Група А - млађе пионирке 2005 Група Б - млађе пионирке 2005 Група Ц - млађе пионирке 2005 Група Д - млађе пионирке 2005 Група Е - разигравање за полуфинале - млађе пионирке 2005 Група Ф - разигравање за полуфинале - млађе пионирке 2005 Група Г - разигравање за пласман од 9 - 15 - млађе пионирке 2005 Група Х - разигравање за пласман од 9 - 15 - млађе пионирке 2005 Пионири 2003 и млађи Кадети 2001 и млађе Група А - кадеткиње 2002 Група Б - кадеткиње 2002 Група А - млађе кадеткиње 2003 Група Б - млађе кадеткиње 2003 Група А - пионирке 2004 Група Б - пионирке 2004 Група Ц - пионирке 2004 Група Д - пионирке 2004 Група Е - разигравање за полуфинале - пионирке 2004 Група Ф - разигравање за полуфинале - пионирке 2004 Група Г - разигравање за пласман од 9 - 17 - пионирке 2004 Група Х - разигравање за пласман од 9 - 17 - пионирке 2004 Група Ц - кадеткиње 2002 - четвртфинале Група Д - кадеткиње 2002 - разигравање 5-6, 7-8 Група Ц - млађе кадеткиње 2003 - четвртфинале

Група А - млађе пионирке 2005


1. коло    

1 ЖОК Рума - Рума
 
2 - 0
(21:9, 21:11)
(42 : 20)
РЕСПЕКТ - Нови Сад
28/12/2018 11:00
Терен 8, Ђачко игралиште
2 ЦРВЕНА ЗВИЈЕЗДА 2 - Обудовац
 
0 - 2
(13:21, 18:21)
(31 : 42)
ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
28/12/2018 12:00
Терен 8, Ђачко игралиште

2. коло    

3 РЕСПЕКТ - Нови Сад
 
0 - 2
(19:21, 16:21)
(35 : 42)
ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
28/12/2018 15:00
Терен 8, Ђачко игралиште
4 ЖОК Рума - Рума
 
2 - 1
(21:18, 20:22, 18:16)
(59 : 56)
ЦРВЕНА ЗВИЈЕЗДА 2 - Обудовац
28/12/2018 15:00
Терен 9, Ђачко игралиште

3. коло    

5 ЦРВЕНА ЗВИЈЕЗДА 2 - Обудовац
 
2 - 1
(21:12, 14:21, 15:7)
(50 : 40)
РЕСПЕКТ - Нови Сад
28/12/2018 19:00
Терен 8, Ђачко игралиште
6 ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
 
2 - 0
(21:13, 21:13)
(42 : 26)
ЖОК Рума - Рума
28/12/2018 18:00
Терен 8, Ђачко игралиште

Група Б - млађе пионирке 2005


1. коло    

1 ОК ЗАСЛОН - Шабац
 
0 - 2
(5:21, 14:21)
(19 : 42)
ПАРТИЗАН - Сремски Карловци
28/12/2018 12:00
Терен 9, Ђачко игралиште
2 ЖОК Футог - Футог
 
0 - 2
(10:21, 8:21)
(18 : 42)
ВИЗУРА - Рума
28/12/2018 10:00
Терен 9, Ђачко игралиште

2. коло    

3 ПАРТИЗАН - Сремски Карловци
 
0 - 2
(7:21, 11:21)
(18 : 42)
ВИЗУРА - Рума
28/12/2018 14:00
Терен 8, Ђачко игралиште
4 ОК ЗАСЛОН - Шабац
 
0 - 2
(13:21, 14:21)
(27 : 42)
ЖОК Футог - Футог
28/12/2018 14:00
Терен 9, Ђачко игралиште

3. коло    

5 ЖОК Футог - Футог
 
1 - 2
(21:10, 17:21, 13:15)
(51 : 46)
ПАРТИЗАН - Сремски Карловци
28/12/2018 18:00
Терен 9, Ђачко игралиште
6 ВИЗУРА - Рума
 
2 - 0
(21:8, 21:3)
(42 : 11)
ОК ЗАСЛОН - Шабац
28/12/2018 17:00
Терен 9, Ђачко игралиште

Група Ц - млађе пионирке 2005


1. коло    

1 ОК АС БАТАЈНИЦА - Батајница
 
2 - 0
(21:13, 21:5)
(42 : 18)
ФОК - Нови Сад
28/12/2018 11:00
Терен 9, Ђачко игралиште
2 ХЕРЦЕГОВИНА - Равни Тополовац
 
2 - 0
(21:9, 21:12)
(42 : 21)
СЛОГА - Чалма
28/12/2018 10:00
Терен 8, Ђачко игралиште

2. коло    

3 ФОК - Нови Сад
 
1 - 2
(21:16, 14:21, 10:15)
(45 : 52)
СЛОГА - Чалма
28/12/2018 13:00
Терен 9, Ђачко игралиште
4 ОК АС БАТАЈНИЦА - Батајница
 
2 - 0
(21:11, 21:14)
(42 : 25)
ХЕРЦЕГОВИНА - Равни Тополовац
28/12/2018 13:00
Терен 8, Ђачко игралиште

3. коло    

5 ХЕРЦЕГОВИНА - Равни Тополовац
 
2 - 0
(21:19, 21:15)
(42 : 34)
ФОК - Нови Сад
28/12/2018 16:00
Терен 8, Ђачко игралиште
6 СЛОГА - Чалма
 
