Прва Војвођанска лига - сениори

Прва Војвођанска лига - сениори


1. коло    

501 СЛОВЕН - Рума
Млађан Ј.-Маринковић Ј.
3 - 1
(25:22, 13:25, 25:22, 25:21)
(88 : 90)
СТРАЖИЛОВО 2 - Сремски Карловци
18/10/2020 20:00
Рума, Хала спортова
502 КЛЕК СРБИЈАШУМЕ 2 - Клек
Јовановић Љ.-Грандић В.
3 - 2
(25:19, 25:22, 22:25, 15:25, 15:7)
(102 : 98)
НОВИ САД 2 - Нови Сад
17/10/2020 12:00
Клек, ХС Милош Грбић
503 БОТАФОГО - Нови Сад
Давидовић И.-Солар Н.
0 - 3
(10:25, 4:25, 6:25)
(20 : 75)
ХАЈДУК - Кула
17/10/2020 14:00
Нови Сад, ТШ М.Марић-Ајнштајн
504 МАГЛИЋ 1953 - Маглић
Ушјак М.-Телебак Ј.
0 - 3
(10:25, 17:25, 19:25)
(46 : 75)
ДУНАВ ВОЛЕЈ 2 - Нови Сад
18/10/2020 19:00
Маглић, Хала спортова
505 ВРБАС - Врбас
Божичић Д.-Станишић К.
1 - 3
(15:25, 25:13, 15:25, 15:25)
(70 : 88)
МЛАДОСТ - Турија
17/10/2020 18:00
Врбас, СХ ЦФК

2. коло    

506 СТРАЖИЛОВО 2 - Сремски Карловци
Мастиловић Г.-Танасковић Д.
2 - 3
(21:25, 27:25, 15:25, 25:17, 20:22)
(108 : 114)
МЛАДОСТ - Турија
25/10/2020 16:00
Сремски Карловци, ОШ 23.Октобар
507 СЛОВЕН - Рума
Млађан Ј.-Мишљијевић А.
3 - 2
(21:25, 25:27, 25:22, 27:25, 15:4)
(113 : 103)
КЛЕК СРБИЈАШУМЕ 2 - Клек
24/10/2020 16:00
Рума, Хала спортова
508 НОВИ САД 2 - Нови Сад
Јолдић Т.-Берковић Б.
3 - 0
(25:11, 25:13, 25:5)
(75 : 29)
БОТАФОГО - Нови Сад
25/10/2020 11:30
Нови Сад, СПЦ Војводина - мала сала
509 ХАЈДУК - Кула
Станишић К.-Божичић Д.
3 - 0
(25:14, 25:19, 25:12)
(75 : 45)
МАГЛИЋ 1953 - Маглић
24/10/2020 16:30
Кула, ОШ Петефи Бригада
510 ДУНАВ ВОЛЕЈ 2 - Нови Сад
Надаждин М.-Филиповић М.
3 - 1
(25:18, 27:29, 25:18, 25:16)
(102 : 81)
ВРБАС - Врбас
24/10/2020 12:00
Нови Сад, ОШ Јожеф Атила

3. коло    

511 КЛЕК СРБИЈАШУМЕ 2 - Клек
Надаждин М.-Стојановић А.
3 - 1
(22:25, 25:15, 25:22, 25:21)
(97 : 83)
СТРАЖИЛОВО 2 - Сремски Карловци
31/10/2020 18:00
Клек, ХС Милош Грбић
512 БОТАФОГО - Нови Сад
Арсенијевић О.-Крга Ј.
0 - 3
(8:25, 9:25, 11:25)
(28 : 75)
СЛОВЕН - Рума
31/10/2020 14:00
Нови Сад, ТШ М.Марић-Ајнштајн
513 МАГЛИЋ 1953 - Маглић
Ушјак М.-Панин М.
3 - 1
(17:25, 29:27, 25:18, 25:21)
(96 : 91)
НОВИ САД 2 - Нови Сад
01/11/2020 18:00
Маглић, Хала спортова
514 ВРБАС - Врбас
Танчић Т.-Панић М.
0 - 3
(22:25, 13:25, 21:25)
(56 : 75)
ХАЈДУК - Кула
31/10/2020 18:00
Врбас, СХ ЦФК
515 МЛАДОСТ - Турија
Берковић Б.-Филиповић М.
3 - 0
(26:24, 25:15, 25:16)
(76 : 55)
ДУНАВ ВОЛЕЈ 2 - Нови Сад
01/11/2020 19:00
Турија, Хала спортова

