А група


1. коло    

2 КЛЕК СРБИЈАШУМЕ - Клек
 
- СЛОБОДАН
3 БЛОК-АУТ - БЕОГРАД
Терен 6
2 - 0
(21:9, 21:14)
(42 : 23)
Ок Партизан - Бач
04/01/2018 11:00
ДИФ
4 ОК Пролетер - Баваниште - БАВАНИШТЕ
Терен 6
2 - 0
(21:15, 21:16)
(42 : 31)
ОК Лозница - Лозница
04/01/2018 12:00
ДИФ
5 ОК"БАР VOLLEY" - БАР -ЦРНА ГОРА
Терен 6
0 - 2
(18:21, 14:21)
(32 : 42)
СРЕМ ИТОН - Сремска Митровица
04/01/2018 13:00
ДИФ

2. коло    

6 СРЕМ ИТОН - Сремска Митровица
 
- СЛОБОДАН
7 КЛЕК СРБИЈАШУМЕ - Клек
Терен 6
1 - 2
(15:21, 23:21, 7:15)
(45 : 57)
БЛОК-АУТ - БЕОГРАД
04/01/2018 14:00
ДИФ
8 Ок Партизан - Бач
Терен 6
0 - 2
(14:21, 14:21)
(28 : 42)
ОК Пролетер - Баваниште - БАВАНИШТЕ
04/01/2018 15:00
ДИФ
9 ОК Лозница - Лозница
Терен 6
2 - 0
(21:12, 22:20)
(43 : 32)
ОК"БАР VOLLEY" - БАР -ЦРНА ГОРА
04/01/2018 16:00
ДИФ

3. коло    

10 БЛОК-АУТ - БЕОГРАД
 
- СЛОБОДАН
11 ОК Пролетер - Баваниште - БАВАНИШТЕ
Терен 6
2 - 0
(21:17, 21:14)
(42 : 31)
КЛЕК СРБИЈАШУМЕ - Клек
04/01/2018 17:00
ДИФ
12 ОК"БАР VOLLEY" - БАР -ЦРНА ГОРА
Терен 6
1 - 2
(21:16, 13:21, 7:15)
(41 : 52)
Ок Партизан - Бач
04/01/2018 18:00
ДИФ
13 СРЕМ ИТОН - Сремска Митровица
Терен 6
0 - 2
(17:21, 18:21)
(35 : 42)
ОК Лозница - Лозница
04/01/2018 19:00
ДИФ

4. коло    

14 ОК Лозница - Лозница
 
- СЛОБОДАН
15 КЛЕК СРБИЈАШУМЕ - Клек
Терен 6
2 - 1
(21:23, 22:20, 15:6)
(58 : 49)
ОК"БАР VOLLEY" - БАР -ЦРНА ГОРА
05/01/2018 10:00
ДИФ
16 БЛОК-АУТ - БЕОГРАД
Терен 6
2 - 0
(22:20, 21:13)
(43 : 33)
ОК Пролетер - Баваниште - БАВАНИШТЕ
04/01/2018 20:00
ДИФ
17 Ок Партизан - Бач
Терен 6
1 - 2
(17:21, 21:14, 6:15)
(44 : 50)
СРЕМ ИТОН - Сремска Митровица
05/01/2018 11:00
ДИФ

5. коло    

18 ОК Пролетер - Баваниште - БАВАНИШТЕ
 
- СЛОБОДАН
19 СРЕМ ИТОН - Сремска Митровица
Терен 6
2 - 0
(21:13, 21:12)
(42 : 25)
КЛЕК СРБИЈАШУМЕ - Клек
05/01/2018 14:00
ДИФ
20 ОК"БАР VOLLEY" - БАР -ЦРНА ГОРА
Терен 6
0 - 2
(17:21, 14:21)
(31 : 42)
БЛОК-АУТ - БЕОГРАД
05/01/2018 12:00
ДИФ
21 ОК Лозница - Лозница
Терен 6
2 - 0
(21:15, 21:14)
(42 : 29)
Ок Партизан - Бач
05/01/2018 13:00
ДИФ

6. коло    

22 Ок Партизан - Бач
 
- СЛОБОДАН
23 КЛЕК СРБИЈАШУМЕ - Клек
Терен 6
2 - 0
(21:19, 21:11)
(42 : 30)
ОК Лозница - Лозница
05/01/2018 17:00
ДИФ
24 БЛОК-АУТ - БЕОГРАД
Терен 6
1 - 2
(20:22, 21:16, 2:15)
(43 : 53)
СРЕМ ИТОН - Сремска Митровица
05/01/2018 16:00
ДИФ
25 ОК Пролетер - Баваниште - БАВАНИШТЕ
Терен 6
2 - 0
(21:17, 21:11)
(42 : 28)
ОК"БАР VOLLEY" - БАР -ЦРНА ГОРА
05/01/2018 15:00
ДИФ

7. коло    

26 ОК"БАР VOLLEY" - БАР -ЦРНА ГОРА
 
- СЛОБОДАН
27 Ок Партизан - Бач
Терен 6
1 - 2
(13:21, 21:19, 10:15)
(44 : 55)
КЛЕК СРБИЈАШУМЕ - Клек
05/01/2018 20:00
ДИФ
28 ОК Лозница - Лозница
Терен 6
1 - 2
(21:17, 16:21, 10:15)
(47 : 53)
БЛОК-АУТ - БЕОГРАД
05/01/2018 19:00
ДИФ
29 СРЕМ ИТОН - Сремска Митровица
Терен 6
2 - 0
(21:18, 21:19)
(42 : 37)
ОК Пролетер - Баваниште - БАВАНИШТЕ
05/01/2018 18:00
ДИФ

А група


1. коло    

2 ОК ЖУЖЕМБЕРК - ЖУЖЕМБЕРК
терен 1 централни терен
2 - 0
(21:17, 23:21)
(44 : 38)
ОК ДУНАВ VOLLEY - Нови Сад
04/01/2018 10:00
Спенс
3 ОК Војводина НС семе - Нови Сад
терен 1 централни терен
2 - 0
(21:8, 21:17)
(42 : 25)
Ок Железничар - Београд
04/01/2018 11:00
Спенс
4 ОК СПАРТАК Љиг - Љиг
терен 1 централни терен
2 - 0
(21:19, 22:20)
(43 : 39)
ОК"КЛЕК СРБИЈАШУМЕ" - КЛЕК 23211
04/01/2018 12:00
Спенс

2. коло    

5 ОК ДУНАВ VOLLEY - Нови Сад
терен 1 централни терен
0 - 2
(10:21, 10:21)
(20 : 42)
ОК Војводина НС семе - Нови Сад
04/01/2018 13:00
Спенс
6 ОК"КЛЕК СРБИЈАШУМЕ" - КЛЕК 23211
терен 1 централни терен
2 - 0
(21:10, 21:17)
(42 : 27)
Ок Железничар - Београд
04/01/2018 14:00
Спенс
7 ОК СПАРТАК Љиг - Љиг
терен 1 централни терен
2 - 1
(21:17, 14:21, 15:12)
(50 : 50)
ОК ЖУЖЕМБЕРК - ЖУЖЕМБЕРК
04/01/2018 15:00
Спенс

3. коло    

8 Ок Железничар - Београд
терен 1 централни терен
2 - 0
(21:18, 21:15)
(42 : 33)
ОК ДУНАВ VOLLEY - Нови Сад
04/01/2018 16:00
Спенс
9 ОК ЖУЖЕМБЕРК - ЖУЖЕМБЕРК
терен 1 централни терен
2 - 0
(21:14, 21:16)
(42 : 30)
ОК"КЛЕК СРБИЈАШУМЕ" - КЛЕК 23211
04/01/2018 17:00
Спенс
10 ОК Војводина НС семе - Нови Сад
терен 1 централни терен
2 - 0
(21:19, 21:14)
(42 : 33)
ОК СПАРТАК Љиг - Љиг
04/01/2018 18:00
Спенс

4. коло    

11 ОК"КЛЕК СРБИЈАШУМЕ" - КЛЕК 23211
терен 1 централни терен
2 - 0
(21:7, 21:10)
(42 : 17)
ОК ДУНАВ VOLLEY - Нови Сад
04/01/2018 19:00
Спенс
12 ОК СПАРТАК Љиг - Љиг
терен 1 централни терен
2 - 1
(21:18, 13:21, 17:15)
(51 : 54)
Ок Железничар - Београд
05/01/2018 10:00
Спенс
13 ОК ЖУЖЕМБЕРК - ЖУЖЕМБЕРК
терен 1 централни терен
1 - 2
(21:18, 12:21, 13:15)
(46 : 54)
ОК Војводина НС семе - Нови Сад
05/01/2018 11:00
Спенс

5. коло    

14 ОК Војводина НС семе - Нови Сад
терен 1 централни терен
2 - 0
(23:21, 21:12)
(44 : 33)
ОК"КЛЕК СРБИЈАШУМЕ" - КЛЕК 23211
05/01/2018 13:00
Спенс
15 ОК ДУНАВ VOLLEY - Нови Сад
терен 1 централни терен
0 - 2
(8:21, 14:21)
(22 : 42)
ОК СПАРТАК Љиг - Љиг
05/01/2018 12:00
Спенс
16 Ок Железничар - Београд
терен 1 централни терен
2 - 1
(21:19, 14:21, 15:13)
(50 : 53)
ОК ЖУЖЕМБЕРК - ЖУЖЕМБЕРК
05/01/2018 14:00
Спенс

Б група


1. коло    

2 БЛОК-АУТ - БЕОГРАД
 
- СЛОБОДАН
3 МОК МУРСА - ОСИЈЕК
терен 2
2 - 0
(23:21, 21:19)
(44 : 40)
ОК Војводина НС семе 2 - Нови Сад
04/01/2018 12:00
спенс
4 ОК Нови Сад - Нови Сад
терен 2
0 - 2
(16:21, 12:21)
(28 : 42)
ОК Пролетер - Баваниште - БАВАНИШТЕ
04/01/2018 13:00
спенс

2. коло    

5 ОК Пролетер - Баваниште - БАВАНИШТЕ
 
- СЛОБОДАН
6 БЛОК-АУТ - БЕОГРАД
терен 2
2 - 0
(21:16, 22:20)
(43 : 36)
МОК МУРСА - ОСИЈЕК
04/01/2018 16:00
спенс
7 ОК Војводина НС семе 2 - Нови Сад
терен 2
2 - 0
(21:15, 23:21)
(44 : 36)
ОК Нови Сад - Нови Сад
04/01/2018 17:00
спенс

3. коло    

8 МОК МУРСА - ОСИЈЕК
 
- СЛОБОДАН
9 ОК Нови Сад - Нови Сад
терен 2
0 - 2
(13:21, 9:21)
(22 : 42)
БЛОК-АУТ - БЕОГРАД
04/01/2018 20:00
спенс
10 ОК Пролетер - Баваниште - БАВАНИШТЕ
терен 2
1 - 2
(21:8, 15:21, 14:16)
(50 : 45)
ОК Војводина НС семе 2 - Нови Сад
04/01/2018 21:00
спенс

4. коло    

11 ОК Војводина НС семе 2 - Нови Сад
 
- СЛОБОДАН
12 БЛОК-АУТ - БЕОГРАД
терен 2
2 - 1
(18:21, 21:13, 15:12)
(54 : 46)
ОК Пролетер - Баваниште - БАВАНИШТЕ
05/01/2018 12:00
спенс
13 МОК МУРСА - ОСИЈЕК
терен 2
1 - 2
(17:21, 22:20, 10:15)
(49 : 56)
ОК Нови Сад - Нови Сад
05/01/2018 13:00
спенс

5. коло    

14 ОК Нови Сад - Нови Сад
 
- СЛОБОДАН
15 ОК Војводина НС семе 2 - Нови Сад
терен 1 централни терен
0 - 2
(12:21, 10:21)
(22 : 42)
БЛОК-АУТ - БЕОГРАД
05/01/2018 15:00
спенс
16 ОК Пролетер - Баваниште - БАВАНИШТЕ
терен 1 централни терен
2 - 1
(21:23, 21:15, 15:9)
(57 : 47)
МОК МУРСА - ОСИЈЕК
05/01/2018 16:00
спенс

А група


1. коло    

2 ОК СТЕРИЈА - БЕОГРАД
терен 7
2 - 0
(21:18, 21:10)
(42 : 28)
ЖОК Рума - Рума
04/01/2018 11:00
Ђачко игралиште
3 ОК СПАРТАК Љиг - Љиг
терен 7
2 - 1
(11:21, 21:13, 15:11)
(47 : 45)
ЖОК Клек МД 1 - Клек
04/01/2018 12:00
Ђачко игралиште
4 ШТРАНД ВОЛЕЈ - Нови Сад
терен 7
0 - 2
(12:21, 8:21)
(20 : 42)
МЛАДОСТ - НОВИ САД
04/01/2018 13:00
Ђачко игралиште

2. коло    

5 ЖОК Рума - Рума
терен 7
0 - 2
(16:21, 15:21)
(31 : 42)
МЛАДОСТ - НОВИ САД
04/01/2018 15:00
Ђачко игралиште
6 ОК СТЕРИЈА - БЕОГРАД
терен 7
1 - 2
(21:18, 11:21, 10:15)
(42 : 54)
ОК СПАРТАК Љиг - Љиг
04/01/2018 14:00
Ђачко игралиште
7 ЖОК Клек МД 1 - Клек
терен 7
1 - 2
(21:16, 19:21, 15:17)
(55 : 54)
ШТРАНД ВОЛЕЈ - Нови Сад
04/01/2018 16:00
Ђачко игралиште

3. коло    

8 ОК СПАРТАК Љиг - Љиг
терен 7
2 - 0
(21:19, 21:12)
(42 : 31)
ЖОК Рума - Рума
04/01/2018 17:00
Ђачко игралиште
9 ШТРАНД ВОЛЕЈ - Нови Сад
терен 7
0 - 2
(16:21, 19:21)
(35 : 42)
ОК СТЕРИЈА - БЕОГРАД
02/01/2018 18:00
Ђачко игралиште
10 МЛАДОСТ - НОВИ САД
терен 7
2 - 0
(21:17, 21:16)
(42 : 33)
ЖОК Клек МД 1 - Клек
04/01/2018 19:00
Ђачко игралиште

4. коло    

11 ЖОК Рума - Рума
терен 7
1 - 2
(25:23, 19:21, 10:15)
(54 : 59)
ЖОК Клек МД 1 - Клек
05/01/2018 11:00
Ђачко игралиште
12 ОК СТЕРИЈА - БЕОГРАД
терен 7
0 - 2
(19:21, 19:21)
(38 : 42)
МЛАДОСТ - НОВИ САД
05/01/2018 12:00
Ђачко игралиште
13 ОК СПАРТАК Љиг - Љиг
терен 7
2 - 0
(21:19, 21:13)
(42 : 32)
ШТРАНД ВОЛЕЈ - Нови Сад
05/01/2018 13:00
Ђачко игралиште

5. коло    

14 ШТРАНД ВОЛЕЈ - Нови Сад
терен 7
2 - 0
(22:20, 21:16)
(43 : 36)
ЖОК Рума - Рума
05/01/2018 15:00
Ђачко игралиште
15 ЖОК Клек МД 1 - Клек
терен 7
2 - 0
(21:17, 21:16)
(42 : 33)
ОК СТЕРИЈА - БЕОГРАД
05/01/2018 14:00
Ђачко игралиште
16 МЛАДОСТ - НОВИ САД
терен 7
2 - 0
(21:14, 21:19)
(42 : 33)
ОК СПАРТАК Љиг - Љиг
05/01/2018 16:00
Ђачко игралиште

Б група


1. коло    

2 ОК АС БАТАЈНИЦА - Батајница
терен 8
2 - 0
(21:8, 21:12)
(42 : 20)
ОК ЗАСЛОН - Шабац
04/01/2018 11:00
Ђачко игралиште
3 СПАРТАК - Суботица
терен 8
2 - 0
(21:4, 21:13)
(42 : 17)
ЖОК Клек МД 2 - Клек
04/01/2018 12:00
Ђачко игралиште
4 БЛОК-АУТ - БЕОГРАД
терен 8
1 - 2
(19:21, 21:13, 7:15)
(47 : 49)
ЖОК Футог - Футог
04/01/2018 13:00
Ђачко игралиште

2. коло    

5 ОК ЗАСЛОН - Шабац
терен 8
1 - 2
(9:21, 21:15, 10:15)
(40 : 51)
ЖОК Футог - Футог
04/01/2018 15:00
Ђачко игралиште
6 ОК АС БАТАЈНИЦА - Батајница
терен 8
2 - 0
(21:7, 21:11)
(42 : 18)
СПАРТАК - Суботица
04/01/2018 14:00
Ђачко игралиште
7 ЖОК Клек МД 2 - Клек
терен 8
0 - 2
(20:22, 4:21)
(24 : 43)
БЛОК-АУТ - БЕОГРАД
04/01/2018 16:00
Ђачко игралиште

3. коло    

8 СПАРТАК - Суботица
терен 8
2 - 0
(21:15, 21:14)
(42 : 29)
ОК ЗАСЛОН - Шабац
04/01/2018 17:00
Ђачко игралиште
9 БЛОК-АУТ - БЕОГРАД
терен 8
0 - 2
(16:21, 13:21)
(29 : 42)
ОК АС БАТАЈНИЦА - Батајница
04/01/2018 18:00
Ђачко игралиште
10 ЖОК Футог - Футог
терен 8
2 - 0
(21:7, 21:16)
(42 : 23)
ЖОК Клек МД 2 - Клек
04/01/2018 19:00
Ђачко игралиште

4. коло    

11 ОК ЗАСЛОН - Шабац
терен 8
2 - 0
(21:8, 21:11)
(42 : 19)
ЖОК Клек МД 2 - Клек
05/01/2018 11:00
Ђачко игралиште
12 ОК АС БАТАЈНИЦА - Батајница
терен 8
2 - 1
(21:11, 19:21, 15:8)
(55 : 40)
ЖОК Футог - Футог
05/01/2018 12:00
Ђачко игралиште
13 СПАРТАК - Суботица
терен 8
2 - 0
(21:15, 21:15)
(42 : 30)
БЛОК-АУТ - БЕОГРАД
05/01/2018 13:00
Ђачко игралиште

5. коло    

14 БЛОК-АУТ - БЕОГРАД
терен 8
2 - 0
(21:15, 22:20)
(43 : 35)
ОК ЗАСЛОН - Шабац
05/01/2018 15:00
Ђачко игралиште
15 ЖОК Клек МД 2 - Клек
терен 8
0 - 2
(12:21, 10:21)
(22 : 42)
ОК АС БАТАЈНИЦА - Батајница
05/01/2018 14:00
Ђачко игралиште
16 ЖОК Футог - Футог
терен 8
0 - 2
(16:21, 14:21)
(30 : 42)
СПАРТАК - Суботица
05/01/2018 16:00
Ђачко игралиште

А група


1. коло    

2 ОК АС БАТАЈНИЦА - Батајница
терен 3
2 - 0
(21:11, 21:12)
(42 : 23)
ОК ДУНАВ VOLLEY - Нови Сад
04/01/2018 10:00
спенс
3 Жок Осијек - Осијек
терен 3
0 - 2
(14:21, 14:21)
(28 : 42)
ЖОК Клек МД 1 - Клек
04/01/2018 11:00
спенс
4 БЛОК-АУТ - БЕОГРАД
терен 3
0 - 2
(15:21, 9:21)
(24 : 42)
Ок НС Воллеј теам -стар - Нови сад
04/01/2018 12:00
спенс

2. коло    

5 ОК ДУНАВ VOLLEY - Нови Сад
терен 3
0 - 2
(11:21, 18:21)
(29 : 42)
Ок НС Воллеј теам -стар - Нови сад
04/01/2018 14:00
спенс
6 ОК АС БАТАЈНИЦА - Батајница
терен 3
2 - 0
(21:13, 21:14)
(42 : 27)
Жок Осијек - Осијек
04/01/2018 13:00
спенс
7 ЖОК Клек МД 1 - Клек
терен 3
2 - 0
(21:10, 21:13)
(42 : 23)
БЛОК-АУТ - БЕОГРАД
04/01/2018 15:00
спенс

3. коло    

8 Жок Осијек - Осијек
терен 3
2 - 0
(21:12, 21:12)
(42 : 24)
ОК ДУНАВ VOLLEY - Нови Сад
04/01/2018 16:00
спенс
9 БЛОК-АУТ - БЕОГРАД
терен 3
1 - 2
(14:21, 21:19, 6:15)
(41 : 55)
ОК АС БАТАЈНИЦА - Батајница
04/01/2018 17:00
спенс
10 Ок НС Воллеј теам -стар - Нови сад
терен 3
0 - 2
(15:21, 10:21)
(25 : 42)
ЖОК Клек МД 1 - Клек
04/01/2018 18:00
спенс

4. коло    

11 ОК ДУНАВ VOLLEY - Нови Сад
терен 3
1 - 2
(21:19, 11:21, 7:15)
(39 : 55)
ЖОК Клек МД 1 - Клек
04/01/2018 19:00
спенс
12 ОК АС БАТАЈНИЦА - Батајница
терен 3
2 - 0
(21:14, 21:16)
(42 : 30)
Ок НС Воллеј теам -стар - Нови сад
05/01/2018 10:00
спенс
13 Жок Осијек - Осијек
терен 3
2 - 0
(21:15, 21:8)
(42 : 23)
БЛОК-АУТ - БЕОГРАД
05/01/2018 11:00
спенс

5. коло    

14 БЛОК-АУТ - БЕОГРАД
терен 3
1 - 2
(21:17, 13:21, 16:18)
(50 : 56)
ОК ДУНАВ VOLLEY - Нови Сад
05/01/2018 13:00
спенс
15 ЖОК Клек МД 1 - Клек
терен 3
0 - 2
(16:21, 19:21)
(35 : 42)
ОК АС БАТАЈНИЦА - Батајница
05/01/2018 12:00
спенс
16 Ок НС Воллеј теам -стар - Нови сад
терен 3
1 - 2
(21:14, 13:21, 11:15)
(45 : 50)
Жок Осијек - Осијек
05/01/2018 14:00
спенс

Б група


1. коло    

2 ЖОК НОВИ САД - Нови Сад
 
- СЛОБОДАН
3 ОК СТЕРИЈА - БЕОГРАД
терен 2
1 - 2
(14:21, 21:19, 12:15)
(47 : 55)
ОК ПРОЛЕТЕР - ЛОЗНИЦА
04/01/2018 10:00
спенс
4 Champ 07 - Нови Сад
терен 2
0 - 2
(12:21, 16:21)
(28 : 42)
ОК Инђија - Рума - Рума
04/01/2018 11:00
спенс

2. коло    

5 ОК Инђија - Рума - Рума
 
- СЛОБОДАН
6 ЖОК НОВИ САД - Нови Сад
терен 2
1 - 2
(21:6, 15:21, 13:15)
(49 : 42)
ОК СТЕРИЈА - БЕОГРАД
04/01/2018 14:00
спенс
7 ОК ПРОЛЕТЕР - ЛОЗНИЦА
терен 2
2 - 1
(6:21, 21:15, 15:13)
(42 : 49)
Champ 07 - Нови Сад
04/01/2018 15:00
спенс

3. коло    

8 ОК СТЕРИЈА - БЕОГРАД
 
- СЛОБОДАН
9 Champ 07 - Нови Сад
терен 2
0 - 2
(16:21, 23:25)
(39 : 46)
ЖОК НОВИ САД - Нови Сад
04/01/2018 18:00
спенс
10 ОК Инђија - Рума - Рума
терен 2
2 - 1
(18:21, 21:13, 15:7)
(54 : 41)
ОК ПРОЛЕТЕР - ЛОЗНИЦА
04/01/2018 19:00
спенс

4. коло    

11 ОК ПРОЛЕТЕР - ЛОЗНИЦА
 
- СЛОБОДАН
12 ЖОК НОВИ САД - Нови Сад
терен 2
2 - 0
(21:16, 21:14)
(42 : 30)
ОК Инђија - Рума - Рума
05/01/2018 10:00
спенс
13 ОК СТЕРИЈА - БЕОГРАД
терен 2
1 - 2
(21:12, 13:21, 5:15)
(39 : 48)
Champ 07 - Нови Сад
05/01/2018 11:00
спенс

5. коло    

14 Champ 07 - Нови Сад
 
- СЛОБОДАН
15 ОК ПРОЛЕТЕР - ЛОЗНИЦА
терен 2
0 - 2
(14:21, 10:21)
(24 : 42)
ЖОК НОВИ САД - Нови Сад
05/01/2018 14:00
спенс
16 ОК Инђија - Рума - Рума
терен 2
2 - 1
(19:21, 21:13, 19:17)
(59 : 51)
ОК СТЕРИЈА - БЕОГРАД
05/01/2018 15:00
спенс

A група


1. коло    

2 Одбојкашки клуб "НС-ТИМ" - Нови Сад
 
- СЛОБОДАН
3 Летњиковац Volley - Шабац
Терен 9
2 - 0
(21:10, 21:12)
(42 : 22)
Ок Железничар - Београд
04/01/2018 11:00
Исидора Секулић
4 ОК ХЕРЦЕГОВИНА - Равни Тополовац
Терен 9
1 - 2
(19:21, 21:12, 7:15)
(47 : 48)
БАГЉАШ 023 - Зрењанин
04/01/2018 12:00
Исидора Секулић
5 МЕРКУР - Бачка Паланка
Терен 9
2 - 1
(18:21, 21:19, 15:12)
(54 : 52)
ОК ЗАСЛОН - Шабац
04/01/2018 13:00
Исидора Секулић

2. коло    

6 ОК ЗАСЛОН - Шабац
 
- СЛОБОДАН
7 Одбојкашки клуб "НС-ТИМ" - Нови Сад
Терен 9
0 - 2
(13:21, 17:21)
(30 : 42)
Летњиковац Volley - Шабац
04/01/2018 14:00
Исидора Секулић
8 Ок Железничар - Београд
Терен 9
0 - 2
(13:21, 17:21)
(30 : 42)
ОК ХЕРЦЕГОВИНА - Равни Тополовац
04/01/2018 15:00
Исидора Секулић
9 БАГЉАШ 023 - Зрењанин
Терен 9
2 - 0
(21:13, 21:12)
(42 : 25)
МЕРКУР - Бачка Паланка
04/01/2018 16:00
Исидора Секулић