0 - 2
(16:21, 15:21)
(31 : 42)
ОК АС БАТАЈНИЦА - Батајница
28/12/2018 17:00
Терен 8, Ђачко игралиште

Група Д - млађе пионирке 2005


1. коло    

1 НС ВОЛЕЈ ТИМ - Нови Сад
 
- СЛОБОДАН
2 ЖОК Орашје - Орашје
 
2 - 1
(18:21, 23:21, 15:11)
(56 : 53)
СРЕМ - Сремска Митровица
28/12/2018 12:00
Терен 4, Спенс

2. коло    

3 СРЕМ - Сремска Митровица
 
- СЛОБОДАН
4 НС ВОЛЕЈ ТИМ - Нови Сад
 
2 - 1
(21:11, 12:21, 15:10)
(48 : 42)
ЖОК Орашје - Орашје
28/12/2018 16:00
Терен 9, Ђачко игралиште

3. коло    

5 ЖОК Орашје - Орашје
 
- СЛОБОДАН
6 СРЕМ - Сремска Митровица
 
0 - 2
(11:21, 8:21)
(19 : 42)
НС ВОЛЕЈ ТИМ - Нови Сад
28/12/2018 19:00
Терен 9, Ђачко игралиште

Група Е - разигравање за полуфинале - млађе пионирке 2005


1. коло    

1 ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
 
2 - 0
(21:14, 21:18)
(42 : 32)
ЖОК Орашје - Орашје
29/12/2018 09:00
терен 4 , Спенс
2 ПАРТИЗАН - Сремски Карловци
 
0 - 2
(17:21, 14:21)
(31 : 42)
ОК АС БАТАЈНИЦА - Батајница
29/12/2018 10:00
терен 4 , Спенс

2. коло    

3 ЖОК Орашје - Орашје
 
2 - 1
(16:21, 22:20, 15:11)
(53 : 52)
ОК АС БАТАЈНИЦА - Батајница
29/12/2018 13:00
терен 4 , Спенс
4 ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
 
2 - 0
(21:17, 21:17)
(42 : 34)
ПАРТИЗАН - Сремски Карловци
29/12/2018 14:00
терен 4 , Спенс

3. коло    

5 ПАРТИЗАН - Сремски Карловци
 
0 - 2
(11:21, 16:21)
(27 : 42)
ЖОК Орашје - Орашје
29/12/2018 17:00
терен 4 , Спенс
6 ОК АС БАТАЈНИЦА - Батајница
 
2 - 0
(22:20, 22:20)
(44 : 40)
ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
29/12/2018 18:00
терен 4 , Спенс

Група Ф - разигравање за полуфинале - млађе пионирке 2005


1. коло    

1 ЖОК Рума - Рума
 
0 - 2
(14:21, 1:21)
(15 : 42)
НС ВОЛЕЈ ТИМ - Нови Сад
29/12/2018 11:00
терен 4 , Спенс
2 ВИЗУРА - Рума
 
2 - 0
(21:8, 21:13)
(42 : 21)
ХЕРЦЕГОВИНА - Равни Тополовац
29/12/2018 12:00
терен 4 , Спенс

2. коло    

3 НС ВОЛЕЈ ТИМ - Нови Сад
 
1 - 2
(15:21, 21:12, 12:15)
(48 : 48)
ХЕРЦЕГОВИНА - Равни Тополовац
29/12/2018 15:00
терен 4 , Спенс
4 ЖОК Рума - Рума
 
0 - 2
(10:21, 6:21)
(16 : 42)
ВИЗУРА - Рума
29/12/2018 16:00
терен 4 , Спенс

3. коло    

5 ВИЗУРА - Рума
 
2 - 0
(21:9, 21:11)
(42 : 20)
НС ВОЛЕЈ ТИМ - Нови Сад
29/12/2018 19:00
терен 4 , Спенс
6 ХЕРЦЕГОВИНА - Равни Тополовац
 
2 - 0
(21:4, 21:11)
(42 : 15)
ЖОК Рума - Рума
29/12/2018 20:00
терен 4 , Спенс

Група Г - разигравање за пласман од 9 - 15 - млађе пионирке 2005


1. коло    

1 ЦРВЕНА ЗВИЈЕЗДА 2 - Обудовац
 
- СЛОБОДАН
2 ОК ЗАСЛОН - Шабац
 
2 - 1
(9:21, 21:18, 15:12)
(45 : 51)
СЛОГА - Чалма
29/12/2018 10:00
ђачко игралиште , терен 8

2. коло    

3 СЛОГА - Чалма
 
- СЛОБОДАН
4 ЦРВЕНА ЗВИЈЕЗДА 2 - Обудовац
 
2 - 1
(18:21, 21:13, 15:12)
(54 : 46)
ОК ЗАСЛОН - Шабац
29/12/2018 13:00
ђачко игралиште , терен 8

3. коло    

5 ОК ЗАСЛОН - Шабац
 
- СЛОБОДАН
6 СЛОГА - Чалма
 
0 - 2
(19:21, 7:21)
(26 : 42)
ЦРВЕНА ЗВИЈЕЗДА 2 - Обудовац
29/12/2018 16:00
ђачко игралиште , терен 8