4. коло    

516 СТРАЖИЛОВО 2 - Сремски Карловци
Пантић Б.-Марић А.
3 - 0
(30:28, 25:21, 25:11)
(80 : 60)
ДУНАВ ВОЛЕЈ 2 - Нови Сад
07/11/2020 16:00
Сремски Карловци, ОШ 23.Октобар
517 СЛОВЕН - Рума
Млађан Ј.-Мишљијевић А.
3 - 0
(25:16, 25:17, 25:17)
(75 : 50)
МАГЛИЋ 1953 - Маглић
07/11/2020 17:00
Рума, Хала спортова
518 КЛЕК СРБИЈАШУМЕ 2 - Клек
Јовановић Љ.-Стојановић А.
3 - 0
(25:11, 25:14, 25:11)
(75 : 36)
БОТАФОГО - Нови Сад
07/11/2020 19:00
Клек, ХС Милош Грбић
519 НОВИ САД 2 - Нови Сад
Танчић Т.-Панић М.
3 - 1
(25:13, 17:25, 25:21, 25:18)
(92 : 77)
ВРБАС - Врбас
07/11/2020 18:00
Врбас, СХ ЦФК
520 ХАЈДУК - Кула
Божичић Д.-Станишић К.
3 - 1
(27:29, 25:21, 26:24, 25:13)
(103 : 87)
МЛАДОСТ - Турија
07/11/2020 15:30

5. коло    

521 БОТАФОГО - Нови Сад
Арсенијевић О.-Симеонов А.
0 - 3
(16:25, 18:25, 13:25)
(47 : 75)
СТРАЖИЛОВО 2 - Сремски Карловци
14/11/2020 14:30
Нови Сад, ТШ М.Марић-Ајнштајн
522 ВРБАС - Врбас
Танчић Т.-Панић М.
1 - 3
(15:25, 16:25, 25:19, 20:25)
(76 : 94)
СЛОВЕН - Рума
14/11/2020 18:00
Врбас, СХ ЦФК
523 МАГЛИЋ 1953 - Маглић
Ушјак М.-Телебак Ј.
1 - 3
(25:17, 22:25, 22:25, 16:25)
(85 : 92)
КЛЕК СРБИЈАШУМЕ 2 - Клек
15/11/2020 16:00
Маглић, Хала спортова
524 МЛАДОСТ - Турија
Танасковић С.-Јолдић Т.
2 - 3
(25:23, 17:25, 25:27, 25:13, 12:15)
(104 : 103)
НОВИ САД 2 - Нови Сад
27/11/2020 19:00
Турија, Хала спортова
525 ДУНАВ ВОЛЕЈ 2 - Нови Сад
Пантић Б.-Солар Н.
0 - 3
(9:25, 18:25, 14:25)
(41 : 75)
ХАЈДУК - Кула
15/11/2020 12:00
Нови Сад, ОШ Јожеф Атила

6. коло    

526 СТРАЖИЛОВО 2 - Сремски Карловци
Мартић И.-Солар Н.
3 - 2
(21:25, 25:21, 15:25, 25:20, 15:3)
(101 : 94)
ХАЈДУК - Кула
21/11/2020 16:00
Сремски Карловци, ОШ 23.Октобар
527 СЛОВЕН - Рума
Маринковић Ј.-Млађан Ј.
3 - 0
(25:17, 26:24, 25:19)
(76 : 60)
МЛАДОСТ - Турија
22/11/2020 16:00
Рума, Хала спортова
528 КЛЕК СРБИЈАШУМЕ 2 - Клек
Јовановић Љ.-Тадић И.
3 - 0
(25:17, 25:22, 25:17)
(75 : 56)
ВРБАС - Врбас
22/11/2020 19:00
Клек, ХС Милош Грбић
529 БОТАФОГО - Нови Сад
Крга Ј.-Филиповић М.
0 - 3
(13:25, 20:25, 14:25)
(47 : 75)
МАГЛИЋ 1953 - Маглић
21/11/2020 14:30
Нови Сад, ТШ М.Марић-Ајнштајн
530 НОВИ САД 2 - Нови Сад
Надаждин М.-Танасковић Д.
3 - 0
(25:22, 25:21, 25:19)
(75 : 62)
ДУНАВ ВОЛЕЈ 2 - Нови Сад
21/11/2020 12:00
Нови Сад, СПЦ Војводина - велика сала