3. коло    

10 Летњиковац Volley - Шабац
 
- СЛОБОДАН
11 ОК ХЕРЦЕГОВИНА - Равни Тополовац
Терен 9
0 - 2
(11:21, 14:21)
(25 : 42)
Одбојкашки клуб "НС-ТИМ" - Нови Сад
04/01/2018 17:00
Исидора Секулић
12 МЕРКУР - Бачка Паланка
Терен 9
2 - 1
(17:21, 21:10, 15:10)
(53 : 41)
Ок Железничар - Београд
04/01/2018 18:00
Исидора Секулић
13 ОК ЗАСЛОН - Шабац
Терен 9
1 - 2
(21:13, 15:21, 6:15)
(42 : 49)
БАГЉАШ 023 - Зрењанин
04/01/2018 19:00
Исидора Секулић

4. коло    

14 БАГЉАШ 023 - Зрењанин
 
- СЛОБОДАН
15 Одбојкашки клуб "НС-ТИМ" - Нови Сад
Терен 9
2 - 0
(21:9, 21:11)
(42 : 20)
МЕРКУР - Бачка Паланка
04/01/2018 21:00
Исидора Секулић
16 Летњиковац Volley - Шабац
Терен 9
2 - 1
(24:26, 21:12, 15:11)
(60 : 49)
ОК ХЕРЦЕГОВИНА - Равни Тополовац
04/01/2018 20:00
Исидора Секулић
17 Ок Железничар - Београд
Терен 9
0 - 2
(20:22, 5:21)
(25 : 43)
ОК ЗАСЛОН - Шабац
05/01/2018 11:00
Исидора Секулић

5. коло    

18 ОК ХЕРЦЕГОВИНА - Равни Тополовац
 
- СЛОБОДАН
19 ОК ЗАСЛОН - Шабац
Терен 9
0 - 2
(13:21, 12:21)
(25 : 42)
Одбојкашки клуб "НС-ТИМ" - Нови Сад
05/01/2018 13:00
Исидора Секулић
20 МЕРКУР - Бачка Паланка
Терен 9
1 - 2
(17:21, 21:17, 11:15)
(49 : 53)
Летњиковац Volley - Шабац
05/01/2018 12:00
Исидора Секулић
21 БАГЉАШ 023 - Зрењанин
Терен 9
2 - 0
(21:18, 21:11)
(42 : 29)
Ок Железничар - Београд
05/01/2018 14:00
Исидора Секулић

6. коло    

22 Ок Железничар - Београд
 
- СЛОБОДАН
23 Одбојкашки клуб "НС-ТИМ" - Нови Сад
Терен 9
0 - 2
(17:21, 10:21)
(27 : 42)
БАГЉАШ 023 - Зрењанин
05/01/2018 17:00
Исидора Секулић
24 Летњиковац Volley - Шабац
Терен 9
1 - 2
(23:25, 21:15, 14:16)
(58 : 56)
ОК ЗАСЛОН - Шабац
05/01/2018 16:00
Исидора Секулић
25 ОК ХЕРЦЕГОВИНА - Равни Тополовац
Терен 9
0 - 2
(8:21, 18:21)
(26 : 42)
МЕРКУР - Бачка Паланка
05/01/2018 15:00
Исидора Секулић

7. коло    

26 МЕРКУР - Бачка Паланка
 
- СЛОБОДАН
27 Ок Железничар - Београд
Терен 9
1 - 2
(13:21, 21:16, 15:17)
(49 : 54)
Одбојкашки клуб "НС-ТИМ" - Нови Сад
05/01/2018 19:00
Исидора Секулић
28 БАГЉАШ 023 - Зрењанин
Терен 9
2 - 0
(21:8, 22:20)
(43 : 28)
Летњиковац Volley - Шабац
05/01/2018 20:00
Исидора Секулић
29 ОК ЗАСЛОН - Шабац
Терен 9
2 - 0
(21:14, 21:15)
(42 : 29)
ОК ХЕРЦЕГОВИНА - Равни Тополовац
05/01/2018 18:00
Исидора Секулић

А група


1. коло    

2 ОК ЛИНГА - ОСИЈЕК
терен 4
0 - 2
(13:21, 15:21)
(28 : 42)
ОК СОКО - НОВА ГАЈДОБРА
04/01/2018 16:00
спенс
3 СРЕМ - Сремска Митровица
терен 5
2 - 0
(22:20, 21:18)
(43 : 38)
ОК ДУНАВ VOLLEY - Нови Сад
04/01/2018 16:00
спенс
4 ЖОК Футог - Футог
 
- СЛОБОДАН

2. коло    

5 ОК СОКО - НОВА ГАЈДОБРА
терен 4
2 - 0
(21:8, 21:16)
(42 : 24)
СРЕМ - Сремска Митровица
04/01/2018 19:00
спенс
6 ОК ДУНАВ VOLLEY - Нови Сад
 
- СЛОБОДАН
7 ЖОК Футог - Футог
терен 5
2 - 1
(21:7, 18:21, 15:8)
(54 : 36)
ОК ЛИНГА - ОСИЈЕК
04/01/2018 19:00
спенс

3. коло    

8 ОК ДУНАВ VOLLEY - Нови Сад
терен 5
0 - 2
(20:22, 7:21)
(27 : 43)
ОК СОКО - НОВА ГАЈДОБРА
04/01/2018 21:00
спенс
9 ОК ЛИНГА - ОСИЈЕК
 
- СЛОБОДАН
10 СРЕМ - Сремска Митровица
терен 4
2 - 0
(21:16, 21:13)
(42 : 29)
ЖОК Футог - Футог
04/01/2018 21:00
спенс

4. коло    

11 ОК ЛИНГА - ОСИЈЕК
терен 4
2 - 1
(21:15, 23:25, 15:5)
(59 : 45)
СРЕМ - Сремска Митровица
04/01/2018 10:00
Спенс
12 ОК СОКО - НОВА ГАЈДОБРА
 
- СЛОБОДАН
13 ЖОК Футог - Футог
терен 5
1 - 2
(13:21, 21:16, 12:15)
(46 : 52)
ОК ДУНАВ VOLLEY - Нови Сад
04/01/2018 10:00
Спенс

5. коло    

14 ОК СОКО - НОВА ГАЈДОБРА
терен 5
2 - 1
(14:21, 21:15, 15:9)
(50 : 45)
ЖОК Футог - Футог
04/01/2018 13:00
спенс
15 ОК ДУНАВ VOLLEY - Нови Сад
терен 4
2 - 0
(21:14, 21:10)
(42 : 24)
ОК ЛИНГА - ОСИЈЕК
04/01/2018 13:00
спенс
16 СРЕМ - Сремска Митровица
 
- СЛОБОДАН

Б група


1. коло    

2 БВЦ СМЕЧ - НОВИ САД
терен 5
0 - 2
(19:21, 7:21)
(26 : 42)
СТАР - Нови сад
04/01/2018 14:00
Спенс
3 ЖОК,,Градишка,, - Градишка,Р.Српска,(Б и Х)
терен 5
2 - 0
(21:16, 22:20)
(43 : 36)
ОК Пролетер 1 - Зрењанин
04/01/2018 15:00
Спенс

2. коло    

4 СТАР - Нови сад
терен 5
0 - 2
(19:21, 19:21)
(38 : 42)
ОК Пролетер 1 - Зрењанин
04/01/2018 18:00
Спенс
5 БВЦ СМЕЧ - НОВИ САД
терен 5
0 - 2
(5:21, 13:21)
(18 : 42)
ЖОК,,Градишка,, - Градишка,Р.Српска,(Б и Х)
04/01/2018 17:00
Спенс

3. коло    

6 ЖОК,,Градишка,, - Градишка,Р.Српска,(Б и Х)
терен 5
0 - 2
(17:21, 15:21)
(32 : 42)
СТАР - Нови сад
04/01/2018 11:00
Спенс
7 ОК Пролетер 1 - Зрењанин
терен 5
2 - 0
(21:10, 21:14)
(42 : 24)
БВЦ СМЕЧ - НОВИ САД
04/01/2018 12:00
Спенс

Ц група


1. коло    

2 ОК АС БАТАЈНИЦА - Батајница
терен 10
2 - 0
(21:14, 21:16)
(42 : 30)
Champ 07 - Нови Сад
04/01/2018 11:00
Исидора Секулић
3 ФОК - Нови Сад
терен 10
2 - 0
(21:7, 21:4)
(42 : 11)
ОК ЗАСЛОН - Шабац
04/01/2018 12:00
Исидора Секулић

2. коло    

4 Champ 07 - Нови Сад
терен 10
2 - 0
(21:7, 21:6)
(42 : 13)
ОК ЗАСЛОН - Шабац
04/01/2018 14:00
Исидора Секулић
5 ОК АС БАТАЈНИЦА - Батајница
терен 10
2 - 0
(21:15, 24:22)
(45 : 37)
ФОК - Нови Сад
04/01/2018 15:00
Исидора Секулић

3. коло    

6 ФОК - Нови Сад
терен 5
0 - 2
(8:21, 11:21)
(19 : 42)
Champ 07 - Нови Сад
04/01/2018 20:00
Спенс
7 ОК ЗАСЛОН - Шабац
терен 4
0 - 2
(14:21, 6:21)
(20 : 42)
ОК АС БАТАЈНИЦА - Батајница
04/01/2018 20:00
Спенс

Д група


1. коло    

2 ЖОК Орашје - Орашје
терен 4
2 - 0
(21:14, 21:15)
(42 : 29)
ОК Пролетер 2 - Зрењанин
04/01/2018 11:00
Спенс
3 ОК АС Београд - Београд
терен 4
2 - 0
(21:6, 21:11)
(42 : 17)
ОК Богатић - Богатић
04/01/2018 12:00
Спенс

2. коло    

4 ОК Пролетер 2 - Зрењанин
терен 4
2 - 0
(21:13, 21:13)
(42 : 26)
ОК Богатић - Богатић
04/01/2018 14:00
Спенс
5 ЖОК Орашје - Орашје
терен 4
0 - 2
(7:21, 6:21)
(13 : 42)
ОК АС Београд - Београд
04/01/2018 15:00
Спенс

3. коло    

6 ОК АС Београд - Београд
терен 4
2 - 0
(21:10, 21:4)
(42 : 14)
ОК Пролетер 2 - Зрењанин
04/01/2018 17:00
Спенс
7 ОК Богатић - Богатић
терен 4
0 - 2
(14:21, 14:21)
(28 : 42)
ЖОК Орашје - Орашје
04/01/2018 18:00
Спенс

Е група - четвртфинале


1. коло    

2 ОК СОКО - НОВА ГАЈДОБРА
 
2 - 0
(21:6, 21:17)
(42 : 23)
ЖОК Орашје - Орашје
05/01/2018 10:00
спенс,терен 4
3 СРЕМ - Сремска Митровица
 
0 - 2
(10:21, 17:21)
(27 : 42)
ОК АС Београд - Београд
05/01/2018 11:00
спенс,терен 4

2. коло    

4 ЖОК Орашје - Орашје
 
1 - 2
(14:21, 21:14, 2:15)
(37 : 50)
ОК АС Београд - Београд
05/01/2018 14:00
спенс,терен 4
5 ОК СОКО - НОВА ГАЈДОБРА
 
2 - 0
(21:12, 21:18)
(42 : 30)
СРЕМ - Сремска Митровица
05/01/2018 15:00
спенс,терен 4

3. коло    

6 СРЕМ - Сремска Митровица
 
2 - 1
(21:10, 16:21, 15:8)
(52 : 39)
ЖОК Орашје - Орашје
05/01/2018 18:00
спенс,терен 4
7 ОК АС Београд - Београд
 
2 - 1
(21:12, 20:22, 15:11)
(56 : 45)
ОК СОКО - НОВА ГАЈДОБРА
05/01/2018 19:00
спенс,терен 4

Ф група- четвртфинале


1. коло    

2 СТАР - Нови сад
 
2 - 0
(21:6, 21:16)
(42 : 22)
Champ 07 - Нови Сад
05/01/2018 12:00
спенс,терен 4
3 ЖОК,,Градишка,, - Градишка,Р.Српска,(Б и Х)
 
2 - 0
(21:18, 21:13)
(42 : 31)
ОК АС БАТАЈНИЦА - Батајница
05/01/2018 13:00
спенс,терен 4

2. коло    

4 Champ 07 - Нови Сад
 
0 - 2
(8:21, 20:22)
(28 : 43)
ОК АС БАТАЈНИЦА - Батајница
05/01/2018 16:00
спенс,терен 4
5 СТАР - Нови сад
 
1 - 2
(17:21, 21:18, 12:15)
(50 : 54)
ЖОК,,Градишка,, - Градишка,Р.Српска,(Б и Х)
05/01/2018 17:00
спенс,терен 4

3. коло    

6 ЖОК,,Градишка,, - Градишка,Р.Српска,(Б и Х)
 
2 - 1
(21:19, 19:21, 15:10)
(55 : 50)
Champ 07 - Нови Сад
05/01/2018 20:00
спенс,терен 4
7 ОК АС БАТАЈНИЦА - Батајница
 
0 - 2
(19:21, 17:21)
(36 : 42)
СТАР - Нови сад
05/01/2018 21:00
спенс,терен 4

Г група - разигравање 9-17 места


1. коло    

2 ОК ДУНАВ VOLLEY - Нови Сад
 
- СЛОБОДАН
3 ЖОК Футог - Футог
 
2 - 1
(14:21, 21:15, 15:4)
(50 : 40)
ОК Богатић - Богатић
05/01/2018 10:00
спенс, терен 5
4 ОК ЛИНГА - ОСИЈЕК
 
2 - 1
(21:19, 16:21, 15:8)
(52 : 48)
ОК Пролетер 2 - Зрењанин
05/01/2018 11:00
спенс, терен 5

2. коло    

5 ОК Пролетер 2 - Зрењанин
 
- СЛОБОДАН
6 ОК ДУНАВ VOLLEY - Нови Сад
Резултат се преноси из претходног дана
2 - 1
(21:13, 16:21, 15:12)
(52 : 46)
ЖОК Футог - Футог
7 ОК Богатић - Богатић
 
0 - 2
(12:21, 15:21)
(27 : 42)
ОК ЛИНГА - ОСИЈЕК
05/01/2018 14:00
спенс, терен 5

3. коло    

8 ЖОК Футог - Футог
 
- СЛОБОДАН
9 ОК ЛИНГА - ОСИЈЕК
Резултат се преноси из претходног дана
0 - 2
(14:21, 10:21)
(24 : 42)
ОК ДУНАВ VOLLEY - Нови Сад
10 ОК Пролетер 2 - Зрењанин
Резултат се преноси из претходног дана
2 - 0
(21:13, 21:13)
(42 : 26)
ОК Богатић - Богатић

4. коло    

11 ОК Богатић - Богатић
 
- СЛОБОДАН
12 ОК ДУНАВ VOLLEY - Нови Сад
 
2 - 0
(22:20, 21:9)
(43 : 29)
ОК Пролетер 2 - Зрењанин
05/01/2018 15:00
спенс , терен 5
13 ЖОК Футог - Футог
Резултат се преноси из претходног дана
2 - 1
(21:7, 18:21, 15:8)
(54 : 36)
ОК ЛИНГА - ОСИЈЕК

5. коло    

14 ОК ЛИНГА - ОСИЈЕК
 
- СЛОБОДАН
15 ОК Богатић - Богатић
 
0 - 2
(7:21, 7:21)
(14 : 42)
ОК ДУНАВ VOLLEY - Нови Сад
05/01/2018 18:00
спенс , терен 5
16 ОК Пролетер 2 - Зрењанин
 
1 - 2
(21:18, 12:21, 11:15)
(44 : 54)
ЖОК Футог - Футог
05/01/2018 19:00
спенс , терен 5

Х група - разигравање 9-17 места


1. коло    

2 ОК Пролетер 1 - Зрењанин
 
2 - 0
(21:16, 21:7)
(42 : 23)
ОК ЗАСЛОН - Шабац
05/01/2018 12:00
спенс , терен 5
3 БВЦ СМЕЧ - НОВИ САД
 
2 - 1
(21:12, 14:21, 15:5)
(50 : 38)
ФОК - Нови Сад
05/01/2018 13:00
спенс , терен 5

2. коло    

4 ОК ЗАСЛОН - Шабац
 
0 - 2
(12:21, 10:21)
(22 : 42)
ФОК - Нови Сад
05/01/2018 16:00
спенс , терен 5
5 ОК Пролетер 1 - Зрењанин
 
2 - 0
(21:15, 21:8)
(42 : 23)
БВЦ СМЕЧ - НОВИ САД
05/01/2018 17:00
спенс , терен 5

3. коло    

6 БВЦ СМЕЧ - НОВИ САД
 
1 - 2
(21:8, 17:21, 14:16)
(52 : 45)
ОК ЗАСЛОН - Шабац
05/01/2018 20:00
спенс , терен 5
7 ФОК - Нови Сад
 
0 - 2
(11:21, 17:21)
(28 : 42)
ОК Пролетер 1 - Зрењанин
05/01/2018 21:00
спенс , терен 5

четвртфинале


1. коло    

2 ОК Војводина НС семе - Нови Сад
 
- Б 4 -
3 ОК СПАРТАК Љиг - Љиг
 
- Б 3 -
4 ОК ЖУЖЕМБЕРК - ЖУЖЕМБЕРК
 
- Б 2 -
5 Ок Железничар - Београд
 
0 - 2
(13:21, 14:21)
(27 : 42)
БЛОК-АУТ - БЕОГРАД

2. коло    

6 Б 4 -
 
- БЛОК-АУТ - БЕОГРАД
7 ОК Војводина НС семе - Нови Сад
 
- ОК СПАРТАК Љиг - Љиг
8 Б 3 -
 
- ОК ЖУЖЕМБЕРК - ЖУЖЕМБЕРК
9 Б 2 -
 
- Ок Железничар - Београд

3. коло    

10 ОК СПАРТАК Љиг - Љиг
 
- Б 4 -
11 ОК ЖУЖЕМБЕРК - ЖУЖЕМБЕРК
 
- ОК Војводина НС семе - Нови Сад
12 Ок Железничар - Београд
 
- Б 3 -
13 БЛОК-АУТ - БЕОГРАД
 
- Б 2 -

4. коло    

14 Б 4 -
 
- Б 2 -
15 ОК Војводина НС семе - Нови Сад
 
- Ок Железничар - Београд
16 ОК СПАРТАК Љиг - Љиг
 
- ОК ЖУЖЕМБЕРК - ЖУЖЕМБЕРК
17 Б 3 -
 
- БЛОК-АУТ - БЕОГРАД

5. коло    

18 ОК ЖУЖЕМБЕРК - ЖУЖЕМБЕРК
 
- Б 4 -
19 БЛОК-АУТ - БЕОГРАД
 
- ОК Војводина НС семе - Нови Сад
20 Ок Железничар - Београд
 
- ОК СПАРТАК Љиг - Љиг
21 Б 2 -
 
- Б 3 -

6. коло    

22 Б 4 -
 
- Б 3 -
23 ОК Војводина НС семе - Нови Сад
 
- Б 2 -
24 ОК СПАРТАК Љиг - Љиг
 
- БЛОК-АУТ - БЕОГРАД
25 ОК ЖУЖЕМБЕРК - ЖУЖЕМБЕРК
 
- Ок Железничар - Београд

7. коло    

26 Ок Железничар - Београд
 
- Б 4 -
27 Б 3 -
 
- ОК Војводина НС семе - Нови Сад
28 Б 2 -
 
- ОК СПАРТАК Љиг - Љиг
29 БЛОК-АУТ - БЕОГРАД
 
- ОК ЖУЖЕМБЕРК - ЖУЖЕМБЕРК

разигравање за 9 место


1. коло    

2 ОК Нови Сад - Нови Сад
 
0 - 2
(13:21, 13:21)
(26 : 42)
ОК"КЛЕК СРБИЈАШУМЕ" - КЛЕК 23211
05/01/2018 19:00
спенс ,терен 3

Разигравање за 9 место


1. коло    

2 ОК ДУНАВ VOLLEY - Нови Сад
 
2 - 1
(22:20, 9:21, 15:12)
(46 : 53)
Champ 07 - Нови Сад
05/01/2018 18:00
спенс ,терен 3

Сениорке


1. коло    

701 ВОЛЕЈСТАРС - Кљајићево
Јовановић Весна - Ђурић Никола
Д: Поповић Милош
0 - 3
(24:26, 21:25, 10:25)
(55 : 76)
МЛАДОСТ - Нова Пазова
13/10/2018 16:00
Сомбор, СХ Мостонга
702 ПАРТИЗАН - Сремски Карловци
Шаш Андреа - Јокић Јелена
Д/К: Витасовић Гордана
2 - 3
(25:17, 22:25, 19:25, 25:23, 8:15)
(99 : 105)
СЛАВИЈА - Нови Сад
13/10/2018 18:00
Ср.Карловци, ОШ 23 Октобар
703 НОВИ САД - Нови Сад
Лазић Милош - Петровић Иван
Д/К. Ковачић Зоран
3 - 0
(25:19, 25:12, 25:12)
(75 : 43)
ПАНОНИЈА - Бачка Паланка
13/10/2018 15:00
Нови Сад, СПЦ Војводина
704 ЕЛАН ВОЛЕЈ - Србобран
Мастиловић Горана - Пејовић Бојан
Д/К: Ђуричин Александар
3 - 1
(25:16, 15:25, 25:17, 25:22)
(90 : 80)
ОДБОЈКА 013 - Панчево
14/10/2018 17:00
Србобран, СХ Србобран
705 ФУТОГ ВЕСТ - Футог
Мастиловић Горана - Јовановић Весна
Д/К: Ђуричин Александар
3 - 1
(25:22, 25:15, 24:26, 25:21)
(99 : 84)
ЛАВОВИ 07 - Нови Сад
11/10/2018 18:00
Футог, СХ Футог

2. коло    

706 МЛАДОСТ - Нова Пазова
Лазаревић Марија - Лазић Милош
Д/К: Ковачевић Зоран
2 - 3
(24:26, 25:21, 25:12, 23:25, 4:15)
(101 : 99)
ЛАВОВИ 07 - Нови Сад
21/10/2018 15:00
Нова Пазова, СХ Нова Пазова
707 ВОЛЕЈСТАРС - Кљајићево
Ивић Бојана - Стојановић Никола
Д: Поповић Милош
1 - 3
(14:25, 16:25, 25:22, 19:25)
(74 : 97)
ПАРТИЗАН - Сремски Карловци
20/10/2018 16:00
Сомбор, СХ Мостонга
708 СЛАВИЈА - Нови Сад
Ђурић Никола - Анђелковић Војислав
Д/К: Ковачић Зоран
0 - 3
(9:25, 22:25, 17:25)
(48 : 75)
НОВИ САД - Нови Сад
21/10/2018 20:00
Петроварадин, СХ Петроварадин
709 ПАНОНИЈА - Бачка Паланка
Дивијачки Маријана - Јовановић Весна
Д/К: Танасковић Горан
3 - 1
(24:26, 25:17, 25:19, 25:13)
(99 : 75)
ЕЛАН ВОЛЕЈ - Србобран
20/10/2018 17:00
Бачка Паланка, СХ Тиквара
710 ОДБОЈКА 013 - Панчево
Пантић Милица - Мирков Марија
Д/К: Шибул Милорад
0 - 3
(18:25, 18:25, 13:25)
(49 : 75)
ФУТОГ ВЕСТ - Футог
21/10/2018 20:00
Панчево, СХ Стрелиште

3. коло    

711 ПАРТИЗАН - Сремски Карловци
Јовановић Весна - Тришић Страхиња
Д/К: Ковачић Зоран
1 - 3
(25:15, 22:25, 22:25, 17:25)
(86 : 90)
МЛАДОСТ - Нова Пазова
26/10/2018 21:00
Ср.Карловци, ОШ 23 Октобар
712 НОВИ САД - Нови Сад
Јокић Јелена - Коларевић Милица
Д/К: Берковић Мирослав
3 - 1
(22:25, 25:19, 25:16, 25:12)
(97 : 72)
ВОЛЕЈСТАРС - Кљајићево
27/10/2018 12:00
Нови Сад, СПЦ Војводина - мала сала
713 ЕЛАН ВОЛЕЈ - Србобран
Николић Милан - Стојановић Никола
Д/К: Ковачић Зоран
2 - 3
(25:16, 19:25, 25:20, 21:25, 12:15)
(102 : 101)
СЛАВИЈА - Нови Сад
27/10/2018 19:00
Турија, СХ Турија
714 ФУТОГ ВЕСТ - Футог
Лазаревић Марија - Петровић Иван
Д/К: Ђуричин Александар
3 - 0
(25:11, 25:18, 25:4)
(75 : 33)
ПАНОНИЈА - Бачка Паланка
27/10/2018 14:00
Футог, СХ Футог
715 ЛАВОВИ 07 - Нови Сад
Ђурђевић Никола - Лазић Милош
Д/К: Витасовић Гордана
3 - 1
(25:16, 25:15, 17:25, 25:18)
(92 : 74)
ОДБОЈКА 013 - Панчево
28/10/2018 14:15
Ср.Каменица, СХ Едуконс

4. коло    

716 МЛАДОСТ - Нова Пазова
Петровић Иван - Лазаревић Марија
Д/К: Балинт Роберт
3 - 1
(25:13, 25:14, 23:25, 25:23)
(98 : 75)
ОДБОЈКА 013 - Панчево
04/11/2018 17:00
Нова Пазова, СХ Нова Пазова
717 ВОЛЕЈСТАРС - Кљајићево
Вранић Милка - Анђелковић Војислав
Д: Поповић Милош
3 - 2
(18:25, 25:20, 13:25, 25:21, 15:10)
(96 : 101)
ЕЛАН ВОЛЕЈ - Србобран
04/11/2018 15:00
Сомбор, СХ Мостонга
718 ПАРТИЗАН - Сремски Карловци
Јелисавац Јован - Шаш Андреа
Д: Антонић Синиша
2 - 3
(25:22, 13:25, 23:25, 25:19, 9:15)
(95 : 106)
НОВИ САД - Нови Сад
03/11/2018 16:00
Ср.Карловци, ОШ 23 Октобар
719 СЛАВИЈА - Нови Сад
Коларевић Милица - Јокић Јелена
Д/К: Ковачић Зоран
0 - 3
(18:25, 12:25, 18:25)
(48 : 75)
ФУТОГ ВЕСТ - Футог
04/11/2018 20:00
Хала спортова, Петроварадин
720 ПАНОНИЈА - Бачка Паланка
Лазић Милош - Ђурђевић Никола
Д: Шомоши Шандор
3 - 1
(18:25, 25:22, 25:20, 25:14)
(93 : 81)
ЛАВОВИ 07 - Нови Сад
03/11/2018 16:00
Бачка Паланка, СХ Тиквара