Група Х - разигравање за пласман од 9 - 15 - млађе пионирке 2005


1. коло    

1 РЕСПЕКТ - Нови Сад
 
0 - 2
(11:21, 17:21)
(28 : 42)
СРЕМ - Сремска Митровица
29/12/2018 11:00
ђачко игралиште , терен 8
2 ЖОК Футог - Футог
 
2 - 0
(21:13, 21:15)
(42 : 28)
ФОК - Нови Сад
29/12/2018 12:00
ђачко игралиште , терен 8

2. коло    

3 СРЕМ - Сремска Митровица
 
2 - 0
(21:10, 21:12)
(42 : 22)
ФОК - Нови Сад
29/12/2018 14:00
ђачко игралиште , терен 8
4 РЕСПЕКТ - Нови Сад
 
0 - 2
(11:21, 8:21)
(19 : 42)
ЖОК Футог - Футог
29/12/2018 15:00
ђачко игралиште , терен 8

3. коло    

5 ЖОК Футог - Футог
 
0 - 2
(12:21, 15:21)
(27 : 42)
СРЕМ - Сремска Митровица
29/12/2018 17:00
ђачко игралиште , терен 8
6 ФОК - Нови Сад
 
1 - 2
(21:13, 15:21, 4:15)
(40 : 49)
РЕСПЕКТ - Нови Сад
29/12/2018 18:00
ђачко игралиште , терен 8

Пионири 2003 и млађи


1. коло    

1 МЛАДОСТ - Брчко
 
- СЛОБОДАН
2 ПРОЛЕТЕР - Зрењанин
 
2 - 0
(21:5, 21:11)
(42 : 16)
КЛЕК СРБИЈАШУМЕ - Клек
28/12/2018 10:00
Терен 7, ДИФ
3 ЉУБИЊЕ БАНКОМ - Љубиње
 
2 - 0
(21:19, 21:18)
(42 : 37)
ВОША - Нови Сад
28/12/2018 11:00
Терен 7, ДИФ
4 ГАЛЕБ - Бар
 
2 - 0
(21:13, 21:16)
(42 : 29)
СТРАЖИЛОВО - Сремски Карловци
28/12/2018 12:00
Терен 7, ДИФ

2. коло    

5 СТРАЖИЛОВО - Сремски Карловци
 
- СЛОБОДАН
6 МЛАДОСТ - Брчко
 
0 - 2
(15:21, 8:21)
(23 : 42)
ПРОЛЕТЕР - Зрењанин
28/12/2018 13:00
Терен 7, ДИФ
7 КЛЕК СРБИЈАШУМЕ - Клек
 
0 - 2
(11:21, 20:22)
(31 : 43)
ЉУБИЊЕ БАНКОМ - Љубиње
28/12/2018 14:00
Терен 7, ДИФ
8 ВОША - Нови Сад
 
0 - 2
(15:21, 14:21)
(29 : 42)
ГАЛЕБ - Бар
28/12/2018 15:00
Терен 7, ДИФ

3. коло    

9 ПРОЛЕТЕР - Зрењанин
 
- СЛОБОДАН
10 ЉУБИЊЕ БАНКОМ - Љубиње
 
2 - 0
(21:15, 21:19)
(42 : 34)
МЛАДОСТ - Брчко
28/12/2018 16:00
Терен 7, ДИФ
11 ГАЛЕБ - Бар
 
2 - 0
(21:13, 21:17)
(42 : 30)
КЛЕК СРБИЈАШУМЕ - Клек
28/12/2018 18:00
Терен 7, ДИФ
12 СТРАЖИЛОВО - Сремски Карловци
 
0 - 2
(18:21, 18:21)
(36 : 42)
ВОША - Нови Сад
28/12/2018 17:00
Терен 7, ДИФ

4. коло    

13 ВОША - Нови Сад
 
- СЛОБОДАН
14 МЛАДОСТ - Брчко
 
0 - 2
(14:21, 9:21)
(23 : 42)
ГАЛЕБ - Бар
29/12/2018 19:00
Терен 7, ДИФ
15 ПРОЛЕТЕР - Зрењанин
 
2 - 0
(21:10, 21:11)
(42 : 21)
ЉУБИЊЕ БАНКОМ - Љубиње
29/12/2018 18:00
Терен 7, ДИФ
16 КЛЕК СРБИЈАШУМЕ - Клек
 
2 - 1
(21:17, 19:21, 15:9)
(55 : 47)
СТРАЖИЛОВО - Сремски Карловци
29/12/2018 17:00
Терен 7, ДИФ

5. коло    

17 ЉУБИЊЕ БАНКОМ - Љубиње
 
- СЛОБОДАН
18 СТРАЖИЛОВО - Сремски Карловци
 
1 - 2
(14:21, 21:18, 6:15)
(41 : 54)
МЛАДОСТ - Брчко
28/12/2018 19:00
Терен 7, ДИФ
19 ГАЛЕБ - Бар
 
1 - 2
(22:20, 13:21, 8:15)
(43 : 56)
ПРОЛЕТЕР - Зрењанин
29/12/2018 09:00
Терен 7, ДИФ
20 ВОША - Нови Сад
 
2 - 0
(21:8, 21:10)
(42 : 18)
КЛЕК СРБИЈАШУМЕ - Клек
29/12/2018 10:00
Терен 7, ДИФ