7. коло    

531 МАГЛИЋ 1953 - Маглић
Ушјак М.-Телебак Ј.
1 - 3
(18:25, 17:25, 25:20, 18:25)
(78 : 95)
СТРАЖИЛОВО 2 - Сремски Карловци
30/01/2021 13:00
Маглић, Хала спортова
532 ДУНАВ ВОЛЕЈ 2 - Нови Сад
Берковић Б.-Арсенијевић О.
0 - 3
(21:25, 18:25, 13:25)
(52 : 75)
СЛОВЕН - Рума
31/01/2021 12:00
Нови Сад, ОШ Јожеф Атила
533 МЛАДОСТ - Турија
Танчић Т.-Панић М.
3 - 2
(25:15, 19:25, 15:25, 25:19, 16:14)
(100 : 98)
КЛЕК СРБИЈАШУМЕ 2 - Клек
30/01/2021 19:00
Турија, Хала спортова
534 ВРБАС - Врбас
Бојат А.-Станишић К.
3 - 0
(28:26, 25:16, 25:21)
(78 : 63)
БОТАФОГО - Нови Сад
30/01/2021 18:00
Врбас, СХ ЦФК - мала сала
535 ХАЈДУК - Кула
Божичић Д.-Влаховић Ј.
3 - 2
(23:25, 22:25, 25:23, 25:19, 19:17)
(114 : 109)
НОВИ САД 2 - Нови Сад
30/01/2021 16:30
Кула, ОШ Петефи Бригада

8. коло    

536 СТРАЖИЛОВО 2 - Сремски Карловци
Берковић Б.-Симовски М.
0 - 3
(20:25, 16:25, 23:25)
(59 : 75)
НОВИ САД 2 - Нови Сад
06/02/2021 19:00
Сремски Карловци, ОШ 23.Октобар
537 СЛОВЕН - Рума
Зељуг М.-Маринковић Ј:
2 - 3
(25:18, 18:25, 20:25, 25:10, 12:15)
(100 : 93)
ХАЈДУК - Кула
06/02/2021 15:00
Рума, Хала спортова
538 КЛЕК СРБИЈАШУМЕ 2 - Клек
Надаждин М.-Стојановић А.
3 - 0
(25:17, 25:22, 25:13)
(75 : 52)
ДУНАВ ВОЛЕЈ 2 - Нови Сад
07/02/2021 17:00
Клек, ХС Милош Грбић
539 БОТАФОГО - Нови Сад
Арсенијевић О.-Јолдић Т.
0 - 3
(16:25, 11:25, 6:25)
(33 : 75)
МЛАДОСТ - Турија
06/02/2021 14:30
Нови Сад, ТШ М.Марић-Ајнштајн
540 МАГЛИЋ 1953 - Маглић
Смиљанић Б.-Цвијетић-Вујић А.
1 - 3
(25:19, 18:25, 16:25, 24:26)
(83 : 95)
ВРБАС - Врбас
06/02/2021 14:00
Маглић, Хала спортова

9. коло    

541 ВРБАС - Врбас
Танчић Т.-Влаховић Ј.
2 - 3
(22:25, 25:18, 25:23, 18:25, 12:15)
(102 : 106)
СТРАЖИЛОВО 2 - Сремски Карловци
13/02/2021 18:00
Врбас, СХ ЦФК - мала сала
542 НОВИ САД 2 - Нови Сад
Надаждин М.-Ушјак М.
3 - 1
(16:25, 25:18, 25:18, 25:19)
(91 : 80)
СЛОВЕН - Рума
15/02/2021 20:15
Нови Сад, СПЦ Војводина
543 ХАЈДУК - Кула
Томашевић М.-Арсенијевић О.
3 - 0
(25:21, 25:17, 29:27)
(79 : 65)
КЛЕК СРБИЈАШУМЕ 2 - Клек
13/02/2021 16:30
Кула, ОШ Петефи Бригада
544 ДУНАВ ВОЛЕЈ 2 - Нови Сад
Симовски М.-Крга Ј.
3 - 0
(25:6, 25:7, 25:9)
(75 : 22)
БОТАФОГО - Нови Сад
14/02/2021 12:00
Нови Сад, ОШ Јожеф Атила
545 МЛАДОСТ - Турија
Берковић Б.-Марић А.
3 - 0
(25:18, 25:20, 25:15)
(75 : 53)
МАГЛИЋ 1953 - Маглић
11/02/2021 18:00
Турија, Хала спортова

