Сениори

Сениори


1. коло    

901 ХЕРЦЕГОВИНА - Равни Тополовац
Тришић Страхиња - Дубљевић Милица
Д: Антонић Синиша
1 - 3
(20:25, 23:25, 25:21, 20:25)
(88 : 96)
СОМБОР - Сомбор
14/10/2018 20:00
Равни Тополовац, ОШ Алекса Шантић
902 КУЛПИН - Кулпин
Дивијачки Милан - Дивијачки Маријана
Д: Хардомеља Владимир
3 - 1
(15:25, 25:17, 25:20, 25:18)
(90 : 80)
МЛАДОСТ - Турија
13/10/2018 19:00
Кулпин, ОШ Јан Амос Коменски
903 ПРОЛЕТЕР - Зрењанин
Субашић Мирко - Тришић Страхиња
Д/К: Шибул Милорад
2 - 3
(22:25, 25:21, 25:12, 16:25, 15:17)
(103 : 100)
ПАРТИЗАН - Бач
13/10/2018 20:00
Зрењанин, СХ Kристална Дворана
904 БЕЧЕЈ - Бечеј
Ивић Бојана - Стојановић Никола
Д/К: Ћурић Благоје
3 - 2
(22:25, 25:11, 25:20, 22:25, 15:13)
(109 : 94)
ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ - Нови Сад
13/10/2018 19:00
Бечеј, СХ Ђорђе Предин-Баџа
905 ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
Јелисавац Јован - Коларевић Милица
Д/К: Витасовић Гордана
3 - 0
(25:6, 25:19, 25:11)
(75 : 36)
ВРБАС - Врбас
14/10/2018 15:00
Нови Сад, СПЦ Војводина

2. коло    

906 СОМБОР - Сомбор
Стојановић Никола - Ивић Бојана
Д: Поповић Милош
3 - 0
(25:22, 25:13, 25:22)
(75 : 57)
ВРБАС - Врбас
20/10/2018 19:00
Сомбор, СХ Мостонга
907 ХЕРЦЕГОВИНА - Равни Тополовац
Васиљевић Стефан - Арсић Милица
Д/К: Ћурић Благоје
1 - 3
(18:25, 25:23, 24:26, 14:25)
(81 : 99)
КУЛПИН - Кулпин
21/10/2018 19:00
Равни Тополовац, ОШ Алекса Шантић
908 МЛАДОСТ - Турија
Дубљевић Милица - Матиловић Горана
Д/К: Ђуричин Александар
1 - 3
(28:26, 18:25, 17:25, 17:25)
(80 : 101)
ПРОЛЕТЕР - Зрењанин
20/10/2018 19:00
Турија, СХ Турија
909 ПАРТИЗАН - Бач
Вранић Милка - Пејовић Бојан
Д: Антонић Синиша
3 - 0
(25:22, 25:21, 25:22)
(75 : 65)
БЕЧЕЈ - Бечеј
20/10/2018 20:00
Бач, СХ Тврђава
910 ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ - Нови Сад
Петровић Иван - Ђурђевић Никола
Д/К: Витасовић Гордана
1 - 3
(20:25, 18:25, 25:14, 13:25)
(76 : 89)
ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
21/10/2018 19:00
Нови Сад, СПЦ Војводина

3. коло    

911 КУЛПИН - Кулпин
Анђелковић Војислав - Дубљевић Милица
Д/К: Шибул Милорад
3 - 0
(25:17, 27:25, 25:21)
(77 : 63)
СОМБОР - Сомбор
25/10/2018 19:00
Кулпин, ОШ Јан Амос Коменски
912 ПРОЛЕТЕР - Зрењанин
Плавшић Драгана - Кресоја Немања
Д/К: Ћурић Блаогје
3 - 0
(25:12, 25:16, 25:17)
(75 : 45)
ХЕРЦЕГОВИНА - Равни Тополовац
27/10/2018 20:00
Зрењанин, СХ Медисон
913 БЕЧЕЈ - Бечеј
Пејовић Бојан - Дивијачки Маријана
Д: Поповић Милош
3 - 0
(30:28, 25:20, 25:18)
(80 : 66)
МЛАДОСТ - Турија
27/10/2018 19:00
Бечеј, СХ Ђорђе Предин-Баџа
914 ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
Субашић Мирко - Ђурић Никола
Д: Хардомеља В.
3 - 1
(25:12, 21:25, 25:21, 25:17)
(96 : 75)
ПАРТИЗАН - Бач
27/10/2018 14:30
Нови Сад, СПЦ Војводина
915 ВРБАС - Врбас
Мастиловић Горана - Вранић Милка
Д: Антонић Синиша
0 - 3
(17:25, 13:25, 37:39)
(67 : 89)
ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ - Нови Сад
28/10/2018 18:00
Врбас, СХ ЦФК - велика сала

