Прва Војвођанска лига "ЗАПАД" - сениори

Прва Војвођанска лига "ЗАПАД" - сениори


1. коло    

501 ВОРИОРС - Обровац
Салај Небојша - Субић Теодора
3 - 2
(25:11, 23:25, 25:17, 21:25, 15:11)
(109 : 89)
СРЕМ ИТОН - Сремска Митровица
24/10/2018 20:00
Гложан, Хала спортова
502 МЛАДОСТ - Бачки Петровац
Пантић Борислав - Савић Кристина
3 - 1
(19:25, 25:22, 25:19, 25:19)
(94 : 85)
СЛОВЕН - Рума
503 ВЕСТ - Шид
 
- Слободан -
504 ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ - Нови Сад
Томашевић Милош - Петровић Ивана
3 - 0
(25:21, 25:15, 25:17)
(75 : 53)
ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад

2. коло    

505 СРЕМ ИТОН - Сремска Митровица
Тркуља Недељко - Маринковић Јелена
3 - 1
(25:18, 15:25, 25:18, 25:18)
(90 : 79)
ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
28/10/2018 17:00
Сремска Митровица, Гимназија
506 ВОРИОРС - Обровац
Пантић Борислав - Драгашевић Вања
1 - 3
(18:25, 25:19, 20:25, 18:25)
(81 : 94)
МЛАДОСТ - Бачки Петровац
27/10/2018 20:00
Маглић, Хала спортова
507 СЛОВЕН - Рума
Маринковић Игор - Курјак Срђан
1 - 3
(21:25, 25:21, 19:25, 18:25)
(83 : 96)
ВЕСТ - Шид
27/10/2018 17:00
Шид, Хала спортова
508 Слободан -
 
- ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ - Нови Сад

3. коло    

509 МЛАДОСТ - Бачки Петровац
Танасковић Стеван - Савић Кристина
3 - 0
(25:16, 25:14, 25:18)
(75 : 48)
СРЕМ ИТОН - Сремска Митровица
03/11/2018 18:00
Бачки Петровац, Хала спортова
510 ВЕСТ - Шид
Тркуља Недељко - Млађан Јелена
3 - 0
(25:18, 25:23, 25:19)
(75 : 60)
ВОРИОРС - Обровац
03/11/2018 17:00
Шид, Хала спортова
511 ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ - Нови Сад
 
3 - 1
(25:14, 25:22, 25:27, 25:17)
(100 : 80)
СЛОВЕН - Рума
512 ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
 
- Слободан -

4. коло    

513 СРЕМ ИТОН - Сремска Митровица
 
- Слободан -
514 ВОРИОРС - Обровац
Смиљанић Борис - Телебак Јово
0 - 3
(16:25, 15:25, 17:25)
(48 : 75)
ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ - Нови Сад
10/11/2018 19:00
Маглић, Хала спортова
515 МЛАДОСТ - Бачки Петровац
Латишко Лариса - Цвијетић-Вујић Анђела
3 - 2
(25:27, 24:26, 25:20, 25:22, 15:13)
(114 : 108)
ВЕСТ - Шид
10/11/2018 18:00
Бачки Петровац, Хала спортова
516 СЛОВЕН - Рума
Тркуља Недељко - Маринковић Јелена
3 - 1
(25:14, 25:19, 17:25, 25:14)
(92 : 72)
ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
11/11/2018 18:00
Рума, Хала спортова

5. коло    

517 ВЕСТ - Шид
Маринковић Игор - Тркуља Недељко
3 - 1
(25:22, 25:20, 19:25, 25:19)
(94 : 86)
СРЕМ ИТОН - Сремска Митровица
17/11/2018 14:00
Шид, Хала спортова
518 ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
Телебак Јово - Смиљанић Борис
0 - 3
(14:25, 19:25, 21:25)
(54 : 75)
ВОРИОРС - Обровац
20/11/2018 20:00
Гложан, Хала спортова
519 ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ - Нови Сад
Миоч Ања - Петровић Ивана
3 - 1
(25:10, 19:25, 25:20, 25:13)
(94 : 68)
МЛАДОСТ - Бачки Петровац
18/11/2018 19:45
Нови Сад, СПЦ Војводина
520 Слободан -
 