10. коло    

546 СТРАЖИЛОВО 2 - Сремски Карловци
Пантић Б.-Мартић И.
1 - 3
(15:25, 27:25, 22:25, 21:25)
(85 : 100)
СЛОВЕН - Рума
22/02/2021 21:00
Сремски Карловци, ОШ 23.Октобар
547 НОВИ САД 2 - Нови Сад
Лончар А.-Дубљевић М.
3 - 1
(25:18, 25:17, 24:26, 25:11)
(99 : 72)
КЛЕК СРБИЈАШУМЕ 2 - Клек
20/02/2021 12:00
Нови Сад, СПЦ Војводина - мала сала
548 ХАЈДУК - Кула
Станишић К.-Божичић Д.
3 - 0
(25:3, 25:7, 25:15)
(75 : 25)
БОТАФОГО - Нови Сад
24/02/2021 18:00
Руски Крстур, Хала спортова
549 ДУНАВ ВОЛЕЈ 2 - Нови Сад
Танасковић Д.-Јолдић Т.
3 - 0
(26:24, 25:18, 25:15)
(76 : 57)
МАГЛИЋ 1953 - Маглић
21/02/2021 12:00
Нови Сад, ОШ Јожеф Атила
550 МЛАДОСТ - Турија
Салај Н.-Каран М.
3 - 0
(25:22, 25:16, 25:16)
(75 : 54)
ВРБАС - Врбас
22/02/2021 19:00
Турија, Хала спортова

11. коло    

551 МЛАДОСТ - Турија
Берковић Б.-Танасковић Д.
3 - 1
(23:25, 25:20, 25:18, 25:14)
(98 : 77)
СТРАЖИЛОВО 2 - Сремски Карловци
03/03/2021 19:00
Турија, Хала спортова
552 КЛЕК СРБИЈАШУМЕ 2 - Клек
Јовановић Љ.-Бошков Д.
2 - 3
(25:22, 25:23, 15:25, 19:25, 12:15)
(96 : 110)
СЛОВЕН - Рума
04/03/2021 19:00
Клек, ХС Милош Грбић
553 БОТАФОГО - Нови Сад
Крга Ј.-Арсенијевић О.
0 - 3
(5:25, 2:25, 3:25)
(10 : 75)
НОВИ САД 2 - Нови Сад
27/02/2021 14:30
Нови Сад, ТШ М.Марић-Ајнштајн
554 МАГЛИЋ 1953 - Маглић
Смиљанић Б.-Телебак Ј.
0 - 3
(12:25, 10:25, 14:25)
(36 : 75)
ХАЈДУК - Кула
27/02/2021 16:00
Маглић, Хала спортова
555 ВРБАС - Врбас
Божичић Д.-Станишић К.
1 - 3
(17:25, 25:13, 21:25, 17:25)
(80 : 88)
ДУНАВ ВОЛЕЈ 2 - Нови Сад
27/02/2021 18:00
Врбас, СХ ЦФК

12. коло    

556 СТРАЖИЛОВО 2 - Сремски Карловци
Пантић Б.-Ушјак М.
3 - 0
(25:19, 25:18, 25:23)
(75 : 60)
КЛЕК СРБИЈАШУМЕ 2 - Клек
07/03/2021 17:00
Сремски Карловци, ОШ 23.Октобар
557 СЛОВЕН - Рума
Маринковић Ј.-Маринковић И.
3 - 0
(25:15, 25:11, 25:8)
(75 : 34)
БОТАФОГО - Нови Сад
06/03/2021 20:00
Рума, Хала спортова
558 НОВИ САД 2 - Нови Сад
Арсенијевић О.-Солар Н.
3 - 0
(25:11, 25:16, 25:12)
(75 : 39)
МАГЛИЋ 1953 - Маглић
07/03/2021 12:00
Нови Сад, СПЦ Војводина
559 ХАЈДУК - Кула
Божичић Д.-Станишић К.
3 - 0
(25:9, 25:13, 25:13)
(75 : 35)
ВРБАС - Врбас
06/03/2021 16:30
Кула, ОШ Петефи Бригада
560 ДУНАВ ВОЛЕЈ 2 - Нови Сад
Танасковић Д.-Крга Ј.
0 - 3
(22:25, 22:25, 16:25)
(60 : 75)
МЛАДОСТ - Турија
06/03/2021 18:00
Нови Сад, ОШ Јожеф Атила