5. коло    

721 НОВИ САД - Нови Сад
Јовановић Весна - Ђурђевић Никола
Д/К: Ђуричин Александар
3 - 0
(25:18, 25:20, 25:20)
(75 : 58)
МЛАДОСТ - Нова Пазова
11/11/2018 12:00
Нови Сад, СПЦ Војводина - мала сала
722 ФУТОГ ВЕСТ - Футог
Марковић Марија - Вранић Милка
Д/К: Глушац Горан
3 - 0
(25:16, 25:18, 25:14)
(75 : 48)
ВОЛЕЈСТАРС - Кљајићево
13/11/2018 19:00
Футог, СХ Футог
723 ЕЛАН ВОЛЕЈ - Србобран
Анђелковић Војислав - Томић Ивана
Д: Шомоши Шандор
2 - 3
(26:24, 25:23, 21:25, 19:25, 10:15)
(101 : 112)
ПАРТИЗАН - Сремски Карловци
11/11/2018 16:00
Србобран, СХ Србобран
724 ЛАВОВИ 07 - Нови Сад
Мастиловић Горана - Тришић Страхиња
Д/К: Милаковић Јелена
3 - 1
(25:13, 20:25, 25:18, 25:22)
(95 : 78)
СЛАВИЈА - Нови Сад
11/11/2018 14:15
Ср.Каменица, СХ Едуконс
725 ОДБОЈКА 013 - Панчево
Јокић Јелена - Шаш Андреа
Д/К: Савановић Новак
2 - 3
(10:25, 18:25, 25:16, 25:18, 16:18)
(94 : 102)
ПАНОНИЈА - Бачка Паланка
11/11/2018 14:15
Панчево, СХ Стрелиште

6. коло    

726 МЛАДОСТ - Нова Пазова
Мирков Марија - Коларевић Милица
Д/К: Ћурић Благоје
3 - 2
(11:25, 25:20, 18:25, 25:10, 15:7)
(94 : 87)
ПАНОНИЈА - Бачка Паланка
17/11/2018 20:00
Нова Пазова, СХ Нова Пазова
727 ВОЛЕЈСТАРС - Кљајићево
Стојановић Никола - Ивић Бојана
Д: Поповић Милош
0 - 3
(19:25, 14:25, 21:25)
(54 : 75)
ЛАВОВИ 07 - Нови Сад
18/11/2018 15:00
Сомбор, СХ Мостонга
728 ПАРТИЗАН - Сремски Карловци
Тришић Страхиња - Марковић Марија
Д: Антонић Синиша
2 - 3
(10:25, 25:13, 23:25, 25:18, 9:15)
(92 : 96)
ФУТОГ ВЕСТ - Футог
17/11/2018 19:00
Ср.Карловци, ОШ 23 Октобар
729 НОВИ САД - Нови Сад
Шаш Андреа - Дубљевић Милица
Д/К: Ђуричин Александар
3 - 0
(25:20, 25:14, 25:13)
(75 : 47)
ЕЛАН ВОЛЕЈ - Србобран
17/11/2018 13:00
Нови Сад, СПЦ Војводина - велика сала
730 СЛАВИЈА - Нови Сад
Анђелковић Војислав - Дивијачки Маријана
Д/К: Витасовић Гордана
1 - 3
(25:15, 20:25, 20:25, 19:25)
(84 : 90)
ОДБОЈКА 013 - Панчево
18/11/2018 20:00
Петроварадин, Хала спортова

7. коло    

731 ЕЛАН ВОЛЕЈ - Србобран
Марковић Марија - Тансковић Стеван
Д/К: Милаковић Јелена
1 - 3
(25:18, 21:25, 19:25, 14:25)
(79 : 93)
МЛАДОСТ - Нова Пазова
25/11/2018 15:30
Србобран, СХ Србобран
732 ОДБОЈКА 013 - Панчево
Јелисавац Јован - Шаш Андреа
К/Д: Шапић Марјан
3 - 2
(16:25, 19:25, 27:25, 25:18, 15:9)
(102 : 102)
ВОЛЕЈСТАРС - Кљајићево
25/11/2018 12:00
Панчево, СХ Стрелиште
733 ЛАВОВИ 07 - Нови Сад
Лончар Александар - Анђелковић Војислав
Д: Шомоши Шандор
3 - 2
(25:20, 25:20, 23:25, 18:25, 15:10)
(106 : 100)
ПАРТИЗАН - Сремски Карловци
25/11/2018 14:15
Ср.Каменица, СХ Едуконс
734 ФУТОГ ВЕСТ - Футог
Јовановић Весна - Тришић Страхиња
Д: Хардомеља Владимир
0 - 3
(26:28, 20:25, 19:25)
(65 : 78)
НОВИ САД - Нови Сад
25/11/2018 21:00
Футог, СХ Футог
735 ПАНОНИЈА - Бачка Паланка
Дубљевић Милица - Вранић Милка
К/Д: Танасковић Горан
3 - 0
(25:22, 25:12, 25:22)
(75 : 56)
СЛАВИЈА - Нови Сад
24/11/2018 18:00
Бачка Паланка, СХ Тиквара

8. коло    

736 МЛАДОСТ - Нова Пазова
Коларевић Милица - Шаш Андреа
Д: Хардомеља Владимир
1 - 3
(18:25, 25:11, 21:25, 31:33)
(95 : 94)
СЛАВИЈА - Нови Сад
01/12/2018 19:30
Нова Пазова, СХ Нова Пазова
737 ВОЛЕЈСТАРС - Кљајићево
Лазић Милош - Петровић Иван
Д: Поповић Милош
2 - 3
(18:25, 25:23, 25:17, 20:25, 11:15)
(99 : 105)
ПАНОНИЈА - Бачка Паланка
01/12/2018 16:00
Сомбор, СХ Мостонга
738 ПАРТИЗАН - Сремски Карловци
Дубљевић Милица - Мастиловић Горана
Д/К: Милаковић Јелена
3 - 0
(25:20, 25:22, 25:20)
(75 : 62)
ОДБОЈКА 013 - Панчево
01/12/2018 18:00
Ср.Карловци, ОШ 23 Октобар
739 НОВИ САД - Нови Сад
Нешић Марија - Милинковић Урош
Д/К: Витасовић Гордана
3 - 0
(25:15, 25:11, 25:15)
(75 : 41)
ЛАВОВИ 07 - Нови Сад
02/12/2018 17:00
Нови Сад, СПЦ Војводина - велика сала
740 ЕЛАН ВОЛЕЈ - Србобран
Стојановић Никола - Николић Милан
Д: Шомоши Шандор
0 - 3
(25:27, 16:25, 17:25)
(58 : 77)
ФУТОГ ВЕСТ - Футог
02/12/2018 15:30
Србобран, СХ Србобран

9. коло    

741 ФУТОГ ВЕСТ - Футог
Ђурђевић Никола - Лазић Милош
Д/К: Милаковић Јелена
3 - 0
(25:12, 25:15, 25:20)
(75 : 47)
МЛАДОСТ - Нова Пазова
10/12/2018 20:30
Футог, СХ Футог
742 СЛАВИЈА - Нови Сад
Масиловић Горана - Томић Ивана
Д: Хардомеља Владимир
0 - 3
(18:25, 13:25, 21:25)
(52 : 75)
ВОЛЕЈСТАРС - Кљајићево
09/12/2018 19:00
Петроварадин, Хала спортова
743 ПАНОНИЈА - Бачка Паланка
Лончар Александар - Марковић Марија
Д/К: Ђуричин Александар
1 - 3
(25:14, 17:25, 22:25, 23:25)
(87 : 89)
ПАРТИЗАН - Сремски Карловци
08/12/2018 18:00
Бачка Паланка, СХ Тиквара
744 ОДБОЈКА 013 - Панчево
Ђурић Никола - Јовановић Весна
Д/К: Шибул Милорад
1 - 3
(15:25, 25:21, 12:25, 17:25)
(69 : 96)
НОВИ САД - Нови Сад
08/12/2018 18:00
Банатско Ново Село, Хала спортова
745 ЛАВОВИ 07 - Нови Сад
Шаш Андреа - Јокић Јелена
Д/К: Витасовић Гордана
3 - 2
(15:25, 25:12, 12:25, 25:15, 15:5)
(92 : 82)
ЕЛАН ВОЛЕЈ - Србобран
09/12/2018 14:15
Ср.Каменица, СХ Едуконс

10. коло    

746 МЛАДОСТ - Нова Пазова
Јокић Јелена - Коларевић Милица
Д/К: Ковачић Зоран
3 - 2
(20:25, 25:21, 22:25, 25:16, 15:11)
(107 : 98)
ВОЛЕЈСТАРС - Кљајићево
10/02/2019 20:00
Нова Пазова, СХ Нова Пазова
747 СЛАВИЈА - Нови Сад
Лазић Милош - Ђурђевић Никола
Д/К: Ћурић Благоје
3 - 0
(25:13, 27:25, 25:15)
(77 : 53)
ПАРТИЗАН - Сремски Карловци
10/02/2019 19:00
Петроварадин, Хала спортова
748 ПАНОНИЈА - Бачка Паланка
Томић Ивана - Вранић Милка
Д/К: Ђуричин Александар
0 - 3
(19:25, 29:31, 14:25)
(62 : 81)
НОВИ САД - Нови Сад
09/02/2019 16:00
Бачка Паланка, СХ Тиквара
749 ОДБОЈКА 013 - Панчево
Плавшић Драгана - Жарић Михаило
Д/К: Савановић Новак
3 - 2
(23:25, 25:16, 25:20, 22:25, 15:9)
(110 : 95)
ЕЛАН ВОЛЕЈ - Србобран
10/02/2019 12:00
Панчево, СХ Стрелиште
750 ЛАВОВИ 07 - Нови Сад
Тришић Страхиња - Танасковић Стеван
Д/К: Витасовић Гордана
3 - 2
(23:25, 25:23, 20:25, 26:24, 15:13)
(109 : 110)
ФУТОГ ВЕСТ - Футог
10/02/2019 14:00
Ср.Каменица, СХ Едуконс

11. коло    

751 ЛАВОВИ 07 - Нови Сад
Вранић Милка - Јовановић Весна
Д/К: Витасовић Гордана
3 - 0
(25:21, 25:18, 25:16)
(75 : 55)
МЛАДОСТ - Нова Пазова
15/02/2019 15:30
Ср.Каменица, СХ Едуконс
752 ПАРТИЗАН - Сремски Карловци
Шаш Андреа - Коларевић Милица
Д/К: Милаковић Јелена
0 - 3
(18:25, 22:25, 15:25)
(55 : 75)
ВОЛЕЈСТАРС - Кљајићево
16/02/2019 18:00
Ср.Карловци, ОШ 23 Октобар
753 НОВИ САД - Нови Сад
Амиџић Витомирка - Стиковић Јелена
Д/К: Ковачић Зоран
3 - 0
(26:24, 26:24, 25:22)
(77 : 70)
СЛАВИЈА - Нови Сад
16/02/2019 18:30
Нови Сад, СПЦ Војводина - велика сала
754 ЕЛАН ВОЛЕЈ - Србобран
Томић Ивана - Вранић Милка
Д: Шомоши Шандор
0 - 3
(9:25, 20:25, 16:25)
(45 : 75)
ПАНОНИЈА - Бачка Паланка
16/02/2019 20:00
Србобран, СХ Србобран
755 ФУТОГ ВЕСТ - Футог
Пејовић Бојан - Марковић Марија
Д/К: Танасковић Горан
3 - 0
(25:8, 25:21, 25:16)
(75 : 45)
ОДБОЈКА 013 - Панчево
16/02/2019 16:00
Футог, СХ Футог

12. коло    

756 МЛАДОСТ - Нова Пазова
Вукашиновић Младен - Арсић Милица
Д/К: Шибул Милорад
0 - 3
(22:25, 15:25, 23:25)
(60 : 75)
ПАРТИЗАН - Сремски Карловци
23/02/2019 17:00
Нова Пазова, СХ Нова Пазова
757 ВОЛЕЈСТАРС - Кљајићево
Анђелковић Војислав - Ђурић Никола
Д/К: Ковачић Зоран
0 - 3
(20:25, 23:25, 18:25)
(61 : 75)
НОВИ САД - Нови Сад
24/02/2019 17:00
Сомбор, СХ Мостонга
758 СЛАВИЈА - Нови Сад
Лазаревић Марија - Петровић Иван
Д/К: Витасовић Гордана
3 - 1
(23:25, 27:25, 25:21, 25:17)
(100 : 88)
ЕЛАН ВОЛЕЈ - Србобран
24/02/2019 19:00
Петроварадин, Хала спортова
759 ПАНОНИЈА - Бачка Паланка
Јовановић Весна - Томић Ивана
Д/К: Милаковић Јелена
0 - 3
(14:25, 11:25, 22:25)
(47 : 75)
ФУТОГ ВЕСТ - Футог
23/02/2019 17:00
Бачка Паланка, СХ Тиквара
760 ОДБОЈКА 013 - Панчево
Животић Катарина - Тодоровић Лука
Д/К: Васић Ивана
3 - 2
(25:22, 22:25, 24:26, 25:20, 17:15)
(113 : 108)
ЛАВОВИ 07 - Нови Сад
24/02/2019 12:00
Панчево, СХ Стрелиште

13. коло    

761 ОДБОЈКА 013 - Панчево
Милинковић Урош - Давидовић Бранко
Д/К: Савановић Новак
1 - 3
(18:25, 14:25, 25:23, 23:25)
(80 : 98)
МЛАДОСТ - Нова Пазова
02/03/2019 12:00
Панчево, СХ Стрелиште
762 ЕЛАН ВОЛЕЈ - Србобран
Тришић Страхиња - Јовановић Весна
Д: Шомиши Шандор
0 - 3
(15:25, 18:25, 9:25)
(42 : 75)
ВОЛЕЈСТАРС - Кљајићево
02/03/2019 16:00
Србобран, СХ Србобран
763 НОВИ САД - Нови Сад
Коларевић Милица - Јокић Јелена
Д: Антонић Синиша
3 - 0
(25:16, 25:11, 25:5)
(75 : 32)
ПАРТИЗАН - Сремски Карловци
03/03/2019 14:00
Нови Сад, СПЦ Војводина - мала сала
764 ФУТОГ ВЕСТ - Футог
Танасковић Стеван - Пејовић Бојан
Д/К: Ђуричин Александар
3 - 1
(25:17, 25:23, 25:27, 25:12)
(100 : 79)
СЛАВИЈА - Нови Сад
02/03/2019 16:00
Футог, СХ Футог
765 ЛАВОВИ 07 - Нови Сад
Стојановић Никола - Томић Ивана
Д/К: Милаковић Јелена
3 - 1
(19:25, 25:23, 25:21, 25:11)
(94 : 80)
ПАНОНИЈА - Бачка Паланка
03/03/2019 16:00
Ср.Каменица, СХ Едуконс

14. коло    

766 МЛАДОСТ - Нова Пазова
Животић Катарина - Мирков Марија
Д/К: Јањевић Дејан
1 - 3
(22:25, 16:25, 25:22, 19:25)
(82 : 97)
НОВИ САД - Нови Сад
10/03/2019 14:00
Нова Пазова, СХ Нова Пазова
767 ВОЛЕЈСТАРС - Кљајићево
Пејовић Бојан - Танасковић Стеван
Д: Поповић Милош
3 - 2
(25:21, 21:25, 26:24, 22:25, 15:8)
(109 : 103)
ФУТОГ ВЕСТ - Футог
09/03/2019 17:00
Сомбор, СХ Мостонга
768 ПАРТИЗАН - Сремски Карловци
Јокић Јелена - Јелисавац Јован
Д/К: Милаковић Јелена
3 - 1
(25:16, 6:25, 25:19, 25:15)
(81 : 75)
ЕЛАН ВОЛЕЈ - Србобран
09/03/2019 18:00
Ср.Карловци, ОШ 23 Октобар
769 СЛАВИЈА - Нови Сад
Дивијачки Маријана - Тришић Страхиња
Д/К: Витасовић Гордана
3 - 2
(25:22, 25:22, 23:25, 17:25, 15:12)
(105 : 106)
ЛАВОВИ 07 - Нови Сад
07/03/2019 21:30
Петроварадин, Хала спортова
770 ПАНОНИЈА - Бачка Паланка
Лазић Милош - Ђурђевић Никола
Д: Хардомеља Владимир
3 - 0
(25:19, 25:18, 25:18)
(75 : 55)
ОДБОЈКА 013 - Панчево
10/03/2019 14:30
Бачка Паланка, СХ Тиквара

15. коло    

771 ПАНОНИЈА - Бачка Паланка
Ђурђевић Никола - Петровић Иван
Д: Шомоши Шандор
3 - 1
(22:25, 25:20, 25:14, 25:18)
(97 : 77)
МЛАДОСТ - Нова Пазова
16/03/2019 17:00
Бачка Паланка, СХ Тиквара
772 ЛАВОВИ 07 - Нови Сад
Коларевић Милица - Јелисавац Јован
Д/К: Витасовић Гордана
3 - 2
(17:25, 25:23, 25:14, 20:25, 15:8)
(102 : 95)
ВОЛЕЈСТАРС - Кљајићево
17/03/2019 16:00
Ср.Каменица, СХ Едуконс
773 ФУТОГ ВЕСТ - Футог
Танасковић Стеван - Дубљевић Милица
Д/К: Ђуричин Александар
3 - 1
(25:17, 22:25, 25:22, 25:15)
(97 : 79)
ПАРТИЗАН - Сремски Карловци
16/03/2019 19:00
Футог, СХ Футог
774 ЕЛАН ВОЛЕЈ - Србобран
Мастиловић Горана - Тришић Страхиња
Д: Поповић Милош
0 - 3
(22:25, 18:25, 16:25)
(56 : 75)
НОВИ САД - Нови Сад
17/03/2019 16:00
Србобран, СХ Србобран
775 ОДБОЈКА 013 - Панчево
Јокић Јелена - Мирков Марија
Д/К: Цветковић Зоран
2 - 3
(25:21, 25:19, 21:25, 21:25, 11:15)
(103 : 105)
СЛАВИЈА - Нови Сад
17/03/2019 13:45
Панчево, СХ Стрелиште

16. коло    

776 МЛАДОСТ - Нова Пазова
Стевановић Немања - Коларевић Милица
Д/К: Ковачић Зоран
3 - 1
(19:25, 25:20, 25:16, 25:20)
(94 : 81)
ЕЛАН ВОЛЕЈ - Србобран
24/03/2019 14:00
Нова Пазова, СХ Нова Пазова
777 ВОЛЕЈСТАРС - Кљајићево
Лончар Александар - Дубљевић Милица
Д: Поповић Милош
3 - 0
(25:22, 25:23, 25:16)
(75 : 61)
ОДБОЈКА 013 - Панчево
24/03/2019 17:00
Сомбор, СХ Мостонга
778 ПАРТИЗАН - Сремски Карловци
Тришић Страхиња - Јовановић Весна
Д: Антонић Синиша
3 - 2
(22:25, 25:22, 19:25, 25:22, 16:14)
(107 : 108)
ЛАВОВИ 07 - Нови Сад
23/03/2019 15:00
Ср.Карловци, ОШ 23 Октобар
779 НОВИ САД - Нови Сад
Петровић Иван - Лазић Милош
Д/К: Ђуричин Александар
3 - 0
(25:23, 25:23, 25:23)
(75 : 69)
ФУТОГ ВЕСТ - Футог
23/03/2019 14:30
Нови Сад, СПЦ Војводина
780 СЛАВИЈА - Нови Сад
Ивић Бојана - Дивијачки Маријана
Д: Шомоши Шандор
1 - 3
(25:16, 16:25, 16:25, 20:25)
(77 : 91)
ПАНОНИЈА - Бачка Паланка
23/03/2019 16:00
Петроварадин, Хала спортова

17. коло    

781 СЛАВИЈА - Нови Сад
Лазаревић Марија - Лазић Милош
Д/К: Витасовић Гордана
3 - 0
(25:21, 28:26, 27:25)
(80 : 72)
МЛАДОСТ - Нова Пазова
31/03/2019 19:00
Петроварадин, Хала спортова
782 ПАНОНИЈА - Бачка Паланка
Мастиловић Горана - Лончар Александар
Д: Поповић Милош
3 - 0
(25:20, 25:18, 26:24)
(76 : 62)
ВОЛЕЈСТАРС - Кљајићево
31/03/2019 14:30
Бачка Паланка, СХ Тиквара
783 ОДБОЈКА 013 - Панчево
Грбић Милан - Мирков Марија
Д/К:Шапић Марјан
0 - 3
(14:25, 20:25, 19:25)
(53 : 75)
ПАРТИЗАН - Сремски Карловци
31/03/2019 17:45
Панчево, СХ Стрелиште
784 ЛАВОВИ 07 - Нови Сад
Ђурђевић Никола - Петровић Иван
Д/К: Ковачић Зоран
3 - 2
(26:24, 25:22, 13:25, 19:25, 20:18)
(103 : 114)
НОВИ САД - Нови Сад
23/03/2019 14:00
Ср.Каменица, СХ Едуконс
785 ФУТОГ ВЕСТ - Футог
Дубљевић Милица - Томић Ивана
Д/К: Шибул Милорад
3 - 1
(22:25, 25:17, 25:15, 25:17)
(97 : 74)
ЕЛАН ВОЛЕЈ - Србобран
23/03/2019 14:00
Футог, СХ Футог

18. коло    

786 МЛАДОСТ - Нова Пазова
Mирков Марија - Јелисавац Јован
Д/К: Јањевић Дејан
3 - 0
(25:23, 25:19, 25:22)
(75 : 64)
ФУТОГ ВЕСТ - Футог
07/04/2019 20:00
Нова Пазова, СХ Нова Пазова
787 ВОЛЕЈСТАРС - Кљајићево
Ивић Бојана - Ђурић Никола
Д/К. Поповић Милош
0 - 3
(15:25, 19:25, 17:25)
(51 : 75)
СЛАВИЈА - Нови Сад
06/04/2019 18:00
Сомбор, СХ Мостонга
788 ПАРТИЗАН - Сремски Карловци
Тришић Страхиња - Танасковић Стеван
Д/К: Ковачић Зоран
1 - 3
(21:25, 14:25, 25:21, 20:25)
(80 : 96)
ПАНОНИЈА - Бачка Паланка
06/04/2019 18:00
Ср.Карловци, ОШ 23 Октобар
789 НОВИ САД - Нови Сад
Шаш Андреа - Јокић Јелена
Д/К: Витасовић Гордана
3 - 0
(25:17, 25:21, 25:4)
(75 : 42)
ОДБОЈКА 013 - Панчево
07/04/2019 17:00
Нови Сад, СПЦ Војводина - велика сала
790 ЕЛАН ВОЛЕЈ - Србобран
Дивијачки Маријана - Дубљевић Милица
Д: Шомоши Шандор
2 - 3
(25:14, 19:25, 25:21, 29:31, 6:15)
(104 : 106)
ЛАВОВИ 07 - Нови Сад
07/04/2019 17:00
Србобран, СХ Србобран

Сениори


1. коло    

901 ХЕРЦЕГОВИНА - Равни Тополовац
Тришић Страхиња - Дубљевић Милица
Д: Антонић Синиша
1 - 3
(20:25, 23:25, 25:21, 20:25)
(88 : 96)
СОМБОР - Сомбор
14/10/2018 20:00
Равни Тополовац, ОШ Алекса Шантић
902 КУЛПИН - Кулпин
Дивијачки Милан - Дивијачки Маријана
Д: Хардомеља Владимир
3 - 1
(15:25, 25:17, 25:20, 25:18)
(90 : 80)
МЛАДОСТ - Турија
13/10/2018 19:00
Кулпин, ОШ Јан Амос Коменски
903 ПРОЛЕТЕР - Зрењанин
Субашић Мирко - Тришић Страхиња
Д/К: Шибул Милорад
2 - 3
(22:25, 25:21, 25:12, 16:25, 15:17)
(103 : 100)
ПАРТИЗАН - Бач
13/10/2018 20:00
Зрењанин, СХ Kристална Дворана
904 БЕЧЕЈ - Бечеј
Ивић Бојана - Стојановић Никола
Д/К: Ћурић Благоје
3 - 2
(22:25, 25:11, 25:20, 22:25, 15:13)
(109 : 94)
ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ - Нови Сад
13/10/2018 19:00
Бечеј, СХ Ђорђе Предин-Баџа
905 ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
Јелисавац Јован - Коларевић Милица
Д/К: Витасовић Гордана
3 - 0
(25:6, 25:19, 25:11)
(75 : 36)
ВРБАС - Врбас
14/10/2018 15:00
Нови Сад, СПЦ Војводина

2. коло    

906 СОМБОР - Сомбор
Стојановић Никола - Ивић Бојана
Д: Поповић Милош
3 - 0
(25:22, 25:13, 25:22)
(75 : 57)
ВРБАС - Врбас
20/10/2018 19:00
Сомбор, СХ Мостонга
907 ХЕРЦЕГОВИНА - Равни Тополовац
Васиљевић Стефан - Арсић Милица
Д/К: Ћурић Благоје
1 - 3
(18:25, 25:23, 24:26, 14:25)
(81 : 99)
КУЛПИН - Кулпин
21/10/2018 19:00
Равни Тополовац, ОШ Алекса Шантић
908 МЛАДОСТ - Турија
Дубљевић Милица - Матиловић Горана
Д/К: Ђуричин Александар
1 - 3
(28:26, 18:25, 17:25, 17:25)
(80 : 101)
ПРОЛЕТЕР - Зрењанин
20/10/2018 19:00
Турија, СХ Турија
909 ПАРТИЗАН - Бач
Вранић Милка - Пејовић Бојан
Д: Антонић Синиша
3 - 0
(25:22, 25:21, 25:22)
(75 : 65)
БЕЧЕЈ - Бечеј
20/10/2018 20:00
Бач, СХ Тврђава
910 ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ - Нови Сад
Петровић Иван - Ђурђевић Никола
Д/К: Витасовић Гордана
1 - 3
(20:25, 18:25, 25:14, 13:25)
(76 : 89)
ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
21/10/2018 19:00
Нови Сад, СПЦ Војводина