4. коло    

916 СОМБОР - Сомбор
Ивић Бојана - Николић Милан
Д: Поповић Милош
0 - 3
(17:25, 15:25, 22:25)
(54 : 75)
ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ - Нови Сад
03/11/2018 19:00
Сомбор, СХ Мостонга
917 ХЕРЦЕГОВИНА - Равни Тополовац
Пејовић Бојан - Тришић Страхиња
Д/К: Шибул Милорад
0 - 3
(20:25, 22:25, 21:25)
(63 : 75)
БЕЧЕЈ - Бечеј
04/11/2018 20:00
Равни Тополовац, ОШ Алекса Шантић
918 КУЛПИН - Кулпин
Дивијачки Маријана - Мастиловић Горана
Д/К: Витасовић Гордана
3 - 2
(25:21, 26:28, 25:22, 23:25, 15:13)
(114 : 109)
ПРОЛЕТЕР - Зрењанин
04/11/2018 17:00
Кулпин, ОШ Јан Амос Коменски
919 МЛАДОСТ - Турија
Тришић Страхиња - Јовановић Весна
Д/К: Ђуричин Александар
0 - 3
(17:25, 18:25, 23:25)
(58 : 75)
ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
03/11/2018 19:00
Турија, СХ Турија
920 ПАРТИЗАН - Бач
Ђурић Никола - Дубљевић Милица
Д: Хардомеља Владимир
3 - 0
(25:17, 25:20, 25:15)
(75 : 52)
ВРБАС - Врбас
03/11/2018 20:00
Бач, СХ Тврђава

5. коло    

921 ПРОЛЕТЕР - Зрењанин
Дивијачки Маријана - Танасковић Стеван
Д/К: Јањевић Дејан
3 - 0
(25:16, 25:12, 25:8)
(75 : 36)
СОМБОР - Сомбор
10/11/2018 20:00
Зрењанин, СХ Медисон
922 ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
Тодоровић Лука - Амиџић Витомирка
Д/К: Шибул Милорад
3 - 0
(25:15, 25:19, 25:14)
(75 : 48)
ХЕРЦЕГОВИНА - Равни Тополовац
11/11/2018 14:30
Нови Сад, СПЦ Војводина - мала сала
923 БЕЧЕЈ - Бечеј
Стојановић Никола - Ивић Бојана
Д/К: Танасковић Горан
0 - 3
(24:26, 22:25, 22:25)
(68 : 76)
КУЛПИН - Кулпин
09/11/2018 20:30
Бечеј, СХ Ђорђе Предин-Баџа
924 ВРБАС - Врбас
Дубљевић Милица - Ђурић Никола
Д: Антонић Синиша
2 - 3
(25:20, 15:25, 16:25, 25:19, 9:15)
(90 : 104)
МЛАДОСТ - Турија
13/11/2018 21:00
Врбас, СХ ЦФК
925 ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ - Нови Сад
Кресоја Немања - Плавшић Драгана
Д/К: Витасовић Гордана
3 - 0
(25:15, 25:16, 25:14)
(75 : 45)
ПАРТИЗАН - Бач
11/11/2018 17:30
Нови Сад, СПЦ Војводина - мала сала

