2 182 130 10
-
3 МЕРКУР, Бачка Паланка
4
1
3
2 6 121 159 3
-
4 Летњиковац Volley, Шабац
4
1
3
2 6 116 164 3
-
5 ХАН ПИЈЕСАК, Хан Пијесак
4
1
3
2 6 113 162 3
-

КАДЕТКИЊЕ 2003 - Група Ц


# Клуб
Ук
Поб
Пор
Сет+
Сет-
Поени+
Поени-
Бод.
Казна
1 СТАР, Нови сад
4
4
0
8 0 171 123 12
-
2 ОК СТЕРИЈА, БЕОГРАД
4
3
1
6 2 158 124 9
-
3 ОК ПРОЛЕТЕР, ЛОЗНИЦА
4
2
2
4 4 130 137 6
-
4 КАКАЊ, Какањ
4
1
3
2 6 135 156 3
-
5 ВОЛЕРО Цирих, Швајцарска
4
0
4
0 8 117 171 0
-

КАДЕТКИЊЕ 2003 - Група Д


# Клуб
Ук
Поб
Пор
Сет+
Сет-
Поени+
Поени-
Бод.
Казна
1 ОК АС БАТАЈНИЦА, Батајница
4
4
0
8 1 178 135 11
-
2 ШТРАНД ВОЛЕЈ, Нови Сад
4
3
1
7 3 184 140 9
-
3 ЖОК Орашје, Орашје
4
2
2
5 5 162 160 6
-
4 ЦРЊАНСКИ, Београд
4
1
3
2 6 115 158 3
-
5 ВИДОВДАН, Грачаница
4
0
4
1 8 134 180 1
-

КАДЕТКИЊЕ 2004 - Група А


# Клуб
Ук
Поб
Пор
Сет+
Сет-
Поени+
Поени-
Бод.
Казна
1 БАГЉАШ 023, Зрењанин
3
3
0
6 0 128 74 9
-
2 ГОРШТАК, Колашин
3
1
2
3 4 128 135 4
-
3 ШТРАНД ВОЛЕЈ, Нови Сад
3
1
2
3 5 129 143 3
-
4 ФЕНИКС ЧУКАРИЧКИ, Београд
3
1
2
2 5 103 136 2
-

КАДЕТКИЊЕ 2004 - Група Б


# Клуб
Ук
Поб
Пор
Сет+
Сет-
Поени+
Поени-
Бод.
Казна
1 БЕОГРАД, Београд
3
3
0
6 1 134 90 8
-
2 КОЗАРА, Градишка
3
2
1
5 2 121 106 7
-
3 ФОК, Нови Сад
3
1
2
2 4 94 121 3
-
4 СРЕМ, Сремска Митровица
3
0
3
0 6 95 127 0
-

probna1


# Клуб
Ук
Поб
Пор
Сет+
Сет-
Поени+
Поени-
Бод.
Казна
1 АПАТИН, Апатин
0
0
0
0 0 0 0 0
-
2 БВЦ СМЕЧ, НОВИ САД
0
0
0
0 0 0 0 0
-
3 БЛОК-АУТ, БЕОГРАД
0
0
0
0 0 0 0 0
-

probna2


# Клуб
Ук
Поб
Пор
Сет+
Сет-
Поени+
Поени-
Бод.
Казна
1 ЖОК Футог 2, Футог
0
0
0
0 0 0 0 0
-
2 ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ , Нови Сад
0
0
0
0 0 0 0 0
-
3 ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ , Нови Сад
0
0
0
0 0 0 0 0
-
4 ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ , Нови Сад
0
0
0
0 0 0 0 0
-

ГРУПА Ф - разигравање 1/2


# Клуб
Ук
Поб
Пор
Сет+
Сет-
Поени+
Поени-
Бод.
Казна
1 ЦРЊАНСКИ, Београд
3
3
0
6 1 140 96 8
-
2 МЛАДИ РАДНИК, Пожаревац
3
2
1
4 2 110 107 6
-
3 СПАС, Београд
3
1
2
3 4 121 133 4
-
4 КЛЕК СРБИЈАШУМЕ, Клек
3
0
3
0 6 92 127 0
-