6. коло    

21 КЛЕК СРБИЈАШУМЕ - Клек
 
- СЛОБОДАН
22 МЛАДОСТ - Брчко
 
0 - 2
(10:21, 12:21)
(22 : 42)
ВОША - Нови Сад
29/12/2018 16:00
Терен 7, ДИФ
23 ПРОЛЕТЕР - Зрењанин
 
2 - 0
(21:8, 21:8)
(42 : 16)
СТРАЖИЛОВО - Сремски Карловци
29/12/2018 15:00
Терен 7, ДИФ
24 ЉУБИЊЕ БАНКОМ - Љубиње
 
0 - 2
(10:21, 17:21)
(27 : 42)
ГАЛЕБ - Бар
29/12/2018 14:00
Терен 7, ДИФ

7. коло    

25 ГАЛЕБ - Бар
 
- СЛОБОДАН
26 КЛЕК СРБИЈАШУМЕ - Клек
 
1 - 2
(19:21, 21:17, 8:15)
(48 : 53)
МЛАДОСТ - Брчко
29/12/2018 12:00
Терен 7, ДИФ
27 ВОША - Нови Сад
 
0 - 2
(10:21, 14:21)
(24 : 42)
ПРОЛЕТЕР - Зрењанин
29/12/2018 13:00
Терен 7, ДИФ
28 СТРАЖИЛОВО - Сремски Карловци
 
0 - 2
(15:21, 12:21)
(27 : 42)
ЉУБИЊЕ БАНКОМ - Љубиње
29/12/2018 11:00
Терен 7, ДИФ

Кадети 2001 и млађе


1. коло    

1 ОК ЖУЖЕМБЕРК - ЖУЖЕМБЕРК
 
- СЛОБОДАН
2 БЛОК-АУТ - БЕОГРАД
 
2 - 0
(21:12, 21:14)
(42 : 26)
ИНЂИЈА - Инђија
28/12/2018 12:00
Терен 1, Спенс
3 ВА 014 BAUWESEN - Ваљево
 
0 - 2
(9:21, 16:21)
(25 : 42)
ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ - Нови Сад
28/12/2018 11:00
Терен 1, Спенс
4 СРЕМ ИТОН - Сремска Митровица
 
2 - 0
(21:11, 21:13)
(42 : 24)
ФУТОГ - Футог
28/12/2018 10:00
Терен 1, Спенс

2. коло    

5 ФУТОГ - Футог
 
- СЛОБОДАН
6 ОК ЖУЖЕМБЕРК - ЖУЖЕМБЕРК
 
0 - 2
(19:21, 19:21)
(38 : 42)
БЛОК-АУТ - БЕОГРАД
28/12/2018 14:00
Терен 1, Спенс
7 ИНЂИЈА - Инђија
 
0 - 2
(11:21, 5:21)
(16 : 42)
ВА 014 BAUWESEN - Ваљево
28/12/2018 15:00
Терен 1, Спенс
8 ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ - Нови Сад
 
2 - 0
(21:13, 22:20)
(43 : 33)
СРЕМ ИТОН - Сремска Митровица
28/12/2018 13:00
Терен 1, Спенс

3. коло    

9 БЛОК-АУТ - БЕОГРАД
 
- СЛОБОДАН
10 ВА 014 BAUWESEN - Ваљево
 
2 - 0
(21:18, 21:14)
(42 : 32)
ОК ЖУЖЕМБЕРК - ЖУЖЕМБЕРК
28/12/2018 18:00
Терен 1, Спенс
11 СРЕМ ИТОН - Сремска Митровица
 
2 - 0
(21:11, 21:19)
(42 : 30)
ИНЂИЈА - Инђија
28/12/2018 17:00
Терен 1, Спенс
12 ФУТОГ - Футог
 
0 - 2
(14:21, 15:21)
(29 : 42)
ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ - Нови Сад
28/12/2018 16:00
Терен 1, Спенс

4. коло    

13 ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ - Нови Сад
 
- СЛОБОДАН
14 ОК ЖУЖЕМБЕРК - ЖУЖЕМБЕРК
 
1 - 2
(25:23, 19:21, 8:15)
(52 : 59)
СРЕМ ИТОН - Сремска Митровица
29/12/2018 10:00
Терен 2, Спенс
15 БЛОК-АУТ - БЕОГРАД
 
2 - 0
(21:19, 21:16)
(42 : 35)
ВА 014 BAUWESEN - Ваљево
29/12/2018 09:00
Терен 2, Спенс
16 ИНЂИЈА - Инђија
 
0 - 2
(19:21, 14:21)
(33 : 42)
ФУТОГ - Футог
29/12/2018 11:00
Терен 2, Спенс

5. коло    

17 ВА 014 BAUWESEN - Ваљево
 
- СЛОБОДАН
18 ФУТОГ - Футог
 
0 - 2
(19:21, 13:21)
(32 : 42)
ОК ЖУЖЕМБЕРК - ЖУЖЕМБЕРК
29/12/2018 14:00
Терен 2, Спенс
19 СРЕМ ИТОН - Сремска Митровица
 
1 - 2
(13:21, 21:14, 10:15)
(44 : 50)
БЛОК-АУТ - БЕОГРАД
29/12/2018 12:00
Терен 2, Спенс
20 ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ - Нови Сад
 