6. коло    

926 СОМБОР - Сомбор
Вранић Милка - Пејовић Бојан
Д: Шомоши Шандор
1 - 3
(25:23, 17:25, 11:25, 17:25)
(70 : 98)
ПАРТИЗАН - Бач
18/11/2018 18:00
Сомбор, СХ Мостонга
927 ХЕРЦЕГОВИНА - Равни Тополовац
Стризовић Станислава - Лончар Александар
Д/К: Ћурић Благоје
2 - 3
(25:20, 23:25, 25:18, 24:26, 13:15)
(110 : 104)
ВРБАС - Врбас
17/11/2018 20:00
Равни Тополовац, ОШ Алекса Шантић
928 КУЛПИН - Кулпин
Дивијачки Милан - Јовановић Весна
Д: Хардомеља Владимир
3 - 1
(25:21, 16:25, 26:24, 25:22)
(92 : 92)
ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
18/11/2018 20:00
Кулпин, ОШ Јан Амос Коменски
929 ПРОЛЕТЕР - Зрењанин
Васиљевић Стефан - Стиковић Јелена
Д: Перековић Светлана
3 - 0
(25:19, 25:10, 25:16)
(75 : 45)
БЕЧЕЈ - Бечеј
17/11/2018 20:00
Зрењанин, СХ Медисон
930 МЛАДОСТ - Турија
Танасковић Стеван - Мастиловић Горана
Д/К: Милаковић Јелена
1 - 3
(18:25, 23:25, 25:22, 22:25)
(88 : 97)
ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ - Нови Сад
17/11/2018 19:00
Турија, СХ Турија

7. коло    

931 БЕЧЕЈ - Бечеј
Пејовић Бојан - Дивијачки Маријана
К/Д: Ћурић Благоје
3 - 0
(25:21, 25:16, 25:22)
(75 : 59)
СОМБОР - Сомбор
28/11/2018 20:15
Бечеј, СХ Ђорђе Предин-Баџа
932 ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ - Нови Сад
Лазаревић Марија - Лазић Милош
К/Д: Витасовић Гордана
3 - 0
(25:12, 25:15, 25:17)
(75 : 44)
ХЕРЦЕГОВИНА - Равни Тополовац
25/11/2018 20:00
Нови Сад, СПЦ Војводина
933 ВРБАС - Врбас
Ивић Бојана - Стојановић Никола
К/Д: Шибул Милорад
0 - 3
(22:25, 18:25, 12:25)
(52 : 75)
КУЛПИН - Кулпин
25/11/2018 18:00
Врбас, СХ ЦФК
934 ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
Петровић Иван - Ђурђевић Никола
К/Д: Ковачић Зоран
3 - 1
(25:22, 25:19, 21:25, 25:22)
(96 : 88)
ПРОЛЕТЕР - Зрењанин
25/11/2018 12:30
Нови Сад, СПЦ Војводина
935 ПАРТИЗАН - Бач
Мастиловћ Горана - Пејовић Бојан
Д: Антонић Синиша
3 - 0
(25:21, 25:15, 25:20)
(75 : 56)
МЛАДОСТ - Турија
24/11/2018 20:00
Бач, СХ Тврђава

8. коло    

936 СОМБОР - Сомбор
Ђурђевић Никола - Лазаревић Марија
Д: Поповић Милош
1 - 3
(20:25, 28:26, 31:33, 18:25)
(97 : 109)
МЛАДОСТ - Турија
01/12/2018 19:00
Сомбор, СХ Мостонга
937 ХЕРЦЕГОВИНА - Равни Тополовац
Танасковић Стеван - Лончар Александар
Д/К: Ћурић Благоје
0 - 3
(17:25, 16:25, 22:25)
(55 : 75)
ПАРТИЗАН - Бач
01/12/2018 17:00
Равни Тополовац, ОШ Алекса Шантић
938 КУЛПИН - Кулпин
Вранић Милка - Пејовић Бојан
Д: Антонић Синиша
3 - 0
(25:21, 25:21, 25:19)
(75 : 61)
ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ - Нови Сад
01/12/2018 19:00
Кулпин, ОШ Јан Амос Коменски
939 ПРОЛЕТЕР - Зрењанин
Вукашиновић Младен - Мирков Марија
Д/К: Јањевић Дејан
3 - 0
(25:8, 25:18, 25:14)
(75 : 40)
ВРБАС - Врбас
02/12/2018 18:00
Зрењанин, СХ Медисон
940 БЕЧЕЈ - Бечеј
Дивијачки Маријана - Марковић Марија
Д/К: Ђуричин Александар
0 - 3
(17:25, 22:25, 18:25)
(57 : 75)
ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
01/12/2018 19:00
Бечеј, СХ Ђорђе Предин-Баџа