ГРУПА Г - за пласман 9-17


# Клуб
Ук
Поб
Пор
Сет+
Сет-
Поени+
Поени-
Бод.
Казна
1 СРЕМ ИТОН, Сремска Митровица
4
4
0
8 0 170 67 12
-
2 ОК СПАРТАК Љиг, Љиг
4
3
1
6 2 157 92 9
-
3 СРБИЈА, Србија
4
2
2
4 4 84 97 6
-
4 ВРБАС, Врбас
4
1
3
2 6 95 141 3
-
5 ЦРВЕНА ЗВЕЗДА, Београд
4
0
4
0 8 59 168 0
-

ГРУПА Х - за пласман 9-17


# Клуб
Ук
Поб
Пор
Сет+
Сет-
Поени+
Поени-
Бод.
Казна
1 ПРОЛЕТЕР, Зрењанин
3
3
0
6 0 126 50 9
-
2 БАВАНИШТЕ, Баваниште
3
2
1
4 2 109 99 6
-
3 ДУНАВ ВОЛЕЈ, Нови Сад
3
1
2
2 4 87 106 3
-
4 ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ , Нови Сад
3
0
3
0 6 59 126 0
-

ГРУПА М - разигравање 1/2


# Клуб
Ук
Поб
Пор
Сет+
Сет-
Поени+
Поени-
Бод.
Казна
1 НС ВОЛЕЈ ТИМ, Нови Сад
3
3
0
6 1 133 87 8
-
2 ОК СТЕРИЈА, БЕОГРАД
3
2
1
5 3 137 135 6
-
3 СРЕМ, Сремска Митровица
3
1
2
2 5 106 139 2
-
4 ШТРАНД ВОЛЕЈ, Нови Сад
3
0
3
2 6 131 146 2
-

ГРУПА Н - разигравање 1/2


# Клуб
Ук
Поб
Пор
Сет+
Сет-
Поени+
Поени-
Бод.
Казна
1 ПАРТИЗАН , Београд
3
3
0
6 0 126 102 9
-
2 ОМЛАДИНАЦ, Нови Бановци
3
2
1
4 3 135 114 5
-
3 ОК АС БАТАЈНИЦА, Батајница
3
1
2
2 5 118 129 2
-
4 ОК ЗАСЛОН, Шабац
3
0
3
2 6 116 150 2
-

ГРУПА П - за пласман 9-25


# Клуб
Ук
Поб
Пор
Сет+
Сет-
Поени+
Поени-
Бод.
Казна
1 ЦРВЕНА ЗВИЈЕЗДА, Обудовац
3
3
0
6 1 133 87 8
-
2 ХЕРЦЕГОВИНА, Равни Тополовац
3
2
1
5 2 128 91 7
-
3 ЦРВЕНА ЗВЕЗДА, Београд
3
1
2
2 4 98 118 3
-
4 VC VERGINA, Thessaloniki
3
0
3
0 6 63 126 0
-

ГРУПА Ж - за пласман 9-25


# Клуб
Ук
Поб
Пор
Сет+
Сет-
Поени+
Поени-
Бод.
Казна
1 ВИЗУРА, Београд
3
3
0
6 1 135 90 8
-
2 ЖОК Орашје, Орашје
3
2
1
5 3 136 126 6
-
3 ОК АС Београд, Београд
3
1
2
2 4 96 119 3
-
4 ПАНОНИЈА, Бачка Паланка
3
0
3
1 6 100 132 1
-