2 - 0
(21:6, 21:9)
(42 : 15)
ИНЂИЈА - Инђија
29/12/2018 13:00
Терен 2, Спенс

6. коло    

21 ИНЂИЈА - Инђија
 
- СЛОБОДАН
22 ОК ЖУЖЕМБЕРК - ЖУЖЕМБЕРК
 
0 - 2
(9:21, 9:21)
(18 : 42)
ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ - Нови Сад
29/12/2018 17:00
Терен 2, Спенс
23 БЛОК-АУТ - БЕОГРАД
 
2 - 0
(21:8, 21:19)
(42 : 27)
ФУТОГ - Футог
29/12/2018 16:00
Терен 2, Спенс
24 ВА 014 BAUWESEN - Ваљево
 
2 - 1
(21:18, 16:21, 15:13)
(52 : 52)
СРЕМ ИТОН - Сремска Митровица
29/12/2018 15:00
Терен 2, Спенс

7. коло    

25 СРЕМ ИТОН - Сремска Митровица
 
- СЛОБОДАН
26 ИНЂИЈА - Инђија
 
0 - 2
(8:21, 10:21)
(18 : 42)
ОК ЖУЖЕМБЕРК - ЖУЖЕМБЕРК
29/12/2018 19:00
Терен 2, Спенс
27 ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ - Нови Сад
 
2 - 0
(21:10, 21:15)
(42 : 25)
БЛОК-АУТ - БЕОГРАД
29/12/2018 20:00
Терен 2, Спенс
28 ФУТОГ - Футог
 
0 - 2
(14:21, 24:26)
(38 : 47)
ВА 014 BAUWESEN - Ваљево
29/12/2018 18:00
Терен 2, Спенс

Група А - кадеткиње 2002


1. коло    

1 ОК СТЕРИЈА - БЕОГРАД
 
2 - 0
(21:11, 21:13)
(42 : 24)
ОК ПРОЛЕТЕР - ЛОЗНИЦА
28/12/2018 13:00
Терен 6, Исидора Секулић
2 Жок Осијек - Осијек
 
2 - 0
(21:6, 21:12)
(42 : 18)
ПАРК 015 - Шабац
28/12/2018 14:00
Терен 6, Исидора Секулић

2. коло    

3 ОК ПРОЛЕТЕР - ЛОЗНИЦА
 
2 - 1
(21:13, 18:21, 15:9)
(54 : 43)
ПАРК 015 - Шабац
28/12/2018 17:00
Терен 6, Исидора Секулић
4 ОК СТЕРИЈА - БЕОГРАД
 
1 - 2
(22:20, 13:21, 10:15)
(45 : 56)
Жок Осијек - Осијек
28/12/2018 18:00
Терен 6, Исидора Секулић

3. коло    

5 Жок Осијек - Осијек
 
2 - 0
(21:10, 21:17)
(42 : 27)
ОК ПРОЛЕТЕР - ЛОЗНИЦА
29/12/2018 09:00
Терен 1, Спенс
6 ПАРК 015 - Шабац
 
0 - 2
(16:21, 17:21)
(33 : 42)
ОК СТЕРИЈА - БЕОГРАД
29/12/2018 10:00
Терен 1, Спенс

Група Б - кадеткиње 2002


1. коло    

1 ОК АС БАТАЈНИЦА - Батајница
 
2 - 0
(21:10, 21:15)
(42 : 25)
ЖОК Футог - Футог
28/12/2018 12:00
Терен 6, Исидора Секулић
2 БЛОК-АУТ - БЕОГРАД
 
1 - 2
(21:17, 11:21, 11:15)
(43 : 53)
ШТРАНД - СТАР - Нови Сад
28/12/2018 11:00
Терен 6, Исидора Секулић

2. коло    

3 ЖОК Футог - Футог
 
1 - 2
(14:21, 21:14, 12:15)
(47 : 50)
ШТРАНД - СТАР - Нови Сад
28/12/2018 15:00
Терен 6, Исидора Секулић
4 ОК АС БАТАЈНИЦА - Батајница
 
1 - 2
(12:21, 21:18, 10:15)
(43 : 54)
БЛОК-АУТ - БЕОГРАД
28/12/2018 16:00
Терен 6, Исидора Секулић

3. коло    

5 БЛОК-АУТ - БЕОГРАД
 
2 - 0
(21:13, 21:16)
(42 : 29)
ЖОК Футог - Футог
29/12/2018 11:00
Терен 1, Спенс
6 ШТРАНД - СТАР - Нови Сад
 
1 - 2
(21:19, 14:21, 5:15)
(40 : 55)
ОК АС БАТАЈНИЦА - Батајница
29/12/2018 12:00
Терен 1, Спенс

Група А - млађе кадеткиње 2003


1. коло    

1 ГРАДИШКА - Градишка
 
2 - 0
(21:11, 21:12)
(42 : 23)
ПРОЛЕТЕР - Зрењанин
28/12/2018 13:00
Терен 2, Спенс
2 Летњиковац Volley - Шабац
 
0 - 2
(15:21, 13:21)
(28 : 42)
ОК СОКО - НОВА ГАЈДОБРА
28/12/2018 14:00
Терен 2, Спенс

2. коло    

3 ПРОЛЕТЕР - Зрењанин
 
2 - 1
(13:21, 21:13, 15:10)
(49 : 44)
ОК СОКО - НОВА ГАЈДОБРА
28/12/2018 18:00
Терен 2, Спенс
4 ГРАДИШКА - Градишка
 