- СЛОВЕН - Рума

6. коло    

521 СРЕМ ИТОН - Сремска Митровица
Зељуг Милош - Чодановић Николија
1 - 3
(25:10, 19:25, 13:25, 17:25)
(74 : 85)
СЛОВЕН - Рума
24/11/2018 18:00
Сремска Митровица, гимназија
522 ВОРИОРС - Обровац
 
- Слободан -
523 МЛАДОСТ - Бачки Петровац
Латишко Лариса - Цвијетић-Вујић Анђела
3 - 0
(32:30, 25:12, 25:23)
(82 : 65)
ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
24/11/2018 18:00
Бачки Петровац, Хала спортова
524 ВЕСТ - Шид
Курјак Срђан - Тркуља Недељко
2 - 3
(26:24, 19:25, 21:25, 25:22, 9:15)
(100 : 111)
ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ - Нови Сад
25/11/2018 15:00
Шид, Хала спортова

7. коло    

525 ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ - Нови Сад
Пантић Борислав - Ђуровић Сандра
3 - 0
(25:15, 25:17, 25:23)
(75 : 55)
СРЕМ ИТОН - Сремска Митровица
01/12/2018 15:30
Нови Сад, СПЦ Војводина - мала сала
526 СЛОВЕН - Рума
Латишко Лариса - Телебак Јово
3 - 0
(25:13, 25:18, 25:16)
(75 : 47)
ВОРИОРС - Обровац
05/12/2018 20:00
Гложан, Хала спортова
527 Слободан -
 
- МЛАДОСТ - Бачки Петровац
528 ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
Салај Небојша - Дупљанин Марко
0 - 3
(13:25, 12:25, 16:25)
(41 : 75)
ВЕСТ - Шид
01/12/2018 12:00
Нови Сад, ОШ Јожеф Атила

8. коло    

529 СРЕМ ИТОН - Сремска Митровица
Курјак Срђан - Млађан Јелена
0 - 3
(13:25, 15:25, 20:25)
(48 : 75)
ВОРИОРС - Обровац
06/12/2018 20:00
Сремска Митровица, Teхничка школа
530 СЛОВЕН - Рума
Тркуља Недељко - Маринковић Игор
2 - 3
(19:25, 25:21, 25:23, 17:25, 9:15)
(95 : 109)
МЛАДОСТ - Бачки Петровац
08/12/2018 17:00
Рума, Хала спортова
531 Слободан -
 
- ВЕСТ - Шид
532 ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
Субић Теодора - Петровић Ивана
0 - 3
(14:25, 14:25, 11:25)
(39 : 75)
ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ - Нови Сад
05/12/2018 16:00
Нови Сад, СПЦ Војводина - мала сала

9. коло    

533 ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
Пантић Борислав - Танасковић Драгана
3 - 0
(25:22, 25:13, 25:18)
(75 : 53)
СРЕМ ИТОН - Сремска Митровица
15/12/2018 12:00
Нови Сад, ОШ Јожеф Атила
534 МЛАДОСТ - Бачки Петровац
Цвијетић-Вујић Анђела - Смиљанић Борис
3 - 0
(25:22, 25:14, 25:18)
(75 : 54)
ВОРИОРС - Обровац
15/12/2018 18:00
Бачки Петровац, Хала спортова
535 ВЕСТ - Шид
Тркуља Недељко - Курјак Срђан
2 - 3
(25:20, 17:25, 18:25, 25:19, 19:21)
(104 : 110)
СЛОВЕН - Рума
16/12/2018 12:00
Рума, Хала спортова
536 ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ - Нови Сад
 