3. коло    

911 КУЛПИН - Кулпин
Анђелковић Војислав - Дубљевић Милица
Д/К: Шибул Милорад
3 - 0
(25:17, 27:25, 25:21)
(77 : 63)
СОМБОР - Сомбор
25/10/2018 19:00
Кулпин, ОШ Јан Амос Коменски
912 ПРОЛЕТЕР - Зрењанин
Плавшић Драгана - Кресоја Немања
Д/К: Ћурић Блаогје
3 - 0
(25:12, 25:16, 25:17)
(75 : 45)
ХЕРЦЕГОВИНА - Равни Тополовац
27/10/2018 20:00
Зрењанин, СХ Медисон
913 БЕЧЕЈ - Бечеј
Пејовић Бојан - Дивијачки Маријана
Д: Поповић Милош
3 - 0
(30:28, 25:20, 25:18)
(80 : 66)
МЛАДОСТ - Турија
27/10/2018 19:00
Бечеј, СХ Ђорђе Предин-Баџа
914 ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
Субашић Мирко - Ђурић Никола
Д: Хардомеља В.
3 - 1
(25:12, 21:25, 25:21, 25:17)
(96 : 75)
ПАРТИЗАН - Бач
27/10/2018 14:30
Нови Сад, СПЦ Војводина
915 ВРБАС - Врбас
Мастиловић Горана - Вранић Милка
Д: Антонић Синиша
0 - 3
(17:25, 13:25, 37:39)
(67 : 89)
ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ - Нови Сад
28/10/2018 18:00
Врбас, СХ ЦФК - велика сала

4. коло    

916 СОМБОР - Сомбор
Ивић Бојана - Николић Милан
Д: Поповић Милош
0 - 3
(17:25, 15:25, 22:25)
(54 : 75)
ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ - Нови Сад
03/11/2018 19:00
Сомбор, СХ Мостонга
917 ХЕРЦЕГОВИНА - Равни Тополовац
Пејовић Бојан - Тришић Страхиња
Д/К: Шибул Милорад
0 - 3
(20:25, 22:25, 21:25)
(63 : 75)
БЕЧЕЈ - Бечеј
04/11/2018 20:00
Равни Тополовац, ОШ Алекса Шантић
918 КУЛПИН - Кулпин
Дивијачки Маријана - Мастиловић Горана
Д/К: Витасовић Гордана
3 - 2
(25:21, 26:28, 25:22, 23:25, 15:13)
(114 : 109)
ПРОЛЕТЕР - Зрењанин
04/11/2018 17:00
Кулпин, ОШ Јан Амос Коменски
919 МЛАДОСТ - Турија
Тришић Страхиња - Јовановић Весна
Д/К: Ђуричин Александар
0 - 3
(17:25, 18:25, 23:25)
(58 : 75)
ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
03/11/2018 19:00
Турија, СХ Турија
920 ПАРТИЗАН - Бач
Ђурић Никола - Дубљевић Милица
Д: Хардомеља Владимир
3 - 0
(25:17, 25:20, 25:15)
(75 : 52)
ВРБАС - Врбас
03/11/2018 20:00
Бач, СХ Тврђава

5. коло    

921 ПРОЛЕТЕР - Зрењанин
Дивијачки Маријана - Танасковић Стеван
Д/К: Јањевић Дејан
3 - 0
(25:16, 25:12, 25:8)
(75 : 36)
СОМБОР - Сомбор
10/11/2018 20:00
Зрењанин, СХ Медисон
922 ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
Тодоровић Лука - Амиџић Витомирка
Д/К: Шибул Милорад
3 - 0
(25:15, 25:19, 25:14)
(75 : 48)
ХЕРЦЕГОВИНА - Равни Тополовац
11/11/2018 14:30
Нови Сад, СПЦ Војводина - мала сала
923 БЕЧЕЈ - Бечеј
Стојановић Никола - Ивић Бојана
Д/К: Танасковић Горан
0 - 3
(24:26, 22:25, 22:25)
(68 : 76)
КУЛПИН - Кулпин
09/11/2018 20:30
Бечеј, СХ Ђорђе Предин-Баџа
924 ВРБАС - Врбас
Дубљевић Милица - Ђурић Никола
Д: Антонић Синиша
2 - 3
(25:20, 15:25, 16:25, 25:19, 9:15)
(90 : 104)
МЛАДОСТ - Турија
13/11/2018 21:00
Врбас, СХ ЦФК
925 ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ - Нови Сад
Кресоја Немања - Плавшић Драгана
Д/К: Витасовић Гордана
3 - 0
(25:15, 25:16, 25:14)
(75 : 45)
ПАРТИЗАН - Бач
11/11/2018 17:30
Нови Сад, СПЦ Војводина - мала сала

6. коло    

926 СОМБОР - Сомбор
Вранић Милка - Пејовић Бојан
Д: Шомоши Шандор
1 - 3
(25:23, 17:25, 11:25, 17:25)
(70 : 98)
ПАРТИЗАН - Бач
18/11/2018 18:00
Сомбор, СХ Мостонга
927 ХЕРЦЕГОВИНА - Равни Тополовац
Стризовић Станислава - Лончар Александар
Д/К: Ћурић Благоје
2 - 3
(25:20, 23:25, 25:18, 24:26, 13:15)
(110 : 104)
ВРБАС - Врбас
17/11/2018 20:00
Равни Тополовац, ОШ Алекса Шантић
928 КУЛПИН - Кулпин
Дивијачки Милан - Јовановић Весна
Д: Хардомеља Владимир
3 - 1
(25:21, 16:25, 26:24, 25:22)
(92 : 92)
ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
18/11/2018 20:00
Кулпин, ОШ Јан Амос Коменски
929 ПРОЛЕТЕР - Зрењанин
Васиљевић Стефан - Стиковић Јелена
Д: Перековић Светлана
3 - 0
(25:19, 25:10, 25:16)
(75 : 45)
БЕЧЕЈ - Бечеј
17/11/2018 20:00
Зрењанин, СХ Медисон
930 МЛАДОСТ - Турија
Танасковић Стеван - Мастиловић Горана
Д/К: Милаковић Јелена
1 - 3
(18:25, 23:25, 25:22, 22:25)
(88 : 97)
ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ - Нови Сад
17/11/2018 19:00
Турија, СХ Турија

7. коло    

931 БЕЧЕЈ - Бечеј
Пејовић Бојан - Дивијачки Маријана
К/Д: Ћурић Благоје
3 - 0
(25:21, 25:16, 25:22)
(75 : 59)
СОМБОР - Сомбор
28/11/2018 20:15
Бечеј, СХ Ђорђе Предин-Баџа
932 ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ - Нови Сад
Лазаревић Марија - Лазић Милош
К/Д: Витасовић Гордана
3 - 0
(25:12, 25:15, 25:17)
(75 : 44)
ХЕРЦЕГОВИНА - Равни Тополовац
25/11/2018 20:00
Нови Сад, СПЦ Војводина
933 ВРБАС - Врбас
Ивић Бојана - Стојановић Никола
К/Д: Шибул Милорад
0 - 3
(22:25, 18:25, 12:25)
(52 : 75)
КУЛПИН - Кулпин
25/11/2018 18:00
Врбас, СХ ЦФК
934 ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
Петровић Иван - Ђурђевић Никола
К/Д: Ковачић Зоран
3 - 1
(25:22, 25:19, 21:25, 25:22)
(96 : 88)
ПРОЛЕТЕР - Зрењанин
25/11/2018 12:30
Нови Сад, СПЦ Војводина
935 ПАРТИЗАН - Бач
Мастиловћ Горана - Пејовић Бојан
Д: Антонић Синиша
3 - 0
(25:21, 25:15, 25:20)
(75 : 56)
МЛАДОСТ - Турија
24/11/2018 20:00
Бач, СХ Тврђава

8. коло    

936 СОМБОР - Сомбор
Ђурђевић Никола - Лазаревић Марија
Д: Поповић Милош
1 - 3
(20:25, 28:26, 31:33, 18:25)
(97 : 109)
МЛАДОСТ - Турија
01/12/2018 19:00
Сомбор, СХ Мостонга
937 ХЕРЦЕГОВИНА - Равни Тополовац
Танасковић Стеван - Лончар Александар
Д/К: Ћурић Благоје
0 - 3
(17:25, 16:25, 22:25)
(55 : 75)
ПАРТИЗАН - Бач
01/12/2018 17:00
Равни Тополовац, ОШ Алекса Шантић
938 КУЛПИН - Кулпин
Вранић Милка - Пејовић Бојан
Д: Антонић Синиша
3 - 0
(25:21, 25:21, 25:19)
(75 : 61)
ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ - Нови Сад
01/12/2018 19:00
Кулпин, ОШ Јан Амос Коменски
939 ПРОЛЕТЕР - Зрењанин
Вукашиновић Младен - Мирков Марија
Д/К: Јањевић Дејан
3 - 0
(25:8, 25:18, 25:14)
(75 : 40)
ВРБАС - Врбас
02/12/2018 18:00
Зрењанин, СХ Медисон
940 БЕЧЕЈ - Бечеј
Дивијачки Маријана - Марковић Марија
Д/К: Ђуричин Александар
0 - 3
(17:25, 22:25, 18:25)
(57 : 75)
ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
01/12/2018 19:00
Бечеј, СХ Ђорђе Предин-Баџа

9. коло    

941 ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
Дубљевић Милица - Субашић Мирко
Д: Поповић Милош
3 - 0
(25:21, 25:17, 25:9)
(75 : 47)
СОМБОР - Сомбор
08/12/2018 18:00
Сомбор, ХС Соколски дом
942 МЛАДОСТ - Турија
Дивијачки Маријана - Пејовић Бојан
Д: Шомоши Шандор
3 - 2
(26:24, 19:25, 26:28, 25:23, 15:9)
(111 : 109)
ХЕРЦЕГОВИНА - Равни Тополовац
08/12/2018 19:00
Турија, СХ Турија
943 ПАРТИЗАН - Бач
Танасковић Стеван - Вранић Милка
Д/К: Ковачић Зоран
3 - 1
(16:25, 25:18, 29:27, 25:19)
(95 : 89)
КУЛПИН - Кулпин
08/12/2018 20:00
Бач, СХ Тврђава
944 ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ - Нови Сад
Петровић Иван - Лазаревић Марија
Д/К: Јањевић Дејан
3 - 0
(25:17, 25:21, 25:18)
(75 : 56)
ПРОЛЕТЕР - Зрењанин
14/12/2018 18:00
Нови Сад, СПЦ Војводина
945 ВРБАС - Врбас
Николић Милан - Анђелковић Војислав
Д: Поповић Милош
0 - 3
(7:25, 15:25, 20:25)
(42 : 75)
БЕЧЕЈ - Бечеј
09/12/2018 19:00
Врбас, СХ ЦФК

10. коло    

946 СОМБОР - Сомбор
Стојановић Никола - Николић Милан
Д: Поповић Милош
3 - 0
(25:16, 25:21, 25:21)
(75 : 58)
ХЕРЦЕГОВИНА - Равни Тополовац
10/02/2019 18:00
Сомбор, СХ Мостонга
947 МЛАДОСТ - Турија
Лончар Александар - Мастиловић Горана
Д: Шомоши Шандор
0 - 3
(14:25, 24:26, 14:25)
(52 : 76)
КУЛПИН - Кулпин
09/02/2019 19:00
Турија, СХ Турија
948 ПАРТИЗАН - Бач
Пејовић Бојан - Дивијачки Маријана
Д: Хардомеља Владимир
3 - 2
(28:26, 27:25, 20:25, 22:25, 15:12)
(112 : 113)
ПРОЛЕТЕР - Зрењанин
09/02/2019 19:00
Бач, СХ Тврђава
949 ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ - Нови Сад
Петровић Иван - Лазаревић Марија
Д/К: Шибул Милорад
3 - 1
(22:25, 25:22, 25:15, 25:15)
(97 : 77)
БЕЧЕЈ - Бечеј
07/02/2019 14:00
Нови Сад, СПЦ Војводина - мала сала
950 ВРБАС - Врбас
Анђелковић Војислав - Дубљевић Милица
Д/К: Милаковић Јелена
0 - 3
(17:25, 16:25, 18:25)
(51 : 75)
ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
10/02/2019 18:00
Врбас, СХ ЦФК

11. коло    

951 ВРБАС - Врбас
Дивијачки Маријана - Дивијачки Милан
Д/К: Ђуричин Александар
1 - 3
(22:25, 25:22, 18:25, 21:25)
(86 : 97)
СОМБОР - Сомбор
16/02/2019 19:00
Врбас, СХ ЦФК
952 КУЛПИН - Кулпин
Ђурић Никола - Анђелковић Војислав
Д/К: Шибул Милорад
3 - 0
(25:13, 25:17, 25:18)
(75 : 48)
ХЕРЦЕГОВИНА - Равни Тополовац
16/02/2019 17:00
Кулпин, ОШ Јан Амос Коменски
953 ПРОЛЕТЕР - Зрењанин
Арсић Милица - Луковић Слободан
Д/К: Ћурић Благоје
3 - 0
(25:17, 25:11, 25:20)
(75 : 48)
МЛАДОСТ - Турија
17/02/2019 20:00
Зрењанин, СХ Кристална дворана
954 БЕЧЕЈ - Бечеј
Мастиловић Горана - Танасковић Стеван
Д: Поповић Милош
0 - 3
(19:25, 17:25, 21:25)
(57 : 75)
ПАРТИЗАН - Бач
16/02/2019 20:00
Бечеј, СХ Ђорђе Предин-Баџа
955 ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
Милинковић Урош - Васиљевић Стефан
Д: Хардомеља Владимир
1 - 3
(21:25, 25:21, 19:25, 22:25)
(87 : 96)
ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ - Нови Сад
17/02/2019 16:30
Нови Сад, СПЦ Војводина - мала сала

12. коло    

956 СОМБОР - Сомбор
Ивић Бојана - Стојановић Никола
Д: Поповић Милош
0 - 3
(15:25, 25:27, 13:25)
(53 : 77)
КУЛПИН - Кулпин
24/02/2019 19:30
Сомбор, СХ Мостонга
957 ХЕРЦЕГОВИНА - Равни Тополовац
Танасковић Стеван - Марковић Марија
Д/К: Ћурић Благоје
0 - 3
(18:25, 12:25, 8:25)
(38 : 75)
ПРОЛЕТЕР - Зрењанин
23/02/2019 18:00
Равни Тополовац, ОШ Алекса Шантић
958 МЛАДОСТ - Турија
Дубљевић Милица - Лончар Александар
Д: Шомоши Шандор
2 - 3
(25:13, 19:25, 25:22, 22:25, 9:15)
(100 : 100)
БЕЧЕЈ - Бечеј
27/02/2019 19:00
Турија, СХ Турија
959 ПАРТИЗАН - Бач
Пејовић Бојан - Вранић Милка
Д/К: Ђуричин Александар
1 - 3
(18:25, 22:25, 25:22, 19:25)
(84 : 97)
ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
23/02/2019 20:00
Бач, СХ Тврђава
960 ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ - Нови Сад
Тришић Страхиња - Дивијачки Маријана
Д: Хардомеља Владимир
3 - 0
(25:15, 25:13, 25:12)
(75 : 40)
ВРБАС - Врбас
23/02/2019 14:00
Нови Сад, СПЦ Војводина - мала сала

13. коло    

961 ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ - Нови Сад
Марковић Марија - Вранић Милка
Д/К: Витасовић Гордана
3 - 0
(25:9, 25:10, 25:13)
(75 : 32)
СОМБОР - Сомбор
03/03/2019 20:00
Нови Сад, СПЦ Војводина
962 БЕЧЕЈ - Бечеј
Лончар Александар - Дивијачки Маријана
Д/К: Шибул Милорад
3 - 0
(25:8, 25:14, 25:17)
(75 : 39)
ХЕРЦЕГОВИНА - Равни Тополовац
02/03/2019 19:00
Бечеј, СХ Ђорђе Предин-Баџа
963 ПРОЛЕТЕР - Зрењанин
Бањац Лазар - Нешић Милица
Д/К: Ћурић Благоје
1 - 3
(22:25, 25:18, 15:25, 24:26)
(86 : 94)
КУЛПИН - Кулпин
03/03/2019 19:00
Зрењанин, СХ Медисон
964 ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
Дубљевић Милица - Мастиловић Горана
Д: Хардомеља Владимир
3 - 0
(25:23, 25:17, 25:17)
(75 : 57)
МЛАДОСТ - Турија
02/03/2019 13:00
Нови Сад, СПЦ Војводина - мала сала
965 ВРБАС - Врбас
Томић Ивана - Стојановић Никола
Д: Поповић Милош
0 - 3
(13:25, 13:25, 18:25)
(44 : 75)
ПАРТИЗАН - Бач
02/03/2019 16:30
Врбас, СХ ЦФК

14. коло    

966 СОМБОР - Сомбор
Николић Милан - Ивић Бојан
Д: Антонић Синиша
3 - 1
(25:15, 22:25, 25:20, 25:22)
(97 : 82)
ПРОЛЕТЕР - Зрењанин
10/03/2019 17:30
Сомбор, СХ Мостонга
967 ХЕРЦЕГОВИНА - Равни Тополовац
Јовановић Весна - Дубљевић Милица
Д/К: Ћурић Благоје
0 - 3
(19:25, 21:25, 11:25)
(51 : 75)
ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
09/03/2019 18:00
Равни Тополовац, ОШ Алекса Шантић
968 КУЛПИН - Кулпин
Ђурић Никола - Томић Ивана
Д/К: Танасковић Горан
3 - 1
(22:25, 25:17, 25:20, 25:20)
(97 : 82)
БЕЧЕЈ - Бечеј
09/03/2019 17:00
Кулпин, ОШ Јан Амос Коменски
969 МЛАДОСТ - Турија
Вранић Милка - Мастиловић Горана
Д: Шомоши Шандор
3 - 0
(25:22, 25:10, 25:15)
(75 : 47)
ВРБАС - Врбас
09/03/2019 19:00
Турија, СХ Турија
970 ПАРТИЗАН - Бач
Субашић Мирко - Стојановић Никола
Д: Антонић Синиша
1 - 3
(25:20, 20:25, 12:25, 21:25)
(78 : 95)
ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ - Нови Сад
09/03/2019 20:00
Бач, СХ Тврђава

15. коло    

971 ПАРТИЗАН - Бач
Јовановић Весна - Марковић Марија
Д: Хардомеља Владимир
3 - 2
(25:17, 20:25, 12:25, 25:20, 15:7)
(97 : 94)
СОМБОР - Сомбор
16/03/2019 20:00
Бач, СХ Тврђава
972 ВРБАС - Врбас
Вранић Милка - Пејовић Бојан
Д/К: Милаковић Јелена
0 - 3
(25:27, 16:25, 22:25)
(63 : 77)
ХЕРЦЕГОВИНА - Равни Тополовац
16/03/2019 20:00
Врбас, СХ ЦФК
973 ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
Свилар Миле - Митровић Лазар
Д/К: Шибул Милорад
3 - 2
(22:25, 22:25, 25:22, 25:19, 15:13)
(109 : 104)
КУЛПИН - Кулпин
16/03/2019 15:00
Нови Сад, СПЦ Војводина - мала сала
974 БЕЧЕЈ - Бечеј
Дивијачки Маријана - Томић Ивана
Д: Антонић Синиша
0 - 3
(22:25, 13:25, 23:25)
(58 : 75)
ПРОЛЕТЕР - Зрењанин
16/03/2019 20:00
Бечеј, СХ Ђорђе Предин-Баџа
975 ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ - Нови Сад
Стојановић Никола - Ивић Бојана
Д/К: Ковачић Зоран
3 - 0
(25:15, 25:20, 25:22)
(75 : 57)
МЛАДОСТ - Турија
16/03/2019 19:00
Нови Сад, СПЦ Војводина - мала сала

16. коло    

976 СОМБОР - Сомбор
Пејовић Бојан - Ђурић Никола
Д: Поповић Милош
3 - 1
(25:19, 25:17, 23:25, 25:20)
(98 : 81)
БЕЧЕЈ - Бечеј
22/03/2019 19:45
Сомбор, СХ Мостонга
977 ХЕРЦЕГОВИНА - Равни Тополовац
Дубљевић Милица - Томић Ивана
Д/К: Шибул Милорад
0 - 3
(10:25, 15:25, 15:25)
(40 : 75)
ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ - Нови Сад
23/03/2019 20:00
Равни Тополовац, ОШ Алекса Шантић
978 КУЛПИН - Кулпин
Анђелковић Војислав - Мастиловић Горана
Д: Хардомеља Владимир
3 - 0
(25:9, 25:15, 25:20)
(75 : 44)
ВРБАС - Врбас
23/03/2019 20:00
Кулпин, ОШ Јан Амос Коменски
979 ПРОЛЕТЕР - Зрењанин
Јокић Јелена - Јелисавац Јован
Д/К: Ћурић Благоје
2 - 3
(25:23, 26:24, 9:25, 21:25, 7:15)
(88 : 112)
ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
23/03/2019 13:00
Зрењанин, СХ Kристална дворана
980 МЛАДОСТ - Турија
Марковић Марија - Танасковић Стеван
Д/К: Витасовић Гордана
3 - 2
(25:20, 24:26, 25:21, 13:25, 15:13)
(102 : 105)
ПАРТИЗАН - Бач
24/03/2019 19:00
Турија, СХ Турија

17. коло    

981 МЛАДОСТ - Турија
Вранић Милка - Тришић Страхиња
Д: Шомоши Шандор
2 - 3
(25:23, 25:20, 27:29, 21:25, 8:15)
(106 : 112)
СОМБОР - Сомбор
30/03/2019 19:00
Турија, СХ Турија
982 ПАРТИЗАН - Бач
Пејовић Бојан - Анђелковић Војислав
Д/К: Ђуричин Александар
3 - 0
(25:16, 25:11, 25:11)
(75 : 38)
ХЕРЦЕГОВИНА - Равни Тополовац
30/03/2019 20:00
Бач, СХ Тврђава
983 ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ - Нови Сад
Стојановић Никола - Ивић Бојана
Д: Хардомеља Владимир
3 - 0
(25:20, 29:27, 25:17)
(79 : 64)
КУЛПИН - Кулпин
30/03/2019 20:00
Нови Сад, СПЦ Војводина - мала сала
984 ВРБАС - Врбас
Ђурић Никола - Јовановић Весна
Д/К: Милаковић Јелена
0 - 3
(12:25, 14:25, 15:25)
(41 : 75)
ПРОЛЕТЕР - Зрењанин
31/03/2019 18:00
Врбас, СХ ЦФК
985 ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
Танасковић Стеван - Шаш Андреа
Д: Антонић Синиша
3 - 0
(25:13, 25:12, 25:11)
(75 : 36)
БЕЧЕЈ - Бечеј
30/03/2019 15:00
Нови Сад, СПЦ Војводина - мала сала

18. коло    

986 СОМБОР - Сомбор
Вранић Милка - Пејовић Бојан
Д: Поповић Милош
0 - 3
(12:25, 21:25, 18:25)
(51 : 75)
ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
04/04/2019 20:45
Сомбор, СХ Соколски дом
987 ХЕРЦЕГОВИНА - Равни Тополовац
Дивијачки Маријана - Пејовић Бојан
Д/К: Ћурић Благоје
0 - 3
(17:25, 16:25, 21:25)
(54 : 75)
МЛАДОСТ - Турија
06/04/2019 17:00
Равни Тополовац, ОШ Алекса Шантић
988 КУЛПИН - Кулпин
Анђелковић Војислав - Дубљевић Милица
Д: Антонић Синиша
3 - 2
(23:25, 15:25, 26:24, 25:21, 15:13)
(104 : 108)
ПАРТИЗАН - Бач
06/04/2019 19:00
Кулпин, ОШ Јан Амос Коменски
989 ПРОЛЕТЕР - Зрењанин
Амиџић Витомирка - Бојовић Иван
Д/К: Добријевић Андреја
0 - 3
(20:25, 19:25, 18:25)
(57 : 75)
ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ - Нови Сад
04/04/2019 21:00
Зрењанин, СХ Медисон
990 БЕЧЕЈ - Бечеј
Николић Милан - Стојановић Никола
Д/К: Милаковић Јелена
3 - 0
(25:13, 25:11, 25:14)
(75 : 38)
ВРБАС - Врбас
06/04/2019 19:00
Бечеј, СХ Ђорђе Предин-Баџа

Прва Војвођанска лига "ЗАПАД" - сениорке


1. коло    

101 ДУНАВ - Стари Бановци
Јокић Јелена - Павловић Емилија
3 - 0
(25:19, 25:23, 25:11)
(75 : 53)
ШТРАНД ВОЛЕЈ - Нови Сад
102 СРЕМ - Сремска Митровица
Тркуља Недељко - Миловац Дејана
3 - 2
(21:25, 25:20, 15:25, 25:14, 15:10)
(101 : 94)
ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
22/10/2018 12:04
103 СТАР - Нови сад
Салај Небојша - Танасковић Драгана
3 - 0
(25:10, 25:16, 25:20)
(75 : 46)
МАКС - Шид
22/10/2018 12:04
104 ЈАДРАН - Голубинци
Маринковић Игор - Шаш Андреа
1 - 3
(17:25, 22:25, 25:22, 15:25)
(79 : 97)
НС ТИМ - Нови Сад
22/10/2018 12:05

