Група А - млађе пионирке 2005 Група Б - млађе пионирке 2005 Група Ц - млађе пионирке 2005 Група Д - млађе пионирке 2005 Група Е - разигравање за полуфинале - млађе пионирке 2005 Група Ф - разигравање за полуфинале - млађе пионирке 2005 Група Г - разигравање за пласман од 9 - 15 - млађе пионирке 2005 Група Х - разигравање за пласман од 9 - 15 - млађе пионирке 2005 Пионири 2003 и млађи Кадети 2001 и млађе Група А - кадеткиње 2002 Група Б - кадеткиње 2002 Група А - млађе кадеткиње 2003 Група Б - млађе кадеткиње 2003 Група А - пионирке 2004 Група Б - пионирке 2004 Група Ц - пионирке 2004 Група Д - пионирке 2004 Група Е - разигравање за полуфинале - пионирке 2004 Група Ф - разигравање за полуфинале - пионирке 2004 Група Г - разигравање за пласман од 9 - 17 - пионирке 2004 Група Х - разигравање за пласман од 9 - 17 - пионирке 2004 Група Ц - кадеткиње 2002 - четвртфинале Група Д - кадеткиње 2002 - разигравање 5-6, 7-8 Група Ц - млађе кадеткиње 2003 - четвртфинале

Пионири 2003 и млађи


1. коло    

1 МЛАДОСТ - Брчко
 
- СЛОБОДАН
2 ПРОЛЕТЕР - Зрењанин
 
2 - 0
(21:5, 21:11)
(42 : 16)
КЛЕК СРБИЈАШУМЕ - Клек
28/12/2018 10:00
Терен 7, ДИФ
3 ЉУБИЊЕ БАНКОМ - Љубиње
 
2 - 0
(21:19, 21:18)
(42 : 37)
ВОША - Нови Сад
28/12/2018 11:00
Терен 7, ДИФ
4 ГАЛЕБ - Бар
 
2 - 0
(21:13, 21:16)
(42 : 29)
СТРАЖИЛОВО - Сремски Карловци
28/12/2018 12:00
Терен 7, ДИФ

2. коло    

5 СТРАЖИЛОВО - Сремски Карловци
 
- СЛОБОДАН
6 МЛАДОСТ - Брчко
 
0 - 2
(15:21, 8:21)
(23 : 42)
ПРОЛЕТЕР - Зрењанин
28/12/2018 13:00
Терен 7, ДИФ
7 КЛЕК СРБИЈАШУМЕ - Клек
 
0 - 2
(11:21, 20:22)
(31 : 43)
ЉУБИЊЕ БАНКОМ - Љубиње
28/12/2018 14:00
Терен 7, ДИФ
8 ВОША - Нови Сад
 
0 - 2
(15:21, 14:21)
(29 : 42)
ГАЛЕБ - Бар
28/12/2018 15:00
Терен 7, ДИФ

3. коло    

9 ПРОЛЕТЕР - Зрењанин
 
- СЛОБОДАН
10 ЉУБИЊЕ БАНКОМ - Љубиње
 
2 - 0
(21:15, 21:19)
(42 : 34)
МЛАДОСТ - Брчко
28/12/2018 16:00
Терен 7, ДИФ
11 ГАЛЕБ - Бар
 
2 - 0
(21:13, 21:17)
(42 : 30)
КЛЕК СРБИЈАШУМЕ - Клек
28/12/2018 18:00
Терен 7, ДИФ
12 СТРАЖИЛОВО - Сремски Карловци
 
0 - 2
(18:21, 18:21)
(36 : 42)
ВОША - Нови Сад
28/12/2018 17:00
Терен 7, ДИФ

4. коло    

13 ВОША - Нови Сад
 
- СЛОБОДАН
14 МЛАДОСТ - Брчко
 
0 - 2
(14:21, 9:21)
(23 : 42)
ГАЛЕБ - Бар
29/12/2018 19:00
Терен 7, ДИФ
15 ПРОЛЕТЕР - Зрењанин
 
2 - 0
(21:10, 21:11)
(42 : 21)
ЉУБИЊЕ БАНКОМ - Љубиње
29/12/2018 18:00
Терен 7, ДИФ
16 КЛЕК СРБИЈАШУМЕ - Клек
 
2 - 1
(21:17, 19:21, 15:9)
(55 : 47)
СТРАЖИЛОВО - Сремски Карловци
29/12/2018 17:00
Терен 7, ДИФ

5. коло    

17 ЉУБИЊЕ БАНКОМ - Љубиње
 
- СЛОБОДАН
18 СТРАЖИЛОВО - Сремски Карловци
 
1 - 2
(14:21, 21:18, 6:15)
(41 : 54)
МЛАДОСТ - Брчко
28/12/2018 19:00
Терен 7, ДИФ
19 ГАЛЕБ - Бар
 
1 - 2
(22:20, 13:21, 8:15)
(43 : 56)
ПРОЛЕТЕР - Зрењанин
29/12/2018 09:00
Терен 7, ДИФ
20 ВОША - Нови Сад
 
2 - 0
(21:8, 21:10)
(42 : 18)
КЛЕК СРБИЈАШУМЕ - Клек
29/12/2018 10:00
Терен 7, ДИФ

6. коло    

21 КЛЕК СРБИЈАШУМЕ - Клек
 
- СЛОБОДАН
22 МЛАДОСТ - Брчко
 
0 - 2
(10:21, 12:21)
(22 : 42)
ВОША - Нови Сад
29/12/2018 16:00
Терен 7, ДИФ
23 ПРОЛЕТЕР - Зрењанин
 
2 - 0
(21:8, 21:8)
(42 : 16)
СТРАЖИЛОВО - Сремски Карловци
29/12/2018 15:00
Терен 7, ДИФ
24 ЉУБИЊЕ БАНКОМ - Љубиње
 
0 - 2
(10:21, 17:21)
(27 : 42)
ГАЛЕБ - Бар
29/12/2018 14:00
Терен 7, ДИФ

7. коло    

25 ГАЛЕБ - Бар
 
- СЛОБОДАН
26 КЛЕК СРБИЈАШУМЕ - Клек
 
1 - 2
(19:21, 21:17, 8:15)
(48 : 53)
МЛАДОСТ - Брчко
29/12/2018 12:00
Терен 7, ДИФ
27 ВОША - Нови Сад
 
0 - 2
(10:21, 14:21)
(24 : 42)
ПРОЛЕТЕР - Зрењанин
29/12/2018 13:00
Терен 7, ДИФ
28 СТРАЖИЛОВО - Сремски Карловци
 
0 - 2
(15:21, 12:21)
(27 : 42)
ЉУБИЊЕ БАНКОМ - Љубиње
29/12/2018 11:00
Терен 7, ДИФ