Прва Војвођанска лига "ИСТОК" - сениорке

Прва Војвођанска лига "ИСТОК" - сениорке


1. коло    

101 БЛОК АУТ - Темерин
Поповић Вера - Арсенијевић Огњен
3 - 0
(25:16, 25:22, 25:8)
(75 : 46)
БЕОЧИН - Беочин
19/10/2019 17:00
Темерин, Хала спортова
102 ЕЛАН ВОЛЕЈ - Србобран
Гроздановић Нађа - Солар Невена
0 - 3
(19:25, 18:25, 23:25)
(60 : 75)
ГРБИЋ - Бачки Јарак
19/10/2019 16:00
Србобран, СХ Србобран
103 НС ВОЛЕЈ ТИМ - Нови Сад
Tркуља Недељко - Давидовић Иван
3 - 2
(22:25, 25:12, 21:25, 25:11, 15:11)
(108 : 84)
НОВИ САД 2 - Нови Сад
19/10/2019 18:00
Нови Сад, ОШ Јован Поповић
104 СК ВОЛЕЈ - Нови Сад
Савић Кристина - Филиповић Милица
3 - 0
(25:17, 25:15, 28:26)
(78 : 58)
ЛИБЕРО - Бачко Градиште
20/10/2019 13:00
Нови Сад, ОШ Светозар Марковић Тоза

2. коло    

105 БЕОЧИН - Беочин
Јолдић Т.-Субић Т.
3 - 0
(25:8, 25:9, 25:11)
(75 : 28)
ЛИБЕРО - Бачко Градиште
27/10/2019 18:00
Беочин, Хала спортова
106 БЛОК АУТ - Темерин
Давидовић И.-Поповић В.
3 - 1
(19:25, 25:19, 26:24, 25:12)
(95 : 80)
ЕЛАН ВОЛЕЈ - Србобран
26/10/2019 13:00
Темерин, Хала спортова
107 ГРБИЋ - Бачки Јарак
Берковић Б.-Крга Ј.
3 - 2
(25:19, 10:25, 15:25, 25:12, 15:10)
(90 : 91)
НС ВОЛЕЈ ТИМ - Нови Сад
27/10/2019 15:00
Темерин, Хала спортова
108 НОВИ САД 2 - Нови Сад
Савић К.-Симовски М.
3 - 0
(25:17, 25:20, 25:16)
(75 : 53)
СК ВОЛЕЈ - Нови Сад
27/10/2019 12:00
Нови Сад, ТШ М.Марић-Ајнштајн

3. коло    

109 ЕЛАН ВОЛЕЈ - Србобран
Маленица В.-Хорн С.
3 - 0
(25:15, 25:12, 25:18)
(75 : 45)
БЕОЧИН - Беочин
03/11/2019 16:00
Србобран, СХ Србобран
110 НС ВОЛЕЈ ТИМ - Нови Сад
Надаждин М.-Јолдић Т.
3 - 0
(25:15, 25:20, 25:14)
(75 : 49)
БЛОК АУТ - Темерин
02/11/2019 18:00
Нови Сад, ОШ Јован Поповић
111 СК ВОЛЕЈ - Нови Сад
Субић Т.-Поповић В.
1 - 3
(15:25, 8:25, 25:21, 19:25)
(67 : 96)
ГРБИЋ - Бачки Јарак
02/11/2019 13:30
Нови Сад, ОШ Светозар Марковић Тоза
112 ЛИБЕРО - Бачко Градиште
Танчић Т.-Солар Н.
1 - 3
(26:24, 23:25, 26:28, 22:25)
(97 : 102)
НОВИ САД 2 - Нови Сад
02/11/2019 16:00
Бачко Градиште, ОШ Светозар Марковић