2. коло    

105 ШТРАНД ВОЛЕЈ - Нови Сад
Дупљанин Марко - Давидовић Иван
3 - 2
(24:26, 19:25, 25:23, 25:22, 15:11)
(108 : 107)
НС ТИМ - Нови Сад
26/10/2018 21:00
Нови Сад, ТШ Милева Марић-Ајнштајн
106 ДУНАВ - Стари Бановци
Божичковић Дијана - Павловић Емилија
3 - 2
(19:25, 23:25, 25:20, 27:25, 15:12)
(109 : 107)
СРЕМ - Сремска Митровица
28/10/2018 19:30
Стари Бановци, ОШ Слободан Савковић
107 ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
Ђуровић Сандра - Томашевић Милош
0 - 3
(23:25, 18:25, 10:25)
(51 : 75)
СТАР - Нови сад
27/10/2018 12:00
Нови Сад, ОШ Јожеф Атила
108 МАКС - Шид
Смиљанић Борис - Цвијетић-Вујић Анђела
2 - 3
(18:25, 25:21, 21:25, 25:23, 5:15)
(94 : 109)
ЈАДРАН - Голубинци
28/10/2018 17:00
Шид, ОШ Бранко Радичевић

3. коло    

109 СРЕМ - Сремска Митровица
Маринковић Ј.-Миловац Д.
3 - 2
(14:25, 25:11, 13:25, 25:23, 15:13)
(92 : 97)
ШТРАНД ВОЛЕЈ - Нови Сад
04/11/2018 15:00
Сремска Митровица, Гимназија
110 СТАР - Нови сад
Пантић Борислав - Миоч Ања
3 - 2
(21:25, 25:20, 22:25, 25:11, 15:13)
(108 : 94)
ДУНАВ - Стари Бановци
04/11/2018 14:00
Нови Сад, ОШ Иван Гундулић
111 ЈАДРАН - Голубинци
Чодановић Николија - Божичковић Дејана
0 - 3
(20:25, 24:26, 15:25)
(59 : 76)
ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
04/11/2018 18:00
Голубинци, ОШ 23. Октобар
112 НС ТИМ - Нови Сад
Танасковић Драгана - Драгашевић Вања
3 - 0
(25:23, 25:9, 25:11)
(75 : 43)
МАКС - Шид
03/11/2018 12:00
Нови Сад, ТШ Милева Марић-Ајнштајн

4. коло    

113 ШТРАНД ВОЛЕЈ - Нови Сад
Грујић Милутин - Танасковић Драгана
3 - 0
(25:20, 25:15, 25:17)
(75 : 52)
МАКС - Шид
10/11/2018 14:15
Нови Сад, О.Ш."Жарко Зрењанин"
114 ДУНАВ - Стари Бановци
Здравковић Анђела - Јокић Јелена
3 - 0
(25:18, 25:15, 25:19)
(75 : 52)
ЈАДРАН - Голубинци
10/11/2018 19:00
Стари Бановци, ОШ Слободан Савковић
115 СРЕМ - Сремска Митровица
Курјак Срђан - Млађан Јелена
3 - 0
(25:13, 26:24, 25:23)
(76 : 60)
СТАР - Нови сад
11/11/2018 18:00
Сремска Митровица, Гимназија
116 ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
Драгашевић Вања - Поповић Вера
2 - 3
(17:25, 20:25, 25:15, 25:19, 8:15)
(95 : 99)
НС ТИМ - Нови Сад
06/11/2018 21:30
Нови Сад, Teхничка школа "Милева Марић-Ајнштајн"

5. коло    

117 СТАР - Нови сад
Салај Небојша - Угарковић Јована
3 - 0
(25:18, 25:17, 25:6)
(75 : 41)
ШТРАНД ВОЛЕЈ - Нови Сад
18/11/2018 14:00
Нови Сад, ОШ Иван Гундулић
118 НС ТИМ - Нови Сад
Вељков Верица - Ђуровић Сандра
3 - 0
(25:12, 25:8, 25:16)
(75 : 36)
ДУНАВ - Стари Бановци
17/11/2018 12:00
Нови Сад, ТШ Милева Марић-Ајнштајн
119 ЈАДРАН - Голубинци
Маринковић Јелена - Миловац Дејана
0 - 3
(21:25, 22:25, 16:25)
(59 : 75)
СРЕМ - Сремска Митровица
17/11/2018 20:30
Сремска Митровица, Гимназија
120 МАКС - Шид
Млађан Јелена - Курјак Срђан
0 - 3
(14:25, 23:25, 23:25)
(60 : 75)
ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
18/11/2018 17:00
Шид, ОШ Бранко Радичевић

6. коло    

121 ШТРАНД ВОЛЕЈ - Нови Сад
Угарковић Јована - Миоч Ања
3 - 1
(25:19, 17:25, 25:18, 27:25)
(94 : 87)
ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
25/11/2018 20:15
Нови Сад, ОШ Жарко Зрењанин
122 ДУНАВ - Стари Бановци
Здравковић Анђела - Павловић Емилија
3 - 0
(25:22, 25:19, 25:16)
(75 : 57)
МАКС - Шид
24/11/2018 19:00
Стари Бановци, ОШ Слободан Савковић
123 СРЕМ - Сремска Митровица
Маринковић Игор - Миловац Дејана
3 - 0
(28:26, 25:16, 25:11)
(78 : 53)
НС ТИМ - Нови Сад
25/11/2018 18:00
Сремска Митровица, Гимназија
124 СТАР - Нови сад
Ђуровић Сандра - Салај Небојша
3 - 0
(25:22, 25:19, 25:21)
(75 : 62)
ЈАДРАН - Голубинци
25/11/2018 13:45
Петроварадин, Хала спортова

7. коло    

125 ЈАДРАН - Голубинци
Чодановић Николија - Божичковић Дијана
0 - 3
(22:25, 19:25, 18:25)
(59 : 75)
ШТРАНД ВОЛЕЈ - Нови Сад
02/12/2018 19:00
Голубинци, ОШ 23. Октобар
126 ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
Томашевић Милош - Вељков Верица
3 - 1
(24:26, 27:25, 25:19, 25:17)
(101 : 87)
ДУНАВ - Стари Бановци
01/12/2018 12:00
Нови Сад, ОШ Јожеф Атила
127 МАКС - Шид
Маринковић Јелена - Миловац Дејана
1 - 3
(25:21, 8:25, 13:25, 23:25)
(69 : 96)
СРЕМ - Сремска Митровица
02/12/2018 18:00
Сремска Митровица, Гимназија
128 НС ТИМ - Нови Сад
Берковић Бранко - Поповић Вера
0 - 3
(21:25, 12:25, 22:25)
(55 : 75)
СТАР - Нови сад
02/12/2018 17:00
Нови Сад, ОШ Иван Гундулић

8. коло    

129 ШТРАНД ВОЛЕЈ - Нови Сад
Драгашевић Вања - Танасковић Драгана
3 - 0
(25:19, 25:23, 25:17)
(75 : 59)
ДУНАВ - Стари Бановци
21/02/2019 21:40
Нови Сад, ОШ Жарко Зрењанин
130 ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
Томашевић Милош - Симовски Милица
2 - 3
(25:23, 25:20, 17:25, 18:25, 7:15)
(92 : 108)
СРЕМ - Сремска Митровица
21/02/2019 19:00
Нови Сад, ОШ Јожеф Атила
131 МАКС - Шид
Маринковић Јелена - Миловац Дејана
0 - 3
(13:25, 23:25, 12:25)
(48 : 75)
СТАР - Нови сад
17/02/2019 16:00
Шид, ОШ Бранко Радичевић
132 НС ТИМ - Нови Сад
Дупљанин Марко - Берковић Бранко
3 - 0
(25:19, 25:14, 25:20)
(75 : 53)
ЈАДРАН - Голубинци
19/02/2019 21:30
Нови Сад, ТШ М.Марић-Ајнштајн

9. коло    

133 НС ТИМ - Нови Сад
Танасковић Драгана - Симовски Милица
2 - 3
(23:25, 25:23, 6:25, 25:23, 10:15)
(89 : 111)
ШТРАНД ВОЛЕЈ - Нови Сад
24/02/2019 16:00
Нови Сад, ОШ Жарко Зрењанин
134 СРЕМ - Сремска Митровица
Курјак Срђан - Миловац Дејана
3 - 1
(25:13, 25:17, 13:25, 25:21)
(88 : 76)
ДУНАВ - Стари Бановци
25/02/2019 20:30
Сремска Митровица, Гимназија
135 СТАР - Нови сад
Дупљанин Марко - Лазић Јована
3 - 1
(25:23, 25:19, 16:25, 25:15)
(91 : 82)
ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
23/02/2019 13:45
Петроварадин, Хала спортова
136 ЈАДРАН - Голубинци
Чодановић Николија - Шимпрага Игор
3 - 0
(25:16, 25:15, 25:12)
(75 : 43)
МАКС - Шид
24/02/2019 19:00
Голубинци, ОШ 23.Октобар

10. коло    

137 ШТРАНД ВОЛЕЈ - Нови Сад
Дивијачки Маријана - Миоч Ања
0 - 3
(14:25, 16:25, 12:25)
(42 : 75)
СРЕМ - Сремска Митровица
03/03/2019 16:00
Нови Сад, ОШ Жарко Зрењанин
138 ДУНАВ - Стари Бановци
Маринковић Игор - Маринковић Јелена
0 - 3
(25:27, 19:25, 22:25)
(66 : 77)
СТАР - Нови сад
03/03/2019 19:30
Стари Бановци, ОШ Слободан Савковић
139 ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
Угарковић Јована - Андријашевић Јелена
3 - 1
(25:17, 20:25, 25:14, 25:22)
(95 : 78)
ЈАДРАН - Голубинци
02/03/2019 12:00
Нови Сад, ОШ Јожеф Атила
140 МАКС - Шид
Млађан Јелена - Курјак Срђан
2 - 3
(15:25, 25:14, 18:25, 25:23, 5:15)
(88 : 102)
НС ТИМ - Нови Сад
03/03/2019 18:00
Шид, ОШ Бранко Радичевић

11. коло    

141 МАКС - Шид
Цвијетић-Вујић Анђела - Латишко Лариса
1 - 3
(25:18, 22:25, 14:25, 22:25)
(83 : 93)
ШТРАНД ВОЛЕЈ - Нови Сад
09/03/2019 17:30
Шид, ОШ Бранко Радичевић
142 ЈАДРАН - Голубинци
Божичковић Дијана - Павловић Емилија
3 - 1
(25:20, 25:27, 25:15, 25:21)
(100 : 83)
ДУНАВ - Стари Бановци
10/03/2019 19:00
Голубинци, ОШ 23.Октобар
143 СТАР - Нови сад
Дупљанин Марко - Пантић Борислав
0 - 3
(23:25, 21:25, 20:25)
(64 : 75)
СРЕМ - Сремска Митровица
09/03/2019 20:00
Петроварадин, Хала спортова
144 НС ТИМ - Нови Сад
Драгашевић Вања - Поповић Вера
1 - 3
(32:30, 13:25, 13:25, 24:26)
(82 : 106)
ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
06/03/2019 21:00
Нови Сад, ОШ Јожеф Атила

12. коло    

145 ШТРАНД ВОЛЕЈ - Нови Сад
Драгашевић Вања - Субић Теодора
1 - 3
(17:25, 25:18, 23:25, 15:25)
(80 : 93)
СТАР - Нови сад
16/03/2019 15:45
Нови Сад, ОШ Жарко Зрењанин
146 ДУНАВ - Стари Бановци
Коларевић Милица - Шимпрага Игор
2 - 3
(25:16, 18:25, 25:21, 11:25, 11:15)
(90 : 102)
НС ТИМ - Нови Сад
17/03/2019 19:30
Стари Бановци, ОШ Слободан Савковић
147 СРЕМ - Сремска Митровица
Зељуг Милош - Здравковић Анђела
1 - 3
(19:25, 28:26, 15:25, 18:25)
(80 : 101)
ЈАДРАН - Голубинци
17/03/2019 19:00
Голубинци, ОШ 23.Октобар
148 ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
Савић Кристина - Пантић Борислав
3 - 0
(25:22, 25:15, 25:11)
(75 : 48)
МАКС - Шид
17/03/2019 12:00
Нови Сад, ОШ Јожеф Атила

13. коло    

149 ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
Субић Теодора - Танасковић Драгана
3 - 0
(25:21, 25:12, 25:18)
(75 : 51)
ШТРАНД ВОЛЕЈ - Нови Сад
27/03/2019 21:00
Нови Сад, ОШ Јожеф Атила
150 МАКС - Шид
Млађан Јелена - Латишко Лариса
3 - 0
(25:20, 25:21, 25:19)
(75 : 60)
ДУНАВ - Стари Бановци
23/03/2019 18:00
Шид, ОШ Бранко Радичевић
151 НС ТИМ - Нови Сад
Вељков Верица - Лазић Јована
3 - 0
(25:23, 25:21, 25:14)
(75 : 58)
СРЕМ - Сремска Митровица
26/03/2019 22:00
Нови Сад, ТШ М.Марић-Ајнштајн
152 ЈАДРАН - Голубинци
Шимпрага Игор - Зељуг Милош
0 - 3
(17:25, 17:25, 18:25)
(52 : 75)
СТАР - Нови сад
24/03/2019 19:00
Голубинци, ОШ 23.Октобар

14. коло    

153 ШТРАНД ВОЛЕЈ - Нови Сад
Субић Теодора - Салај Небојша
0 - 3
(16:25, 23:25, 13:25)
(52 : 75)
ЈАДРАН - Голубинци
31/03/2019 14:15
Нови Сад, ОШ Жарко Зрењанин
154 ДУНАВ - Стари Бановци
Коларевић Милица - Павловић Емилија
0 - 3
(14:25, 12:25, 14:25)
(40 : 75)
ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
31/03/2019 19:00
Стари Бановци, ОШ Слободан Савковић
155 СРЕМ - Сремска Митровица
Маринковић Игор - Млађан Јелена
3 - 0
(25:19, 25:19, 25:20)
(75 : 58)
МАКС - Шид
30/03/2019 18:00
Сремска Митровица, Гимназија
156 СТАР - Нови сад
Дупљанин Марко - Петровић Ивана
3 - 0
(25:19, 25:10, 25:15)
(75 : 44)
НС ТИМ - Нови Сад
30/03/2019 13:00
Петроварадин, Хала спортова

Прва Војвођанска лига "ИСТОК" - сениорке


1. коло    

101 НС ВОЛЕЈ ТИМ - Нови Сад
Драгашевић Вања - Тришић Страхиња
0 - 3
(24:26, 22:25, 16:25)
(62 : 76)
БАГЉАШ 023 - Зрењанин
22/10/2018 12:06
102 ГРБИЋ - Бачки Јарак
Берковић Бранко - Савић Кристина
3 - 1
(25:17, 25:27, 25:15, 25:10)
(100 : 69)
БЕЧЕЈ - Бечеј
22/10/2018 12:07
103 НОВИ САД - Нови Сад
Дупљанин Марко - Давидовић Иван
3 - 0
(25:9, 25:14, 25:12)
(75 : 35)
БЛОК АУТ - Темерин
22/10/2018 12:07
104 БЕОЧИН - Беочин
Угарковић Јована - Симовски Милица
0 - 3
(16:25, 16:25, 10:25)
(42 : 75)
МЛАДОСТ - НОВИ САД
22/10/2018 12:08

2. коло    

105 БЕОЧИН - Беочин
Савић Кристина - Берковић Бранко
0 - 3
(18:25, 13:25, 14:25)
(45 : 75)
НС ВОЛЕЈ ТИМ - Нови Сад
26/10/2018 19:30
Беочин, Хала спортова
106 БАГЉАШ 023 - Зрењанин
Јовановић Милисав - Надаждин Марко
3 - 0
(25:19, 25:15, 25:18)
(75 : 52)
ГРБИЋ - Бачки Јарак
28/10/2018 20:00
Зрењанин, Гимназија
107 БЕЧЕЈ - Бечеј
Падејчев Милош - Ковачев Јован
0 - 3
(15:25, 8:25, 20:25)
(43 : 75)
НОВИ САД - Нови Сад
28/10/2018 18:00
Бечеј, ХС Ђорђе Предин-Баџа
108 МЛАДОСТ - НОВИ САД
Субић Теодора - Салај Небојша
2 - 3
(12:25, 25:9, 25:21, 22:25, 10:15)
(94 : 95)
БЛОК АУТ - Темерин
27/10/2018 12:30
Нови Сад, ОШ Прва Војвођанска Бригада

3. коло    

109 ГРБИЋ - Бачки Јарак
Поповић Вера - Дупљанин Марко
3 - 0
(25:14, 25:14, 25:14)
(75 : 42)
БЕОЧИН - Беочин
03/11/2018 19:00
Темерин, Хала спортова
110 НОВИ САД - Нови Сад
Берковић Бранко - Ђуровић Сандра
2 - 3
(25:19, 22:25, 20:25, 25:16, 7:15)
(99 : 100)
БАГЉАШ 023 - Зрењанин
04/11/2018 16:45
Нови Сад, ТШ Милева Марић-Ајнштајн
111 БЛОК АУТ - Темерин
Субић Теодора - Петровић Ивана
3 - 0
(25:21, 25:20, 25:18)
(75 : 59)
БЕЧЕЈ - Бечеј
04/11/2018 13:00
Темерин, Хала спортова
112 НС ВОЛЕЈ ТИМ - Нови Сад
Салај Небојша - Томашевић Милош
3 - 0
(25:13, 25:18, 25:22)
(75 : 53)
МЛАДОСТ - НОВИ САД
03/11/2018 18:00
Нови Сад, ОШ Јован Поповић

4. коло    

113 МЛАДОСТ - НОВИ САД
Ђуровић Сандра - Давидовић Иван
1 - 3
(25:21, 17:25, 22:25, 13:25)
(77 : 96)
БЕЧЕЈ - Бечеј
10/11/2018 12:30
Нови Сад, ОШ Прва Војвођанска Бригада
114 БЕОЧИН - Беочин
Томашевић Милош - Лазић Јована
0 - 3
(20:25, 15:25, 10:25)
(45 : 75)
НОВИ САД - Нови Сад
10/11/2018 17:00
Беочин, Хала спортова
115 НС ВОЛЕЈ ТИМ - Нови Сад
Миоч Ања - Салај Небојша
3 - 0
(25:18, 25:11, 25:18)
(75 : 47)
ГРБИЋ - Бачки Јарак
10/11/2018 18:00
Нови Сад, ОШ Јован Поповић
116 БАГЉАШ 023 - Зрењанин
Бошков Дејан - Тадић Анђела
3 - 0
(25:13, 25:17, 25:15)
(75 : 45)
БЛОК АУТ - Темерин
11/11/2018 20:00
Зрењанин, Гимназија

5. коло    

117 БЛОК АУТ - Темерин
Танчић Тамара - Воротњак Тарас
1 - 3
(25:20, 23:25, 23:25, 23:25)
(94 : 95)
БЕОЧИН - Беочин
18/11/2018 13:00
Темерин, Хала спортова
118 НОВИ САД - Нови Сад
Драгашевић Вања - Дупљанин Марко
3 - 2
(27:29, 23:25, 25:20, 25:21, 15:12)
(115 : 107)
НС ВОЛЕЈ ТИМ - Нови Сад
18/11/2018 16:30
Нови Сад, ТШ Милева Марић-Ајнштајн
119 БЕЧЕЈ - Бечеј
Танасковић Драгана - Томашевић Милош
0 - 3
(17:25, 11:25, 17:25)
(45 : 75)
БАГЉАШ 023 - Зрењанин
18/11/2018 18:00
Бечеј, СХ Ђорђе Предин-Баџа
120 ГРБИЋ - Бачки Јарак
Субић Теодора - Пантић Борислав
3 - 2
(25:22, 25:22, 11:25, 24:26, 15:12)
(100 : 107)
МЛАДОСТ - НОВИ САД
17/11/2018 16:00
Темерин, Хала спортова

6. коло    

121 МЛАДОСТ - НОВИ САД
Дубљевић Милица - Савић Кристина
0 - 3
(22:25, 27:29, 16:25)
(65 : 79)
БАГЉАШ 023 - Зрењанин
24/11/2018 12:30
Нови Сад, ОШ Прва Војвођанска Бригада
122 БЕОЧИН - Беочин
Бер Андреј - Драгашевић Вања
0 - 3
(20:25, 17:25, 20:25)
(57 : 75)
БЕЧЕЈ - Бечеј
25/11/2018 17:30
Беочин, Хала спортова
123 НС ВОЛЕЈ ТИМ - Нови Сад
Субић Теодора - Танасковић Драгана
3 - 0
(25:15, 25:23, 25:22)
(75 : 60)
БЛОК АУТ - Темерин
24/11/2018 18:00
Нови Сад, ОШ Јован Поповић
124 ГРБИЋ - Бачки Јарак
Мастиловић Горана - Лазић Јована
3 - 2
(25:23, 15:25, 17:25, 25:18, 15:10)
(97 : 101)
НОВИ САД - Нови Сад
25/11/2018 15:00
Темерин, Хала спортова

7. коло    

125 БАГЉАШ 023 - Зрењанин
Бабић Иван - Грандић Вања
3 - 0
(25:13, 25:10, 25:10)
(75 : 33)
БЕОЧИН - Беочин
01/12/2018 20:00
Зрењанин, Гимназија
126 БЕЧЕЈ - Бечеј
Петков Дејана - Танчић Тамара
0 - 3
(15:25, 13:25, 17:25)
(45 : 75)
НС ВОЛЕЈ ТИМ - Нови Сад
02/12/2018 18:00
Бечеј, ХС Ђорђе Предин-Баџа
127 БЛОК АУТ - Темерин
Драгашевић Вања - Угарковић Јована
3 - 1
(25:21, 25:22, 22:25, 25:18)
(97 : 86)
ГРБИЋ - Бачки Јарак
02/12/2018 13:00
Темерин, Хала спортова
128 НОВИ САД - Нови Сад
Миоч Ања - Танасковић Драгана
3 - 0
(25:20, 25:19, 25:23)
(75 : 62)
МЛАДОСТ - НОВИ САД
01/12/2018 12:30
Нови Сад, ОШ Прва Војвођанска Бригада

8. коло    

129 БАГЉАШ 023 - Зрењанин
Тришић Страхиња - Јовановић Милисав
3 - 0
(25:19, 25:13, 25:19)
(75 : 51)
НС ВОЛЕЈ ТИМ - Нови Сад
17/02/2019 20:00
Зрењанин, Гимназија
130 БЕЧЕЈ - Бечеј
Петков Дејана - Танчић Тамара
0 - 3
(18:25, 22:25, 15:25)
(55 : 75)
ГРБИЋ - Бачки Јарак
17/02/2019 17:00
Бечеј, ХС Ђорђе Предин-Баџа
131 БЛОК АУТ - Темерин
Субић Теодора - Савић Кристина
2 - 3
(25:18, 25:18, 21:25, 20:25, 14:16)
(105 : 102)
НОВИ САД - Нови Сад
17/02/2019 13:00
Темерин, Хала спортова
132 МЛАДОСТ - НОВИ САД
Бер Андреј - Петровић Ивана
3 - 0
(25:18, 25:11, 25:17)
(75 : 46)
БЕОЧИН - Беочин
20/02/2019 20:15
Беочин, Хала спортова

9. коло    

133 НС ВОЛЕЈ ТИМ - Нови Сад
Петровић Ивана - Субић Теодора
3 - 0
(25:16, 25:10, 25:10)
(75 : 36)
БЕОЧИН - Беочин
23/02/2019 17:00
Нови Сад, ОШ Јован Поповић
134 ГРБИЋ - Бачки Јарак
Драгашевић Вања - Вељков Верица
0 - 3
(16:25, 20:25, 8:25)
(44 : 75)
БАГЉАШ 023 - Зрењанин
23/02/2019 17:00
Темерин, Хала спортова
135 НОВИ САД - Нови Сад
Берковић Бранко - Салонски Леона
3 - 0
(25:11, 28:26, 25:18)
(78 : 55)
БЕЧЕЈ - Бечеј
23/02/2019 19:45
Нови Сад, ТШ М.Марић-Ајнштајн
136 БЛОК АУТ - Темерин
Савић Кристина - Поповић Вера
3 - 1
(25:19, 19:25, 25:14, 25:8)
(94 : 66)
МЛАДОСТ - НОВИ САД
24/02/2019 13:00
Темерин, Хала спортова

10. коло    

137 БЕОЧИН - Беочин
Петровић Ивана - Танасковић Драгана
0 - 3
(11:25, 15:25, 18:25)
(44 : 75)
ГРБИЋ - Бачки Јарак
03/03/2019 17:00
Беочин, Хала спортова
138 БАГЉАШ 023 - Зрењанин
Тришић Страхиња - Надаждин Марко
3 - 0
(25:17, 25:19, 25:22)
(75 : 58)
НОВИ САД - Нови Сад
03/03/2019 20:00
Зрењанин, Гимназија
139 БЕЧЕЈ - Бечеј
Петков Дејана - Родић Јелена
0 - 3
(14:25, 11:25, 11:25)
(36 : 75)
БЛОК АУТ - Темерин
03/03/2019 20:00
Бечеј, ХС Ђорђе Предин-Баџа
140 МЛАДОСТ - НОВИ САД
Пантић Борислав - Драгашевић Вања
2 - 3
(13:25, 27:25, 25:15, 19:25, 6:15)
(90 : 105)
НС ВОЛЕЈ ТИМ - Нови Сад
02/03/2019 12:30
Нови Сад, ОШ Прва Војвођанска бригада

11. коло    

141 БЕЧЕЈ - Бечеј
Ковачев Јован - Петков Дејана
3 - 1
(17:25, 26:24, 25:18, 25:21)
(93 : 88)
МЛАДОСТ - НОВИ САД
10/03/2019 17:00
Бечеј, ХС Ђорђе Предин-Баџа
142 НОВИ САД - Нови Сад
Угарковић Јована - Берковић Бранко
3 - 0
(25:18, 25:12, 25:16)
(75 : 46)
БЕОЧИН - Беочин
10/03/2019 16:30
Нови Сад, ТШ М.Марић-Ајнштајн
143 ГРБИЋ - Бачки Јарак
Миоч Ања - Томашевић Милош
3 - 1
(25:21, 25:18, 16:25, 25:20)
(91 : 84)
НС ВОЛЕЈ ТИМ - Нови Сад
09/03/2019 17:00
Темерин, Хала спортова
144 БЛОК АУТ - Темерин
Танчић Тамара - Гроздановић Нађа
0 - 3
(21:25, 17:25, 18:25)
(56 : 75)
БАГЉАШ 023 - Зрењанин
10/03/2019 13:00
Темерин, Хала спортова