2 - 0
(21:13, 21:12)
(42 : 25)
Летњиковац Volley - Шабац
28/12/2018 19:00
Терен 2, Спенс

3. коло    

5 Летњиковац Volley - Шабац
 
0 - 2
(17:21, 14:21)
(31 : 42)
ПРОЛЕТЕР - Зрењанин
29/12/2018 11:00
Терен 6, Исидора Секулић
6 ОК СОКО - НОВА ГАЈДОБРА
 
1 - 2
(13:21, 21:12, 10:15)
(44 : 48)
ГРАДИШКА - Градишка
29/12/2018 12:00
Терен 6, Исидора Секулић

Група Б - млађе кадеткиње 2003


1. коло    

1 ОК ЗАСЛОН - Шабац
 
2 - 0
(21:15, 21:14)
(42 : 29)
ЖОК Футог - Футог
28/12/2018 12:00
Терен 2, Спенс
2 МЕРКУР - Бачка Паланка
 
2 - 1
(21:16, 19:21, 15:12)
(55 : 49)
ПАРТИЗАН - Београд
28/12/2018 11:00
Терен 2, Спенс

2. коло    

3 ЖОК Футог - Футог
 
0 - 2
(20:22, 20:22)
(40 : 44)
ПАРТИЗАН - Београд
28/12/2018 16:00
Терен 2, Спенс
4 ОК ЗАСЛОН - Шабац
 
0 - 2
(13:21, 16:21)
(29 : 42)
МЕРКУР - Бачка Паланка
28/12/2018 17:00
Терен 2, Спенс

3. коло    

5 МЕРКУР - Бачка Паланка
 
2 - 0
(21:15, 21:19)
(42 : 34)
ЖОК Футог - Футог
29/12/2018 09:00
Терен 6, Исидора Секулић
6 ПАРТИЗАН - Београд
 
2 - 0
(21:12, 21:10)
(42 : 22)
ОК ЗАСЛОН - Шабац
29/12/2018 10:00
Терен 6, Исидора Секулић

Група А - пионирке 2004


1. коло    

1 ОК СПАРТАК Љиг - Љиг
 
2 - 0
(21:15, 21:18)
(42 : 33)
ХАН ПИЈЕСАК - Хан Пијесак
28/12/2018 15:00
Терен 2, Спенс
2 СРЕМ - Сремска Митровица
 
2 - 0
(21:9, 21:13)
(42 : 22)
ЖОК Орашје - Орашје
28/12/2018 13:00
Терен 4, Спенс

2. коло    

3 ХАН ПИЈЕСАК - Хан Пијесак
 
2 - 1
(16:21, 21:10, 15:7)
(52 : 38)
ЖОК Орашје - Орашје
28/12/2018 16:00
Терен 4, Спенс
4 ОК СПАРТАК Љиг - Љиг
 
0 - 2
(6:21, 14:21)
(20 : 42)
СРЕМ - Сремска Митровица
28/12/2018 11:00
Терен 4, Спенс

3. коло    

5 СРЕМ - Сремска Митровица
 
2 - 1
(21:13, 18:21, 17:15)
(56 : 49)
ХАН ПИЈЕСАК - Хан Пијесак
28/12/2018 18:00
Терен 4, Спенс
6 ЖОК Орашје - Орашје
 
1 - 2
(13:21, 21:17, 11:15)
(45 : 53)
ОК СПАРТАК Љиг - Љиг
28/12/2018 19:00
Терен 4, Спенс

Група Б - пионирке 2004


1. коло    

1 БЛОК-АУТ - БЕОГРАД
 
2 - 1
(21:19, 18:21, 15:13)
(54 : 53)
СТАР - Нови сад
28/12/2018 10:00
Терен 5, Спенс
2 ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
 
2 - 0
(21:6, 24:22)
(45 : 28)
ВОЖД ПРИЈЕДОР - Приједор
28/12/2018 12:00
Терен 5, Спенс

2. коло    

3 СТАР - Нови сад
 
0 - 2
(19:21, 18:21)
(37 : 42)
ВОЖД ПРИЈЕДОР - Приједор
28/12/2018 15:00
Терен 5, Спенс
4 БЛОК-АУТ - БЕОГРАД
 
1 - 2
(19:21, 21:5, 15:17)
(55 : 43)
ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
28/12/2018 14:00
Терен 5, Спенс

3. коло    

5 ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
 
2 - 0
(21:7, 21:10)
(42 : 17)
СТАР - Нови сад
28/12/2018 17:00
Терен 5, Спенс
6 ВОЖД ПРИЈЕДОР - Приједор
 
0 - 2
(23:25, 15:21)
(38 : 46)
БЛОК-АУТ - БЕОГРАД
28/12/2018 17:00
Терен 4, Спенс

Група Ц - пионирке 2004


1. коло    

1 ОК СТЕРИЈА - БЕОГРАД
 
2 - 0
(21:14, 21:16)
(42 : 30)
ФОК - Нови Сад
28/12/2018 19:00
Терен 5, Спенс
2 БАГЉАШ 023 - Зрењанин
 
2 - 0
(21:15, 21:10)
(42 : 25)
КАКАЊ - Какањ
28/12/2018 18:00
Терен 5, Спенс

2. коло    

3 ФОК - Нови Сад
 
2 - 0
(21:17, 21:14)
(42 : 31)
КАКАЊ - Какањ
28/12/2018 16:00
Терен 5, Спенс
4 ОК СТЕРИЈА - БЕОГРАД
 