4. коло    

113 БЕОЧИН - Беочин
Филиповић М.-Тркуља Н.
0 - 3
(9:25, 16:25, 13:25)
(38 : 75)
НОВИ САД 2 - Нови Сад
10/11/2019 18:00
Беочин, Хала спортова
114 БЛОК АУТ - Темерин
Солар Н.-Танчић Т.
3 - 0
(25:16, 25:15, 25:17)
(75 : 48)
СК ВОЛЕЈ - Нови Сад
09/11/2019 16:00
Темерин, Хала спортова
115 ЕЛАН ВОЛЕЈ - Србобран
Поповић В.-Арсенијевић О.
1 - 3
(19:25, 25:22, 15:25, 19:25)
(78 : 97)
НС ВОЛЕЈ ТИМ - Нови Сад
13/11/2019 18:00
Србобран, СХ Србобран
116 ГРБИЋ - Бачки Јарак
Субић Т.-Мартић И.
3 - 0
(25:9, 25:18, 25:15)
(75 : 42)
ЛИБЕРО - Бачко Градиште
10/11/2019 17:00
Темерин, Хала спортова

5. коло    

117 НС ВОЛЕЈ ТИМ - Нови Сад
Надаждин М.-Шилић К.
3 - 0
(25:12, 25:14, 25:14)
(75 : 40)
БЕОЧИН - Беочин
16/11/2019 18:00
Нови Сад, ОШ Јован Поповић
118 ЛИБЕРО - Бачко Градиште
Танасковић Д.-Крга Ј.
0 - 3
(6:25, 6:25, 19:25)
(31 : 75)
БЛОК АУТ - Темерин
16/11/2019 15:00
Бачко Градиште, ОШ Светозар Марковић
119 СК ВОЛЕЈ - Нови Сад
Грујић М.-Савић И.
3 - 0
(25:18, 28:26, 25:20)
(78 : 64)
ЕЛАН ВОЛЕЈ - Србобран
17/11/2019 13:00
Нови Сад, ОШ Светозар Марковић Тоза
120 НОВИ САД 2 - Нови Сад
Тркуља Н.-Поповић В.
3 - 2
(25:20, 19:25, 25:16, 21:25, 15:13)
(105 : 99)
ГРБИЋ - Бачки Јарак
17/11/2019 16:30
Нови Сад, ТШ М.Марић-Ајнштајн

6. коло    

121 БЕОЧИН - Беочин
Угарковић Ј.-Марић А.
0 - 3
(15:25, 19:25, 8:25)
(42 : 75)
ГРБИЋ - Бачки Јарак
24/11/2019 16:00
Беочин, Хала спортова
122 БЛОК АУТ - Темерин
Берковић Б.-Филиповић М.
0 - 3
(19:25, 19:25, 22:25)
(60 : 75)
НОВИ САД 2 - Нови Сад
23/11/2019 17:00
Темерин, Хала спортова
123 ЕЛАН ВОЛЕЈ - Србобран
Танчић Т.-Гроздановић Н.
3 - 0
(25:18, 25:19, 25:18)
(75 : 55)
ЛИБЕРО - Бачко Градиште
28/11/2019 18:30
Србобран, СХ Србобран
124 НС ВОЛЕЈ ТИМ - Нови Сад
Поповић В.-Фораи А.
3 - 0
(25:18, 25:14, 25:15)
(75 : 47)
СК ВОЛЕЈ - Нови Сад
24/11/2019 18:00
Нови Сад, ОШ Јован Поповић

7. коло    

125 СК ВОЛЕЈ - Нови Сад
Танасковић Д.-Шилић К.
3 - 0
(25:19, 25:21, 25:18)
(75 : 58)
БЕОЧИН - Беочин
01/12/2019 14:00
Нови Сад, ОШ Светозар Марковић Тоза
126 ГРБИЋ - Бачки Јарак
Дивијачки Ма.-Симовски М.
3 - 2
(22:25, 25:23, 23:25, 25:13, 18:16)
(113 : 102)
БЛОК АУТ - Темерин
01/12/2019 17:00
Темерин, Хала спортова
127 НОВИ САД 2 - Нови Сад
Поповић В.-Крга Ј.
3 - 0
(25:19, 25:21, 25:22)
(75 : 62)
ЕЛАН ВОЛЕЈ - Србобран
01/12/2019 16:00
Нови Сад, ТШ М.Марић-Ајнштајн
128 ЛИБЕРО - Бачко Градиште
Субић Т.-Тркуља Н.
0 - 3
(11:25, 7:25, 11:25)
(29 : 75)
НС ВОЛЕЈ ТИМ - Нови Сад
30/11/2019 17:00
Бачко Градиште, ОШ Светозар Марковић