12. коло    

145 БЕОЧИН - Беочин
Петровић Ивана - Дупљанин Марко
0 - 3
(13:25, 10:25, 12:25)
(35 : 75)
БЛОК АУТ - Темерин
17/03/2019 17:00
Беочин, Хала спортова
146 НС ВОЛЕЈ ТИМ - Нови Сад
Андријашевић Јелена - Томашевић Милош
3 - 1
(29:27, 25:15, 11:25, 28:26)
(93 : 93)
НОВИ САД - Нови Сад
16/03/2019 19:00
Нови Сад, ОШ Јован Поповић
147 БАГЉАШ 023 - Зрењанин
Надаждин Марко - Јовановић Љубиша
3 - 0
(25:17, 25:14, 25:12)
(75 : 43)
БЕЧЕЈ - Бечеј
17/03/2019 20:00
Зрењанин, Гимназија
148 МЛАДОСТ - НОВИ САД
Танасковић Драгана - Вељков Верица
1 - 3
(21:25, 10:25, 26:24, 17:25)
(74 : 99)
ГРБИЋ - Бачки Јарак
16/03/2019 12:30
Нови Сад, ОШ Прва Војвођанска бригада

13. коло    

149 БАГЉАШ 023 - Зрењанин
Надаждин Марко - Сушић Радован
3 - 0
(25:13, 25:20, 25:23)
(75 : 56)
МЛАДОСТ - НОВИ САД
23/03/2019 16:00
Зрењанин, СХ Кристална дворана
150 БЕЧЕЈ - Бечеј
Маленица Вук - Воротњак Тарас
3 - 0
(25:15, 25:20, 25:18)
(75 : 53)
БЕОЧИН - Беочин
24/03/2019 17:00
Бечеј, ХС Ђорђе Предин-Баџа
151 БЛОК АУТ - Темерин
Петровић Ивана - Миоч Ања
2 - 3
(25:23, 26:24, 22:25, 20:25, 2:15)
(95 : 112)
НС ВОЛЕЈ ТИМ - Нови Сад
24/03/2019 13:00
Темерин, Хала спортова
152 НОВИ САД - Нови Сад
Берковић Бранко - Поповић Вера
3 - 1
(25:21, 25:22, 23:25, 25:21)
(98 : 89)
ГРБИЋ - Бачки Јарак
23/03/2019 19:45
Нови Сад, ТШ М.Марић-Ајнштајн

14. коло    

153 БЕОЧИН - Беочин
Танасковић Драгана - Симовски Милица
0 - 3
(9:25, 7:25, 22:25)
(38 : 75)
БАГЉАШ 023 - Зрењанин
31/03/2019 17:00
Беочин, Хала спортова
154 НС ВОЛЕЈ ТИМ - Нови Сад
Поповић Вера - Берковић Бранко
3 - 0
(25:8, 25:12, 25:8)
(75 : 28)
БЕЧЕЈ - Бечеј
30/03/2019 18:00
Нови Сад, ОШ Јован Поповић
155 ГРБИЋ - Бачки Јарак
Танасковић Стеван - Давидовић Иван
3 - 1
(18:25, 25:20, 25:21, 25:19)
(93 : 85)
БЛОК АУТ - Темерин
30/03/2019 19:00
Темерин, Хала спортова
156 МЛАДОСТ - НОВИ САД
Миоч Ања - Савић Кристина
1 - 3
(20:25, 11:25, 25:19, 21:25)
(77 : 94)
НОВИ САД - Нови Сад
30/03/2019 19:30
Нови Сад, ТШ М.Марић-Ајнштајн

Прва Војвођанска лига "СЕВЕР" - сениорке


1. коло    

301 ЦВС elbraco technoland - Сомбор
Ивић Бојана - Савић Игор
3 - 1
(26:24, 27:25, 23:25, 25:18)
(101 : 92)
ВРБАС - Врбас
22/10/2018 12:08
302 МЕРКУР - Бачка Паланка
Миоч Ања - Томашевић Милош
3 - 0
(25:12, 25:11, 25:20)
(75 : 43)
СУТЈЕСКА - Бачко Добро Поље
22/10/2018 12:09
303 ЛИБЕРО - Бачко Градиште
Танасковић Драгана - Салонски Леона
0 - 3
(10:25, 13:25, 14:25)
(37 : 75)
АПАТИН - Апатин
22/10/2018 12:09
304 ГОКС ИН - Сомбор
Дабетић Катарина - Бојат Ања
1 - 3
(25:19, 16:25, 23:25, 17:25)
(81 : 94)
СПАРТАК - Суботица
22/10/2018 12:09

2. коло    

305 ВРБАС - Врбас
Смиљанић Борис - Телебак Јово
3 - 0
(25:20, 25:10, 25:13)
(75 : 43)
СПАРТАК - Суботица
01/11/2018 20:00
Врбас, Техничка школа
306 ЦВС elbraco technoland - Сомбор
Савић Игор - Поповић Вера
1 - 3
(26:28, 19:25, 25:17, 22:25)
(92 : 95)
МЕРКУР - Бачка Паланка
28/10/2018 16:00
Сомбор, ХС Мостонга
307 СУТЈЕСКА - Бачко Добро Поље
Танчић Тамара - Дабетић Катарина
3 - 1
(25:23, 25:12, 16:25, 25:18)
(91 : 78)
ЛИБЕРО - Бачко Градиште
28/10/2018 18:00
Бачко Добро Поље, ОШ Вук Караџић
308 АПАТИН - Апатин
Пинтер Дамир - Пинтер Оливера
3 - 0
(27:25, 25:19, 25:16)
(77 : 60)
ГОКС ИН - Сомбор
28/10/2018 17:00
Апатин, Хала спортова

3. коло    

309 МЕРКУР - Бачка Паланка
Смиљанић Борис - Телебак Јово
0 - 3
(24:26, 22:25, 21:25)
(67 : 76)
ВРБАС - Врбас
04/11/2018 15:30
Бачка Паланка, ХС Тиквара
310 ЛИБЕРО - Бачко Градиште
Хорн Ела - Хорн Стеван
0 - 3
(8:25, 20:25, 23:25)
(51 : 75)
ЦВС elbraco technoland - Сомбор
04/11/2018 18:00
Бачко Градиште, ОШ Светозар Марковић
311 ГОКС ИН - Сомбор
Латишко Лариса - Андријашевић Јелена
3 - 1
(25:23, 25:17, 21:25, 25:16)
(96 : 81)
СУТЈЕСКА - Бачко Добро Поље
03/11/2018 19:00
Оџаци, Хала спортова
312 СПАРТАК - Суботица
Поповић Вера - Пинтер Дамир
2 - 3
(18:25, 15:25, 27:25, 25:16, 13:15)
(98 : 106)
АПАТИН - Апатин
Суботица

4. коло    

313 ВРБАС - Врбас
Хорн Ела - Хорн Стеван
1 - 3
(25:18, 23:25, 11:25, 18:25)
(77 : 93)
АПАТИН - Апатин
14/11/2018 20:00
Апатин, Техничка школа
314 ЦВС elbraco technoland - Сомбор
Андријашевић Јелена - Крајновић Ања
3 - 0
(25:19, 25:15, 25:13)
(75 : 47)
ГОКС ИН - Сомбор
10/11/2018 12:00
Сомбор, ХС Мостонга
315 МЕРКУР - Бачка Паланка
Берковић Бранко - Савић Кристина
3 - 0
(26:24, 25:13, 28:26)
(79 : 63)
ЛИБЕРО - Бачко Градиште
11/11/2018 15:30
Бачка Паланка, ХС Тиквара
316 СУТЈЕСКА - Бачко Добро Поље
Воротњак Тарас - Дабетић Катарина
1 - 3
(20:25, 25:15, 16:25, 15:25)
(76 : 90)
СПАРТАК - Суботица
11/11/2018 18:00
Бачко Добро Поље, ОШ Вук Караџић

5. коло    

317 ЛИБЕРО - Бачко Градиште
Хорн Ела - Дабетић Катарина
1 - 3
(19:25, 19:25, 25:14, 21:25)
(84 : 89)
ВРБАС - Врбас
17/11/2018 14:00
Бачко Градиште, ОШ Светозар Марковић
318 СПАРТАК - Суботица
Пинтер Дамир - Поповић Вера
3 - 2
(13:25, 15:25, 25:15, 25:19, 15:11)
(93 : 95)
ЦВС elbraco technoland - Сомбор
17/11/2018 12:00
Суботица, Хала спортова
319 ГОКС ИН - Сомбор
Цвијетић-Вујић Анђела - Латишко Лариса
3 - 0
(25:20, 25:22, 25:23)
(75 : 65)
МЕРКУР - Бачка Паланка
18/11/2018 16:00
Оџаци, Хала спортова
320 АПАТИН - Апатин
Савић Игор - Пинтер Оливера
3 - 0
(25:16, 25:11, 25:18)
(75 : 45)
СУТЈЕСКА - Бачко Добро Поље
17/11/2018 16:30
Пригревица, Хала спортова

6. коло    

321 ВРБАС - Врбас
Дабетић Катарина - Воротњак Тарас
3 - 0
(25:23, 25:21, 25:20)
(75 : 64)
СУТЈЕСКА - Бачко Добро Поље
28/11/2018 20:00
Врбас, Техничка школа
322 ЦВС elbraco technoland - Сомбор
Хорн Ела - Ђурић Никола
0 - 3
(14:25, 23:25, 23:25)
(60 : 75)
АПАТИН - Апатин
24/11/2018 18:00
Сомбор, Соколски дом
323 МЕРКУР - Бачка Паланка
Дупљанин Марко - Томашевић Милош
3 - 1
(25:18, 22:25, 25:23, 25:17)
(97 : 83)
СПАРТАК - Суботица
25/11/2018 15:30
Бачка Паланка, ХС Тиквара
324 ЛИБЕРО - Бачко Градиште
Поповић Вера - Петровић Ивана
2 - 3
(25:10, 16:25, 25:20, 22:25, 8:15)
(96 : 95)
ГОКС ИН - Сомбор
24/11/2018 14:00
Бачко Градиште, ОШ Светозар Марковић

7. коло    

325 ГОКС ИН - Сомбор
Смиљанић Борис - Андријашевић Јелена
2 - 3
(25:22, 25:21, 20:25, 24:26, 10:15)
(104 : 109)
ВРБАС - Врбас
02/12/2018 16:00
Оџаци, Хала спортова
326 СУТЈЕСКА - Бачко Добро Поље
Воротњак Тарас - Дабетић Катарина
0 - 3
(22:25, 19:25, 20:25)
(61 : 75)
ЦВС elbraco technoland - Сомбор
01/12/2018 13:00
Врбас, ХС ЦФК - мала сала
327 АПАТИН - Апатин
Хорн Ела - Анђелковић Војислав
3 - 0
(25:18, 25:20, 25:19)
(75 : 57)
МЕРКУР - Бачка Паланка
01/12/2018 13:00
Апатин, ОШ Жарко Зрењанин
328 СПАРТАК - Суботица
Пинтер Дамир - Савић Игор
3 - 0
(25:15, 25:22, 25:22)
(75 : 59)
ЛИБЕРО - Бачко Градиште
01/12/2018 12:00
Суботица, ОШ Милош Црњански

8. коло    

329 ВРБАС - Врбас
Анђелковић Војислав - Хорн Ела
3 - 0
(25:14, 25:19, 25:19)
(75 : 52)
ЦВС elbraco technoland - Сомбор
14/02/2019 20:00
Врбас, ТШ 4.Јул
330 СУТЈЕСКА - Бачко Добро Поље
Воротњак Тарас - Маленица Вук
0 - 3
(16:25, 17:25, 23:25)
(56 : 75)
МЕРКУР - Бачка Паланка
17/02/2019 12:00
Врбас, ХС ЦФК - мала сала
331 АПАТИН - Апатин
Бојат Ања - Крајновић Ања
3 - 0
(25:5, 25:18, 25:18)
(75 : 41)
ЛИБЕРО - Бачко Градиште
20/02/2019 17:45
Апатин, Хала спортова
332 СПАРТАК - Суботица
Пинтер Дамир - Поповић Вера
3 - 0
(25:8, 26:24, 25:22)
(76 : 54)
ГОКС ИН - Сомбор
17/02/2019 12:00
Суботица, Хала спортова

9. коло    

333 СПАРТАК - Суботица
Савић Игор - Пинтер Оливера
3 - 2
(28:30, 25:19, 21:25, 25:21, 15:13)
(114 : 108)
ВРБАС - Врбас
25/02/2019 16:00
Суботица, Хала спортова
334 МЕРКУР - Бачка Паланка
Миоч Ања - Томашевић Милош
3 - 2
(25:21, 25:20, 20:25, 19:25, 15:3)
(104 : 94)
ЦВС elbraco technoland - Сомбор
23/02/2019 15:30
Бачка Паланка, ХС Тиквара
335 ЛИБЕРО - Бачко Градиште
Танчић Тамара - Гроздановић Невена
3 - 0
(25:20, 25:17, 27:25)
(77 : 62)
СУТЈЕСКА - Бачко Добро Поље
27/02/2019 20:00
Бачко Градиште, ОШ Светозар Марковић
336 ГОКС ИН - Сомбор
Андријашевић Јелена - Фораи Адриана
0 - 3
(19:25, 16:25, 11:25)
(46 : 75)
АПАТИН - Апатин
24/02/2019 20:00
Оџаци, Хала спортова

10. коло    

337 ВРБАС - Врбас
Воротњак Тарас - Маленица Вук
3 - 1
(15:25, 25:17, 25:20, 25:16)
(90 : 78)
МЕРКУР - Бачка Паланка
02/03/2019 14:30
Врбас, ТШ 4.Јул
338 ЦВС elbraco technoland - Сомбор
Пинтер Дамир - Савић Игор
3 - 1
(24:26, 25:14, 25:15, 25:18)
(99 : 73)
ЛИБЕРО - Бачко Градиште
03/03/2019 17:00
Сомбор, ХС Мостонга
339 СУТЈЕСКА - Бачко Добро Поље
Латишко Лариса - Телебак Јово
1 - 3
(11:25, 20:25, 25:23, 20:25)
(76 : 98)
ГОКС ИН - Сомбор
02/03/2019 12:00
Врбас, ХС ЦФК - мала сала
340 АПАТИН - Апатин
Хорн Ела - Дабетић Катарина
3 - 0
(25:21, 25:17, 25:19)
(75 : 57)
СПАРТАК - Суботица
03/03/2019 13:00
Апатин, Хала спортова

11. коло    

341 АПАТИН - Апатин
Хорн Ела - Хорн Стеван
3 - 1
(25:20, 21:25, 25:20, 25:11)
(96 : 76)
ВРБАС - Врбас
10/03/2019 18:00
Врбас, ТШ 4.Јул
342 ГОКС ИН - Сомбор
Андријашевић Јелена - Фораи Адриана
3 - 0
(27:25, 25:20, 25:11)
(77 : 56)
ЦВС elbraco technoland - Сомбор
10/03/2019 18:00
Оџаци, Хала спортова
343 ЛИБЕРО - Бачко Градиште
Маленица Вук - Воротњак Тарас
0 - 3
(26:28, 15:25, 16:25)
(57 : 78)
МЕРКУР - Бачка Паланка
10/03/2019 19:30
Бачко Градиште, ОШ Светозар Марковић
344 СПАРТАК - Суботица
Пинтер Оливера - Поповић Вера
3 - 0
(25:20, 25:20, 25:13)
(75 : 53)
СУТЈЕСКА - Бачко Добро Поље
10/03/2019 12:00
Суботица, Хала спортова

12. коло    

345 ВРБАС - Врбас
Воротњак Тарас - Дабетић Катарина
3 - 0
(25:17, 25:21, 25:20)
(75 : 58)
ЛИБЕРО - Бачко Градиште
16/03/2019 14:00
Врбас, ТШ 4.Јул
346 ЦВС elbraco technoland - Сомбор
Грујић Милутин - Пинтер Дамир
3 - 1
(25:18, 13:25, 25:18, 25:23)
(88 : 84)
СПАРТАК - Суботица
16/03/2019 19:00
Сомбор, ХС Мостонга
347 МЕРКУР - Бачка Паланка
Смиљанић Борис - Телебак Јово
3 - 0
(25:17, 27:25, 25:23)
(77 : 65)
ГОКС ИН - Сомбор
17/03/2019 14:00
Бачка Паланка, СХ Тиквара
348 СУТЈЕСКА - Бачко Добро Поље
Маленица Вук - Хорн Ела
0 - 3
(14:25, 15:25, 22:25)
(51 : 75)
АПАТИН - Апатин
16/03/2019 18:00
Бачко Добро Поље, ОШ Вук Караџић

13. коло    

349 СУТЈЕСКА - Бачко Добро Поље
Хорн Ела - Хорн Стеван
0 - 3
(10:25, 20:25, 12:25)
(42 : 75)
ВРБАС - Врбас
23/03/2019 17:00
Бачко Добро Поље, ОШ Вук Караџић
350 АПАТИН - Апатин
Поповић Вера - Мандић Бојан
3 - 0
(25:19, 25:15, 25:21)
(75 : 55)
ЦВС elbraco technoland - Сомбор
27/03/2019 18:00
Апатин, Хала спортова
351 СПАРТАК - Суботица
Пинтер Дамир - Лукић Новак
1 - 3
(25:21, 19:25, 21:25, 20:25)
(85 : 96)
МЕРКУР - Бачка Паланка
24/03/2019 12:30
Суботица, ПШ Сечењи Иштван
352 ГОКС ИН - Сомбор
Андријашевић Јелена - Бојат Ања
3 - 2
(25:10, 22:25, 25:14, 24:26, 15:12)
(111 : 87)
ЛИБЕРО - Бачко Градиште
23/03/2019 19:00
Оџаци, Хала спортова

14. коло    

353 ВРБАС - Врбас
Воротњак Тарас - Хорн Стеван
3 - 0
(25:13, 25:20, 25:14)
(75 : 47)
ГОКС ИН - Сомбор
31/03/2019 20:00
Врбас, ТШ 4.Јул
354 ЦВС elbraco technoland - Сомбор
Андријашевић Јелена - Хорн Ела
3 - 0
(25:12, 25:19, 25:12)
(75 : 43)
СУТЈЕСКА - Бачко Добро Поље
30/03/2019 19:00
Сомбор, СХ Мостонга
355 МЕРКУР - Бачка Паланка
Смиљанић Борис - Телебак Јово
1 - 3
(15:25, 25:16, 22:25, 20:25)
(82 : 91)
АПАТИН - Апатин
30/03/2019 15:30
Бачка Паланка, СХ Тиквара
356 ЛИБЕРО - Бачко Градиште
Дабетић Катарина - Маленица Вук
1 - 3
(16:25, 25:15, 16:25, 21:25)
(78 : 90)
СПАРТАК - Суботица
31/03/2019 18:00
Бачко Градиште, ОШ Светозар Марковић

Прва Војвођанска лига "ЈУГ" - сениорке


1. коло    

401 КРАЈИШНИК - Крајишник
Бошков Дејан - Јовановић Љубиша
3 - 2
(19:25, 21:25, 25:20, 25:18, 15:12)
(105 : 100)
ХЕРЦЕГОВИНА - Равни Тополовац
22/10/2018 12:10
402 ВРШАЦ - Вршац
Панчић Марко - Пејаковић Дејан
3 - 2
(25:18, 17:25, 23:25, 25:11, 15:10)
(105 : 89)
ЖИТИШТЕ - Житиште
22/10/2018 12:10
403 БАНАТ - Вршац
Марић Јована - Стојковић Тамара
3 - 0
(25:18, 27:25, 25:18)
(77 : 61)
ПРОЛЕТЕР - Зрењанин
22/10/2018 12:11
404 КИ 0230 - Кикинда
Стојановић Никола - Пинтер Дамир
2 - 3
(19:25, 25:20, 19:25, 25:19, 13:15)
(101 : 104)
КИКИНДА - Кикинда
22/10/2018 12:11

2. коло    

405 ХЕРЦЕГОВИНА - Равни Тополовац
Јовановић Љубиша - Бошков Дејан
1 - 3
(28:26, 15:25, 18:25, 14:25)
(75 : 101)
КИКИНДА - Кикинда
28/10/2018 18:00
Равни Тополовац, ОШ Алекса Шантић
406 КРАЈИШНИК - Крајишник
Бабић Иван - Тадић Анђела
1 - 3
(17:25, 24:26, 25:18, 21:25)
(87 : 94)
ВРШАЦ - Вршац
28/10/2018 17:00
Крајишник, ОШ Славко Родић
407 ЖИТИШТЕ - Житиште
Петков Дејана - Родић Јелена
0 - 3
(16:25, 15:25, 15:25)
(46 : 75)
БАНАТ - Вршац
27/10/2018 16:30
Житиште, ОШ Свети Сава
408 ПРОЛЕТЕР - Зрењанин
Надаждин Марко - Јовановић Милисав
3 - 2
(21:25, 25:21, 25:13, 11:25, 15:12)
(97 : 96)
КИ 0230 - Кикинда
28/10/2018 15:00
Зрењанин, ХС Кристална Дворана

3. коло    

409 ВРШАЦ - Вршац
Стојковић Тамара - Марић Јована
3 - 1
(25:17, 25:16, 17:25, 26:24)
(93 : 82)
ХЕРЦЕГОВИНА - Равни Тополовац
04/11/2018 16:00
Вршац, ХС Миленијум
410 БАНАТ - Вршац
Пејаковић Дејан - Панчић Марко
3 - 1
(25:13, 25:20, 15:25, 25:17)
(90 : 75)
КРАЈИШНИК - Крајишник
03/11/2018 14:00
Вршац, ХС Миленијум
411 КИ 0230 - Кикинда
Танчић Тамара - Петков Дејана
3 - 0
(25:15, 25:15, 25:20)
(75 : 50)
ЖИТИШТЕ - Житиште
04/11/2018 12:00
Кикинда, ОШ Свети Сава
412 КИКИНДА - Кикинда
Падејчев Милош - Ковачев Јован
3 - 1
(25:19, 27:25, 24:26, 25:22)
(101 : 92)
ПРОЛЕТЕР - Зрењанин
03/11/2018 15:00
Кикинда, СЦ Језеро

4. коло    

413 ХЕРЦЕГОВИНА - Равни Тополовац
Петков Дејана - Ковачев Јован
2 - 3
(8:25, 25:19, 25:16, 8:25, 13:15)
(79 : 100)
ПРОЛЕТЕР - Зрењанин
10/11/2018 18:00
Равни Тополовац, ОШ Алекса Шантић
414 КРАЈИШНИК - Крајишник
Јовановић Љубиша - Грандић Вања
3 - 1
(19:25, 25:21, 25:20, 25:21)
(94 : 87)
КИ 0230 - Кикинда
11/11/2018 18:00
Крајишник, ОШ Славко Родић
415 ВРШАЦ - Вршац
Марић Јована - Стојковић Тамара
0 - 3
(23:25, 17:25, 12:25)
(52 : 75)
БАНАТ - Вршац
10/11/2018 18:30
Вршац, Хем-медицинска школа
416 ЖИТИШТЕ - Житиште
Надаждин Марко - Мандић Александар
1 - 3
(26:24, 22:25, 23:25, 23:25)
(94 : 99)
КИКИНДА - Кикинда
10/11/2018 16:30
Житиште, ОШ Свети Сава

5. коло    

417 БАНАТ - Вршац
Панчић Марко - Пејаковић Дејан
3 - 0
(25:16, 25:19, 25:12)
(75 : 47)
ХЕРЦЕГОВИНА - Равни Тополовац
17/11/2018 14:00
Вршац, СХ Миленијум
418 КИКИНДА - Кикинда
Падејчев Милош - Петков Дејана
3 - 1
(25:15, 15:25, 25:14, 25:17)
(90 : 71)
КРАЈИШНИК - Крајишник
17/11/2018 15:00
Кикинда, Хала спортова
419 КИ 0230 - Кикинда
Бабић Иван - Јовановић Љубиша
3 - 0
(25:20, 25:19, 25:16)
(75 : 55)
ВРШАЦ - Вршац
18/11/2018 12:00
Кикинда, ОШ Свети Сава
420 ПРОЛЕТЕР - Зрењанин
Бошков Дејан - Јовановић Милисав
3 - 1
(25:22, 30:32, 25:18, 25:23)
(105 : 95)
ЖИТИШТЕ - Житиште
17/11/2018 14:00
Зрењанин, ХС Медисон

6. коло    

421 ХЕРЦЕГОВИНА - Равни Тополовац
Бабић Иван - Ћорић Ђорђе
3 - 2
(25:22, 28:26, 17:25, 18:25, 15:8)
(103 : 106)
ЖИТИШТЕ - Житиште
24/11/2018 18:00
Равни Тополовац, ОШ Алекса Шантић
422 КРАЈИШНИК - Крајишник
Бошков Дејан - Мандић Александар
0 - 3
(19:25, 15:25, 11:25)
(45 : 75)
ПРОЛЕТЕР - Зрењанин
28/11/2018 19:00
Крајишник, ОШ Славко Родић
423 ВРШАЦ - Вршац
Стојковић Тамара - Марић Јована
0 - 3
(19:25, 20:25, 17:25)
(56 : 75)
КИКИНДА - Кикинда
24/11/2018 18:30
Вршац, Хем-техничка школа
424 БАНАТ - Вршац
Панчић Марко - Пејаковић Дејан
3 - 0
(25:11, 25:8, 25:11)
(75 : 30)
КИ 0230 - Кикинда
25/11/2018 14:00
Вршац, ХС Миленијум