0 - 2
(12:21, 7:21)
(19 : 42)
БАГЉАШ 023 - Зрењанин
28/12/2018 15:00
Терен 4, Спенс

3. коло    

5 БАГЉАШ 023 - Зрењанин
 
2 - 0
(21:8, 21:11)
(42 : 19)
ФОК - Нови Сад
28/12/2018 11:00
Терен 5, Спенс
6 КАКАЊ - Какањ
 
0 - 2
(16:21, 21:23)
(37 : 44)
ОК СТЕРИЈА - БЕОГРАД
28/12/2018 13:00
Терен 5, Спенс

Група Д - пионирке 2004


1. коло    

1 ШТРАНД ВОЛЕЈ - Нови Сад
 
- СЛОБОДАН
2 ЈЕДИНСТВО - Стара Пазова
 
1 - 2
(21:19, 14:21, 13:15)
(48 : 55)
ПАНОНИЈА - Бачка Паланка
28/12/2018 18:00
Терен 3, Спенс
3 ЦРВЕНА ЗВИЈЕЗДА - Обудовац
 
2 - 0
(21:13, 21:15)
(42 : 28)
ЛИБЕРО - Бијељина
28/12/2018 19:00
Терен 3, Спенс

2. коло    

4 ЛИБЕРО - Бијељина
 
- СЛОБОДАН
5 ШТРАНД ВОЛЕЈ - Нови Сад
 
2 - 0
(21:5, 21:8)
(42 : 13)
ЈЕДИНСТВО - Стара Пазова
28/12/2018 12:00
Терен 3, Спенс
6 ПАНОНИЈА - Бачка Паланка
 
2 - 0
(21:10, 21:19)
(42 : 29)
ЦРВЕНА ЗВИЈЕЗДА - Обудовац
28/12/2018 13:00
Терен 3, Спенс

3. коло    

7 ЈЕДИНСТВО - Стара Пазова
 
- СЛОБОДАН
8 ЦРВЕНА ЗВИЈЕЗДА - Обудовац
 
1 - 2
(11:21, 21:19, 5:15)
(37 : 55)
ШТРАНД ВОЛЕЈ - Нови Сад
28/12/2018 17:00
Терен 3, Спенс
9 ЛИБЕРО - Бијељина
 
0 - 2
(7:21, 15:21)
(22 : 42)
ПАНОНИЈА - Бачка Паланка
28/12/2018 16:00
Терен 3, Спенс

4. коло    

10 ПАНОНИЈА - Бачка Паланка
 
- СЛОБОДАН
11 ШТРАНД ВОЛЕЈ - Нови Сад
 
2 - 0
(21:11, 21:8)
(42 : 19)
ЛИБЕРО - Бијељина
28/12/2018 14:00
Терен 3, Спенс
12 ЈЕДИНСТВО - Стара Пазова
 
0 - 2
(19:21, 18:21)
(37 : 42)
ЦРВЕНА ЗВИЈЕЗДА - Обудовац
28/12/2018 15:00
Терен 3, Спенс

5. коло    

13 ЦРВЕНА ЗВИЈЕЗДА - Обудовац
 
- СЛОБОДАН
14 ПАНОНИЈА - Бачка Паланка
 
0 - 2
(20:22, 16:21)
(36 : 43)
ШТРАНД ВОЛЕЈ - Нови Сад
28/12/2018 10:00
Терен 3, Спенс
15 ЛИБЕРО - Бијељина
 
0 - 2
(7:21, 14:21)
(21 : 42)
ЈЕДИНСТВО - Стара Пазова
28/12/2018 09:00
Терен 3, Спенс

Група Е - разигравање за полуфинале - пионирке 2004


1. коло    

1 СРЕМ - Сремска Митровица
 
0 - 2
(11:21, 22:24)
(33 : 45)
ПАНОНИЈА - Бачка Паланка
29/12/2018 09:00
терен 3 , Спенс
2 БЛОК-АУТ - БЕОГРАД
 
1 - 2
(21:19, 8:21, 10:15)
(39 : 55)
БАГЉАШ 023 - Зрењанин
29/12/2018 10:00
терен 3 , Спенс

2. коло    

3 ПАНОНИЈА - Бачка Паланка
 
1 - 2
(15:21, 21:14, 13:15)
(49 : 50)
БАГЉАШ 023 - Зрењанин
29/12/2018 13:00
терен 3 , Спенс
4 СРЕМ - Сремска Митровица
 
2 - 1
(15:21, 21:8, 15:9)
(51 : 38)
БЛОК-АУТ - БЕОГРАД
29/12/2018 14:00
терен 3 , Спенс

3. коло    

5 БЛОК-АУТ - БЕОГРАД
 
0 - 2
(6:21, 13:21)
(19 : 42)
ПАНОНИЈА - Бачка Паланка
29/12/2018 17:00
терен 3 , Спенс
6 БАГЉАШ 023 - Зрењанин
 
2 - 1
(18:21, 21:12, 15:11)
(54 : 44)
СРЕМ - Сремска Митровица
29/12/2018 18:00
терен 3 , Спенс