9. коло    

941 ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
Дубљевић Милица - Субашић Мирко
Д: Поповић Милош
3 - 0
(25:21, 25:17, 25:9)
(75 : 47)
СОМБОР - Сомбор
08/12/2018 18:00
Сомбор, ХС Соколски дом
942 МЛАДОСТ - Турија
Дивијачки Маријана - Пејовић Бојан
Д: Шомоши Шандор
3 - 2
(26:24, 19:25, 26:28, 25:23, 15:9)
(111 : 109)
ХЕРЦЕГОВИНА - Равни Тополовац
08/12/2018 19:00
Турија, СХ Турија
943 ПАРТИЗАН - Бач
Танасковић Стеван - Вранић Милка
Д/К: Ковачић Зоран
3 - 1
(16:25, 25:18, 29:27, 25:19)
(95 : 89)
КУЛПИН - Кулпин
08/12/2018 20:00
Бач, СХ Тврђава
944 ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ - Нови Сад
Петровић Иван - Лазаревић Марија
Д/К: Јањевић Дејан
3 - 0
(25:17, 25:21, 25:18)
(75 : 56)
ПРОЛЕТЕР - Зрењанин
14/12/2018 18:00
Нови Сад, СПЦ Војводина
945 ВРБАС - Врбас
Николић Милан - Анђелковић Војислав
Д: Поповић Милош
0 - 3
(7:25, 15:25, 20:25)
(42 : 75)
БЕЧЕЈ - Бечеј
09/12/2018 19:00
Врбас, СХ ЦФК

10. коло    

946 СОМБОР - Сомбор
Стојановић Никола - Николић Милан
Д: Поповић Милош
3 - 0
(25:16, 25:21, 25:21)
(75 : 58)
ХЕРЦЕГОВИНА - Равни Тополовац
10/02/2019 18:00
Сомбор, СХ Мостонга
947 МЛАДОСТ - Турија
Лончар Александар - Мастиловић Горана
Д: Шомоши Шандор
0 - 3
(14:25, 24:26, 14:25)
(52 : 76)
КУЛПИН - Кулпин
09/02/2019 19:00
Турија, СХ Турија
948 ПАРТИЗАН - Бач
Пејовић Бојан - Дивијачки Маријана
Д: Хардомеља Владимир
3 - 2
(28:26, 27:25, 20:25, 22:25, 15:12)
(112 : 113)
ПРОЛЕТЕР - Зрењанин
09/02/2019 19:00
Бач, СХ Тврђава
949 ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ - Нови Сад
Петровић Иван - Лазаревић Марија
Д/К: Шибул Милорад
3 - 1
(22:25, 25:22, 25:15, 25:15)
(97 : 77)
БЕЧЕЈ - Бечеј
07/02/2019 14:00
Нови Сад, СПЦ Војводина - мала сала
950 ВРБАС - Врбас
Анђелковић Војислав - Дубљевић Милица
Д/К: Милаковић Јелена
0 - 3
(17:25, 16:25, 18:25)
(51 : 75)
ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
10/02/2019 18:00
Врбас, СХ ЦФК