7. коло    

425 КИ 0230 - Кикинда
Бабић Иван - Грандић Вања
3 - 0
(25:12, 25:9, 25:18)
(75 : 39)
ХЕРЦЕГОВИНА - Равни Тополовац
04/12/2018 20:00
Равни Тополовац, ОШ Алекса Шантић
426 ЖИТИШТЕ - Житиште
Падејчев Милош - Ковачев Јован
3 - 2
(22:25, 27:25, 25:15, 13:25, 15:12)
(102 : 102)
КРАЈИШНИК - Крајишник
01/12/2018 16:30
Житиште, ОШ Свети Сава
427 ПРОЛЕТЕР - Зрењанин
Бошков Дејан - Тадић Анђела
3 - 0
(25:12, 25:23, 25:18)
(75 : 53)
ВРШАЦ - Вршац
01/12/2018 14:00
Зрењанин, ХС Медисон
428 КИКИНДА - Кикинда
Надаждин Марко - Јованвић Милисав
3 - 1
(25:23, 17:25, 25:21, 25:22)
(92 : 91)
БАНАТ - Вршац
02/12/2018 18:00
Кикинда, ХС Језеро

8. коло    

429 ХЕРЦЕГОВИНА - Равни Тополовац
Бошков Дејан - Надаждин Марко
3 - 1
(10:25, 25:14, 26:24, 25:14)
(86 : 77)
КРАЈИШНИК - Крајишник
14/02/2019 18:00
Равни Тополовац, ОШ Алекса Шантић
430 ЖИТИШТЕ - Житиште
Ћорић Ђорђе - Тадић Анђела
3 - 2
(14:25, 27:25, 19:25, 25:14, 16:14)
(101 : 103)
ВРШАЦ - Вршац
16/02/2019 16:30
Житиште, ОШ Свети Сава
431 ПРОЛЕТЕР - Зрењанин
Јовановић Љубиша - Грандић Вања
2 - 3
(21:25, 25:23, 24:26, 25:17, 16:18)
(111 : 109)
БАНАТ - Вршац
17/02/2019 17:00
Зрењанин, ХС Медисон
432 КИКИНДА - Кикинда
Салај Небојша - Миоч Ања
3 - 2
(25:16, 14:25, 25:20, 14:25, 17:15)
(95 : 101)
КИ 0230 - Кикинда
17/02/2019 16:00
Кикинда, ХС Језеро

9. коло    

433 КИКИНДА - Кикинда
Бошков Дејан - Грандић Вања
2 - 3
(23:25, 25:23, 25:21, 21:25, 13:15)
(107 : 109)
ХЕРЦЕГОВИНА - Равни Тополовац
24/02/2019 16:00
Кикинда, ХС Језеро
434 ВРШАЦ - Вршац
Стојковић Тамара - Марић Јована
3 - 0
(25:21, 25:21, 25:23)
(75 : 65)
КРАЈИШНИК - Крајишник
23/02/2019 18:30
Вршац, Хем-техничка школа
435 БАНАТ - Вршац
Панчић Марко - Јашћур Александра
3 - 1
(25:18, 13:25, 25:23, 25:10)
(88 : 76)
ЖИТИШТЕ - Житиште
24/02/2019 16:00
Вршац, ХС Миленијум
436 КИ 0230 - Кикинда
Падејчев Милош - Ковачев Јован
0 - 3
(24:26, 15:25, 13:25)
(52 : 76)
ПРОЛЕТЕР - Зрењанин
24/02/2019 16:00
Кикинда, ОШ Јован Поповић

10. коло    

437 ХЕРЦЕГОВИНА - Равни Тополовац
Ковачев Јован - Падејчев Милош
3 - 1
(25:6, 25:14, 21:25, 25:20)
(96 : 65)
ВРШАЦ - Вршац
03/03/2019 18:00
Равни Тополовац, ОШ Алекса Шантић
438 КРАЈИШНИК - Крајишник
Бошков Дејан - Мандић Александар
0 - 3
(14:25, 16:25, 12:25)
(42 : 75)
БАНАТ - Вршац
05/03/2019 19:00
Крајишник, ОШ Славко Родић
439 ЖИТИШТЕ - Житиште
Јовановић Љубиша - Грандић Вања
3 - 2
(25:20, 23:25, 25:16, 22:25, 15:4)
(110 : 90)
КИ 0230 - Кикинда
02/03/2019 16:30
Житиште, ОШ Свети Сава
440 ПРОЛЕТЕР - Зрењанин
Јовановић Милисав - Ћорић Ђорђе
3 - 2
(27:25, 19:25, 16:25, 25:19, 15:9)
(102 : 103)
КИКИНДА - Кикинда
02/03/2019 14:00
Зрењанин, СХ Кристална дворана

11. коло    

441 ПРОЛЕТЕР - Зрењанин
Грандић Вања - Бошков Дејан
3 - 2
(25:23, 17:25, 25:12, 21:25, 15:8)
(103 : 93)
ХЕРЦЕГОВИНА - Равни Тополовац
09/03/2019 11:00
Зрењанин, ХС Медисон
442 КИ 0230 - Кикинда
Јовановић Љубиша - Тадић Анђела
3 - 1
(25:13, 25:15, 17:25, 25:21)
(92 : 74)
КРАЈИШНИК - Крајишник
10/03/2019 19:00
Кикинда, ОШ Јован Поповић
443 БАНАТ - Вршац
Марић Јована - Стојковић Тамара
3 - 0
(26:24, 25:23, 25:16)
(76 : 63)
ВРШАЦ - Вршац
09/03/2019 20:30
Вршац, ХС Миленијум
444 КИКИНДА - Кикинда
Надаждин Марко - Тадић Анђела
3 - 0
(25:9, 25:22, 25:17)
(75 : 48)
ЖИТИШТЕ - Житиште
09/03/2019 14:30
Кикинда, ХС Језеро

12. коло    

445 ХЕРЦЕГОВИНА - Равни Тополовац
Бошков Дејан - Родић Јелена
0 - 3
(16:25, 10:25, 21:25)
(47 : 75)
БАНАТ - Вршац
17/03/2019 18:00
Равни Тополовац, ОШ Алекса Шантић
446 КРАЈИШНИК - Крајишник
Грандић Вања - Јовановић Милисав
0 - 3
(12:25, 19:25, 14:25)
(45 : 75)
КИКИНДА - Кикинда
16/03/2019 17:00
Крајишник, ОШ Славко Родић
447 ВРШАЦ - Вршац
Пејаковић Дејан - Марић Јована
2 - 3
(19:25, 16:25, 25:19, 25:18, 12:15)
(97 : 102)
КИ 0230 - Кикинда
16/03/2019 18:30
Вршац, Хем-техничка школа
448 ЖИТИШТЕ - Житиште
Петков Дејана - Родић Јелена
0 - 3
(16:25, 14:25, 22:25)
(52 : 75)
ПРОЛЕТЕР - Зрењанин
16/03/2019 16:30
Житиште, ОШ Свети Сава

13. коло    

449 ЖИТИШТЕ - Житиште
Бошков Дејан - Стојановић Василије
1 - 3
(17:25, 17:25, 25:19, 22:25)
(81 : 94)
ХЕРЦЕГОВИНА - Равни Тополовац
23/03/2019 16:30
Житиште, ОШ Свети Сава
450 ПРОЛЕТЕР - Зрењанин
Тадић Анђела - Надаждин Марко
3 - 1
(25:14, 30:32, 25:19, 25:22)
(105 : 87)
КРАЈИШНИК - Крајишник
20/03/2019 20:30
Зрењанин, Медицинска школа
451 КИКИНДА - Кикинда
Грандић Вања - Пешут Илија
3 - 0
(25:19, 25:13, 25:21)
(75 : 53)
ВРШАЦ - Вршац
23/03/2019 17:00
Кикинда, ХС Језеро
452 КИ 0230 - Кикинда
Јовановић Милисав - Грандић Вања
1 - 3
(20:25, 18:25, 25:23, 12:25)
(75 : 98)
БАНАТ - Вршац
24/03/2019 17:00
Кикинда, ОШ Јован Поповић

14. коло    

453 ХЕРЦЕГОВИНА - Равни Тополовац
Joвановић Љубиша - Ковачев Јован
3 - 0
(25:21, 25:17, 25:19)
(75 : 57)
КИ 0230 - Кикинда
31/03/2019 19:00
Кикинда, ОШ Јован Поповић
454 КРАЈИШНИК - Крајишник
Јовановић Милисав - Мандић Александар
3 - 0
(25:13, 27:25, 25:15)
(77 : 53)
ЖИТИШТЕ - Житиште
31/03/2019 20:00
Крајишник, ОШ Славко Родић
455 ВРШАЦ - Вршац
Марић Јована - Стојковић Тамара
3 - 1
(25:21, 25:18, 25:27, 25:15)
(100 : 81)
ПРОЛЕТЕР - Зрењанин
30/03/2019 18:30
Вршац, Хем-техничка школа
456 БАНАТ - Вршац
Пејаковић Дејан - Панчић Марко
3 - 0
(25:22, 25:18, 25:16)
(75 : 56)
КИКИНДА - Кикинда
31/03/2019 18:30
Вршац, ХС Миленијум

Прва Војвођанска лига "ЗАПАД" - сениори


1. коло    

501 ВОРИОРС - Обровац
Салај Небојша - Субић Теодора
3 - 2
(25:11, 23:25, 25:17, 21:25, 15:11)
(109 : 89)
СРЕМ ИТОН - Сремска Митровица
24/10/2018 20:00
Гложан, Хала спортова
502 МЛАДОСТ - Бачки Петровац
Пантић Борислав - Савић Кристина
3 - 1
(19:25, 25:22, 25:19, 25:19)
(94 : 85)
СЛОВЕН - Рума
503 ВЕСТ - Шид
 
- Слободан -
504 ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ - Нови Сад
Томашевић Милош - Петровић Ивана
3 - 0
(25:21, 25:15, 25:17)
(75 : 53)
ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад

2. коло    

505 СРЕМ ИТОН - Сремска Митровица
Тркуља Недељко - Маринковић Јелена
3 - 1
(25:18, 15:25, 25:18, 25:18)
(90 : 79)
ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
28/10/2018 17:00
Сремска Митровица, Гимназија
506 ВОРИОРС - Обровац
Пантић Борислав - Драгашевић Вања
1 - 3
(18:25, 25:19, 20:25, 18:25)
(81 : 94)
МЛАДОСТ - Бачки Петровац
27/10/2018 20:00
Маглић, Хала спортова
507 СЛОВЕН - Рума
Маринковић Игор - Курјак Срђан
1 - 3
(21:25, 25:21, 19:25, 18:25)
(83 : 96)
ВЕСТ - Шид
27/10/2018 17:00
Шид, Хала спортова
508 Слободан -
 
- ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ - Нови Сад

3. коло    

509 МЛАДОСТ - Бачки Петровац
Танасковић Стеван - Савић Кристина
3 - 0
(25:16, 25:14, 25:18)
(75 : 48)
СРЕМ ИТОН - Сремска Митровица
03/11/2018 18:00
Бачки Петровац, Хала спортова
510 ВЕСТ - Шид
Тркуља Недељко - Млађан Јелена
3 - 0
(25:18, 25:23, 25:19)
(75 : 60)
ВОРИОРС - Обровац
03/11/2018 17:00
Шид, Хала спортова
511 ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ - Нови Сад
 
3 - 1
(25:14, 25:22, 25:27, 25:17)
(100 : 80)
СЛОВЕН - Рума
512 ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
 
- Слободан -

4. коло    

513 СРЕМ ИТОН - Сремска Митровица
 
- Слободан -
514 ВОРИОРС - Обровац
Смиљанић Борис - Телебак Јово
0 - 3
(16:25, 15:25, 17:25)
(48 : 75)
ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ - Нови Сад
10/11/2018 19:00
Маглић, Хала спортова
515 МЛАДОСТ - Бачки Петровац
Латишко Лариса - Цвијетић-Вујић Анђела
3 - 2
(25:27, 24:26, 25:20, 25:22, 15:13)
(114 : 108)
ВЕСТ - Шид
10/11/2018 18:00
Бачки Петровац, Хала спортова
516 СЛОВЕН - Рума
Тркуља Недељко - Маринковић Јелена
3 - 1
(25:14, 25:19, 17:25, 25:14)
(92 : 72)
ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
11/11/2018 18:00
Рума, Хала спортова

5. коло    

517 ВЕСТ - Шид
Маринковић Игор - Тркуља Недељко
3 - 1
(25:22, 25:20, 19:25, 25:19)
(94 : 86)
СРЕМ ИТОН - Сремска Митровица
17/11/2018 14:00
Шид, Хала спортова
518 ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
Телебак Јово - Смиљанић Борис
0 - 3
(14:25, 19:25, 21:25)
(54 : 75)
ВОРИОРС - Обровац
20/11/2018 20:00
Гложан, Хала спортова
519 ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ - Нови Сад
Миоч Ања - Петровић Ивана
3 - 1
(25:10, 19:25, 25:20, 25:13)
(94 : 68)
МЛАДОСТ - Бачки Петровац
18/11/2018 19:45
Нови Сад, СПЦ Војводина
520 Слободан -
 
- СЛОВЕН - Рума

6. коло    

521 СРЕМ ИТОН - Сремска Митровица
Зељуг Милош - Чодановић Николија
1 - 3
(25:10, 19:25, 13:25, 17:25)
(74 : 85)
СЛОВЕН - Рума
24/11/2018 18:00
Сремска Митровица, гимназија
522 ВОРИОРС - Обровац
 
- Слободан -
523 МЛАДОСТ - Бачки Петровац
Латишко Лариса - Цвијетић-Вујић Анђела
3 - 0
(32:30, 25:12, 25:23)
(82 : 65)
ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
24/11/2018 18:00
Бачки Петровац, Хала спортова
524 ВЕСТ - Шид
Курјак Срђан - Тркуља Недељко
2 - 3
(26:24, 19:25, 21:25, 25:22, 9:15)
(100 : 111)
ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ - Нови Сад
25/11/2018 15:00
Шид, Хала спортова

7. коло    

525 ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ - Нови Сад
Пантић Борислав - Ђуровић Сандра
3 - 0
(25:15, 25:17, 25:23)
(75 : 55)
СРЕМ ИТОН - Сремска Митровица
01/12/2018 15:30
Нови Сад, СПЦ Војводина - мала сала
526 СЛОВЕН - Рума
Латишко Лариса - Телебак Јово
3 - 0
(25:13, 25:18, 25:16)
(75 : 47)
ВОРИОРС - Обровац
05/12/2018 20:00
Гложан, Хала спортова
527 Слободан -
 
- МЛАДОСТ - Бачки Петровац
528 ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
Салај Небојша - Дупљанин Марко
0 - 3
(13:25, 12:25, 16:25)
(41 : 75)
ВЕСТ - Шид
01/12/2018 12:00
Нови Сад, ОШ Јожеф Атила

8. коло    

529 СРЕМ ИТОН - Сремска Митровица
Курјак Срђан - Млађан Јелена
0 - 3
(13:25, 15:25, 20:25)
(48 : 75)
ВОРИОРС - Обровац
06/12/2018 20:00
Сремска Митровица, Teхничка школа
530 СЛОВЕН - Рума
Тркуља Недељко - Маринковић Игор
2 - 3
(19:25, 25:21, 25:23, 17:25, 9:15)
(95 : 109)
МЛАДОСТ - Бачки Петровац
08/12/2018 17:00
Рума, Хала спортова
531 Слободан -
 
- ВЕСТ - Шид
532 ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
Субић Теодора - Петровић Ивана
0 - 3
(14:25, 14:25, 11:25)
(39 : 75)
ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ - Нови Сад
05/12/2018 16:00
Нови Сад, СПЦ Војводина - мала сала

9. коло    

533 ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
Пантић Борислав - Танасковић Драгана
3 - 0
(25:22, 25:13, 25:18)
(75 : 53)
СРЕМ ИТОН - Сремска Митровица
15/12/2018 12:00
Нови Сад, ОШ Јожеф Атила
534 МЛАДОСТ - Бачки Петровац
Цвијетић-Вујић Анђела - Смиљанић Борис
3 - 0
(25:22, 25:14, 25:18)
(75 : 54)
ВОРИОРС - Обровац
15/12/2018 18:00
Бачки Петровац, Хала спортова
535 ВЕСТ - Шид
Тркуља Недељко - Курјак Срђан
2 - 3
(25:20, 17:25, 18:25, 25:19, 19:21)
(104 : 110)
СЛОВЕН - Рума
16/12/2018 12:00
Рума, Хала спортова
536 ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ - Нови Сад
 
- Слободан -

10. коло    

537 СРЕМ ИТОН - Сремска Митровица
Курјак Срђан - Миловац Дејана
0 - 3
(19:25, 15:25, 22:25)
(56 : 75)
МЛАДОСТ - Бачки Петровац
23/12/2018 18:00
Сремска Митровица, Гимназија
538 ВОРИОРС - Обровац
Латишко Лариса - Цвијетић-Вујић Анђела
0 - 3
(20:25, 21:25, 19:25)
(60 : 75)
ВЕСТ - Шид
23/12/2018 12:00
Гложан, Хала спортова
539 СЛОВЕН - Рума
Зељуг Милош - Чодановић Николија
0 - 3
(22:25, 16:25, 6:25)
(44 : 75)
ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ - Нови Сад
23/12/2018 20:00
Рума, Хала спортова
540 Слободан -
 
- ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад

11. коло    

541 Слободан -
 
- СРЕМ ИТОН - Сремска Митровица
542 ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ - Нови Сад
Бер Андреј - Грујић Милутин
3 - 0
(25:9, 25:7, 25:18)
(75 : 34)
ВОРИОРС - Обровац
16/02/2019 14:30
Нови Сад, СПЦ Војводина - мала сала
543 ВЕСТ - Шид
Латипко Лариса - Смиљанић Борис
1 - 3
(25:20, 20:25, 23:25, 22:25)
(90 : 95)
МЛАДОСТ - Бачки Петровац
16/02/2019 15:00
Шид, Хала спортова
544 ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
Вељков Верица - Фораи Адриана
0 - 3
(15:25, 21:25, 10:25)
(46 : 75)
СЛОВЕН - Рума
16/02/2019 12:00
Нови Сад, ОШ Јожеф Атила

12. коло    

545 СРЕМ ИТОН - Сремска Митровица
Маринковић Игор - Млађан Јелена
2 - 3
(25:20, 21:25, 25:18, 29:31, 11:15)
(111 : 109)
ВЕСТ - Шид
24/02/2019 17:00
Сремска Митровица, Гимназија
546 ВОРИОРС - Обровац
Ђуровић Сандра - Давидовић Иван
0 - 3
(21:25, 26:28, 17:25)
(64 : 78)
ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
23/02/2019 12:00
Нови Сад, ОШ Јожеф Атила
547 МЛАДОСТ - Бачки Петровац
Латишко Лариса - Цвијетић-Вујић Анђела
0 - 3
(21:25, 28:30, 26:28)
(75 : 83)
ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ - Нови Сад
24/02/2019 18:00
Бачки Петровац, Хала спортова
548 СЛОВЕН - Рума
 
- Слободан -

13. коло    

549 СЛОВЕН - Рума
Чодановић Николија - Шимпрага Игор
2 - 3
(19:25, 25:20, 25:22, 14:25, 15:17)
(98 : 109)
СРЕМ ИТОН - Сремска Митровица
02/03/2019 20:00
Рума, Хала спортова
550 Слободан -
 
- ВОРИОРС - Обровац
551 ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
Субић Теодора - Савић Кристина
1 - 3
(19:25, 25:22, 13:25, 14:25)
(71 : 97)
МЛАДОСТ - Бачки Петровац
02/03/2019 12:00
Нови Сад, ОШ Јожеф Атила
552 ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ - Нови Сад
Томашевић Милош - Ђуровић Сандра
3 - 1
(25:21, 25:20, 23:25, 25:20)
(98 : 86)
ВЕСТ - Шид
03/03/2019 12:00
Нови Сад, СПЦ Војводина - мала сала

14. коло    

553 СРЕМ ИТОН - Сремска Митровица
Зељуг Милош - Лихтлер Ирена
0 - 3
(17:25, 16:25, 12:25)
(45 : 75)
ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ - Нови Сад
10/03/2019 17:00
Сремска Митровица, Гимназија
554 ВОРИОРС - Обровац
Маринковић Игор - Маринковић Јелена
0 - 3
(20:25, 17:25, 18:25)
(55 : 75)
СЛОВЕН - Рума
09/03/2019 14:00
Рума, Хала спортова
555 МЛАДОСТ - Бачки Петровац
 
- Слободан -
556 ВЕСТ - Шид
Курјак Срђан -Млађан Јелена
3 - 1
(25:20, 25:22, 23:25, 26:24)
(99 : 91)
ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
09/03/2019 19:00
Шид, Хала спортова

Прва Војвођанска лига "ИСТОК" - сениори


1. коло    

601 ИНЂИЈА - Инђија
Зељуг Милош - Божичковић Дијана
0 - 3
(15:25, 17:25, 20:25)
(52 : 75)
БОТАФОГО - Нови Сад
22/10/2018 12:12
602 КЛЕК СРБИЈАШУМЕ - Клек
Надаждин Марко - Петков Дејана
1 - 3
(25:22, 17:25, 23:25, 21:25)
(86 : 97)
СТРАЖИЛОВО - Сремски Карловци
22/10/2018 12:13
603 КИКИНДА - Кикинда
Јовановић Милисав - Петков Дејана
1 - 3
(25:19, 14:25, 18:25, 16:25)
(73 : 94)
МЛАДОСТ 1973 - Омољица
22/10/2018 12:13

2. коло    

604 БОТАФОГО - Нови Сад
Миоч Ања - Петровић Ивана
0 - 3
(14:25, 21:25, 21:25)
(56 : 75)
МЛАДОСТ 1973 - Омољица
27/10/2018 14:30
Нови Сад, ТШ Милева Марић-Ајнштајн
605 ИНЂИЈА - Инђија
Чодановић Николија - Зељуг Милош
0 - 3
(18:25, 21:25, 25:27)
(64 : 77)
КЛЕК СРБИЈАШУМЕ - Клек
27/10/2018 19:30
Инђија, Хала спортова
606 СТРАЖИЛОВО - Сремски Карловци
Ђуровић Сандра - Дупљанин Марко
1 - 3
(17:25, 28:26, 16:25, 23:25)
(84 : 101)
КИКИНДА - Кикинда
27/10/2018 18:00
Сремски Карловци, ОШ 23. Октобар

3. коло    

607 КЛЕК СРБИЈАШУМЕ - Клек
Јовановић Љубиша - Мандић Александар
3 - 0
(25:15, 25:15, 25:23)
(75 : 53)
БОТАФОГО - Нови Сад
03/11/2018 15:00
Клек, ХС Милош Грбић
608 КИКИНДА - Кикинда
Јовановић Милисав - Грандић Вања
3 - 1
(25:16, 25:14, 25:27, 25:10)
(100 : 67)
ИНЂИЈА - Инђија
04/11/2018 16:00
Кикинда, СЦ Језеро
609 МЛАДОСТ 1973 - Омољица
Зељуг Милош - Здравковић Анђела
1 - 3
(25:16, 16:25, 12:25, 23:25)
(76 : 91)
СТРАЖИЛОВО - Сремски Карловци
03/11/2018 19:00
Сремски Карловци, ОШ 23. Октобар

4. коло    

610 БОТАФОГО - Нови Сад
Дупљанин Марко - Субић Теодора
1 - 3
(20:25, 28:26, 18:25, 15:25)
(81 : 101)
СТРАЖИЛОВО - Сремски Карловци
10/11/2018 14:30
Нови Сад, ТШ Милева Марић-Ајнштајн
611 ИНЂИЈА - Инђија
Зељуг Милош - Чодановић Николија
0 - 3
(11:25, 21:25, 11:25)
(43 : 75)
МЛАДОСТ 1973 - Омољица
10/11/2018 19:00
Инђија, Хала спортова
612 КЛЕК СРБИЈАШУМЕ - Клек
Јовановић Милисав - Тришић Страхиња
1 - 3
(25:22, 17:25, 15:25, 17:25)
(74 : 97)
КИКИНДА - Кикинда
11/11/2018 18:00
Клек, ХС Милош Грбић

5. коло    

613 КИКИНДА - Кикинда
Грандић Вања - Надаждин Марко
3 - 0
(25:13, 25:16, 25:20)
(75 : 49)
БОТАФОГО - Нови Сад
18/11/2018 16:00
Кикинда, ХС Језеро
614 СТРАЖИЛОВО - Сремски Карловци
Савић Кристина - Поповић Вера
3 - 0
(25:15, 25:11, 25:15)
(75 : 41)
ИНЂИЈА - Инђија
17/11/2018 16:00
Сремски Карловци, ОШ 23.Октобар
615 МЛАДОСТ 1973 - Омољица
Тришић Страхиња - Ћорић Ђорђе
3 - 0
(25:14, 25:14, 25:15)
(75 : 43)
КЛЕК СРБИЈАШУМЕ - Клек
18/11/2018 19:00
Клек, ХС Милош Грбић

6. коло    

616 БОТАФОГО - Нови Сад
Божичковић Дијана - Лихтлер Ирена
3 - 0
(25:15, 25:8, 25:17)
(75 : 40)
ИНЂИЈА - Инђија
25/11/2018 12:00
Инђија, Хала спортова
617 СТРАЖИЛОВО - Сремски Карловци
Пантић Борислав - Вељков Верица
3 - 0
(25:13, 25:14, 25:11)
(75 : 38)
КЛЕК СРБИЈАШУМЕ - Клек
24/11/2018 19:00
Сремски Карловци, ОШ 23.Октобар
618 МЛАДОСТ 1973 - Омољица
Пејаковић Дејан - Мирков Марија
3 - 0
(25:19, 25:23, 26:24)
(76 : 66)
КИКИНДА - Кикинда
24/11/2018 18:00
Омољица, ОШ Доситеј Обрадовић

7. коло    

619 МЛАДОСТ 1973 - Омољица
Марић Јована - Стојковић Тамара
3 - 0
(25:0, 25:0, 25:0)
(75 : 0)
БОТАФОГО - Нови Сад
01/12/2018 18:00
Омољица, ОШ Доситеј Обрадовић
620 КЛЕК СРБИЈАШУМЕ - Клек
Јовановић Љубиша - Ћорић Ђорђе
3 - 0
(25:17, 25:12, 25:20)
(75 : 49)
ИНЂИЈА - Инђија
02/12/2018 18:00
Клек, ХС Милош Грбић
621 КИКИНДА - Кикинда
Јовановић Милисав - Надаждин Марко
3 - 2
(21:25, 17:25, 25:22, 27:25, 15:13)
(105 : 110)
СТРАЖИЛОВО - Сремски Карловци
02/12/2018 15:00
Кикинда, ХС Језеро