8. коло    

129 БЕОЧИН - Беочин
Ђуровић С.-Надаждин М.
0 - 3
(18:25, 14:25, 16:25)
(48 : 75)
БЛОК АУТ - Темерин
08/12/2019 19:00
Беочин, Хала спортова
130 ГРБИЋ - Бачки Јарак
Субић Т.-Томашевић М.
3 - 2
(23:25, 25:17, 25:16, 21:25, 15:13)
(109 : 96)
ЕЛАН ВОЛЕЈ - Србобран
08/12/2019 15:00
Темерин, Хала спортова
131 НОВИ САД 2 - Нови Сад
Поповић В.-Крга Ј.
3 - 2
(13:25, 25:22, 25:22, 19:25, 15:12)
(97 : 106)
НС ВОЛЕЈ ТИМ - Нови Сад
08/12/2019 16:00
Нови Сад, ТШ М.Марић-Ајнштајн
132 ЛИБЕРО - Бачко Градиште
Савић К.-Берковић Б.
2 - 3
(25:17, 25:20, 20:25, 13:25, 12:15)
(95 : 102)
СК ВОЛЕЈ - Нови Сад
04/12/2019 20:00
Бачко Градиште, ОШ Светозар Марковић

9. коло    

133 ЛИБЕРО - Бачко Градиште
Гајин А.-Танчић Т.
3 - 1
(25:15, 25:21, 17:25, 25:20)
(92 : 81)
БЕОЧИН - Беочин
15/12/2019 17:00
Бачко Градиште, ОШ Светозар Марковић
134 ЕЛАН ВОЛЕЈ - Србобран
Маленица В.-Божичић Д.
3 - 1
(25:14, 25:23, 21:25, 25:15)
(96 : 77)
БЛОК АУТ - Темерин
18/12/2019 19:30
Србобран, СХ Србобран
135 НС ВОЛЕЈ ТИМ - Нови Сад
Миоч А.-Субић Т.
3 - 0
(25:22, 25:17, 25:19)
(75 : 58)
ГРБИЋ - Бачки Јарак
14/12/2019 18:00
Нови Сад, ОШ Јован Поповић
136 СК ВОЛЕЈ - Нови Сад
Фораи А.-Шилић К.
0 - 3
(12:25, 24:26, 16:25)
(52 : 76)
НОВИ САД 2 - Нови Сад
14/12/2019 14:00
Нови Сад, ОШ Светозар Марковић Тоза

10. коло    

137 БЕОЧИН - Беочин
Крга Ј.-Берковић Б.
0 - 3
(11:25, 10:25, 14:25)
(35 : 75)
ЕЛАН ВОЛЕЈ - Србобран
22/12/2019 16:00
Беочин, Хала спортова
138 БЛОК АУТ - Темерин
Субић Т.-Симовски М.
0 - 3
(14:25, 21:25, 19:25)
(54 : 75)
НС ВОЛЕЈ ТИМ - Нови Сад
21/12/2019 18:00
Темерин, Хала спортова
139 ГРБИЋ - Бачки Јарак
Тркуља Н.-Фораи А.
3 - 1
(22:25, 25:16, 25:17, 25:17)
(97 : 75)
СК ВОЛЕЈ - Нови Сад
22/12/2019 17:00
Темерин, Хала спортова
140 НОВИ САД 2 - Нови Сад
Танчић Т.-Гроздановић Н.
3 - 0
(25:8, 25:16, 25:14)
(75 : 38)
ЛИБЕРО - Бачко Градиште
18/12/2019 20:00
Бачко Градиште, ОШ Светозар Марковић