Група Ф - разигравање за полуфинале - пионирке 2004


1. коло    

1 ОК СПАРТАК Љиг - Љиг
 
0 - 2
(18:21, 16:21)
(34 : 42)
ШТРАНД ВОЛЕЈ - Нови Сад
29/12/2018 11:00
терен 3 , Спенс
2 ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
 
2 - 1
(21:14, 20:22, 15:12)
(56 : 48)
ОК СТЕРИЈА - БЕОГРАД
29/12/2018 12:00
терен 3 , Спенс

2. коло    

3 ШТРАНД ВОЛЕЈ - Нови Сад
 
2 - 0
(21:16, 21:11)
(42 : 27)
ОК СТЕРИЈА - БЕОГРАД
29/12/2018 15:00
терен 3 , Спенс
4 ОК СПАРТАК Љиг - Љиг
 
0 - 2
(13:21, 18:21)
(31 : 42)
ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
29/12/2018 16:00
терен 3 , Спенс

3. коло    

5 ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
 
1 - 2
(21:15, 17:21, 10:15)
(48 : 51)
ШТРАНД ВОЛЕЈ - Нови Сад
29/12/2018 19:00
терен 3 , Спенс
6 ОК СТЕРИЈА - БЕОГРАД
 
2 - 0
(21:6, 21:14)
(42 : 20)
ОК СПАРТАК Љиг - Љиг
29/12/2018 20:00
терен 3 , Спенс

Група Г - разигравање за пласман од 9 - 17 - пионирке 2004


1. коло    

1 ВОЖД ПРИЈЕДОР - Приједор
 
2 - 1
(18:21, 21:10, 15:7)
(54 : 38)
КАКАЊ - Какањ
29/12/2018 09:00
терен 5 , Спенс
2 СТАР - Нови сад
 
2 - 1
(18:21, 21:16, 15:13)
(54 : 50)
ФОК - Нови Сад
29/12/2018 10:00
терен 5 , Спенс

2. коло    

3 КАКАЊ - Какањ
 
2 - 1
(7:21, 21:15, 17:15)
(45 : 51)
ФОК - Нови Сад
29/12/2018 13:00
терен 5 , Спенс
4 ВОЖД ПРИЈЕДОР - Приједор
 
2 - 0
(22:20, 21:19)
(43 : 39)
СТАР - Нови сад
29/12/2018 14:00
терен 5 , Спенс

3. коло    

5 СТАР - Нови сад
 
2 - 0
(21:12, 21:19)
(42 : 31)
КАКАЊ - Какањ
29/12/2018 17:00
терен 5 , Спенс
6 ФОК - Нови Сад
 
2 - 0
(21:11, 21:12)
(42 : 23)
ВОЖД ПРИЈЕДОР - Приједор
29/12/2018 18:00
терен 5 , Спенс

Група Х - разигравање за пласман од 9 - 17 - пионирке 2004


1. коло    

1 ХАН ПИЈЕСАК - Хан Пијесак
 
- СЛОБОДАН
2 ЖОК Орашје - Орашје
 
2 - 0
(21:12, 21:19)
(42 : 31)
ЛИБЕРО - Бијељина
29/12/2018 20:00
терен 5 , Спенс
3 ЦРВЕНА ЗВИЈЕЗДА - Обудовац
 
- ЈЕДИНСТВО - Стара Пазова
Преноси се резултат из групе

2. коло    

4 ЈЕДИНСТВО - Стара Пазова
 
- СЛОБОДАН
5 ХАН ПИЈЕСАК - Хан Пијесак
 
- ЖОК Орашје - Орашје
Преноси се резултат из групе
6 ЛИБЕРО - Бијељина
 
- ЦРВЕНА ЗВИЈЕЗДА - Обудовац
Преноси се резултат из групе

3. коло    

7 ЖОК Орашје - Орашје
 
- СЛОБОДАН
8 ЦРВЕНА ЗВИЈЕЗДА - Обудовац
 
2 - 1
(11:21, 21:10, 15:9)
(47 : 40)
ХАН ПИЈЕСАК - Хан Пијесак
29/12/2018 11:00
терен 5 , Спенс
9 ЈЕДИНСТВО - Стара Пазова
 
- ЛИБЕРО - Бијељина
Преноси се резултат из групе

4. коло    

10 ЛИБЕРО - Бијељина
 
- СЛОБОДАН
11 ХАН ПИЈЕСАК - Хан Пијесак
 
0 - 2
(14:21, 16:21)
(30 : 42)
ЈЕДИНСТВО - Стара Пазова
29/12/2018 19:00
терен 5 , Спенс
12 ЖОК Орашје - Орашје
 
0 - 2
(12:21, 14:21)
(26 : 42)
ЦРВЕНА ЗВИЈЕЗДА - Обудовац
29/12/2018 16:00
терен 5 , Спенс

5. коло    

13 ЦРВЕНА ЗВИЈЕЗДА - Обудовац
 
- СЛОБОДАН
14 ЛИБЕРО - Бијељина
 
1 - 2
(21:18, 12:21, 13:15)
(46 : 54)
ХАН ПИЈЕСАК - Хан Пијесак
29/12/2018 15:00
терен 5 , Спенс
15 ЈЕДИНСТВО - Стара Пазова
 
2 - 0
(21:13, 21:17)
(42 : 30)
ЖОК Орашје - Орашје
29/12/2018 12:00
терен 5 , Спенс