11. коло    

951 ВРБАС - Врбас
Дивијачки Маријана - Дивијачки Милан
Д/К: Ђуричин Александар
1 - 3
(22:25, 25:22, 18:25, 21:25)
(86 : 97)
СОМБОР - Сомбор
16/02/2019 19:00
Врбас, СХ ЦФК
952 КУЛПИН - Кулпин
Ђурић Никола - Анђелковић Војислав
Д/К: Шибул Милорад
3 - 0
(25:13, 25:17, 25:18)
(75 : 48)
ХЕРЦЕГОВИНА - Равни Тополовац
16/02/2019 17:00
Кулпин, ОШ Јан Амос Коменски
953 ПРОЛЕТЕР - Зрењанин
Арсић Милица - Луковић Слободан
Д/К: Ћурић Благоје
3 - 0
(25:17, 25:11, 25:20)
(75 : 48)
МЛАДОСТ - Турија
17/02/2019 20:00
Зрењанин, СХ Кристална дворана
954 БЕЧЕЈ - Бечеј
Мастиловић Горана - Танасковић Стеван
Д: Поповић Милош
0 - 3
(19:25, 17:25, 21:25)
(57 : 75)
ПАРТИЗАН - Бач
16/02/2019 20:00
Бечеј, СХ Ђорђе Предин-Баџа
955 ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
Милинковић Урош - Васиљевић Стефан
Д: Хардомеља Владимир
1 - 3
(21:25, 25:21, 19:25, 22:25)
(87 : 96)
ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ - Нови Сад
17/02/2019 16:30
Нови Сад, СПЦ Војводина - мала сала

12. коло    

956 СОМБОР - Сомбор
Ивић Бојана - Стојановић Никола
Д: Поповић Милош
0 - 3
(15:25, 25:27, 13:25)
(53 : 77)
КУЛПИН - Кулпин
24/02/2019 19:30
Сомбор, СХ Мостонга
957 ХЕРЦЕГОВИНА - Равни Тополовац
Танасковић Стеван - Марковић Марија
Д/К: Ћурић Благоје
0 - 3
(18:25, 12:25, 8:25)
(38 : 75)
ПРОЛЕТЕР - Зрењанин
23/02/2019 18:00
Равни Тополовац, ОШ Алекса Шантић
958 МЛАДОСТ - Турија
Дубљевић Милица - Лончар Александар
Д: Шомоши Шандор
2 - 3
(25:13, 19:25, 25:22, 22:25, 9:15)
(100 : 100)
БЕЧЕЈ - Бечеј
27/02/2019 19:00
Турија, СХ Турија
959 ПАРТИЗАН - Бач
Пејовић Бојан - Вранић Милка
Д/К: Ђуричин Александар
1 - 3
(18:25, 22:25, 25:22, 19:25)
(84 : 97)
ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
23/02/2019 20:00
Бач, СХ Тврђава
960 ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ - Нови Сад
Тришић Страхиња - Дивијачки Маријана
Д: Хардомеља Владимир
3 - 0
(25:15, 25:13, 25:12)
(75 : 40)
ВРБАС - Врбас
23/02/2019 14:00
Нови Сад, СПЦ Војводина - мала сала

13. коло    

961 ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ - Нови Сад
Марковић Марија - Вранић Милка
Д/К: Витасовић Гордана
3 - 0
(25:9, 25:10, 25:13)
(75 : 32)
СОМБОР - Сомбор
03/03/2019 20:00
Нови Сад, СПЦ Војводина
962 БЕЧЕЈ - Бечеј
Лончар Александар - Дивијачки Маријана
Д/К: Шибул Милорад
3 - 0
(25:8, 25:14, 25:17)
(75 : 39)
ХЕРЦЕГОВИНА - Равни Тополовац
02/03/2019 19:00
Бечеј, СХ Ђорђе Предин-Баџа
963 ПРОЛЕТЕР - Зрењанин
Бањац Лазар - Нешић Милица
Д/К: Ћурић Благоје
1 - 3
(22:25, 25:18, 15:25, 24:26)
(86 : 94)
КУЛПИН - Кулпин
03/03/2019 19:00
Зрењанин, СХ Медисон
964 ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
Дубљевић Милица - Мастиловић Горана
Д: Хардомеља Владимир
3 - 0
(25:23, 25:17, 25:17)
(75 : 57)
МЛАДОСТ - Турија
02/03/2019 13:00
Нови Сад, СПЦ Војводина - мала сала
965 ВРБАС - Врбас
Томић Ивана - Стојановић Никола
Д: Поповић Милош
0 - 3
(13:25, 13:25, 18:25)
(44 : 75)
ПАРТИЗАН - Бач
02/03/2019 16:30
Врбас, СХ ЦФК