8. коло    

622 БОТАФОГО - Нови Сад
Поповић Вера - Томашевић Милош
0 - 3
(19:25, 22:25, 15:25)
(56 : 75)
КЛЕК СРБИЈАШУМЕ - Клек
16/02/2019 14:30
Нови Сад, ТШ М.Марић-Ајнштајн
623 ИНЂИЈА - Инђија
Шимпрага Игор - Здравковић Анђела
0 - 3
(13:25, 13:25, 12:25)
(38 : 75)
КИКИНДА - Кикинда
17/02/2019 16:00
Инђија, Хала спортова
624 СТРАЖИЛОВО - Сремски Карловци
Пејаковић Дејан - Марић Јована
3 - 2
(25:17, 25:16, 19:25, 18:25, 15:11)
(102 : 94)
МЛАДОСТ 1973 - Омољица
17/02/2019 18:00
Омољица, ОШ Доситеј Обрадовић

9. коло    

625 СТРАЖИЛОВО - Сремски Карловци
Здравковић Анђела - Божичковић Дијана
3 - 0
(25:18, 25:16, 25:12)
(75 : 46)
БОТАФОГО - Нови Сад
23/02/2019 18:00
Сремски Карловци, ОШ 23.Октобар
626 МЛАДОСТ 1973 - Омољица
Пејаковић Дејан - Тадић Сара
3 - 0
(25:13, 25:12, 25:8)
(75 : 33)
ИНЂИЈА - Инђија
23/02/2019 18:00
Омољица, ОШ Доситеј Обрадовић
627 КИКИНДА - Кикинда
Петков Дејана - Родић Јелена
3 - 0
(25:19, 25:17, 25:19)
(75 : 55)
КЛЕК СРБИЈАШУМЕ - Клек
23/02/2019 14:30
Кикинда, ХС Језеро

10. коло    

628 БОТАФОГО - Нови Сад
Салај Небојша - Вељков Верица
0 - 3
(18:25, 21:25, 17:25)
(56 : 75)
КИКИНДА - Кикинда
02/03/2019 14:30
Нови Сад, ТШ М.Марић-Ајнштајн
629 ИНЂИЈА - Инђија
Зељуг Милош - Здравковић Анђела
0 - 3
(12:25, 13:25, 14:25)
(39 : 75)
СТРАЖИЛОВО - Сремски Карловци
02/03/2019 16:45
Инђија, Хала спортова
630 КЛЕК СРБИЈАШУМЕ - Клек
Пејаковић Дејан - Мирков Марија
0 - 3
(18:25, 16:25, 18:25)
(52 : 75)
МЛАДОСТ 1973 - Омољица
04/03/2019 20:00
Омољица, ОШ Доситеј Обрадовић

Група А - млађе пионирке 2005


1. коло    

1 ЖОК Рума - Рума
 
2 - 0
(21:9, 21:11)
(42 : 20)
РЕСПЕКТ - Нови Сад
28/12/2018 11:00
Терен 8, Ђачко игралиште
2 ЦРВЕНА ЗВИЈЕЗДА 2 - Обудовац
 
0 - 2
(13:21, 18:21)
(31 : 42)
ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
28/12/2018 12:00
Терен 8, Ђачко игралиште

2. коло    

3 РЕСПЕКТ - Нови Сад
 
0 - 2
(19:21, 16:21)
(35 : 42)
ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
28/12/2018 15:00
Терен 8, Ђачко игралиште
4 ЖОК Рума - Рума
 
2 - 1
(21:18, 20:22, 18:16)
(59 : 56)
ЦРВЕНА ЗВИЈЕЗДА 2 - Обудовац
28/12/2018 15:00
Терен 9, Ђачко игралиште

3. коло    

5 ЦРВЕНА ЗВИЈЕЗДА 2 - Обудовац
 
2 - 1
(21:12, 14:21, 15:7)
(50 : 40)
РЕСПЕКТ - Нови Сад
28/12/2018 19:00
Терен 8, Ђачко игралиште
6 ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
 
2 - 0
(21:13, 21:13)
(42 : 26)
ЖОК Рума - Рума
28/12/2018 18:00
Терен 8, Ђачко игралиште

Група Б - млађе пионирке 2005


1. коло    

1 ОК ЗАСЛОН - Шабац
 
0 - 2
(5:21, 14:21)
(19 : 42)
ПАРТИЗАН - Сремски Карловци
28/12/2018 12:00
Терен 9, Ђачко игралиште
2 ЖОК Футог - Футог
 
0 - 2
(10:21, 8:21)
(18 : 42)
ВИЗУРА - Рума
28/12/2018 10:00
Терен 9, Ђачко игралиште

2. коло    

3 ПАРТИЗАН - Сремски Карловци
 
0 - 2
(7:21, 11:21)
(18 : 42)
ВИЗУРА - Рума
28/12/2018 14:00
Терен 8, Ђачко игралиште
4 ОК ЗАСЛОН - Шабац
 
0 - 2
(13:21, 14:21)
(27 : 42)
ЖОК Футог - Футог
28/12/2018 14:00
Терен 9, Ђачко игралиште

3. коло    

5 ЖОК Футог - Футог
 
1 - 2
(21:10, 17:21, 13:15)
(51 : 46)
ПАРТИЗАН - Сремски Карловци
28/12/2018 18:00
Терен 9, Ђачко игралиште
6 ВИЗУРА - Рума
 
2 - 0
(21:8, 21:3)
(42 : 11)
ОК ЗАСЛОН - Шабац
28/12/2018 17:00
Терен 9, Ђачко игралиште

Група Ц - млађе пионирке 2005


1. коло    

1 ОК АС БАТАЈНИЦА - Батајница
 
2 - 0
(21:13, 21:5)
(42 : 18)
ФОК - Нови Сад
28/12/2018 11:00
Терен 9, Ђачко игралиште
2 ХЕРЦЕГОВИНА - Равни Тополовац
 
2 - 0
(21:9, 21:12)
(42 : 21)
СЛОГА - Чалма
28/12/2018 10:00
Терен 8, Ђачко игралиште

2. коло    

3 ФОК - Нови Сад
 
1 - 2
(21:16, 14:21, 10:15)
(45 : 52)
СЛОГА - Чалма
28/12/2018 13:00
Терен 9, Ђачко игралиште
4 ОК АС БАТАЈНИЦА - Батајница
 
2 - 0
(21:11, 21:14)
(42 : 25)
ХЕРЦЕГОВИНА - Равни Тополовац
28/12/2018 13:00
Терен 8, Ђачко игралиште

3. коло    

5 ХЕРЦЕГОВИНА - Равни Тополовац
 
2 - 0
(21:19, 21:15)
(42 : 34)
ФОК - Нови Сад
28/12/2018 16:00
Терен 8, Ђачко игралиште
6 СЛОГА - Чалма
 
0 - 2
(16:21, 15:21)
(31 : 42)
ОК АС БАТАЈНИЦА - Батајница
28/12/2018 17:00
Терен 8, Ђачко игралиште

Група Д - млађе пионирке 2005


1. коло    

1 НС ВОЛЕЈ ТИМ - Нови Сад
 
- СЛОБОДАН
2 ЖОК Орашје - Орашје
 
2 - 1
(18:21, 23:21, 15:11)
(56 : 53)
СРЕМ - Сремска Митровица
28/12/2018 12:00
Терен 4, Спенс

2. коло    

3 СРЕМ - Сремска Митровица
 
- СЛОБОДАН
4 НС ВОЛЕЈ ТИМ - Нови Сад
 
2 - 1
(21:11, 12:21, 15:10)
(48 : 42)
ЖОК Орашје - Орашје
28/12/2018 16:00
Терен 9, Ђачко игралиште

3. коло    

5 ЖОК Орашје - Орашје
 
- СЛОБОДАН
6 СРЕМ - Сремска Митровица
 
0 - 2
(11:21, 8:21)
(19 : 42)
НС ВОЛЕЈ ТИМ - Нови Сад
28/12/2018 19:00
Терен 9, Ђачко игралиште

Група Е - разигравање за полуфинале - млађе пионирке 2005


1. коло    

1 ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
 
2 - 0
(21:14, 21:18)
(42 : 32)
ЖОК Орашје - Орашје
29/12/2018 09:00
терен 4 , Спенс
2 ПАРТИЗАН - Сремски Карловци
 
0 - 2
(17:21, 14:21)
(31 : 42)
ОК АС БАТАЈНИЦА - Батајница
29/12/2018 10:00
терен 4 , Спенс

2. коло    

3 ЖОК Орашје - Орашје
 
2 - 1
(16:21, 22:20, 15:11)
(53 : 52)
ОК АС БАТАЈНИЦА - Батајница
29/12/2018 13:00
терен 4 , Спенс
4 ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
 
2 - 0
(21:17, 21:17)
(42 : 34)
ПАРТИЗАН - Сремски Карловци
29/12/2018 14:00
терен 4 , Спенс

3. коло    

5 ПАРТИЗАН - Сремски Карловци
 
0 - 2
(11:21, 16:21)
(27 : 42)
ЖОК Орашје - Орашје
29/12/2018 17:00
терен 4 , Спенс
6 ОК АС БАТАЈНИЦА - Батајница
 
2 - 0
(22:20, 22:20)
(44 : 40)
ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
29/12/2018 18:00
терен 4 , Спенс

Група Ф - разигравање за полуфинале - млађе пионирке 2005


1. коло    

1 ЖОК Рума - Рума
 
0 - 2
(14:21, 1:21)
(15 : 42)
НС ВОЛЕЈ ТИМ - Нови Сад
29/12/2018 11:00
терен 4 , Спенс
2 ВИЗУРА - Рума
 
2 - 0
(21:8, 21:13)
(42 : 21)
ХЕРЦЕГОВИНА - Равни Тополовац
29/12/2018 12:00
терен 4 , Спенс

2. коло    

3 НС ВОЛЕЈ ТИМ - Нови Сад
 
1 - 2
(15:21, 21:12, 12:15)
(48 : 48)
ХЕРЦЕГОВИНА - Равни Тополовац
29/12/2018 15:00
терен 4 , Спенс
4 ЖОК Рума - Рума
 
0 - 2
(10:21, 6:21)
(16 : 42)
ВИЗУРА - Рума
29/12/2018 16:00
терен 4 , Спенс

3. коло    

5 ВИЗУРА - Рума
 
2 - 0
(21:9, 21:11)
(42 : 20)
НС ВОЛЕЈ ТИМ - Нови Сад
29/12/2018 19:00
терен 4 , Спенс
6 ХЕРЦЕГОВИНА - Равни Тополовац
 
2 - 0
(21:4, 21:11)
(42 : 15)
ЖОК Рума - Рума
29/12/2018 20:00
терен 4 , Спенс

Група Г - разигравање за пласман од 9 - 15 - млађе пионирке 2005


1. коло    

1 ЦРВЕНА ЗВИЈЕЗДА 2 - Обудовац
 
- СЛОБОДАН
2 ОК ЗАСЛОН - Шабац
 
2 - 1
(9:21, 21:18, 15:12)
(45 : 51)
СЛОГА - Чалма
29/12/2018 10:00
ђачко игралиште , терен 8

2. коло    

3 СЛОГА - Чалма
 
- СЛОБОДАН
4 ЦРВЕНА ЗВИЈЕЗДА 2 - Обудовац
 
2 - 1
(18:21, 21:13, 15:12)
(54 : 46)
ОК ЗАСЛОН - Шабац
29/12/2018 13:00
ђачко игралиште , терен 8

3. коло    

5 ОК ЗАСЛОН - Шабац
 
- СЛОБОДАН
6 СЛОГА - Чалма
 
0 - 2
(19:21, 7:21)
(26 : 42)
ЦРВЕНА ЗВИЈЕЗДА 2 - Обудовац
29/12/2018 16:00
ђачко игралиште , терен 8

Група Х - разигравање за пласман од 9 - 15 - млађе пионирке 2005


1. коло    

1 РЕСПЕКТ - Нови Сад
 
0 - 2
(11:21, 17:21)
(28 : 42)
СРЕМ - Сремска Митровица
29/12/2018 11:00
ђачко игралиште , терен 8
2 ЖОК Футог - Футог
 
2 - 0
(21:13, 21:15)
(42 : 28)
ФОК - Нови Сад
29/12/2018 12:00
ђачко игралиште , терен 8

2. коло    

3 СРЕМ - Сремска Митровица
 
2 - 0
(21:10, 21:12)
(42 : 22)
ФОК - Нови Сад
29/12/2018 14:00
ђачко игралиште , терен 8
4 РЕСПЕКТ - Нови Сад
 
0 - 2
(11:21, 8:21)
(19 : 42)
ЖОК Футог - Футог
29/12/2018 15:00
ђачко игралиште , терен 8

3. коло    

5 ЖОК Футог - Футог
 
0 - 2
(12:21, 15:21)
(27 : 42)
СРЕМ - Сремска Митровица
29/12/2018 17:00
ђачко игралиште , терен 8
6 ФОК - Нови Сад
 
1 - 2
(21:13, 15:21, 4:15)
(40 : 49)
РЕСПЕКТ - Нови Сад
29/12/2018 18:00
ђачко игралиште , терен 8

Пионири 2003 и млађи


1. коло    

1 МЛАДОСТ - Брчко
 
- СЛОБОДАН
2 ПРОЛЕТЕР - Зрењанин
 
2 - 0
(21:5, 21:11)
(42 : 16)
КЛЕК СРБИЈАШУМЕ - Клек
28/12/2018 10:00
Терен 7, ДИФ
3 ЉУБИЊЕ БАНКОМ - Љубиње
 
2 - 0
(21:19, 21:18)
(42 : 37)
ВОША - Нови Сад
28/12/2018 11:00
Терен 7, ДИФ
4 ГАЛЕБ - Бар
 
2 - 0
(21:13, 21:16)
(42 : 29)
СТРАЖИЛОВО - Сремски Карловци
28/12/2018 12:00
Терен 7, ДИФ

2. коло    

5 СТРАЖИЛОВО - Сремски Карловци
 
- СЛОБОДАН
6 МЛАДОСТ - Брчко
 
0 - 2
(15:21, 8:21)
(23 : 42)
ПРОЛЕТЕР - Зрењанин
28/12/2018 13:00
Терен 7, ДИФ
7 КЛЕК СРБИЈАШУМЕ - Клек
 
0 - 2
(11:21, 20:22)
(31 : 43)
ЉУБИЊЕ БАНКОМ - Љубиње
28/12/2018 14:00
Терен 7, ДИФ
8 ВОША - Нови Сад
 
0 - 2
(15:21, 14:21)
(29 : 42)
ГАЛЕБ - Бар
28/12/2018 15:00
Терен 7, ДИФ

3. коло    

9 ПРОЛЕТЕР - Зрењанин
 
- СЛОБОДАН
10 ЉУБИЊЕ БАНКОМ - Љубиње
 
2 - 0
(21:15, 21:19)
(42 : 34)
МЛАДОСТ - Брчко
28/12/2018 16:00
Терен 7, ДИФ
11 ГАЛЕБ - Бар
 
2 - 0
(21:13, 21:17)
(42 : 30)
КЛЕК СРБИЈАШУМЕ - Клек
28/12/2018 18:00
Терен 7, ДИФ
12 СТРАЖИЛОВО - Сремски Карловци
 
0 - 2
(18:21, 18:21)
(36 : 42)
ВОША - Нови Сад
28/12/2018 17:00
Терен 7, ДИФ

4. коло    

13 ВОША - Нови Сад
 
- СЛОБОДАН
14 МЛАДОСТ - Брчко
 
0 - 2
(14:21, 9:21)
(23 : 42)
ГАЛЕБ - Бар
29/12/2018 19:00
Терен 7, ДИФ
15 ПРОЛЕТЕР - Зрењанин
 
2 - 0
(21:10, 21:11)
(42 : 21)
ЉУБИЊЕ БАНКОМ - Љубиње
29/12/2018 18:00
Терен 7, ДИФ
16 КЛЕК СРБИЈАШУМЕ - Клек
 
2 - 1
(21:17, 19:21, 15:9)
(55 : 47)
СТРАЖИЛОВО - Сремски Карловци
29/12/2018 17:00
Терен 7, ДИФ

5. коло    

17 ЉУБИЊЕ БАНКОМ - Љубиње
 
- СЛОБОДАН
18 СТРАЖИЛОВО - Сремски Карловци
 
1 - 2
(14:21, 21:18, 6:15)
(41 : 54)
МЛАДОСТ - Брчко
28/12/2018 19:00
Терен 7, ДИФ
19 ГАЛЕБ - Бар
 
1 - 2
(22:20, 13:21, 8:15)
(43 : 56)
ПРОЛЕТЕР - Зрењанин
29/12/2018 09:00
Терен 7, ДИФ
20 ВОША - Нови Сад
 
2 - 0
(21:8, 21:10)
(42 : 18)
КЛЕК СРБИЈАШУМЕ - Клек
29/12/2018 10:00
Терен 7, ДИФ

6. коло    

21 КЛЕК СРБИЈАШУМЕ - Клек
 
- СЛОБОДАН
22 МЛАДОСТ - Брчко
 
0 - 2
(10:21, 12:21)
(22 : 42)
ВОША - Нови Сад
29/12/2018 16:00
Терен 7, ДИФ
23 ПРОЛЕТЕР - Зрењанин
 
2 - 0
(21:8, 21:8)
(42 : 16)
СТРАЖИЛОВО - Сремски Карловци
29/12/2018 15:00
Терен 7, ДИФ
24 ЉУБИЊЕ БАНКОМ - Љубиње
 
0 - 2
(10:21, 17:21)
(27 : 42)
ГАЛЕБ - Бар
29/12/2018 14:00
Терен 7, ДИФ

7. коло    

25 ГАЛЕБ - Бар
 
- СЛОБОДАН
26 КЛЕК СРБИЈАШУМЕ - Клек
 
1 - 2
(19:21, 21:17, 8:15)
(48 : 53)
МЛАДОСТ - Брчко
29/12/2018 12:00
Терен 7, ДИФ
27 ВОША - Нови Сад
 
0 - 2
(10:21, 14:21)
(24 : 42)
ПРОЛЕТЕР - Зрењанин
29/12/2018 13:00
Терен 7, ДИФ
28 СТРАЖИЛОВО - Сремски Карловци
 
0 - 2
(15:21, 12:21)
(27 : 42)
ЉУБИЊЕ БАНКОМ - Љубиње
29/12/2018 11:00
Терен 7, ДИФ

Кадети 2001 и млађе


1. коло    

1 ОК ЖУЖЕМБЕРК - ЖУЖЕМБЕРК
 
- СЛОБОДАН
2 БЛОК-АУТ - БЕОГРАД
 
2 - 0
(21:12, 21:14)
(42 : 26)
ИНЂИЈА - Инђија
28/12/2018 12:00
Терен 1, Спенс
3 ВА 014 BAUWESEN - Ваљево
 
0 - 2
(9:21, 16:21)
(25 : 42)
ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ - Нови Сад
28/12/2018 11:00
Терен 1, Спенс
4 СРЕМ ИТОН - Сремска Митровица
 
2 - 0
(21:11, 21:13)
(42 : 24)
ФУТОГ - Футог
28/12/2018 10:00
Терен 1, Спенс

2. коло    

5 ФУТОГ - Футог
 
- СЛОБОДАН
6 ОК ЖУЖЕМБЕРК - ЖУЖЕМБЕРК
 
0 - 2
(19:21, 19:21)
(38 : 42)
БЛОК-АУТ - БЕОГРАД
28/12/2018 14:00
Терен 1, Спенс
7 ИНЂИЈА - Инђија
 
0 - 2
(11:21, 5:21)
(16 : 42)
ВА 014 BAUWESEN - Ваљево
28/12/2018 15:00
Терен 1, Спенс
8 ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ - Нови Сад
 
2 - 0
(21:13, 22:20)
(43 : 33)
СРЕМ ИТОН - Сремска Митровица
28/12/2018 13:00
Терен 1, Спенс

3. коло    

9 БЛОК-АУТ - БЕОГРАД
 
- СЛОБОДАН
10 ВА 014 BAUWESEN - Ваљево
 
2 - 0
(21:18, 21:14)
(42 : 32)
ОК ЖУЖЕМБЕРК - ЖУЖЕМБЕРК
28/12/2018 18:00
Терен 1, Спенс
11 СРЕМ ИТОН - Сремска Митровица
 
2 - 0
(21:11, 21:19)
(42 : 30)
ИНЂИЈА - Инђија
28/12/2018 17:00
Терен 1, Спенс
12 ФУТОГ - Футог
 
0 - 2
(14:21, 15:21)
(29 : 42)
ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ - Нови Сад
28/12/2018 16:00
Терен 1, Спенс

4. коло    

13 ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ - Нови Сад
 
- СЛОБОДАН
14 ОК ЖУЖЕМБЕРК - ЖУЖЕМБЕРК
 
1 - 2
(25:23, 19:21, 8:15)
(52 : 59)
СРЕМ ИТОН - Сремска Митровица
29/12/2018 10:00
Терен 2, Спенс
15 БЛОК-АУТ - БЕОГРАД
 
2 - 0
(21:19, 21:16)
(42 : 35)
ВА 014 BAUWESEN - Ваљево
29/12/2018 09:00
Терен 2, Спенс
16 ИНЂИЈА - Инђија
 
0 - 2
(19:21, 14:21)
(33 : 42)
ФУТОГ - Футог
29/12/2018 11:00
Терен 2, Спенс

5. коло    

17 ВА 014 BAUWESEN - Ваљево
 
- СЛОБОДАН
18 ФУТОГ - Футог
 
0 - 2
(19:21, 13:21)
(32 : 42)
ОК ЖУЖЕМБЕРК - ЖУЖЕМБЕРК
29/12/2018 14:00
Терен 2, Спенс
19 СРЕМ ИТОН - Сремска Митровица
 
1 - 2
(13:21, 21:14, 10:15)
(44 : 50)
БЛОК-АУТ - БЕОГРАД
29/12/2018 12:00
Терен 2, Спенс
20 ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ - Нови Сад
 
2 - 0
(21:6, 21:9)
(42 : 15)
ИНЂИЈА - Инђија
29/12/2018 13:00
Терен 2, Спенс

6. коло    

21 ИНЂИЈА - Инђија
 
- СЛОБОДАН
22 ОК ЖУЖЕМБЕРК - ЖУЖЕМБЕРК
 
0 - 2
(9:21, 9:21)
(18 : 42)
ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ - Нови Сад
29/12/2018 17:00
Терен 2, Спенс
23 БЛОК-АУТ - БЕОГРАД
 
2 - 0
(21:8, 21:19)
(42 : 27)
ФУТОГ - Футог
29/12/2018 16:00
Терен 2, Спенс
24 ВА 014 BAUWESEN - Ваљево
 
2 - 1
(21:18, 16:21, 15:13)
(52 : 52)
СРЕМ ИТОН - Сремска Митровица
29/12/2018 15:00
Терен 2, Спенс

7. коло    

25 СРЕМ ИТОН - Сремска Митровица
 
- СЛОБОДАН
26 ИНЂИЈА - Инђија
 
0 - 2
(8:21, 10:21)
(18 : 42)
ОК ЖУЖЕМБЕРК - ЖУЖЕМБЕРК
29/12/2018 19:00
Терен 2, Спенс
27 ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ - Нови Сад
 
2 - 0
(21:10, 21:15)
(42 : 25)
БЛОК-АУТ - БЕОГРАД
29/12/2018 20:00
Терен 2, Спенс
28 ФУТОГ - Футог
 
0 - 2
(14:21, 24:26)
(38 : 47)
ВА 014 BAUWESEN - Ваљево
29/12/2018 18:00
Терен 2, Спенс

Група А - кадеткиње 2002


1. коло    

1 ОК СТЕРИЈА - БЕОГРАД
 
2 - 0
(21:11, 21:13)
(42 : 24)
ОК ПРОЛЕТЕР - ЛОЗНИЦА
28/12/2018 13:00
Терен 6, Исидора Секулић
2 Жок Осијек - Осијек
 
2 - 0
(21:6, 21:12)
(42 : 18)
ПАРК 015 - Шабац
28/12/2018 14:00
Терен 6, Исидора Секулић

2. коло    

3 ОК ПРОЛЕТЕР - ЛОЗНИЦА
 
2 - 1
(21:13, 18:21, 15:9)
(54 : 43)
ПАРК 015 - Шабац
28/12/2018 17:00
Терен 6, Исидора Секулић
4 ОК СТЕРИЈА - БЕОГРАД
 
1 - 2
(22:20, 13:21, 10:15)
(45 : 56)
Жок Осијек - Осијек
28/12/2018 18:00
Терен 6, Исидора Секулић

3. коло    

5 Жок Осијек - Осијек
 
2 - 0
(21:10, 21:17)
(42 : 27)
ОК ПРОЛЕТЕР - ЛОЗНИЦА
29/12/2018 09:00
Терен 1, Спенс
6 ПАРК 015 - Шабац
 
0 - 2
(16:21, 17:21)
(33 : 42)
ОК СТЕРИЈА - БЕОГРАД
29/12/2018 10:00
Терен 1, Спенс

Група Б - кадеткиње 2002


1. коло    

1 ОК АС БАТАЈНИЦА - Батајница
 
2 - 0
(21:10, 21:15)
(42 : 25)
ЖОК Футог - Футог
28/12/2018 12:00
Терен 6, Исидора Секулић
2 БЛОК-АУТ - БЕОГРАД
 
1 - 2
(21:17, 11:21, 11:15)
(43 : 53)
ШТРАНД - СТАР - Нови Сад
28/12/2018 11:00
Терен 6, Исидора Секулић

2. коло    

3 ЖОК Футог - Футог
 
1 - 2
(14:21, 21:14, 12:15)
(47 : 50)
ШТРАНД - СТАР - Нови Сад
28/12/2018 15:00
Терен 6, Исидора Секулић
4 ОК АС БАТАЈНИЦА - Батајница
 
1 - 2
(12:21, 21:18, 10:15)
(43 : 54)
БЛОК-АУТ - БЕОГРАД
28/12/2018 16:00
Терен 6, Исидора Секулић

3. коло    

5