ГРУПА Ј - за пласман 9-25


# Клуб
Ук
Поб
Пор
Сет+
Сет-
Поени+
Поени-
Бод.
Казна
1 БЛОК-АУТ, БЕОГРАД
3
2
1
5 2 136 105 7
-
2 ЈЕДИНСТВО, Стара Пазова
3
2
1
4 2 121 88 6
-
3 КАКАЊ, Какањ
3
1
2
2 4 76 84 3
-
4 ДУНАВ ВОЛЕЈ, Нови Сад
3
1
2
2 5 80 136 2
-

ГРУПА К - за пласман 9-25


# Клуб
Ук
Поб
Пор
Сет+
Сет-
Поени+
Поени-
Бод.
Казна
1 ВЕЛЕЖ Невесиње, Невесиње
4
4
0
8 3 199 162 9
-
2 ЖОК НОВИ САД, Нови Сад
4
3
1
7 2 177 148 10
-
3 ПАРТИЗАН, Сремски Карловци
4
2
2
5 4 173 156 7
-
4 ЦРЊАНСКИ, Београд
4
1
3
3 6 146 166 4
-
5 БРЕЗОВИЦА, Општина Штрпци
4
0
4
0 8 108 171 0
-

ГРУПА - четвртфинале


# Клуб
Ук
Поб
Пор
Сет+
Сет-
Поени+
Поени-
Бод.
Казна
1 Б 3,
0
0
0
0 0 0 0 0
-
2 A 4,
0
0
0
0 0 0 0 0
-
3 A 1,
0
0
0
0 0 0 0 0
-
4 Б 4,
0
0
0
0 0 0 0 0
-
5 Б 1,
0
0
0
0 0 0 0 0
-
6 A 2,
0
0
0
0 0 0 0 0
-
7 Б 2,
0
0
0
0 0 0 0 0
-
8 A 3,
0
0
0
0 0 0 0 0
-

ГРУПА - четвртфинале


# Клуб
Ук
Поб
Пор
Сет+
Сет-
Поени+
Поени-
Бод.
Казна
1 Б 4,
0
0
0
0 0 0 0 0
-
2 Б 1,
0
0
0
0 0 0 0 0
-
3 A 2,
0
0
0
0 0 0 0 0
-
4 Б 2,
0
0
0
0 0 0 0 0
-
5 A 3,
0
0
0
0 0 0 0 0
-
6 Б 3,
0
0
0
0 0 0 0 0
-
7 A 4,
0
0
0
0 0 0 0 0
-
8 A 1,
0
0
0
0 0 0 0 0
-

ГРУПА - четвртфинале


# Клуб
Ук
Поб
Пор
Сет+
Сет-
Поени+
Поени-
Бод.
Казна
1 Ц 1,
0
0
0
0 0 0 0 0
-
2 Д 2,
0
0
0
0 0 0 0 0
-
3 A 1,
0
0
0
0 0 0 0 0
-
4 Ц 2,
0
0
0
0 0 0 0 0
-
5 Б 1,
0
0
0
0 0 0 0 0
-
6 A 2,
0
0
0
0 0 0 0 0
-
7 Б 2,
0
0
0
0 0 0 0 0
-
8 Д 1,
0
0
0
0 0 0 0 0
-

ГРУПА - пласман 9-12 места


# Клуб
Ук
Поб
Пор
Сет+
Сет-
Поени+
Поени-
Бод.
Казна
1 ЖОК Орашје, Орашје
1
1
0
2 0 42 20 3
-
2 ОК ПРОЛЕТЕР, ЛОЗНИЦА
1
1
0
2 1 53 41 2
-
3 МЕРКУР, Бачка Паланка
1
0
1
1 2 41 53 1
-
4 ПРОЛЕТЕР, Зрењанин
1
0
1
0 2 20 42 0
-

ГРУПА - пласман 13-16 места


# Клуб
Ук
Поб
Пор
Сет+
Сет-
Поени+
Поени-
Бод.
Казна
1 КАКАЊ, Какањ
1
1
0
2 1 49 52 2
-
2 ЦРЊАНСКИ, Београд
1
1
0
2 1 42 52 2
-
3 ГРАДИШКА, Градишка
1
0
1
1 2 52 42 1
-
4 Летњиковац Volley, Шабац
1
0
1
1 2 52 49 1
-