11. коло    

141 НОВИ САД 2 - Нови Сад
Симовски М.-Арсенијевић О.
3 - 0
(25:12, 25:10, 25:11)
(75 : 33)
БЕОЧИН - Беочин
09/02/2020 16:15
Нови Сад, ТШ М.Марић-Ајнштајн
142 СК ВОЛЕЈ - Нови Сад
Давидовић И.-Филиповић Ј.
3 - 1
(16:25, 30:28, 25:23, 25:23)
(96 : 99)
БЛОК АУТ - Темерин
08/02/2020 13:00
Нови Сад, ОШ Светозар Марковић Тоза
143 НС ВОЛЕЈ ТИМ - Нови Сад
Поповић В.-Надаждин М.
3 - 0
(25:11, 25:14, 25:12)
(75 : 37)
ЕЛАН ВОЛЕЈ - Србобран
09/02/2020 18:00
Нови Сад, ОШ Јован Поповић
144 ЛИБЕРО - Бачко Градиште
Танчић Т.-Солар Н.
0 - 3
(16:25, 9:25, 9:25)
(34 : 75)
ГРБИЋ - Бачки Јарак
09/02/2020 18:00
Бачко Градиште, ОШ Светозар Марковић

12. коло    

145 БЕОЧИН - Беочин
Фораи А.-Давидовић И.
0 - 3
(13:25, 14:25, 6:25)
(33 : 75)
НС ВОЛЕЈ ТИМ - Нови Сад
21/02/2020 20:30
Беочин, Хала спортова
146 БЛОК АУТ - Темерин
Танасковић Д.-Поповић В.
3 - 0
(25:14, 25:17, 25:19)
(75 : 50)
ЛИБЕРО - Бачко Градиште
12/02/2020 20:00
Бачко Градиште, ОШ Светозар Марковић
147 ЕЛАН ВОЛЕЈ - Србобран
Маленица В.-Хорн С.
3 - 0
(25:17, 25:21, 25:22)
(75 : 60)
СК ВОЛЕЈ - Нови Сад
19/02/2020 20:00
Србобран, СХ Србобран
148 ГРБИЋ - Бачки Јарак
Мастиловић Г.-Субић Т.
1 - 3
(17:25, 19:25, 25:23, 19:25)
(80 : 98)
НОВИ САД 2 - Нови Сад
16/02/2020 15:00
Темерин, Хала спортова

13. коло    

149 ГРБИЋ - Бачки Јарак
Танасковић Д.-Арсенијевић О.
3 - 0
(25:15, 25:22, 25:15)
(75 : 52)
БЕОЧИН - Беочин
23/02/2020 17:00
Темерин, Хала спортова
150 НОВИ САД 2 - Нови Сад
Берковић Б.-Фораи А.
3 - 2
(22:25, 24:26, 28:26, 25:14, 15:7)
(114 : 98)
БЛОК АУТ - Темерин
23/02/2020 16:00
Нови Сад, ТШ М.Марић-Ајнштајн
151 ЛИБЕРО - Бачко Градиште
Гајин А.-Танчић Т.
1 - 3
(19:25, 25:23, 17:25, 18:25)
(79 : 98)
ЕЛАН ВОЛЕЈ - Србобран
23/02/2020 18:00
Бачко Градиште, ОШ Светозар Марковић
152 СК ВОЛЕЈ - Нови Сад
Субић Т.-Крга Ј.
0 - 3
(12:25, 18:25, 9:25)
(39 : 75)
НС ВОЛЕЈ ТИМ - Нови Сад
23/02/2020 13:00
Нови Сад, ОШ Светозар Марковић Тоза

14. коло    

153 БЕОЧИН - Беочин
Јолдић Т.-Субић Т.
1 - 3
(25:21, 20:25, 22:25, 24:26)
(91 : 97)
СК ВОЛЕЈ - Нови Сад
01/03/2020 17:00
Беочин, Хала спортова
154 БЛОК АУТ - Темерин
Танасковић Д.-Крга Ј.
3 - 0
(26:24, 25:23, 25:20)
(76 : 67)
ГРБИЋ - Бачки Јарак
29/02/2020 18:00
Темерин, Хала спортова
155 ЕЛАН ВОЛЕЈ - Србобран
Танчић Т.-Гроздановић Н.
0 - 3
(28:30, 14:25, 16:25)
(58 : 80)
НОВИ САД 2 - Нови Сад
29/02/2020 18:00
Србобран, СХ Србобран
156 НС ВОЛЕЈ ТИМ - Нови Сад
Симовски М.-Фораи А.
3 - 0
(25:8, 25:8, 25:18)
(75 : 34)
ЛИБЕРО - Бачко Градиште
01/03/2020 18:00
Нови Сад, ОШ Јован Поповић