13. коло    

561 ДУНАВ ВОЛЕЈ 2 - Нови Сад
Надаждин М.-Танасковић Д.
0 - 3
(17:25, 23:25, 17:25)
(57 : 75)
СТРАЖИЛОВО 2 - Сремски Карловци
14/03/2021 17:00
Сремски Карловци, ОШ 23.Октобар
562 МАГЛИЋ 1953 - Маглић
Цвијетић-Вујић А.-Телебак Ј.
0 - 3
(24:26, 20:25, 17:25)
(61 : 76)
СЛОВЕН - Рума
13/03/2021 18:00
Маглић, Хала спортова
563 БОТАФОГО - Нови Сад
Филиповић М.-Берковић Б.
0 - 3
(8:25, 10:25, 13:25)
(31 : 75)
КЛЕК СРБИЈАШУМЕ 2 - Клек
13/03/2021 14:30
Нови Сад, ТШ М.Марић-Ајнштајн
564 ВРБАС - Врбас
Станишић К.-Божичић Д.
0 - 3
(14:25, 14:25, 20:25)
(48 : 75)
НОВИ САД 2 - Нови Сад
13/03/2021 18:00
Врбас, СХ ЦФК
565 МЛАДОСТ - Турија
Томашевић М.-Арсенијевић О.
2 - 3
(17:25, 25:23, 25:17, 19:25, 10:15)
(96 : 105)
ХАЈДУК - Кула
14/03/2021 19:30
Турија, Хала спортова

14. коло    

566 СТРАЖИЛОВО 2 - Сремски Карловци
Aрсенијевић О.-Берковић Б.
3 - 0
(25:14, 25:16, 25:12)
(75 : 42)
БОТАФОГО - Нови Сад
20/03/2021 19:00
Сремски Карловци, ОШ 23.Октобар
567 СЛОВЕН - Рума
Млађан Ј.-Маринковић Ј.
3 - 0
(25:9, 25:7, 25:21)
(75 : 37)
ВРБАС - Врбас
21/03/2021 20:30
Рума, Хала спортова
568 КЛЕК СРБИЈАШУМЕ 2 - Клек
Јовановић Љ.-Стојановић А.
3 - 0
(25:20, 25:23, 28:26)
(78 : 69)
МАГЛИЋ 1953 - Маглић
22/03/2021 20:00
Клек, ХС Милош Грбић
569 НОВИ САД 2 - Нови Сад
Надаждин М.-Крга Ј.
3 - 1
(25:15, 25:21, 23:25, 25:23)
(98 : 84)
МЛАДОСТ - Турија
21/03/2021 11:00
Нови Сад, СПЦ Војводина
570 ХАЈДУК - Кула
Солар Н.-Панић М.
3 - 0
(26:24, 25:7, 25:18)
(76 : 49)
ДУНАВ ВОЛЕЈ 2 - Нови Сад
20/03/2021 16:00
Кула, ОШ Петефи Бригада

15. коло    

571 ХАЈДУК - Кула
 
3 - 1
(25:13, 25:20, 22:25, 25:20)
(97 : 78)
СТРАЖИЛОВО 2 - Сремски Карловци
572 МЛАДОСТ - Турија
 
3 - 0
(25:23, 25:20, 27:25)
(77 : 68)
СЛОВЕН - Рума
27/03/2021 19:30
Турија, Хала спортова
573 ВРБАС - Врбас
 
0 - 3
(18:25, 24:26, 14:25)
(56 : 76)
КЛЕК СРБИЈАШУМЕ 2 - Клек
27/03/2021 18:00
Врбас, СХ ЦФК
574 МАГЛИЋ 1953 - Маглић
 
3 - 0
(25:9, 25:6, 25:8)
(75 : 23)
БОТАФОГО - Нови Сад
27/03/2021 18:00
Маглић, Хала спортова
575 ДУНАВ ВОЛЕЈ 2 - Нови Сад
 
0 - 3
(19:25, 14:25, 12:25)
(45 : 75)
НОВИ САД 2 - Нови Сад
27/03/2021 11:00
Нови Сад, ОШ Јожеф Атила