ГРУПА - пласман 17-20 места


# Клуб
Ук
Поб
Пор
Сет+
Сет-
Поени+
Поени-
Бод.
Казна
1 ВИДОВДАН, Грачаница
1
1
0
2 0 42 35 3
-
2 ВИДОВДАН, Грачаница
1
1
0
2 0 42 35 3
-
3 ДУНАВ ВОЛЕЈ, Нови Сад
1
0
1
0 2 35 42 0
-
4 ХАН ПИЈЕСАК, Хан Пијесак
1
0
1
0 2 0 42 0
-

ГРУПА - четвртфинале


# Клуб
Ук
Поб
Пор
Сет+
Сет-
Поени+
Поени-
Бод.
Казна
1 Б 2,
0
0
0
0 0 0 0 0
-
2 A 3,
0
0
0
0 0 0 0 0
-
3 Б 3,
0
0
0
0 0 0 0 0
-
4 A 4,
0
0
0
0 0 0 0 0
-
5 A 1,
0
0
0
0 0 0 0 0
-
6 Б 4,
0
0
0
0 0 0 0 0
-
7 Б 1,
0
0
0
0 0 0 0 0
-
8 A 2,
0
0
0
0 0 0 0 0
-

ГРУПА - пласман 5 - 8 места


# Клуб
Ук
Поб
Пор
Сет+
Сет-
Поени+
Поени-
Бод.
Казна
1 ШТРАНД ВОЛЕЈ, Нови Сад
1
1
0
2 0 42 19 3
-
2 СРЕМ, Сремска Митровица
1
1
0
2 0 42 28 3
-
3 ГОРШТАК, Колашин
1
0
1
0 2 28 42 0
-
4 ФЕНИКС ЧУКАРИЧКИ, Београд
1
0
1
0 2 19 42 0
-

Мини лига 1-4 место


# Клуб
Ук
Поб
Пор
Сет+
Сет-
Поени+
Поени-
Бод.
Казна
1 ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ 3, Нови Сад
2
2
0
6 3 210 186 5
-
2 КИКИНДА, Кикинда
2
2
0
6 4 216 180 4
-
3 ВЕСТ, Шид
2
0
2
4 6 182 217 2
-
4 СТРАЖИЛОВО, Сремски Карловци
2
0
2
3 6 184 209 1
-

Мини лига 5-8 место


# Клуб
Ук
Поб
Пор
Сет+
Сет-
Поени+
Поени-
Бод.
Казна
1 МЛАДОСТ, Турија
2
2
0
6 2 189 171 5
-
2 КЛЕК СРБИЈАШУМЕ 2, Клек
2
1
1
5 3 183 178 4
-
3 ПАРТИЗАН 2, Бач
1
0
1
0 3 66 76 0
-
4 МЛАДОСТ 1973, Омољица
1
0
1
0 3 64 77 0
-

Мини лига 9-12 место


# Клуб
Ук
Поб
Пор
Сет+
Сет-
Поени+
Поени-
Бод.
Казна
1 ХАЈДУК, Кула
2
2
0
6 2 198 165 6
-
2 ВРБАС, Врбас
2
1
1
4 4 182 181 3
-
3 СЛОВЕН, Рума
2
1
1
4 4 176 186 3
-
4 ИНЂИЈА, Инђија
2
0
2
2 6 170 194 0
-

Мини лига 13-16 место


# Клуб
Ук
Поб
Пор
Сет+
Сет-
Поени+
Поени-
Бод.
Казна
1 ЈЕДИНСТВО 2, Стара Пазова
1
1
0
3 0 75 34 3
-
2 НОВИ САД 2, Нови Сад
1
1
0
3 0 75 36 3
-
3 БОТАФОГО, Нови Сад
1
0
1
0