- Слободан -

10. коло    

537 СРЕМ ИТОН - Сремска Митровица
Курјак Срђан - Миловац Дејана
0 - 3
(19:25, 15:25, 22:25)
(56 : 75)
МЛАДОСТ - Бачки Петровац
23/12/2018 18:00
Сремска Митровица, Гимназија
538 ВОРИОРС - Обровац
Латишко Лариса - Цвијетић-Вујић Анђела
0 - 3
(20:25, 21:25, 19:25)
(60 : 75)
ВЕСТ - Шид
23/12/2018 12:00
Гложан, Хала спортова
539 СЛОВЕН - Рума
Зељуг Милош - Чодановић Николија
0 - 3
(22:25, 16:25, 6:25)
(44 : 75)
ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ - Нови Сад
23/12/2018 20:00
Рума, Хала спортова
540 Слободан -
 
- ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад

11. коло    

541 Слободан -
 
- СРЕМ ИТОН - Сремска Митровица
542 ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ - Нови Сад
Бер Андреј - Грујић Милутин
3 - 0
(25:9, 25:7, 25:18)
(75 : 34)
ВОРИОРС - Обровац
16/02/2019 14:30
Нови Сад, СПЦ Војводина - мала сала
543 ВЕСТ - Шид
Латипко Лариса - Смиљанић Борис
1 - 3
(25:20, 20:25, 23:25, 22:25)
(90 : 95)
МЛАДОСТ - Бачки Петровац
16/02/2019 15:00
Шид, Хала спортова
544 ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
Вељков Верица - Фораи Адриана
0 - 3
(15:25, 21:25, 10:25)
(46 : 75)
СЛОВЕН - Рума
16/02/2019 12:00
Нови Сад, ОШ Јожеф Атила

12. коло    

545 СРЕМ ИТОН - Сремска Митровица
Маринковић Игор - Млађан Јелена
2 - 3
(25:20, 21:25, 25:18, 29:31, 11:15)
(111 : 109)
ВЕСТ - Шид
24/02/2019 17:00
Сремска Митровица, Гимназија
546 ВОРИОРС - Обровац
Ђуровић Сандра - Давидовић Иван
0 - 3
(21:25, 26:28, 17:25)
(64 : 78)
ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
23/02/2019 12:00
Нови Сад, ОШ Јожеф Атила
547 МЛАДОСТ - Бачки Петровац
Латишко Лариса - Цвијетић-Вујић Анђела
0 - 3
(21:25, 28:30, 26:28)
(75 : 83)
ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ - Нови Сад
24/02/2019 18:00
Бачки Петровац, Хала спортова
548 СЛОВЕН - Рума
 
- Слободан -

13. коло    

549 СЛОВЕН - Рума
Чодановић Николија - Шимпрага Игор
2 - 3
(19:25, 25:20, 25:22, 14:25, 15:17)
(98 : 109)
СРЕМ ИТОН - Сремска Митровица
02/03/2019 20:00
Рума, Хала спортова
550 Слободан -
 
- ВОРИОРС - Обровац
551 ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
Субић Теодора - Савић Кристина
1 - 3
(19:25, 25:22, 13:25, 14:25)
(71 : 97)
МЛАДОСТ - Бачки Петровац
02/03/2019 12:00
Нови Сад, ОШ Јожеф Атила
552 ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ - Нови Сад
Томашевић Милош - Ђуровић Сандра
3 - 1
(25:21, 25:20, 23:25, 25:20)
(98 : 86)
ВЕСТ - Шид
03/03/2019 12:00
Нови Сад, СПЦ Војводина - мала сала

14. коло    

553 СРЕМ ИТОН - Сремска Митровица
Зељуг Милош - Лихтлер Ирена
0 - 3
(17:25, 16:25, 12:25)
(45 : 75)
ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ - Нови Сад
10/03/2019 17:00
Сремска Митровица, Гимназија
554 ВОРИОРС - Обровац
Маринковић Игор - Маринковић Јелена
0 - 3
(20:25, 17:25, 18:25)
(55 : 75)
СЛОВЕН - Рума
09/03/2019 14:00
Рума, Хала спортова
555 МЛАДОСТ - Бачки Петровац
 
- Слободан -
556 ВЕСТ - Шид
Курјак Срђан -Млађан Јелена
3 - 1
(25:20, 25:22, 23:25, 26:24)
(99 : 91)
ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
09/03/2019 19:00
Шид, Хала спортова