14. коло    

966 СОМБОР - Сомбор
Николић Милан - Ивић Бојан
Д: Антонић Синиша
3 - 1
(25:15, 22:25, 25:20, 25:22)
(97 : 82)
ПРОЛЕТЕР - Зрењанин
10/03/2019 17:30
Сомбор, СХ Мостонга
967 ХЕРЦЕГОВИНА - Равни Тополовац
Јовановић Весна - Дубљевић Милица
Д/К: Ћурић Благоје
0 - 3
(19:25, 21:25, 11:25)
(51 : 75)
ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
09/03/2019 18:00
Равни Тополовац, ОШ Алекса Шантић
968 КУЛПИН - Кулпин
Ђурић Никола - Томић Ивана
Д/К: Танасковић Горан
3 - 1
(22:25, 25:17, 25:20, 25:20)
(97 : 82)
БЕЧЕЈ - Бечеј
09/03/2019 17:00
Кулпин, ОШ Јан Амос Коменски
969 МЛАДОСТ - Турија
Вранић Милка - Мастиловић Горана
Д: Шомоши Шандор
3 - 0
(25:22, 25:10, 25:15)
(75 : 47)
ВРБАС - Врбас
09/03/2019 19:00
Турија, СХ Турија
970 ПАРТИЗАН - Бач
Субашић Мирко - Стојановић Никола
Д: Антонић Синиша
1 - 3
(25:20, 20:25, 12:25, 21:25)
(78 : 95)
ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ - Нови Сад
09/03/2019 20:00
Бач, СХ Тврђава

15. коло    

971 ПАРТИЗАН - Бач
Јовановић Весна - Марковић Марија
Д: Хардомеља Владимир
3 - 2
(25:17, 20:25, 12:25, 25:20, 15:7)
(97 : 94)
СОМБОР - Сомбор
16/03/2019 20:00
Бач, СХ Тврђава
972 ВРБАС - Врбас
Вранић Милка - Пејовић Бојан
Д/К: Милаковић Јелена
0 - 3
(25:27, 16:25, 22:25)
(63 : 77)
ХЕРЦЕГОВИНА - Равни Тополовац
16/03/2019 20:00
Врбас, СХ ЦФК
973 ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
Свилар Миле - Митровић Лазар
Д/К: Шибул Милорад
3 - 2
(22:25, 22:25, 25:22, 25:19, 15:13)
(109 : 104)
КУЛПИН - Кулпин
16/03/2019 15:00
Нови Сад, СПЦ Војводина - мала сала
974 БЕЧЕЈ - Бечеј
Дивијачки Маријана - Томић Ивана
Д: Антонић Синиша
0 - 3
(22:25, 13:25, 23:25)
(58 : 75)
ПРОЛЕТЕР - Зрењанин
16/03/2019 20:00
Бечеј, СХ Ђорђе Предин-Баџа
975 ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ - Нови Сад
Стојановић Никола - Ивић Бојана
Д/К: Ковачић Зоран
3 - 0
(25:15, 25:20, 25:22)
(75 : 57)
МЛАДОСТ - Турија
16/03/2019 19:00
Нови Сад, СПЦ Војводина - мала сала