16. коло    

576 СТРАЖИЛОВО 2 - Сремски Карловци
Танасковић С.-Симовски М.
2 - 3
(25:18, 22:25, 25:16, 24:26, 13:15)
(109 : 100)
МАГЛИЋ 1953 - Маглић
04/04/2021 13:00
Сремски Карловци, ОШ 23.Октобар
577 СЛОВЕН - Рума
Маринковић И.-Миловац Д.
3 - 2
(19:25, 21:25, 25:22, 25:17, 15:7)
(105 : 96)
ДУНАВ ВОЛЕЈ 2 - Нови Сад
04/04/2021 17:00
Рума, Хала спортова
578 КЛЕК СРБИЈАШУМЕ 2 - Клек
Бошков Д.-Тадић А.
3 - 0
(25:17, 25:16, 26:24)
(76 : 57)
МЛАДОСТ - Турија
03/04/2021 20:00
Клек, ХС Милош Грбић
579 БОТАФОГО - Нови Сад
Арсенијевић О.-Филиповић Ј.
0 - 3
(9:25, 20:25, 14:25)
(43 : 75)
ВРБАС - Врбас
03/04/2021 14:30
Нови Сад, ТШ М.Марић-Ајнштајн
580 НОВИ САД 2 - Нови Сад
Пинтер Д.-Крга Ј.
3 - 2
(23:25, 25:13, 25:17, 21:25, 15:9)
(109 : 89)
ХАЈДУК - Кула
03/04/2021 12:00
Нови Сад, СПЦ Војводина

17. коло    

581 НОВИ САД 2 - Нови Сад
Надаждин М.-Јолдић Т.
3 - 1
(25:13, 21:25, 25:13, 25:18)
(96 : 69)
СТРАЖИЛОВО 2 - Сремски Карловци
11/04/2021 11:00
Нови Сад, СПЦ Војводина
582 ХАЈДУК - Кула
Томашевић М.-Арсенијевић О.
3 - 1
(25:23, 25:19, 19:25, 25:7)
(94 : 74)
СЛОВЕН - Рума
10/04/2021 16:30
Кула, ОШ Петефи Бригада
583 ДУНАВ ВОЛЕЈ 2 - Нови Сад
Танасковић Д.-Марић А.
3 - 2
(18:25, 25:22, 22:25, 25:21, 15:12)
(105 : 105)
КЛЕК СРБИЈАШУМЕ 2 - Клек
11/04/2021 12:00
Нови Сад, ОШ Јожеф Атила
584 МЛАДОСТ - Турија
Берковић Б.-Филиповић Ј.
3 - 0
(25:14, 25:21, 25:20)
(75 : 55)
БОТАФОГО - Нови Сад
10/04/2021 19:00
Турија, Хала спортова
585 ВРБАС - Врбас
Ђурић Н.-Божичић Д.
1 - 3
(25:27, 25:20, 20:25, 18:25)
(88 : 97)
МАГЛИЋ 1953 - Маглић
10/04/2021 18:00
Врбас, СХ ЦФК - мала сала

18. коло    

586 СТРАЖИЛОВО 2 - Сремски Карловци
Берковић Б.-Танасковић Д.
3 - 0
(25:19, 25:16, 25:18)
(75 : 53)
ВРБАС - Врбас
18/04/2021 18:00
Сремски Карловци, ОШ 23.Октобар
587 СЛОВЕН - Рума
Јелисавац Ј.-Шаш А.
1 - 3
(28:26, 20:25, 20:25, 10:25)
(78 : 101)
НОВИ САД 2 - Нови Сад
17/04/2021 20:15
Рума, Хала спортова
588 КЛЕК СРБИЈАШУМЕ 2 - Клек
Јовановић М.-Тришић С.
1 - 3
(10:25, 25:14, 12:25, 21:25)
(68 : 89)
ХАЈДУК - Кула
17/04/2021 20:00
Клек, ХС Милош Грбић
589 БОТАФОГО - Нови Сад
Марић А.-Вукичевић Ј.
1 - 3
(20:25, 14:25, 25:18, 20:25)
(79 : 93)
ДУНАВ ВОЛЕЈ 2 - Нови Сад
18/04/2021 11:30
Нови Сад, ТШ М.Марић-Ајнштајн
590 МАГЛИЋ 1953 - Маглић
Смиљанић Б.-Панин М.
2 - 3
(14:25, 25:18, 13:25, 30:28, 12:15)
(94 : 111)
МЛАДОСТ - Турија
16/04/2021 19:00
Маглић, Хала спортова