16. коло    

976 СОМБОР - Сомбор
Пејовић Бојан - Ђурић Никола
Д: Поповић Милош
3 - 1
(25:19, 25:17, 23:25, 25:20)
(98 : 81)
БЕЧЕЈ - Бечеј
22/03/2019 19:45
Сомбор, СХ Мостонга
977 ХЕРЦЕГОВИНА - Равни Тополовац
Дубљевић Милица - Томић Ивана
Д/К: Шибул Милорад
0 - 3
(10:25, 15:25, 15:25)
(40 : 75)
ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ - Нови Сад
23/03/2019 20:00
Равни Тополовац, ОШ Алекса Шантић
978 КУЛПИН - Кулпин
Анђелковић Војислав - Мастиловић Горана
Д: Хардомеља Владимир
3 - 0
(25:9, 25:15, 25:20)
(75 : 44)
ВРБАС - Врбас
23/03/2019 20:00
Кулпин, ОШ Јан Амос Коменски
979 ПРОЛЕТЕР - Зрењанин
Јокић Јелена - Јелисавац Јован
Д/К: Ћурић Благоје
2 - 3
(25:23, 26:24, 9:25, 21:25, 7:15)
(88 : 112)
ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
23/03/2019 13:00
Зрењанин, СХ Kристална дворана
980 МЛАДОСТ - Турија
Марковић Марија - Танасковић Стеван
Д/К: Витасовић Гордана
3 - 2
(25:20, 24:26, 25:21, 13:25, 15:13)
(102 : 105)
ПАРТИЗАН - Бач
24/03/2019 19:00
Турија, СХ Турија

17. коло    

981 МЛАДОСТ - Турија
Вранић Милка - Тришић Страхиња
Д: Шомоши Шандор
2 - 3
(25:23, 25:20, 27:29, 21:25, 8:15)
(106 : 112)
СОМБОР - Сомбор
30/03/2019 19:00
Турија, СХ Турија
982 ПАРТИЗАН - Бач
Пејовић Бојан - Анђелковић Војислав
Д/К: Ђуричин Александар
3 - 0
(25:16, 25:11, 25:11)
(75 : 38)
ХЕРЦЕГОВИНА - Равни Тополовац
30/03/2019 20:00
Бач, СХ Тврђава
983 ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ - Нови Сад
Стојановић Никола - Ивић Бојана
Д: Хардомеља Владимир
3 - 0
(25:20, 29:27, 25:17)
(79 : 64)
КУЛПИН - Кулпин
30/03/2019 20:00
Нови Сад, СПЦ Војводина - мала сала
984 ВРБАС - Врбас
Ђурић Никола - Јовановић Весна
Д/К: Милаковић Јелена
0 - 3
(12:25, 14:25, 15:25)
(41 : 75)
ПРОЛЕТЕР - Зрењанин
31/03/2019 18:00
Врбас, СХ ЦФК
985 ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
Танасковић Стеван - Шаш Андреа
Д: Антонић Синиша
3 - 0
(25:13, 25:12, 25:11)
(75 : 36)
БЕЧЕЈ - Бечеј
30/03/2019 15:00
Нови Сад, СПЦ Војводина - мала сала

18. коло    

986 СОМБОР - Сомбор
Вранић Милка - Пејовић Бојан
Д: Поповић Милош
0 - 3
(12:25, 21:25, 18:25)
(51 : 75)
ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
04/04/2019 20:45
Сомбор, СХ Соколски дом
987 ХЕРЦЕГОВИНА - Равни Тополовац
Дивијачки Маријана - Пејовић Бојан
Д/К: Ћурић Благоје
0 - 3
(17:25, 16:25, 21:25)
(54 : 75)
МЛАДОСТ - Турија
06/04/2019 17:00
Равни Тополовац, ОШ Алекса Шантић
988 КУЛПИН - Кулпин
Анђелковић Војислав - Дубљевић Милица
Д: Антонић Синиша
3 - 2
(23:25, 15:25, 26:24, 25:21, 15:13)
(104 : 108)
ПАРТИЗАН - Бач
06/04/2019 19:00
Кулпин, ОШ Јан Амос Коменски
989 ПРОЛЕТЕР - Зрењанин
Амиџић Витомирка - Бојовић Иван
Д/К: Добријевић Андреја
0 - 3
(20:25, 19:25, 18:25)
(57 : 75)
ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ - Нови Сад
04/04/2019 21:00
Зрењанин, СХ Медисон
990 БЕЧЕЈ - Бечеј
Николић Милан - Стојановић Никола
Д/К: Милаковић Јелена
3 - 0
(25:13, 25:11, 25:14)
(75 : 38)
ВРБАС - Врбас
06/04/2019 19:00
Бечеј, СХ Ђорђе Предин-Баџа